Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Pavla777

Pavla777

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Pavla

Bydliště: Pardubický kraj

Věk: 18

O mně: Ahoj všichni, vracím se zase k psaní, protože mi to chybí a když čtu třeba povídku Může upír bydlet na intru?, tak se nemůžu udržet a musím se smát :) nejspíše mi to opravdu chybí. Mám teď pár povídek v hlavě, takže doufám, že si to tu někdo pak přečte. http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-pavla777/

Kontakt:

E-mail: Pavla777 (zavináč) spoluzaci.cz

ICQ: 418560326 - už tam nechodímICQ status

Statistiky:

Moje články: 56

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 7. 2009

Poslední přihlášení: 27. 7. 2015, 20:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Pavla777

Povídky od Pavla777Dílové: Bella s rozumem v koncích, Bílá vlčice, Bella rozdává rozum (je to pokračování k Bella s rozumem v koncích :o)), Může upír bydlet na intru?, Bello, tohle už nedělej! Jednorázovky: Skončí to někdy?

Články:

 

A jak šel život dál?

A jak šel život dál? Edward opustil Bellu a zanechal ji ve Forks samotnou. Bohužel zapomněl na Viktorii a stane se to, čemu se on snažil vyhnout. Bella se promění v upírku. Jak do našeho příběhu patří vlci? A setká se vůbec Bella někdy s Cullenovými?
Nechte mi prosím nějaký psaný komentář (kritiku, chválu, rady nebo nápady), budu za to velmi ráda.

 

Špeh

ŠpehBella je měnič a zatím s Edwardem nic neměla, což nevadí, protože ho strašně "žere". Jacob je její alfa a neschvaluje to. Drabble na 100 slov.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Deník Belly Swan

Deník Belly SwanEdward po pár incidentech Bellu nadobro opustil, ale to nevěděl, že ji nezanechal samotnou. Každý čin má i své následky a to hlavně ten, který se stal v posteli. S obavou, aby jí neublížil, ji opustil a tím jí ublížil ještě více. Jak se s tím vypořádá Bella? A jaké budou hrát role Charlie s Jacobem? Jen taková malá oddechovka s podnázvem: Co kdyby…

 

Bello, tohle už nedělej! - 4. kapitola

Je tu další kapitolka. :) Mám pro Vás pohledy tří lidí. Bella nám rychle popíše svůj první den ve škole. Co se stane, když ji Alice seznámí se svou rodinou? Jak na ni bude reagovat Rose? Setká se Bella s Edwardem? Přeji krásné počteníčko.

 

Bello, tohle už nedělej - 3. kapitola

Bella nevychází se svou matkou a ta ji po jejím útěku a následné bouračce posílá k jejímu otci Charliemu do Forks. Belle je nejdříve fuk, kam se dostala, protože stejně nemůže jít na uměleckou školu učit se tanec, proto vše hází za hlavu. Zaskočí ji Charlie, když jí oznámí, že Belu přihlásil na soukromou místní uměleckou školu, která má vysokou prestiž. Dnes se poprvé setká s ředitelkou Esmé Cullenovou. Esmé tu bude trochu přísná, ale to jen protože doufá, že neudělala chybu, když Bellu přijala. Krásné čtení. :=oDUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!