Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Maja

Edward+ Bella


Maja

MajaPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Ahojky,
Příběh celé ságy jsem si nějakým způsobem zamilovala. Možná kvůli Edwardovi a možná kvůli pouhému ději. Tím si do teď nejsem jistá.
Samozřejmě jsem nekompromisně, TEAM EDWARD, ale Jacoba dokážu překousnout.

Zastihnete mě na icq (uvedené níže).

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 75

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 5. 2009

Poslední přihlášení: 10. 4. 2014, 21:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Maja

Povídky od MajaKapitolové : I am Time Traveller, Boat On The River, My new Life, I Lost Him, You left me, but something your is forever my

Jednodílné: Dárce, Jen neusínej, Smrt přijde i pro tebe, lásko (+Lareth), Rozhodnutí, Nikdo v tichu, I Miss You, Nejlepší přítel, Vlákna osudu (+Lareth)

Jednodílovky - vícedílné: Last way, Sen nebo realita?,

Parodie: Emmett a hummřice Annebell (+JoHarvelle), Carlisle a cvokař (+JoHarvelle), Zpětný úder od Mickeyho

Aktualizace: 23.1. 2011

Články:

 

Jsem Splátce

Jsem SplátceNečíst, pokud čekáte tradiční povídku! Jednou za čas se vyberou dva splátci. Každý z nich reprezentuje jiný druh a musí být oddáni, i když to pro jednoho z nich může znamenat jistou smrt. Po dvou letech zase zpět, tak si to užijte! :)

 

Time Is Running

Time Is RunningPo dlouhé době přidávám kousek mé tvorby.
Představme si začátek New Moonu trošku jinak. Z jiného šálku. Žádný Jacob a happy end? Možná. Ale kdo tu sehraje tu nejpodstatnější roli?
Budu ráda za komentáře i kritiku, hope you will enjoy!

 

Boat On The River - 6.

Boat On The River - 6.Well... Tak co k tomu napsat? Je to pořád stejné, Bella se snaží rozhodnout, co je pro ni a maličké dobré, ale nějak jí to nejde. Je to výtvor po dlouhé době, takže berte ohled na všechno. Btw: už mám konečně v hlavě jak chci, aby to dál pokračovalo, takže se snad můžete těšit na další kapitoly, tedy pokud tuhle kapitolovku po x letech ještě někdo čte. Hope you will enjoy. :)

 

Boat On The River - 5.

Boat On The River - 5.Bella se zase neobejde bez problémů. Fakt že ji lituju! :D Nemá ani chvilku klidu. Po rozhovoru s Ariel doufá, že to bude lepší, ale jako vždy to tak nebude. Bude to o poznání horší. Ariel sice slíbila, že dětátko Volturiovým nedá, ale cestě do Itálie se nevyhnou... Díky i za komentáře. I když jich není moc, je hlavní, že se to líbí aspoň někomu :P Thx-Maja

 

I am time Traveller, 3 kapitola

I am time Traveller, 3 kapitolaPřináším další dílek. Jsem ráda, že se vám to líbí, tudíž moc děkuju za ty supr dlohé komenty! :D V tomto díle si Bells opravdu řádně zaběhá. A ještě k tomu zjistí, že pěknou dobu byla mimo. Další díl bude brzy, možná ještě dnes, pokud nebudu grogy ze školy. Ale! Už mám i název pro další kapitolku. Dopis. No a vy můžete hádat, od koho asi? :D Thx-Maja Jinak hudbu vždy dávám jako odkaz, který se vám otevře v novém okně.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!