Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Johnna

útes


Povídky od Johnna

Kapitolovky:
Upírovo květinářství - dokončené! • The Book of Life - pozastavená • Poison - Jed na ješitnost - pozastavené • Ladies of victory - pozastavené • Našeptávač -Dokončené! • Hi, bitch. I'm a witch! - dokončená! • Wrong generation - rozepsané! 
Jednorázovky:
Volba • Drogs and any roll...• Angry jam  Metal mind  Baby with tattoos • Svatební pohromy
Drabble: Nakopni mě! • Black and white world • Hi, mum! • Máma, nic míň • Just one wish • Nikdy - navždy
Poezie: Transformation • Rotten mental poison • Ptáčci smrťáčci • Tady šeřík nepokvete • Chci toho muže 

Aktualizace: 19.8. ve 23:40

 

  

Vítejte na mém schrnutí povídek! Jmenu ji se Johnna a tady a teď vám představím své současné práce i plány do budoucna. Doufám, že vás alespoň jedno dílko zaujme, a že necháte komentář, který vždy zahřeje prsty, abych mohla psát dál! Jen chci podoutknout, že všechny obrázky si upravuji sama ve Photofiltre studiu X, takže pokud vás má prace zaujala, obraťte se na kreativí koutek, kde mě najdete. Nebo rovnou zde!

 Johnna

 Burza obrázků -> Zde!

Wrong generation:
1. kapitola = 100% VYDÁNO
2. kapitola = 100% VYDÁNO
3. kapitola = 100% VYDÁNO
4. kapitola = 100% VYDÁNO
5. kapitola = 100% VYDÁNO
6. kapitola = 100% ČEKÁ nV
7. kapitola =  5%    PÍŠE SE?

Ladies of victory 
Pokud někdo bude chtít, mohu pokračovat, jestli se ovšem dostaví i nápady. :)

http://www.anketovnik.cz/01d54399e00a9fb8  TADY JE ANKETA, CO MÁM PSÁT DÁL, PROSÍM O POMOC :)  


Mé díky patří VJL, krásná a temná práce! :)) 


Z mé dílny... Stav: rozepsaná (6. kapitol + píšu)
Obsah: Ne každý má stejnou šanci, ale pokud jsme ji dostali, je jen na nás, jak s ní naložíme. Někdo se jí oddá, jiný si s ní pohrává, až ji nakonec zahodí, a ti nejodvážnější či nejbláznivější ji roztrhají, jako by byla z papíru. Stvoření, která ji ale nakonec hodí po svých ochotných dárcích, žijí na chvíli v tomhle příběhu. Pojďte si je znepřátelit... Povídka o tom, co se stane, když jste tak hloupí, že rozzuříte vládce, ale natolik chytří, že jim unikáte.
 A jakmile žhavé slunce uhasí svůj žár, začnou roztávat podzemní upíři – vylézají ven pod měsíční lucernu!
Hl. postavy: Johana, Alistair, Alex, James, Victorie, Volturiovi,... 

1. kapitola ▼◙▲ 2. kapitola ▼◙▲ 3. kapitola ▼◙▲ 4. kapitola ▼◙▲ 5. kapitola ▼◙▲ 6. kapitola ▼◙▲ 7. kapitola ▼◙▲ 8. kapitola ▼◙▲ 9. kapitola ▼◙▲ 10. kapitola ▼◙▲
 

                      Stav: rozepsaná
Obsah: Děj se odehrává v 18. století. Esmé (ovdovělá žena se dvěma dětmi) si vezme za muže vévodu z Nordshiru, ale příjde tím o Alice - jednu z dcer, která nesouhlasí se sňatkem, protože rod z Nordshiru nenávidí. Její mladší dcerka Bella je s otčímem smířená, ale po společných týdnech uznává názor Alice. Matka je slepá a Bella to nehodlá dál snášet a rozhodne se provdat, aby opustila domov, kde se všichni změnili a navíc tu řádi vévodova dreca Rosalie.
Spoluautorská s Irtemed. 

Hl. postavy: Isabella Maria Down de Marco, Esmé Anna Down de Marco, Carlisle Henry Grey von Nordshire, Edward Billiam Abbey von Landie

1. kapitola ←▬→ 2. kapitola ←▬→ 3. kapitola ←▬→ 4. kapitola ←▬→ 5. kapitola ←▬→ 6. kapitola

 


 

                                            Stav: pozastavená, nejspíš navždy
Obsah:  Edward Cullen j
ako slaďouš? Hezounek? Pro Bellu ne! Ta ho považuje jenom za dalšího chlípnýho obdivovatele. Nechce o něm ani slyšet, natož s ním jít na rande, ale Eda se prostě nenechá odbýt a jde si jen pro první místo - Bellu Swan, nejoblíbenější holku na škole. Nakonec Edward Belle něco naslibuje a ona se mu vysměje s tím, že to nedokáže. Nebo dokáže? Jaké šílenosti je odhodlán pro sebejistou Bellu udělat? 
Hlavní postavy: Bella Swan, Edward Cullen... 

Prolog - 1 -...

 


                                       Stav: Dokončená
Obsah:  Přetvářka - Podvod - Láska
Bella není taková, jak se zdá. Co když její lásku s upírem už někdo dávno naplánoval a Bella jen našeptává do ouška? 
Co když není ta nevinná holka, co se má na někoho šimravě dívat, protože ji přitahuje jeho upíří aura, ale protože to ona sama chce? Co když naopak jeho pohled nebyl dobrovolný?
Hlavní postavy:  Bella Swan, Frenkie, Edward Cullen, Volturiovi...

Prolog + 1. kapitola -> 2. kapitola -> 3. kapitola ->4. kapitola -> 5. kapitola ->
6.
kapitola -> 7. kapitola ->8. kapitola ->9. kapitola-> 10. kapitola -> 11. kapitola -> 12. kapitola -> 13. kapitola + Epilog

 
Gif obrázek jsem vytvořila sama, takže pokud máte zájem, obraťte se na můj email nebo na můj článek s grafikou v kreativním koutku.

Trailer 1:

Trailer 2:

http://www.youtube.com/watch?v=i5-V5_5UFAg

 


                                            Stav: Dokončená
Obsah:  Mladá dívka, Gisabelle, se dostala z dětského domova rovnou do nevěstince. Už od svého útlého věku musela prodávat své tělo a pod zástěrkou květinářství pracoavt jako prostitutka. Jednou večer ale potká záhadného muže, Edwarda. Přestože je vyděšená, nemůže na něj přestat myslet. Když se znovu setkají, řekně jí, že je upír. Poté touží po dalším setkání, ale její macecha jí v tom zabrání, tedy alespoň chce.  Tato povídka je moje prvotina. Ale doufám, že i tak dobrá!
Hlavní postavy:  Gisabelle Pelegrim, Edward Cullen, Nessi-Ann Goldeburry

1 2 3 4 5 • 6  7 


                               Stav: rozepsaná
Obsah: Parodovaná povídka na téma... Nechte se překvapit! 
Edward potkal Bellu, Bella potkala jeho. Našli tu největší tepnu, nejživější žílu svého života - lásku. Ale co když se najednou něco zvrtlo, stalo se něco, co se nedalo očekávat ani v těch nejvroucnějších snech? A jak se do toho nakonec zapojí sama Stephenie?
Spoluaoutorská povídka s LiviaCullen2.

Postavy: Cullenovi, Stephenie Mayer, Bella Swan...

 

1. kapitola2. kapitola 3. kapitola  4. kapitola 5. kapitola


                           Stav: Dokončená
Obsah: Bella má sestru - dvojče, ale bohužel zlé. A teď, když našla Bella štěstí v podobě Edwarda, se začíná obáva sestřiné zášti, není totiž obyčejná vypečená sestřička! je to čarodějka, ale chce skutečně mstu Belle?
Hl. postavy: Bella Swan, Giorgia Swan, Edward Cullen, lovci, Cullenovi

1. kapitola ◄► 2. kapitola ◄► 3. kapitola ◄► 4. kapitola ◄► 5. kapitola ◄► 6. kapitola ◄► 7. kapitola ◄► 8. kapitola ◄► 9. kapitola ◄► 10. kapitola ◄► 11. kapitola ◄► 12. kapitola + epilog

 


                                              Stav: Vzdáleně plánovaná
Obsah:  Bella Swan se nastěhovala do Forks a potkala Jacoba, dostudovala a potom si ho vzala za manžela. Ale po několika společných letech začala hledat něco jiného. Nebo spíše jiného může. Problém je v tom, že Jacob to neví, a že Bella mu to neplánuje ani povědět. Ten šťastný milenec je samozřejmě Edward. Nikdy předtím ho sice nepotkala, ale něco ji k němu přitahuje.   Obrázek je spíchlý na rychlo a název povídky je z čínštiny - nevěra, to možná ještě doladím.
Hlavní postavy:  Bella Swan/Black, Jacob Black, Edward Cullen

  

                                              Stav: Dokončená
Obsah: Bella si zvolila, její volba byla Jacob. Edward se po tomto zjíštění odstěhuje a nechá Bells žít život, který si vybrala, přestože zuří a pořád ji miluje. Ale Bella se dostane do potíží a Jacob jí nedokáže poradit, tak, aby jí to vyhovovalo a ona už si to zařídí podle sebe, ale všechno se nakonec zhroutí jako domeček z karet. Bella je na všechno sama a její jediná přítelkyně už není mezi lidmi a může za to Bella.  Povídka je napsaná ve vtipném duchu, přestože osud si s Bellou pěkně pohrává. Dostala se také na titulní stranu, takže asi nebude tak špatná! A rozhodně vás děj příběhu rozesměje, překvapí a zaujme!
Hlavní postavy: Bella Swan, Jacob Black, Edward Cullen, Lilly Stone

1 • 2 • 3  


 

                                             Stav: Dokončená
Obsah:  Bella dosala hlad. Jak bude asi v příběhu figurovat právě ona meruňková marmeláda? To se dozvíte v téhle povídce - je to kráťoučká oddechová a trochu šílená povídka, možná bez nápadu. Napřed jsem si totiž řekla: To bude sranda! :D A jak jsem to dopsala: To je kravina! :D  Takže... Nevím no! :D
Hlavní postavy: Bella Swan, Jacob Black, Meruňková Marmeláda

Angry jam!


 

                                 Stav: Dokončená
Obsah: Nechám si to projít hlavou... nebo žilou... nebo nosem?

„Víš, Bello, já nejsem mimo jenom z tohodle zasranýho světa, jsem mimo hlavně z drog. A každý zrnko toho bílýho andělského prachu je lepší než milion nádechu na tomhle zkurveným místě. Je to bázeň. Je to domov, ten, kterej hledáš."
„Teď nějak... Nechápu, ale to už dneska není překvápko," řekla Bella a zmateně zamrkala.
„Ani mě nenapadlo, že bych tě stáhla do toho kolotoče s sebou, ale tvůj život není v pohodě. Ani můj není, tohle je ta vlídnější možnost."
„A jaká je ta druhá?" zeptala se s neskrývaným očekáváním.
„Pomalu si zvyknout a pak skončit jako naši ubozí rodiče, umřít s flaškou levného líhu v ruce," pronesla nesmířeně Marquete a zastrčila Belle pramínek vlasů za ucho.

◄► Drogs and any roll... ◄►


 

                                                 Stav: rozepsaná
Obsah: Kovová mysl... Bella na pokraji šílenosti. Chce se zabít, ale nemůže. Chce odejít, nemůže. Nesmí nic. Aro ji vězní, ale jakou roli tu sehraje Caius?
Edwarda neušetřili, Aro ho nechal zabít. Alice vyměnila svou svobodu za Bellino bezpečí, ale netušila, že už se neuvidí. Bellu vězní Aro někde ve Volteře. Začíná šílet, musí přemýšlet o jeho smrti, o Alice. ale co když přibude nový vězeň? Povídka zaměřená spíše na Volteru než na klasické E+B. ;)
Postavy: Bella swan, Caius Volturi,... 

Metal mind

Za pěkný trailerík děkuji NicolCarlieCullen. :)


                              Stav: Dokončená
Obsah: Edward potká v baru překrásnou dívku - Bellu. Ale odváže se a osloví ji? Nalezne uvnitř odvahu? Přece jen je tak krásná, ale upíří aura by mohla zabrat. Nebo ne? Dokáže Edward ulovit neobyčejnou krásku s tetováním?
Postavy: Edward Cullen, Bella Swan, barman

↨→ Baby with tattoos ↨→


Stav: Pozastavená 
Obsah: Bella a pohromy, které dokáže v určitém časovém úseku napáchat. Ještě nevím, jestli to bude jen jednorázové nebo i vícekapitlové, uvidíme, rozhodně by to měla být svatební prča. :P
Postavy: Balla (skoro Cullen) Swan, Edward Cullen, Cullenovi

1. část * 2. část * 3. část 

                                              Stav: Napsaná
Obsah: Edward Belle něco provedl. Něco jí zatajil. A proto je na něj docela dost naštvaná. Moje první Drabble povídka na zkoušku, jak se bude ostatním, čili Vám líbit - 300 slov. Ale to je asi vše co mohu, říct! Je to Drabble povídka, takže nechci nic prozradit. Byla to první Drabble - čili hrůza a to opravdu! -> Nečíst
Hlavní postavy: Bella Swan, Edward Cullen

Nakopni mě!

 


 

Máma, nic míň!                    Stav: napsáno

Obsah: Bella a zjištění, že je těhotná, její pocity atd,... Nechce se ho vzdát a začíná ho milovat.
Uváha - nemá přímou řeč.

◄ Máma, nic míň ►


 

                      Stav: napsáno
Obsah: Máte rádi, když se o vás maminka úzkostlivě stará? Nazdárek, maminko! :-*
Hl. postavy: Bella Swan, E. Cullen... 

◄ Hi, mum! ►


 

                        Stav: napsáno
Obsah: Rozdíl mezi černým a bílým světem? Mezi upíry a...
Úváha - nemá přímou řeč.

◄ Black and white world ►


 

Nikdy - navždy!                         Stav: napsáno

Obsah: Belliny pochyby, pocity, vyzpovědi před svatbou. Obsahuje párkrát slovo nikdy! :D
Úvaha - nemá přímou řeč. 

 ◄ Nikdy - navždy ►


 

                                                     Stav: v přípravě
Obsah: Co se stane, když Bella potká rybku, co jí splní jedno přání? :)) 
Hl. postavy: Bella S., zlatá rybka  

$Just ONE wish$Povídka na Vánoční jednodílnou soutěž! :)
Záchod a Vánoce, to si nejde představit, to si musíte jen přečíst! Je to parode, kravina, totální temné místo v mém mozku... :D 
Vánoční záchodová příhoda 


Stav: Dokončená

Obsah: Dívka, která porušuje upíří pravidla - Victoria. Co se přihodí tentokrát mladé ženě, když ji zatknou? Jaký nejvyšší zákon bude ochotna porušit? Kolik bytostí bude trpět? Jak to ovlivní zakázaná láska?
Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen. 

Postavy:  Victoria V., Lincoln, Aro, Volturiovi...

                                          
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Johnna:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 18   Další »
174. CSA
05.12.2015 [8:58]

Ahoj jak dlouho budes cekat na vysledky ankety? Emoticon Emoticon

03.11.2015 [22:11]

CatharineSarahAnnAhoj, dlouho jsem tu nebyla a tak nevím, jestli jsem tvoji anketu už prošvihla ale moc tě prosím, dokonči metal mind, ta povídka je skvělá, už je to pár měsícu, co jsem se ptala jestli ji más v plánu dokoncit, mam nejakou sanci ze bude ještě pokračování? Emoticon Emoticon Emoticon

172. Johnna
20.08.2015 [0:04]

Johnnawww.anketovnik.cz/01d54399e00a9fb8 Prosím, vyplňte anketu, abych věděla, co psát. Emoticon Nebo jestli vůbec.

171. Usui
19.08.2015 [11:37]

UsuiJo, to vím. v době, kd jsem tu bývala nebyl problém mít u článku 50 komentářů... Teď je to takové slabé, no. Holt fénomén Twilight ságy a popularita kolem ní upadá. Jojo, mám v plánu dvě povídky, které mám zatím jen v hlavě. :) U mě je vždycky největší problém, jak začít. :D

170. Johnna
18.08.2015 [20:35]

JohnnaNo zrovna teď mám chuť psát, ale kdoví, jak dlouho to vydrží. Předtím tu alespoň lidi víc četli a komentovali, takže aspoň věděl člověk, že se jejich tvorba někomu líbí, teď už moc lidí nekomentuje ani nic, je tu málo čtenářů obecně. Prostě už to není ono, ale momentálně bych ráda psala, pokud budou lidé chtít. :) a ty (usui) chceš taky něco psát? :)

169. Usui
18.08.2015 [16:10]

UsuiJo, s tím, že to není jako dřív souhlasím. Už jsem tu jednou psávala, ale odešla jsem. Na odreagování to není špatný, tak jsem zpět, i když pod mým starým nickem už se tu nikdy neukážu. :) Docela tě chápu :)

168. Johnna
16.08.2015 [16:17]

JohnnaMetal mind teď asi ne, ale možná obnovím LoV, WG a případně něco nového, pokud bude nápad, ale taky se obávám,že to už není takový jak dřív takže nwm, jestli neodejdu úplně.

167. Usui
16.08.2015 [0:30]

UsuiAhoj, chtěla bych se zeptat na tvou povídku Metal mind, plánuješ další díl?

09.07.2015 [20:35]

slecnaVolturiovaNo, tak to neni zač (jen tak mimochodem jestli mi umre vladce budu te do nejdelsi smrti nenavidet! Nechci te strasit :) ne kecam :D )

165. Johnna
01.07.2015 [13:47]

JohnnaslecnaVolturiova:
Neříkala, ale navzdory tomu jak moc, tak stejně se nakonec rozhodnu podle situace. Ani jsem to nějak neplánovala, ale teď o tom, díky tobě, přemýšlím. Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 18   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!