Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nakopni mě!

Nakopni mě!Moje první drabble povídka, vlastně tripple drabble - 300 slov. Bella si myslela, že žije, žila a bude žít šťastný život. Ale Edward jí něco důležitého zatajil. Najednou si připadá životem trochu zašlapaná do země. Jak se s tím vyrovná?

Byla jsem konečně šťastná. Ne, že bych nenáviděla svůj předchozí život, ale tenhle jsem jsi prostě dokonale užívala! Měla jsem Edwarda a Renesmé. Všechno bylo konečně takové, jak jsem jsi poprvé malovala. A tím poprvé myslím to, když jsem zjistila, že Edward je upír. Všechno mě na něm přitahovalo. Byl nebezpečný, originální partner a šťavnatý masíčko! Nikdy by mě nenapadlo, že nakonec to všechno dopadne takhle! Napřed jsem si malovala můj vztah, poté svou rodinu.

„To nemyslíš vážně! Jak jsi... Jak jsi... Proč jsi mi to ne... Ne! Jak jsi mohl... Jak jsi nemohl... Sakra! Už ani mluvit neumím! Ale tohle se nedá jen tak odpustit, Edwarde! Je..."
„Bello!" skočil mi do mého výlevu vzteku. „Neměl jsem důvod tě stresovat! Chtěl jsem, abys byla šťastná! Nebo jsi nebyla?" Při poslední otázce se mu zlomil hlas.
„Byla. Ale právě v tom je ten problém. Byla jsem falešně šťastná. Hnala jsem se za představou, která byla ze lži!" Už jsem nemohla jen tak přešlapovat na místě. Hodila jsem to první, co mi přišlo pod ruku.
„Au. Málem mi uletěla hlava, už po mně prosím další polštáře neházej." Zasmál se, ale já jsem to nezamýšlela jako vtip. Tím smíchem mě ještě víc rozzuřil.
„Neboj! Další na řadě je peřina a potom postel!" rozkřikla jsem se.
„Pojď si raději promluvit."
„Já myslela, že celou dobu mluvíme. Asi jsem se spletla!" řekla jsem a otráveně zavrtěla hlavou.
„Dělal jsem to jen pro tvoje dobro! Kdybych se mohl vrátit do minulosti, nevrátil bych se! Bylo to správný rozhodnutí!"
„Myslíš? Správný? Vždyť jsem měla dvojčata, Edwarde! I když se jedno narodilo mrtvé, měl si mi to říct! Bylo to naše dítě!"
„A co mám teď dělat? Chceš mě třeba nakopnout, aby ses cítila dobře? Prostě zapomeneme."
„Já neumím zapomenout!" řekla jsem a nakopla ho upírsky do zadku.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nakopni mě!:

 1
12.08.2013 [21:30]

Rebekaah1606Mě se to nelíbí, promiň, ale zkátka ne. Proč?
Nedovedu si Edwarda představit bez zlomeného srdce a touhy zničit sám sebe kdyby umřelo jeho dítě. To mi zkrátka nejde na mysl.
Nakopni mě za zabití dítěte. Ehmm...
Tohle mi přišlo spíš jako hádka někoho jiného kvůli něčemu jinému. Třeba kvůli přítelovu pohledu moc dlouho na výstřihu jiný ženský... (Což by ani nešlo k čistotě Edwarda)
Nemá to býti vtip? Vím, že dělám chytrou, ale vypadá to jako nepovedený vtip...
Samozřejmě, piš dál, tohle byla prvotina a tak... každý někde začíná (nebo jako já nezačíná nikde)...

12.08.2013 [19:16]

Lena15 Emoticon super - dobře napsaný! Emoticon
Originální nápad na tripple drable. Emoticon

04.08.2013 [15:52]

kiki11No, přiznám se, že i na mě to působilo tak, že ten drabble měl vyznět vtipně. Edward se chová jako by mu to bylo úplně jedno, že jejich dítě umřelo. Určitě by reagoval jinak. Nevím, celkově to na mě působí tak nějak divně. Emoticon Piš dál, příště to bude určitě lepší. Emoticon

04.08.2013 [14:28]

domcamerciTo bylo... No, radši to zabalim do eufemismů, protože tě nechci srazit jen kvůli prvnímu drabblu. Nebylo to vůbec adekvátní k problému a jejich dialogy byly... směšný. Proto to tu na některý působilo, že to mělo bejt vtipný.
Příště nad tim pořádně zapřemejšlej a představ si, že bys byla v jejich situaci. A připočti si upíří cítění.
Tak znova... Tim myslim - znova něco napiš a pouč se z chyb, jestli chceš. Emoticon

04.08.2013 [13:01]

JohnnaDíky za komenty! Emoticon Počkat, ono bylo někde napsaný, že to má být vtipný? Emoticon Nesuďte jen podle názvu. Jestli jde o chování edwarda, tak se ji jen snažil uklidnit, i když se mu to moc nedařilo. Každopádně si teď taky říkám, že ztráta dítěte je až moc. Emoticon Jinak dík za kritiku Emoticon Byla to moje první drabble, tak sem vůbec nevěděla o čem psát. Příště to bude doufám lepší! Emoticon
Pro martina946: Tlusťošku nevím, jestli budu vůbec psát, ale možná se k tomu dostanu, až se budu moc nudit.

04.08.2013 [12:30]

martina946Ahoj, já se musím taktéž přiklonit k Mcfan. Ztráta dítěte mi taktéž nepřijde moc vtipného rázu. Třeba kdybys to sem hodila jako jednorázovku Emoticon Emoticon
No jinak napsaný to máš samozřejmě dobře, to žádná, ale já se prostě nezasmála. Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak doufám, že brzo začneš psát tlustošku Bellu, na ní se těším. Emoticon Emoticon Emoticon

04.08.2013 [12:05]

dcvstwilightMně to zase tak špatné nepřišlo. Možná ta poslední věta tam neměla co dělat, to upírské nakopnutí. Nemyslím, že by tam mělo být něco, co bylo zamýšleno jako vtip, protože sem se to nehodilo. Ale jinak to bylo povedé, si myslím. ;) Jen tak dál. ;) Emoticon

04.08.2013 [11:56]

McfanMě se to docela líbilo. Trošku je tam přece jen pár nesrovnalostí. Například mi moc nesedí ten humor, když se Bella dozvěděla, že jí umřelo dítě a ona to vlastně celou dobu nevěděla. Emoticon Možná, že i to "Nakopni mě", nebylo zrovna TADY namístě. Kdyby jsi to dala do něčeho jiného s menším problémem než ztráta dítěte, tak by to bylo asi mnohem lepší. Emoticon Ale každý se ze svých chyb (ať jsou jakékoliv) učí, a rozhodně bych nezahazovala psaní jen kvůli tomu. Emoticon Emoticon

1. A.
04.08.2013 [11:46]

přišlo mi to hrozně suché a zdlouhavé. taky mé docela štve ten obrazek nahoře...

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!