Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Hi, Mum!

Hi, Mum!Hi, Mum! Kdopak chce, aby ho máma načapala na švestkách? Nikdo, ani Bella. (300 slov - Tripple drubble)


(případně přetočit na 0:38)

Napřed to vypadalo, jakoby bych se mu nějakým způsobem hnusila či co, ale dnes se projevil. Řekl mi, cituji: „Kdybys byla chytrá, držíš se ode mě dál." Já odvětila: „Co když doopravdy nejsem chytrá?" Nad mou odpověd se jen pousmál a já dodala: „Co dnes večer? Můžeme si psát třeba textovky - pro začátek." On souhlasil a tak čekám.

Ležím na posteli, oči hledí do stropu. Snažím se vnímat jen ticho. Chci slyšet to pípnutí! Chci slyšet melodii, která mi oznámí, že mi došla nová zpráva.

Nečekala jsem dlouho, byl vůči mně milosrdný. Byť je mi ta melodie obyčejně protivná, dnes to pro mne byla óda na radost. Chňapla jsem po telefonu tak rychle, že mi málem vyklouzl z ruky jako kluzké mýdlo, a začala jsem nedočkavě číst:

„Ahoj, Bello! :) Tak o čem si chceš povídat?" Sice to bylo jen písemné, ale cítila jsem, že z toho čiší laskavost a opravdový zájem.
„Nazdar! Co začít s tím, jak se máš?" odpověděla jsem, ale ne hned. Zprávu jsem měla sice napsanou za pár vteřin, jenomže abych nevypadala tak nedočkavě, chvíli jsem posečkala.

Takhle jsme si psali nějakou chvíli, dokud...

„Vadilo by ti, kdybych ti říkal moje křupavá sušenko? :D" napsal.
„Klidně mě sněz! :D Jsem tvoje sušenka s kousíčky čokolády," namačkala jsem na mobilu.
„Jsi moje broskvička... :) "
„Chtěla bych být s tebou. :( Je mi jedno, co jsi mi říkal! Dnes bude mamka v práci, nechceš se večer stavit? Můj mobil už potřebuje volno," odepsala jsem a napjatě čekala na odpověď.
„Tak! A je to tady, Bello! Říkala jsem ti, že máš počkat až do osmnácti! A ty si to domlouváš po textovkách, mladá dámo?" Tahle sms zpráva se mi vůbec nelíbila, ale už jsem tu habaďůru pochopila.
„Mami?!" napsala jsem rozčíleně. „Už nikdy nepeč sušenky ani nekupuj broskve! Nemluvím s tebou!"


Moje 3 drabble! :) Jen do mě, usmajlíkujte mne! :-*

Hi, Mum! Never don´t bake cookies or do not buy peaches!

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hi, Mum!:

 1
20.06.2014 [15:02]

Lena15 Emoticon Emoticon Emoticon To mě dostalo! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Juj
03.12.2013 [8:32]

a sakra :DD

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.11.2013 [19:34]

martina946Přišlo mi to trochu zmatené a já to asi nějak nepochopila! Emoticon
Takže ona si celou dobu psala se svou mámou, nebo?... Prosím pokud tady je někdo, kdo by mi tuhle "zahadu" osvětlil budu moc vděčná, jelikož moje mozková kapacita na to už zřejmě nestačí Emoticon Emoticon Emoticon
No jdu na další Emoticon

06.11.2013 [13:25]

Agule99Oooh, no, sice trošičku zmatenější, ale fajn Emoticon Konec mě dostal, to zase jo Emoticon Jdu n aten třetí Emoticon
*A.99*

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!