Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lareth


Lareth

Práva: přispěvatel

Věk: 22

O mně: Láska je zlomocný dar,
nenávist je skrytý žal.
Slzy jsou krve kapky ze srdce zlomeného,
pláč křik citu zabitého.
Milovat nám dává sílu,
nenávist nám bere víru.
Láska usadí se uvnitř hrudi,
kde přebývá dokud nezastudí.
Hluboko do duše se zaryje,
zklamání náhlé neskryje.
Tolik to v srdci i duši bolí,
když láska jinou cestu si zvolí.
Dívat se, jak opouští místo své,
přichází období mdlé,
kde pomalu nic nezbývá,
než hledět, jak vše se rozplývá.
A mizí.

Kontakt:

E-mail: andelova.veronika (zavináč) gmail.com

ICQ: 449474771ICQ status

Web: www.scrivere.ic.cz

Statistiky:

Moje články: 124

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 1. 2009

Poslední přihlášení: 22. 9. 2019, 17:54

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lareth

Povídky od LarethNa pokračování:
Rozepsané:
Let the heart die
Dokončené:
Prokletí nesmrtelných
Pozastavené:
Odraz minulosti ~~ Dvojí tvář pravdy (+Nikol18) ~~ Prokletí nesmrtelných potrvá navěky ~~ Devil in Heaven ~~ Touch the Sky (+SteavieRae)
Jednodílné:
Ohnivý konec ~~ Láska jde ruku v ruce se smrtí ~~ Klíč od mého srdce ~~ Jako stín ~~ Make a wish, Bella! ~~ Ledová květina I., II. ~~ Vlákna osudu (+maja) ~~ My monkey man (Co by se stalo, kdyby...) ~~ Bloody Tears (+Janna) ~~ Nevěř psovi (+Janna) ~~ První polibek našeho navždy (CBSSK) ~~ Nespavost (Víceautorská) ~~ Last breath ~~ Dar od anděla (CBSSK) ~~ Noc (CBSSK) ~~ Merry Christmas? (+Janna) ~~ You don't want me? ~~ Emerald Dream ~~ Broken Soul ~~ There is always hope ~~ I feel empty ~~ In the Beginning ~~ The Thin Dead Line
Poezie:
Gone without me ~~ Pád anděla ~~ Slunce zapadlo, srdce zemřelo ~~ Soul

Aktualizace: 17.1 2014

Články:

 

Let the heart die - 11. kapitola

Let the heart die - 11. kapitola„Budeme existovat navěky. V ševelení větru, slunečních paprscích a nekonečnosti hvězd."
Útěk, nečekané setkání, tajemství a hořkosladké udobření.

 

Let the heart die - 10. kapitola

Let the heart die - 10. kapitolaTajemství umí zabíjet. Podaří se temnému tajemství Edwarda zabít vztah s Bellou?

 

Ohnivý konec

Ohnivý konecIsabella Swanová se rozhodla pro jedno z nejnebezpečnějších povolání - je hasička zásahového týmu v Chicagu. Denně se potýká s život ohrožujícími výjezdy, při kterých je pro ni prioritní záchrana životů. Je svému poslání oddána natolik, že jednoho dne zapomene na své zdraví, zariskuje a překročí tím pomyslnou hranici. To se jí stane osudným.

 

Láska jde ruku v ruce se smrtí

Láska jde ruku v ruce se smrtíIsabella Marie Ainsworthová, krásná mladá dívka z aristokratické rodiny, dospěla do věku, kdy ji rodiče chtějí provdat a vyberou jí nejvhodnějšího, nejbohatšího a nejvlivnějšího muže Ameriky, lorda Pottiera. Isabella se vdávat nechce, ale nemá jinou šanci, než se podvolit rozkazu rodičů. Plánuje tedy své zásnuby s mužem, kterého ani nezná. Vše probíhá do posledního detailu přesně podle manželů Ainsworthových, až do okamžiku, kdy se celá růžově malovaná budoucnost všech otřese v základech. Příběh plný naděje, splněných snů, lásky a oddaného přátelství se odehrává v počátcích 20. století rovnou na několika místech Spojených států.

 

Let the heart die - 9. kapitola

Let the heart die - 9. kapitolaOčekávané rande a neobjevená tajemství.

 

Let the heart die - 8. kapitola

Let the heart die - 8. kapitola Naděje a překvapivá nabídka...

 

Let the heart die - 7. kapitola

Let the heart die - 7. kapitolaZpočátku poklidné odpoledne/večer se zvrtne... Jak se Bella vypořádá s nespravedlností života?

 

Let the heart die - 6. kapitola

 Let the heart die - 6. kapitola„Na něm není vůbec nic roztomilého, ani milého. Myslím, že je to potomek ďábla, který jen čeká na vhodnou příležitost, aby povstal a zničil tenhle svět.“

 

Let the heart die - 5. kapitola

Let the heart die - 5. kapitola

„Asi začnu věřit, že jsem v minulém životě byla opravdu hrozně zlá mrcha." - Bella se neustále dozvídá nové a zajímavé věci.

 

Let the heart die - 4. kapitola

Let the heart die - 4. kapitola

Bella se s Edwardem nechtíc sbližuje a jemu to, jak se zdá, nevadí.

 

Let the heart die - 3. kapitola

Let the heart die - 3. kapitola

Bella opět navštíví nemocnici a stále má na krku svého otravného souseda.

 

Let the heart die - 2. kapitola

Let the heart die - 2. kapitola

Ani budování domova se neobejde bez nepříjemností...

 

Let the heart die - 1. kapitola

Let the heart die - 1. kapitola

Bella se rozhodla pro stěhování z živého Chicaga do klidného Forks ve státě Washington. Bere to jako nejlepší možnost pro svou matku i malého bratra Alexandera. Stále se snaží vypořádat s hroznou skutečností a být oběma silnou oporou v těžkých časech. Ve Forks se také setkává se zvláštní rodinou Cullenových. Jak zlá situace zamíchá i jejich životy?

 

Gone without me

Gone without meLáska i smrt překoná. Bella zůstala ve věčnosti sama jen se svou bolestí ze ztráty milovaného, proto se rozhodla následovat ho až za okraj světa.

 

The thin dead line I.

The thin dead line I.Vítejte ve světě beznaděje, pronásledování a smrti. Isabella se nemůže spolehnout na nikoho jiného než na sebe samu. Už dlouhou dobu žije ve strachu. Osud s ní nemá slitování. Ponořte se do příběhu prapodivné dívky a v první části příběhu se dozvíte, kam ji zvláštní předurčení zavede. V brzké době můžete očekávat druhou část magické spletité cesty hlavní hrdinky. Přeji příjemné čtení. Lareth

 

In the Beginning

In the BeginningTohle vůbec není můj styl - kdo mě zná, ví, že takovýto typ povídek ke mně moc nesedí. Jenomže někdy se to stane. Doufám, že se vám má povídka bude líbit a překvapí vás stejně jako mě. Lar

 

I feel empty

I feel emptyŽivot se v jednu chvíli zdá tak ztracený a zbytečný. Stačí jediný okamžik a opět je důvod, pro který se dá žít dál. Děj je zasazen do doby po New Moon, ale s tím rozdílem, že se nekonal žádný skok z útesu ani odjezd do Itálie. Lareth

 

There is always hope

There is always hopeBellu potkává velké neštěstí, které vyčítá především sobě. Ovšem na pomoc jí přichází rodina, jejíž úmysly jsou dobré. Vaše Lareth

 

Soul

SoulLáska je pocit tajemný, ať už živý či zemřelý. Bella Edwarda miluje z celé duše své, v té jeho bezmezně čte... Nevím, co bych vám k téhle básni pověděla. Asi jen to, že je psaná ze srdce. Jako by psalo za mne :).

 

Slunce zapadlo, srdce zemřelo

Slunce zapadlo, srdce zemřeloBáseň o Belliných pocitech, když ji Edward opustil. Vím, je to věčně omílané téma, ale srdci neporučíte.

 

Broken Soul

Broken SoulDlouho jsem váhala, jestli tuto povídku vůbec zveřejnit... Hlavními postavami jsou Edward a Bella. Děj se odehrává v období Rozbřesku. Přeji příjemné čtení. Lar :)

 

Devil in Heaven - The second chapter

Devil in Heaven - The second chapterSvěte div se, tahle povídka mě tak chytla, že jsem tu už s novou kapitolou, v níž se nám Isabella de la Rosa setká s rodinou Cullenových. Přeji příjemné čtení. Lar :)

 

Devil in Heaven - The first chapter

Devil in Heaven - The first chapterIsabella je španělská dívka, ale není jen tak obyčejná. Pronásledují ji divné přízraky, má zvláštní schopnost a je pekelně zlá.

 

Prokletí nesmrtelných potrvá navěky - část 2.

Prokletí nesmrtelných potrvá navěky - část 2.Tak tři dny utekly rychle, ale jsem tu s dalším dílem PNPN :). Tahle část je o vztahu Chrise a Mabel. Nemusím připomínat, jak mě potěší komentáře. Přeji příjemné čtení. Lareth :)

 

Prokletí nesmrtelných potrvá navěky - část 1.

Prokletí nesmrtelných potrvá navěky - část 1.Ohlížet se zpět někdy není dobrý nápad, ale téhle povídky jsem se jen tak vzdát nemohla. Nevím, zda si pamatujete na povídku "Prokletí nesmrtelných". Asi ne. Tohle je volné navázání. Zatím je to jen na zkoušku, protože nevím jestli budete stát o pokračování. Nejdříve vás v kostce uvedu do děje. Tato povídka bude o pozůstatku rodině Cullenových. Bella, která byla vdaná za Edwarda, je mrtvá. Zemřela rukou Jacoba a toho zabil Edward. Edward teď žije daleko od své rodiny. Ještě za života Bella porodila dvojčata - Christophera a Mabel. Christopher je ženatý s upírkou Sophií. Děj se tedy odehrává 9 let od odchodu Edwarda. Je to zmatené. Pokud budete mít otázku, ptejte se. Pokud je to pokračování na nic, odkazuji vás do komentářů. Přeji vám příjemné čtení :). Vaše Lareth

 

Merry Christmas?!

Merry Christmas?!Tato jednodílná povídka vznikla za spolupráce s Jannou. Děj se odehrává někdy za Stmíváním. Nemusím říkat, že nás komentáře hrozně potěší. Takže přejeme Veselé Vánoce! ;) Lareth a Janna.

 

Emerald Dream

Emerald DreamAsi se stal zázrak. Je hrozně divné, že právě to co jsem napsala, je povídka na Twilight téma. Už je to tak :). Bella je těhotná, ale co kdyby neměla takové problémy jako v BD? Prostě normální devítiměsíční těhotenství? Tak přeji příjemné četní a piště komentáře. Děkuji. Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 45.

Prokletí nesmrtelných - část 45.Tak toto je poslední díl Prokletí nesmrtelných. Jsem ráda, že jste se mnou vydrželi takovou dobu a chtěla bych Vás poprosit o jakékoliv komentáře, jak se Vám PN celkově líbilo, Váš názor... A nakonec bych Vám chtěla hodně poděkovat za podporu, všechny komentáře a za to, že jste povídku četli. Pokud bude zájem, mám v hlavě pár nápadů na bonusové díly, které se budou týkat té části ve Volteře, která je hodně neukončená. Znovu Vám chci moc poděkovat. Vaše Lareth :-*

 

You don't want me?

You don't want me?Tak už mě to docela přešlo a opět přidávám povídky:). Nová povídka z mého oblíbeného období a to je, když Edward opouští Bellu. Zde je ale něco jinak. Snad se Vám bude líbit. Speciálně bych ji chtěla darovat Amishe, která mi tenhle nápad pinkla. Komentujte ji. Děkuji:). Vaše Lareth:)

 

Odraz minulosti - VI. kapitola

Odraz minulosti - VI. kapitolaTak jsem se vrhla na novou kapitolu OM. :). Ze začátku smutná a poté veselejší, tak je proměnlivá má nálada. Komentujte, Vaše Lareth. :)

 

Odraz minulosti - V. kapitola

Odraz minulosti - V. kapitolaNová kapitola. To byla rychlost, co? Jsem se překonala:D. Nechtěla jsem vás dlouho napínat, tak příjemné čtení a komentujte. Lareth:)

 

Odraz minulosti - IV. kapitola

Odraz minulosti - IV. kapitolaHa! Další kapitola. Zvláštní. Užijte si ji a dám vám jednu radu, nevěřte mi hned to, co řeknu nebo napíšu... nenechte se zmást. Prosím o komentáře:). Díky. Vaše Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 44.

Prokletí nesmrtelných - část 44.Doufám, že vám nevadí, že hodně kouskuji, ale přijde mi to tak lepší a také lépe stíhám. Vyjádřete se do perexu, jestli chcete jednu ahodně dlouhou část nebo více kratších:). Tak si užijte pohled Nicole a Chrise. Dozvíte se, kdo je ta tajemná Nicole...

 

Prokletí nesmrtelných - část 43.

Prokletí nesmrtelných - část 43.Tak jsem si pospíšila a je tu další PN, které chci darovat Nikol18:). Čtěte, komentujte, kritizujte... Vaše Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 42.

Prokletí nesmrtelných - část 42.Už se to blíží, snažím se oddálit konec, ale není to nic platné. Brzy přijde. Chci vás trochu napínat, tak hodně kouskuju:D. Prosím o komentáře. Vaše Lareth:)

 

Dotek tvého srdce

Dotek tvého srdcePo dlouhé době jsem napsala novou jednodílovou povídku. Hlavními hrdiny jsou jako povětšinou Edward s Bellou... Bella se stěhuje do Forks, ale něco je jinak...

 

Prokletí nesmrtelných - část 41.

Prokletí nesmrtelných - část 41.Po dlouhé době přicházím s novým dílem Prokletí nesmrtelných. Cullenovi prochází tichou Volterrou a duševně se připravují na blížící se boj o navrácení syna. Doufám, že se na mě moc nezlobíte. Nezapomeňte komentovat a čím více jich tu najdu, tím větší budu mít chuť psát další:). Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 40.

Prokletí nesmrtelných - část 40.Předem se omlouvám za dobu, jež jste museli čekat na další část a druhou omluvu bych ráda připojila k tomu, že je 40. díl příliš krátký, ale potřebuji se znovu dostat do psaní PN. Počítám, že nás čekají tak dva, možná tři poslední díly. Doufám, že vás nezklamu. Děkuji za komentáře. Vaše Lareth:)

 

Odraz minulosti - III. kapitola

Odraz minulosti - III. kapitolaTřetí pokračování mé nové povídky. Edward má kostlivce schovaného ve skříni. Co tomu řekne Bella? Omlouvám se, že je tato kapitola tak krátká, ale trochu nestíhám. Pište komentáře. Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 39.

Prokletí nesmrtelných - část 39.I přes svoje oznámení jsem se rozhodla, že tenhle díl zveřejním. Nějaká zásadní rozhodnutí se zde nekonala, takže nebude problém. Doufám, že se Vám bude díl líbit. Zahrňte mě komentáři a kritikou. Děkuji. Když budete hodně komentovat, možná přihodím brzy nový díl. Ale uvidíme. Lareth:)

 

Odraz minulosti - II. kapitola

Odraz minulosti - II. kapitolaTak zde je druhá kapitola. Co bude Bella dělat za nepřítomnosti Edwarda? Prosím o komentíky:). Čím více jich bude, tím větší chuť budu mít k psaní další kapitoly:D. Lareth.

 

Odraz minulosti - I. kapitola

Odraz minulosti - I. kapitolaToto je má úplně první kapitolová povídka. PN byla až druhou. Hlavní a důležitou věcí je, že se děj odehrává po líbánkách ve čtvrtém díle, ale jedna věc je jinak - Bella neotěhotněla. Objeví se zde nová a velmi důležitá postava, která nebude působit dobro v rodině Cullenových. Tak si ji přečtěte a komentujte:). Mimochodem jsem se rozhodla, že s Last Breath končím. Možná ji někdy dokončím, ale pro teď mažu ze stránek druhý díl a opět ji zařadím do jednodílných povídek. Omlouvám se, ale nemám nápady. Tak přeji příjemné čtení a ubijte mě kritikou. Děkuji, Vaše Lareth:).
//Ještě jedna věc: Se psaním mi hodně pomáhala Ywaine:).

NEWS

Jednodílné povídky - seznam

Jednodílné povídky - seznamSeznam všech povídek na pokračování a jejich autorů. Nečekejte obsah, pouze seznam.
Počet povídek: 332
Aktualizováno: 19.8.
//Do komentářů připisujte i Vaše nově přidané povídky. Usnadníte tím aktualizaci celého seznamu. Díky!

 

Svatba - Rozbřesk

Svatba - RozbřeskDalší povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby... Je již čtvrtá. Autorkou je KikaV s knihou Rozbřesk.

 

Svatba - Zatmění

Svatba - ZatměníV pořadí třetí povídka ze "soutěže" Co by se stalo, kdyby... Pro tentokrát je autorkou NikkiR. Přichází s knihou Zatmění.

 

Svatba - štěstí nebo noční můra? - Nový měsíc

Svatba - štěstí nebo noční můra? - Nový měsícDalší povídka "soutěže" Co by se stalo, kdyby... ze série svateb je dějově zasazena do Nového měsíce. Napsala ji Yasmine.

 

Nečekaná svatba - Stmívání

Nečekaná svatba - StmíváníTřetí kolo "soutěže" Co by se stalo, kdyby... zahajujeme svatbou ve Stmívání. Autorkou je eunta.

 

Prokletí nesmrtelných - část 38.

Prokletí nesmrtelných - část 38.Omlouvám se, že mi to zase tak trvalo, ale nějak jsem nemohla tuhle povídku psát. Teď jsem našla inspiraci, políbila mě má múza a příběh našich mladých poloupírů i upírů pokračuje. Napsala jsem do jedné části pohled Edwarda i Christophera. Zatím se neděje tolik zásadních věcí, to si počkejte na další díly. Takže vám už asi jen popřeji příjemné počtení. A asi vám nemusím připomínat, že mě potěší komentáře:). Tak tedy to je vše. Lareth

 

Nevěř psovi

Nevěř psoviDalší smrt Belly pro SZKŠK. Tentokrát s jemnými prvky hororu. Někdy se prostě psovi nedá věřit.

Doba: Noc před svatbou

Pro SZKŠK opět napsaly Janna & Lareth
Prosíme opět o komentáře! Díky

 

Vlákna osudu

Vlákna osuduDaly jsme s majou hlavy dohromady a napsaly jsme jednorázovou povídku. Tímto ji chceme speciálně darovat Nikol18, jako malý dáreček. Užij si ho! A vy ostatní také. Nezapomeňte ji komentovat a doufáme, že nás nerozcupujete jako... No nevadí, to si přečtěte. Lareth & maja

 

Prokletí nesmrtelných - část 37.

Prokletí nesmrtelných - část 37.Tak tohle je další část. Už 37. část. Páni. takže, tenhle díl je něčím zvláštní. Je krátký, ale delší jsem ho ani nechtěla. Určitě poznáte, kdo ho vypráví, ale neberte to jako návrat. Přeji příjemné počtení a komentujte. Vaše Lareth:-*

 

Ledová květina II.

Ledová květina II.Tak druhý díl Ledové květiny:). Alice se dozvídá to, čím je a jaké oběti to přináší. Přidejte komentíky:). Vaše Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 36.

Prokletí nesmrtelných - část 36.Mám tu pro vás jeden z posledních dílů Prokletí nesmrtelných. Je z Edwardova pohledu. Doufám, že se vám bude líbit. V sobotu odjíždím na týden pryč, tak novou část přidám až později. Děkuji Vám za přízeň a připište komentář. Děkuji. Lareth.

 

Prokletí nesmrtelných - část 35.

Prokletí nesmrtelných - část 35.Tak jsem tu s novou částí Prokletí nesmrtelných. Je to zvláštní. Příští snad bude lepší. Tak do mě:D - kritiku sem. Děkuji. Lareth

 

Ledová květina

Ledová květinaPo dlouhé pauze - kvůli nefunkčnímu počítači - jsem tu s novou jednodílnou povídkou. Jestli se vám bude líbit, napíšu i díl druhý:). Tahle povídka je o Alici a její minulosti. Snažila jsem se držet všech faktů. V perexu a na konci článku jsem vám přidala můj obrázek Alice. Snad se vám bude obojí líbit:). Na závěr vám přeji příjmné počtení a nezapomeňte komentovat mé nové dílo:). Děkuji. Vaše Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 34.

Prokletí nesmrtelných - část 34.Láska zanechala stopy, i když už před dávnou dobou odešla. Díru v hrudi má pro tentokrát Edward...Připište komentíky a přeji příjemné počtení. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 33.

Prokletí nesmrtelných - část 33.Mám pro vás další část PN - opět ji vypráví Chris. Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 32.

Prokletí nesmrtelných - část 32.Další dílek. Počítač je v pohodě, takže můžu zase psát:). Mám pro vás pohled Chrise. Nebude chybět Nicole. A objeví se i nová osoba. Připište komentíky. Děkuji. Lareth

 

Last breath...

Last breath...Povídka je opět o Belle a Jacobovi. Edward se nedozvěděl, že Bella skočila z útesu do rozbouřeného moře, Alice odjela a zbyl jí Jacob.

 

Prokletí nesmrtelných - část 31. (2/2)

Prokletí nesmrtelných - část 31. (2/2)Tak tady je pokračování Sophiiny části. Snad se vám bude líbit a připište komentíky. Děkuji moc:-*. Jste pro mě palivo. Díky. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 31. (1/2)

Prokletí nesmrtelných - část 31. (1/2)Rozhodla jsem se pro malou rekapitulaci, tentokrát ze strany Sophie. Bude rozdělená opět na dvě části. Takže první je o její přeměně. Prosím o komentíky. Děkuji. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 30.

Prokletí nesmrtelných - část 30.Tak tu pro vás mám jubilejní díl, proto je trochu delší, než ostatní a vypráví ji jak Chris, tak i Edward. Doufám, že se bude líbit a nezapomeňte na komentáře. Děkuji moc za podporu. Vaše Lareth:-*

 

Make a wish, Bella!

Make a wish, Bella!Bella slaví pětadvacáté narozeniny spolu se svými přáteli. Po Edwardově odchodu se přihodilo mnoho věcí, které ovlivnily její život, ale stane se jedna nečekaná věc.

 

Prokletí nesmrtelných - část 29.

Prokletí nesmrtelných - část 29.29. část - tentokrát z jiného pohledu. Čtěte a nezapomeňte na komentíky. Děkuji. Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 28.

Prokletí nesmrtelných - část 28.Trošku kratší díl, ale snad se bude líbit:). Nezapomeňte na komentíky. Děkuji. Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 27.

Prokletí nesmrtelných - část 27.Další dílek. Jsem zvědavá na vaše komentáře, takže ho nezapomeňte připsat:). Děkuji moc. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 26.

Prokletí nesmrtelných - část 26.Další díleček z Chrisova pohledu. Nevím, kdy stihnu napsat další, takže možná menší napětí:D. No jinak děkuji vám všem za komentáře k předchozímu dílu, moc potěšily. A ani k tomuhle nezapomeňte nějaký připsat. Děkuji. Vaše Lareth:-*

 

Jako stín

Jako stínDalší jednodílná povídka. Tentokrát jde o Jacoba. Tento krátký příběh se odehrává na svatbě Belly a Edwarda.

 

Prokletí nesmrtelných - část 25.

Prokletí nesmrtelných - část 25.Jsem tu pro vás už s 25. částí PN. Doufám, že se bude líbit a prosím jako vždy o kometáře, děkuji. Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 24.

Prokletí nesmrtelných - část 24.Další dílek s názvem "První školní den". Je krátký, ale snad se bude líbit. Chci, aby vynikl ten rozdíl mezi Chrisem a Mabel a proto ho vypráví oba. Ještě bych se chtěla omluvit za delší přestávku, ale občas prostě není nálada psát konkrétní příběh, ale tohle bude jako nový začátek:). Takže pište komentáře, prosím. Děkuji. Vaše Lareth:-*

 

Key of my heart

Key of my heartJednodílná povídka s názvem "Klíč od mého srdce" (Key of my heart). Děj se odehrává po odchodu Edwarda (Nový měsíc). Bella měla nehodu. Edward se vrací. Víc prozrazovat nebudu, čtěte sami. A moc prosím o komentáře. Děkuji. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 23. (2/2)

Prokletí nesmrtelných - část 23. (2/2)Zde je pokračování 23. části. Je z pohledu Rose. Omlouvám se, že je kratší, ale je to jakoby ke 23. části. Děkuji za komentíky. Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 23. (1/2)

Prokletí nesmrtelných - část 23. (1/2)23. část bude rozdělená ještě na dvě části, protože jsem ji nestihla přepsat celou. Snad vám to nebude vadit:D. Tahle je z pohledu Esme a část 23. (2/2) bude z pohledu Rosalie. Přeji příjemné počtení. Mějte se krásně a komentujte. Děkuji. Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 22.

Prokletí nesmrtelných - část 22.Ehm, ehm. Ohlašuji, že část z Chrisovy strany je na požádání od M.K.:D. Děkuji za podporu Ywaine i M.K., bez vás bych nenapsala ani čárku:-*. Doufám, že se všem bude líbit a vám také dlužím poděkování za podporu. Všichni jste úžasní. Vaše Lareth:-*

 

Prokletí nesmrtelných - část 21.

Prokletí nesmrtelných - část 21."Vzpomínky" - jinak hrozně moc děkuji za krásné komentáře a doufám, že se vám povídka bude líbit i nadále. Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 20.

Prokletí nesmrtelných - část 20.Máme tu kulatý 20. díl. A proto je nečím vyjímečný. Tentokrát je z pohledu Mabel. Doufám, že se vám bude líbit. Pište komentíky. Lareth:-)

 

Prokletí nesmrtelných - část 19.

Prokletí nesmrtelných - část 19.Jsem tu po delší době s novou částí. Už 19.? Páni. Kdo by to byl řekl? Je trochu stručná, ale snad vám to nevadí. Omlouvám se, že ten čas tak letí, ale bylo by to nadlouho. Prosím, okomentujte tuto část:). Děkuji. Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 18.

Prokletí nesmrtelných - část 18.Po delší době trochu veselá kapitolka, teda aspoň myslím:D. Ale bohužel docela krátká. Snad se bude líbit. Příjemné čtení:). Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 17.

Prokletí nesmrtelných - část 17."Together forever", aneb tlustá čára za minulostí. Příběh pokračuje nadále i bez Belly. Vše se pomalu vrací do starých kolejí. Sice se najde někdo, kdo trpí, ale život jde dál. A k tomu se počítají i životy nesmrtelných.

 

Prokletí nesmrtelných - část 16.

Prokletí nesmrtelných - část 16."Poslední sbohem"

 

Prokletí nesmrtelných - část 15.

Prokletí nesmrtelných - část 15.Trošku kratší kapitola. L.

 

Prokletí nesmrtelných - část 14.

Prokletí nesmrtelných - část 14.Něco starého a krásného končí. Něco ještě krásnějšího začíná. Ohlédneme-li se zpět bolí to stejně jako tehdy, ale přítomnost je důležitější. Na minulost bychom se měli snažit zapomenout. (Nenechte se zmást, není to poslední dílek, i když se tak zdá.)

 

Prokletí nesmrtelných - část 13.

Prokletí nesmrtelných - část 13.Trochu kratší díl.

 

Prokletí nesmrtelných - část 12.

Prokletí nesmrtelných - část 12.Nevím, co bych napsala, takže vám asi jen popřeji příjemné čtení.

 

Prokletí nesmrtelných - část 11.

Prokletí nesmrtelných - část 11.Další díleček. Všem děkuji za krásné komentáře a snad se vám tato část bude líbit.

 

Pád do tmy

Pád do tmyMoje první báseň.

 

Prokletí nesmrtelných - část 10.

Prokletí nesmrtelných - část 10.Když jsem psala tuto část, hlavou mi proběhlo: "Osud vepsaný ve hvězdách". Takže proto ten název.

 

Prokletí nesmrtelných - část 9.

Prokletí nesmrtelných - část 9.Omlouvám se vám za dlouhé čekání, ale teď jsem tu s další částí. Vysvětlení se tu ještě nedočkáte, ale něčeho zajímavého ano. Objasnění bude v příští části, na které už pracuji. Přeji příjemné počtení. A prosím o komenty. Děkuju:). Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 8.

Prokletí nesmrtelných - část 8.Rozhodla jsem se, že ještě před další částí písnu nějakou kratší. Doufám, že budete spokojení. Lareth

 

Prokletí nesmrtelných - část 7.

Prokletí nesmrtelných - část 7.O téhle části můžu říct, že je spíš taková spojka mezi dalším, který mi ale bude trvat o něco déle. Štěstí hrdinů je opět značně ohroženo, ale více se dočtete dál.

 

Prokletí nesmrtelných - část 6.

Prokletí nesmrtelných - část 6.Napsala jsem pro Vás extra dlouhou 6. část. Ostatní byly hrozně krátké, tak jsem Vám chtěla udělat radost. Psala jsem to celý den :D, snad bude stát za to. Opět komentujte, prosím. A ještě dodatek: nenechte se oklamat, že je konec. To zdaleka není konec. Ještě ne.

 

Prokletí nesmrtelných - část 5.

Prokletí nesmrtelných - část 5.Mám pro vás 5. část povídky. Je psaná celkem narychlo, tenhle týden toho mám hodně, takže to berte s rezervou. Přeji příjemné počtení. Lareth:)

 

Prokletí nesmrtelných - část 4.

Prokletí nesmrtelných - část 4.4. část povídky.

 

Prokletí nesmrtelných - část 3.

Prokletí nesmrtelných - část 3.Mám pro vás novou část povídky - Prokletí nesmrtelných. Teď se budu opakovat, ale stále doufám, že se vám bude líbit, a že při ní zůstanete i nadále. :)

 

Prokletí nesmrtelných - část 2.

Prokletí nesmrtelných - část 2.Druhá kapitola. Doufám, že se vám bude líbit a že vás nezklame, ale spíš potěší. Nebojte se kritizovat :). Děkuji. Lareth

Síň slávy

Prokletí nesmrtelných - část 1.

Prokletí nesmrtelných - část 1.Moje první kapitolová povídka nese název Prokletí nesmrtelných. Hlavními postavami jsou zpočátku Bella s Edwardem, později se však děj stáčí směrem jiným. Přeji příjemné čtení. Vaše LarethUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!