Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Johnna

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (0) Predsavzatia (0) Krv na snehu (1) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 1


Johnna

JohnnaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Johnny Volturi

Bydliště: Hruška

Věk: 666

O mně: Jsem trochu střelená, ale na to si zatím každý zvykl! :) Jinak miluji knihy: Stmívání, fantasy, Hemingway, atd... Ráda jím, píšu, lenoším a sleduji seriály nebo filmy.

Na Outstories mě najdete pod přezdívkou JohnnaOut! :) (a vím, píšu out, i když vím, že je to our, ale mě se to prostě takhle líbí víc! :D)

„Naše tělo je zahrada a naše vůle zahradníkem." - W.S. (Othello, Jago)
„Chci vypnout, relaxovat a ne si číst knížku, která je delší než ochlupení Lociky." - A.Rimmer (Red Dwarf)
„Láska je tak málo nebezpečná, jako lžíce kyseliny sírové na lačný žaludek.“ - Charles P. Baudelaire
„Umělec není nikomu odpovědný, leč sobě.“ - Charles P. Baudelaire
„Smutek se rozptýlí s východem slunce. Je jako mlha." - Ernest Hemingway
„Ale srandou a nebezpečím si topinku nenamažete a kočku nenakrmíte. Toust nakonec oželíte a k večeři si dáte kočku." - Charles Bukowski

Kontakt:

E-mail: johnnabirne (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 74

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 4. 2013

Poslední přihlášení: 7. 12. 2017, 13:42

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Johnna

Povídky od Johnna

Kapitolovky:
Upírovo květinářství - dokončené! • The Book of Life - pozastavená • Poison - Jed na ješitnost - pozastavené • Ladies of victory - pozastavené • Našeptávač -Dokončené! • Hi, bitch. I'm a witch! - dokončená! • Wrong generation - rozepsané! 
Jednorázovky:
Volba • Drogs and any roll...• Angry jam  Metal mind  Baby with tattoos • Svatební pohromy
Drabble: Nakopni mě! • Black and white world • Hi, mum! • Máma, nic míň • Just one wish • Nikdy - navždy
Poezie: Transformation • Rotten mental poison • Ptáčci smrťáčci • Tady šeřík nepokvete • Chci toho muže 

Aktualizace: 19.8. ve 23:40

Články:

 

The Book of life - 6.kapitola

The Book of life - 6.kapitolaRodinka sa začína normalizovať a aj Steph sa dokáže prerieknuť. Pekné čítanie LuciaCullen2 a Johnna.

 

Wrong generation - 6. kapitola

Wrong generation - 6. kapitolaSeznámení s cizáky dopadlo nakonec celkem klidně, ale zato dohady o tom, co bude následovat, budou zajímavé. Johana se nechává vyvést z míry díky tomu, co má na dosah, takže nedrží své emoce na uzdě, jak je zvyklá. Možná se jí to vymstí, možná už brzy všichni zemřou... Důležité ale je při čem.

 

Wrong generation - 5. kapitola

Wrong generation - 5. kapitolaParta podivných bytostí se připojila k Johanině menší skupině, aby je dovedli za Alistairem. Bude jejich shledání radostné? Možná čeká pár upírů překvapení, ale jak se to mohlo jen stát? Odpověď je jednoduchá. Ale co je více znepokojující... Johana začíná být nervózní z možnosti, která se jí má brzy naskytnout.

 

Wrong generation - 4. kapitola

Wrong generation - 4. kapitolaSkupinka se domluvila a vydala zpět do podzemí, jenomže cesta nebude tak jednoduchá. Někdo jim zkříží jejich kroky. Kdo to ale bude? Nějaký upír či něco dočista jiného a odpudivého? Přátelé nebo...

 

Wrong generation - 3. kapitola

Wrong generation - 3. kapitolaJohana sdílí velký plán s ostatními, jak ho ale přijmou oni? Kdo chce poškádlit pár upírů? A kdo zas zalézt do podzemí?

 

Wrong generation - 2. kapitola

Wrong generation - 2. kapitola

I upíři, kteří žijí v ústraní, musí mít svobodu. Potřebují se někde odreagovat a nakrmit. Zvlášť pokud se pár z nich chystá za pár hodin do boje. Johana se ocitá pod šálou noci a Alistair naopak plánuje své další důležité kroky. Příjemné čtení přeje Johnny!

A jakmile žhavé slunce uhasí svůj žár, začnou roztávat podzemní upíři – vylézají ven pod měsíční lucernu!

 

Wrong generation - 1. kapitola

Wrong generation - 1. kapitolaNe každý má stejnou šanci, ale pokud jsme ji dostali, je jen na nás, jak s ní naložíme. Někdo se jí oddá, jiný si s ní pohrává, až ji nakonec zahodí, a ti nejodvážnější či nejbláznivější ji roztrhají, jako by byla z papíru. Stvoření, která ji ale nakonec hodí po svých ochotných dárcích, žijí na chvíli v tomhle příběhu. Pojďte si je znepřátelit... Povídka o tom, co se stane, když jste tak hloupí, že rozzuříte vládce, ale natolik chytří, že jim unikáte.

 

Ladies of victory - 5. kapitola

Ladies of victory - 5. kapitola

5. kapitola: Šaty dělají nevěstu

Bella a přípravy na svatbu. Není zrovna unešená, ale jedna věc to snad může zachránit. Jaká? A co pochybnosti, které mívají před takovou událostí snad všechny dívky? 
Příjemné čtení od Johnn a Irtemed.

 

Svatební pohromy - 1. část

Svatební pohromy - 1. část

1. část: Lesklý orgasmus
Edward a Bella mají pár dní před svatbou. Všechno by mělo být naprosto perfektní, ale Alice se něco nezdá. Dokáže Bellu a Edwarda udržet od sebe, aby zachránila jejich svatbu? Co dokáže Bella vyvést za těch pár dní, co budou přípravy? 
Oddechová povídka, která má hlavně pobavit a potěšit. Příjemné čtení přeje Johnny 

 

Nightmare

NightmarePár veršů o tom, jak Isabella ztratila své milé. Temná noční můra, která honí její myšlenky... Ale opravdu se probudí? Nightmare!

 

Dark african soul - 3. část

Dark african soul - 3. částVictorie mu pomohla na útěk. Jak se zachová před Arem? Povede se Lincolnovi utéct? A jak vlastně dopadne nebezpečná, zakázaná láska?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Dark african soul - 2. část

Dark african soul - 2. částCo se stalo se záhadným otrokem? A co na svého otce Victorie vymyslí? Podaří se jí uskutečnit svůj plán na pomoc nepříteli? Bude to jen výpomoc za výpomoc nebo se do toho připlete i něco jiného?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Dark african soul - 1. část

Dark african soul - 1. částDívka, která porušuje upíří pravidla - Victoria. Co se přihodí tentokrát mladé ženě, když ji zatknou? Jaký nejvyšší zákon bude ochotna porušit? Kolik bytostí bude trpět? Jak to ovlivní zakázaná láska?

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 12. kapitola + epilog

Hi, bitch. I'm a witch! - 12. kapitola + epilogCo se stalo s Bellou? A co se teprve stane s Giorgií? Konečně se vše vyjasní! Nebo spíš ještě víc zatemní? Překvapivé čtení. Johnny

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 11. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 11. kapitolaBella je zraněná nebo mrtvá? Co se v lese vlastně stalo? A kde je teď Giorgia? Příjemně temné čtení! Johnna

 

Just one wish

Just one wishJak by mohlo eventuelně dopadnout setkání Belly a zlaté rybky, co plní přání? Bude drzá ryba nebo naše Bellinka? Drabble na 200 slov. Tak trochu parodovaný, ale to musíte poznat sami. Příjemné smění přeje Johnny. :D

 

Ladies of victory - 4. kapitola

Ladies of victory - 4. kapitola

4. kapitola: Oznámení 
Pohled Edwarda, který nejspíš nebude tak dokonalý, jak se na první pohled jeví. Zapochybuje Bella ještě? Nebo mu padne kolem krku rychlostí světla? Zatím nevinné jehně... Bohužel i hloupé.
Příjemné čtení - Irtemed a Johnn. 

 

The Book of Life - 5. kapitola

The Book of Life - 5. kapitolaCelý dům je vzhůru nohama - Stephenie objevila všechny v jejím domě a ne zrovna v pěkné pozici. Copak se náhle stane, když upadne do bezvědomí? Mohou s ní udělat cokoliv!

 

The Book of Life - 4. kapitola

The Book of Life - 4. kapitola No v tejto kapitole sa zbláznila už celá rodina. Tak veľa šťastia, aby ste sa nezbláznili poprípade aj vy.

Pekné čítanie LuciaCullen2 a Johnna.

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 10. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 10. kapitola	Bella se přemístila, ale kde že se to ocitla? Kam se vydá potom? Zastaví ji někdo, nebo spíš něco? Nechá Giorgii na holičkách? Příjemně mrazivé čtení! Johnna

 

Našeptávač - 13. kapitola + Epilog

Našeptávač - 13. kapitola + Epilog

A co bude dál? Podíváme se do Frenkovy hlavy - bude jeho pohled na věc. Co Whisper udělá po odletu Volturiových, co udělá Edward a Frenk? A zjistíte konečný konec téhle povídky! Vím, že budete překvapení! :)
Přeji nepříjemné čtení! Johnny 

 

Ladies of victory - 3. kapitola

Ladies of victory - 3. kapitola

3. kapitola: Sejmutí masek
Zasnoubení? Och ano! Bella došla svého malého cíle. Jak proběhne oznámení o zasnoubení a zbytek večera? A možná bude sejmuto více než jen škraboška z nádherných očí...
Příjemné čtení - Johnny Irtemed.

 

The Book of Life - 3. kapitola

The Book of Life - 3. kapitolaEmmett má svůj plán, ale přistoupí na něj i ostatní? Co udělají záhy? Popadnou pálky, tyče a lepící pásky a odjedou za Stephenie? Vymyslí mistrovský plán, nebo se na celou situaci vykašlou? Příjemné čtení - Johnna a LuciaCullen2

 

The Book of Life - 1. kapitola

The Book of Life - 1. kapitola

Parodovaná povídka na téma... Nechte se překvapit!
Edward potkal Bellu, Bella potkala jeho. Našli tu největší tepnu, nejživější žílu svého života - lásku. Ale co když se najednou něco zvrtlo, stalo se něco, co se nedalo očekávat ani v těch nejvroucnějších snech? A jak se do toho nakonec zapojí sama Stephenie?
Spoluautorská povídka s LuciaCullen2.

 

Ladies of victory - 2. kapitola

Ladies of victory - 2. kapitola

2. kapitola: Maškarní bál
Jak se vyvede bál? Najde Isabell svého vysněného prince, nebo se vrátí domů s holými prsty a ztracenou budoucností? Kdo všechno se na bále vlastně objeví a co nečekaného se stane?
Příjemné čtení - Johnny a Irtemed 

 

Našeptávač - 12. kapitola

Našeptávač - 12. kapitolaWhisper se stává upírem... Co prvního udělá po proměně? A co když se její našeptávání změní? Co když se všichni zprostí jejímu rozkazu, který vydala ještě před tím, než začala proměna?

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 9. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 9. kapitola	Bella utekla ze své cely. Ale co Giorgia a co lovci, zvlášť Donie?! Zmatená, bez čarovné moci, sama... Uprostřed budovy, která je teď jejím vězením. Jak to asi dopadne?

 

Metal mind - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Metal mind - 1. částKovová mysl... Bella na pokraji šílenosti. Chce se zabít, ale nemůže. Chce odejít, nemůže. Nesmí nic. Edwarda neušetřili, Aro ho nechal zabít. Alice vyměnila svou svobodu za Bellino bezpečí, ale netušila, že už se neuvidí. Bellu vězní Aro někde ve Volteře. Začíná šílet, musí přemýšlet o jeho smrti, o všem. Ale co když přibude nový vězeň? Že by někdo ze tří vládců? Povídka zaměřená spíše na Volteru než na klasické E+B. ;) Johnny

 

Ladies of victory - 1. kapitola

Ladies of victory - 1. kapitola

Děj se odehrává v 18. století.
Esmé (ovdovělá žena se dvěma dětmi) si vezme za muže vévodu z Nordshiru, ale přijde tím o Alice - jednu z dcer, která nesouhlasí se sňatkem, protože rod z Nordshiru nenávidí. Její mladší dcerka Bella je s otčímem smířená, ale po společných týdnech uznává názor Alice. Matka je slepá a Bella to nehodlá dál snášet a rozhodne se provdat, aby opustila domov, kde se všichni změnili a navíc tu řádí vévodova dcera Rosalie.
Spoluautorská povídka s Irtemed. Příjemné čtení!

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 8. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 8. kapitola	Už znají rozhodnutí? Bude to smrt pro obě? Jak si Bella poradí s bezradnou situací? Napínavý dílek, který ještě víc rozjede nenávist mezi čarodějkami a lovci, především pro Bellu a Giorgii. Přeji nepříjemné čtení a příjemně se nadlábněte!

 

Tady šeřík nepokvete

Tady šeřík nepokveteZatmění mysli, zostřené smysly. Pochmurné čekání na smrt. Tady už žádný šeřík dýchat nemůže... Zase trošku strasti do života. -_- Johnna

 

Chci toho muže

Chci toho mužeChci... toho muže? Bella vidí nějakého muže v lese, tak ji okouzlí, že ho musí mít. Jen zbloudilá myšlenka, dnes není snad ani pochmurná.

 

Baby with tattoos

Baby with tattoosEdward potká v baru překrásnou dívku - Bellu. Ale odváže se a osloví ji? Nalezne uvnitř odvahu? Přece jen je tak krásná, ale upíří aura by mohla zabrat. Nebo ne? Dokáže Edward ulovit neobyčejnou krásku s tetováním?

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 7. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 7. kapitola	Proč vlastně Giorgia unesla Bellu? Jsou tedy nakonec obě čarodějky? Shledání sester má skončit smrtí? Nebo ne?

 

Našeptávač - 11. kapitola

Našeptávač - 11. kapitolaPoslední, co si Whisper pamatuje - ostré nože na krku... Jak to bude probíhat dál? Kdo nakonec ovládne tuto situaci? Jak tahle scéna skončí?

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 6. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 6. kapitola	Lovci čarodějnic? Jsou už mrtvé, jsou na jejich jídelníčku? Kde se ocitli a jde utéct?

 

Našeptávač - 10. kapitola

Našeptávač - 10. kapitolaBellu drží pod krkem, jak to nakonec vyřeší? Nebo jak to vyřeší Volturiovi?

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 5. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 5. kapitola	Co se s Bellou a jejím dvojčetem stalo? Kam Giorgia Bellu odvezla? Jak se vše náhle vyvine? Dočtete se zde! Johnník. ;)

 

Našeptávač - 9. kapitola

Našeptávač - 9. kapitolaJak dopadne setkání s Volturiovými? Nechá se Bella vyprovokovat nebo bude poslušně sloužit Arovi? Co se stane s Edwardem? Vloží se do toho i ostatní - Jane a Caius? To se dozvíte v tomhle napínavém dílku! Příjemné čtení! Johnník.

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 4. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 4. kapitola	Nástup Cullenových. Vzdá se Giorgia? Odjede pryč? Nebo...?

 

Vánoční záchodová příhoda od Johnna

Vánoční záchodová příhoda od JohnnaPoviedka sa umiestnila na 11. mieste.
Gratulujeme a želáme krásne sviatky!

 

Našeptávač - 8. kapitola

Našeptávač - 8. kapitolaKonečně se začne něco dít! Dostane se Edward do moci Frenka? Podrazí ho Bella tak drastickým způsobem, poníží ho? Jak na Edwarda zapůsobí její moc a alkohol? Vše se dozvíte v téhle kapitolce! Přeji příjemné čtení! :)

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 3. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 3. kapitola

Bella se obává příchodu sestry, ale kam zmizel Edward? Co si sama počne? Řekne jí konečně někdo, co se děje?
„Edwarde, jsem tady!" špitla jsem tichounce, dokonce i můj zrychlený dech teď pulzoval hlasitěji. „Kde jsi?" šeptala jsem. „Musíš mě slyšet!" Jenomže odpověď se mi nedostala. Snad se bude líbit! ;)

 

Našeptávač - 7. kapitola

Našeptávač - 7. kapitolaJak dopadne stíhání Cullenových? A co když se ztratí Frenk? Přijde někdo konečně o hlavu?

 

Našeptávač - 6. kapitola

Našeptávač - 6. kapitolaFrenk se nám zamiloval do Whisper? Bude tvrdá dívka opětovat jeho city, nebo mu rozerve srdce na deset kusů?

 

Ptáčci smrťáčci

Ptáčci smrťáčciPtáci, kteří zastavují tep i dech... Bolest po odchodu Edwarda - nejspíše po sté, ale pokaždé je to jiné, nevěřím, že by se to zprotivilo! ╝Johhník╝

 

Hi, bitch. I'm a witch! - 2. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 2. kapitola

Bella se bojí msty od své sestry. Ale co když se sestřička blíží rychleji, než jak očekávala?
„Z čeho máš takovou radost?" vyhrknu nadšeně.
„Už se nemohu dočkat, Bello." Giorgia znovu roztáhne ústa v lahodný úsměv, které má dnes nalíčené ostře do ruda. Bílé zuby se v té rudé záři jen blyští.

 

Máma, nic míň

Máma, nic míňBella je těhotná a její pocity? Zde... (double drabble - 200 slov)

 

Našeptávač - 5. kapitola

Našeptávač - 5. kapitolaWhisper nedokáže opustit město, ale může se před Frenkem někam schovat? A kam? Jak nakonec dopadne schovávání ovce před vlkem?

 

Nikdy - navždy

Nikdy - navždyNikdy... Nikdy... Krátká úvaha před Bellinou svatbou. Abych to shrnula, je tam párkrát užito slovo nikdy! :) (drabble - 100 slov)

Dokončeno

Hi, bitch. I'm a witch! - 1. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! - 1. kapitola

Hi, bitch. I'm a witch! Good and evil twin, good and evil Bella...
Bella má sestru - dvojče, ale bohužel zlé. A teď, když našla Bella štěstí v podobě Edwarda, se začíná obávat sestřiny zášti, není totiž obyčejná vypečená sestřička, je to čarodějka.

Doufám, že se bude líbit, a že zanecháte komentář. :) 

 

Hi, Mum!

Hi, Mum!Hi, Mum! Kdopak chce, aby ho máma načapala na švestkách? Nikdo, ani Bella. (300 slov - Tripple drubble)

 

Black and white world

Black and white worldČerná a bílá, hraní na vojáky je naše lidská doména. Double drabble (200).

 

Našeptávač - 4. kapitola

Našeptávač - 4. kapitolaFrenk znásilnil Bellu, jak se s tím Bella vyrovná a co udělá?

 

Burza obrázků

Burza obrázkůHledáte obrázek nebo námět pro povídku? Zde můžete najít 15 obrázků, které si můžete přivlastnit! U většiny obrázků se dá pozměnit celý název! Obrázky jsou udělány různě, takže můžete najít buď inspiraci, nebo obrázek k již vytvořenému článku.

 

Drogs and any roll...

Drogs and any roll...

Nechám si to projít hlavou... nebo žilou... nebo nosem?

„Víš, Bello, já nejsem mimo jenom z tohodle zasranýho světa, jsem mimo hlavně z drog. A každý zrnko toho bílýho andělského prachu je lepší než milion nádechu na tomhle zkurveným místě. Je to bázeň. Je to domov, ten, kterej hledáš."
„Teď nějak... Nechápu, ale to už dneska není překvápko," řekla Bella a zmateně zamrkala.
„Ani mě nenapadlo, že bych tě stáhla do toho kolotoče s sebou, ale tvůj život není v pohodě. Ani můj není, tohle je ta vlídnější možnost."
„A jaká je ta druhá?" zeptala se s neskrývaným očekáváním.
„Pomalu si zvyknout a pak skončit jako naši ubozí rodiče, umřít s flaškou levného líhu v ruce," pronesla nesmířeně Marquete a zastrčila Belle pramínek vlasů za ucho.

 

Rotten mental poison

Rotten mental poisonBelliny sebevražedné, ztrouchnivělé, zoufalé myšlenky po odchodu Edwarda. Můj druhý pokus a souvislý text, jež má připomínat poezii. Nespíš ohrané téma, ale iluze Romeo a Julie žije už několik století a pořád to nepřestává bavit!

 

Našeptávač - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Našeptávač - 3. kapitolaCo chce Frenk po Belle? (Whisper) Co dostane za úkol? A zvládne ho splnit? Co se stane, když nebude všechno tak dokonalé, jak si šéf Frenk namalovat?

 

Naštvaná marmeláda

Naštvaná marmeládaBellina neobvyklá večeře. A to poslední, co doma našla - vydatná meruňková marmeláda. Krátká oddechovka. Šílená jednorázovka, možná i bez nápadu, ale hlavně mě bavilo ji psát! Doufám, že zanecháte komentář, i když je to... No poznejte sami!

 

Našeptávač - 2. kapitola

Našeptávač - 2. kapitolaWhisper - neboli Bella - je na cestě k mučení Cullenových. Podaří se jí dostat Edwarda zpět na její stranu? A co chce vlastně Frenkie po ostatních Cullenech? Kdo bude muset nakonec padnout Whisper Hillové za oběť?

Dokončeno

Našeptávač - Prolog + 1. kapitola

Našeptávač - Prolog + 1. kapitolaBella není taková, jak se zdá. Co když její lásku s upírem už někdo dávno naplánoval? Co když není ta nevinná holka, co se má na někoho šimravě dívat, protože ji přitahuje jeho upíří aura, ale protože to ona sama chce? Co když naopak jeho pohled nebyl dobrovolný?

 

Upírovo květinářství - 7. kapitola + Epilog

Upírovo květinářství - 7. kapitola + EpilogA je tu konec této povídky! Co způsobí spojení mezi Gissabell a Ness? A jak to příjme Edward? Dlouhý rozhovor a nečekaná odpověď?

 

Transformation

TransformationBellina proměna v upíra. Krátké shrnutí bolestné masáže nervů! Snad se bude líbit - můj první pokus o poezii.

 

Poison - Jed na ješitnost! - 1. kapitola

Poison - Jed na ješitnost! - 1. kapitolaSebejistá Bella se bojí, s čím přijde její otravný nápadník Edward. Co může čekat od jednoho dne ve škole, který měl být původně jen nudný oprašek života na střední? Bude zpěv nebo nudistická akce Edwarda Cullena?

 

Upírovo květinářství - 6. kapitola

Upírovo květinářství - 6. kapitolaGisabelle s Nessie našel Edward. Jak bude reagovat na proměnu Gis? Ona se do něj zamilovala, ale změní se něco, když je teď upír?

 

Poison - Jed na ješitnost! - Prolog

Poison - Jed na ješitnost! - PrologEdward Cullen jako sladký, přitažlivý, neodolatelný hezounek? Omyl! Pro Bellu Swanovou je to jen další z řady chlípných obdivovatelů. Namyšlená, sebejistá a sobecká královna školy - Bella - a kolem ní poskakující Edward, chtějíc alespoň špetku pozornosti. Oddechová povídka z pohledu Belly.

 

Nakopni mě!

Nakopni mě!Moje první drabble povídka, vlastně tripple drabble - 300 slov. Bella si myslela, že žije, žila a bude žít šťastný život. Ale Edward jí něco důležitého zatajil. Najednou si připadá životem trochu zašlapaná do země. Jak se s tím vyrovná?

 

Upírovo květinářství - 5. kapitola

Upírovo květinářství - 5. kapitolaGisabelle se stala upírkou a s Nessie, jakožto jediným upířím vzorem, vyráží na lov. Jak se sžije s údělem krvelačného upíra? A kdo bude první na jídelníčku?

 

Volba - 3. část

Volba - 3. částBella opustila všechny a se svým dítětem se nastěhovala do svého vlastního bytu. Když jednou přišla domů, zjístila, že její dcera není zas tak nevinná, jak vypadá. Co se stane s napadenou Lilly? A jak je to vlastně s Wensdy? Dočtete se zde! Poslední část příběhu.

 

Upírovo květinářství - 4. kapitola

Upírovo květinářství - 4. kapitolaGisabelle objevila Nessie. A pravda by se měla konečně ukázat! Ale Nessie nemá ostatní moc v lásce. Byla dlouho považována za mrtvou, přestože byla živější, než děcko po prvním kafi.

 

Volba - 2. část

Volba - 2. částBella už ví, že je těhotná, ale čí dítě se jí zabydlelo v břiše? Má pro ni někdo pochopení? Ukvapená volba si žádá drastická rozhodnutí!

 

Upírovo květinářství - 3. kapitola

Upírovo květinářství - 3. kapitolaCo se stane Gisabelle? Musí nést odpovědnost. Už není dítě! Rozhodně nechce být ničí hračka nebo svačinka na temné londýnské ulici. Podle někoho udělala chybu, ale není trest až moc bolestivý?

 

Volba - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Volba - 1. částBella si měla zvolit, a také zvolila. Otázka je, jestli dobře nebo špatně. Všichni o něčem rozhodujeme, ale každé, opravdu každé rozhodnutí, má důsledky.

 

Grafika pro vás!

Grafika pro vás!

             Grafika! Vyrobím perex obrázek nebo obrázek k povídce.
Trailery! Vyrobím trailer k vaší povídce.
Shrnutí! GIFy! Tvořím i pro OurStories. 
Přijímám objednávky! 

 

Upírovo květinářství - 2. kapitola

Upírovo květinářství -  2. kapitola Gisabelle potkala záhadného muže, Edwarda, a raději odejde. Muži, co mají rádi procházky nočním Londýnem, nikdy nebývají bezpeční. Ale proč zabíjel? A půjde i po ní?

Dokončeno

Upírovo květinářství 1. kapitola + prolog

Upírovo květinářství 1. kapitola + prologEdwardův život po proměně - vášnivý upír, který zkouší, co všechno dokáže. Londýn 1888. Dámy napresované v korzetech a dlouhých punčocháčích, s ozdobnými kloboučky a šarmantními gentlemany za zády. Všechno se zdá být jako... vysněné, ale jen do té chvíle, kdy se Londýn probouzí.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!