Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele slecnaVolturiova

rybicka


slecnaVolturiova

slecnaVolturiovaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Adéla

Věk: 18

O mně: Ahoj, tady Áďa :)
Hlásím se po sakra dlouhé době a usilovně doufám, že tady najde někdo, kdo moje výšplechty ještě bude chtít číst, protože v rámci skoro karantény kvůli virům a jiným svinstvům jsem znovu našla chuť do psaní. :D

A tady je velmi stručné info o mně: kopu za Team Volturi (Aro, Caius největší crush), zbožňuju HP a LORT (TS je víceméně volnočasová aktivita na oddych, když už fakt nevím co by XD), ráda peču, teď v karanténě zjišťuju, že mě baví i vaření (i když jsem k němu před tím měla bytostní odpor), poslouchám metal, folk a tak :D

Tak snad se Vám moje povídky budou líbit a pokud sem tam zabrousíte do starších děl, tak buďte solidární, každý nějak začínal XD
Ne, že bych si o sobě teď myslela kdoví co, ale alespoň už nevkládám obrázky, ale popisuju. :DVětší "dílka" jako Love in Volterra, nechám být, ale zatím nerozepsané povídky, jejichž námět shledám hodným, plánuji předělat a začít (snad) nějak normálně vydávat. Mezi nimi třeba Věrná rudé, Souboj titánů a Počátky krutosti :)

Kontakt:

E-mail: slecnaVolturiova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 77

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2014

Poslední přihlášení: 22. 8. 2022, 23:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od slecnaVolturiova

Povídky od slecnaVolturiovaDobrý den, vítejte u mně :)

Články:

 

Aristokratka 2. kapitola

Aristokratka 2. kapitolaOpět vás zdravím a omlouvám se, jak dlouho mi trvala další kapitola. Moje psaní funguje na principu náhodných výbojů energie, které neovládám a neovládám ani to, co mám v tu chvíli chuť psát. Na spoustu mých rozdělaných povídek se proto dlouhou dobu nedostane. V dnešní kapitole nás čeká vyjednávání s Volturiovými. Budu vám opět vděčná za komentáře, i kdyby jen zvednutý palec, ať vím, že to někdo čte a že se líbí. Děkuji vám.

 

Aristokratka 1. kapitola

Aristokratka 1. kapitolaOpět Vás všechny zdravím. První kapitola Aristokratky je na světě a dozvíme se v ní, jak silně Luisu zasáhla Caiova slova a jestli hodlá se svým neutěšeným postavením něco dělat. Moc Vám děkuji za komentáře u minulého dílu a chtěla bych Vás poprosit, abyste komentovali dál. Je to jediná zpětná vazba, kterou od Vás můžu dostat, tak bych ji velice ocenila. Doufám, že se Vám můj další výtvor bude líbit a přeuju příjemné počtení.

 

Aristokratka - Prolog

Aristokratka - PrologNová povídka, kterou rozjíždím. :)

Co se stane, když se náhle objeví klan, který se staví na úroveň Volturiovým a svět je náhle na pokraji války?
Naše hlavní hrdinka je pro svou hezkou tvář a svou modrou krev často podceňovaná. Ale brzy všem ukáže, jak se zmýlili.
Ponořte se při čtení do světa skutečné dvorní politiky, pletich a manipulace. Sledujte se mnou, jak se tato kráska nesmazatelně vrývá do srdcí mužů a obrací dosavadní řád naruby.

 

Věrná rudé 4. kapitola

Věrná rudé 4. kapitolaDnes se dozvíme zase něco málo o minulosti Carmen.

 

Věrná rudé 3. kapitola

Věrná rudé 3. kapitolaBože můj, už tak dlouho to je, co jsem naposledy něco publikovala. Alespoň něco dobrého z toho viru vzešlo.
Vracím se k povídce Věrná rudé. Pročítala jsem si kapitoly, co už jsem vydala a dnes bych napsala pár věcí jinak, ale nechci nad touhle povídkou lámat hůl, protože na její námět jsem pořád docela pyšná, tak snad se mi to povede i hezky zpracovat.
Dnes se nám trochu blíže představí Carmen a Miranda spolu s jejím darem. V příštích kapitolách se můžete těšit, že je poznáte ještě víc. :)

 

Souboj titánů 4. kapitola

Menší rozhovor s Evelin a první "vyjednávání".

 

Souboj titánů 3. kapitola

Cesta do Volterry a počáteční přijetí. (Zahrnuje i menší konflikt s Arem.)

 

Věrná rudé 2. kapitola

Věrná rudé 2. kapitolaV minulé části jsme se dozvěděli o příchodu nové krve do gardy Volterry. Dnes se s ní seznámíme a na začátku také samozřejmě pár slov o naší hrdince.

 

Věrná rudé 1. kapitola

Věrná rudé 1. kapitolaTuhle povídku jsem plánovala už dlouho. Měla jsem napsané tři části a po pěkně dlouhé době jsem se k ní vrátila a přímo se zhrozila, co je to za hrůzu. Toho námětu jsem se ovšem nechtěla vzdát, tak jsem začala přepisovat. A zde máte první část mého snažení.

Carmen už po této zemi chodí pěknou řádku let a ani jeden jediný den jejího lidského života se s ní nemazlil. Osud tomu chtěl, že se stala upírkou a další hry Stvořitele jí přivedli až na práh Volterského hradu sto let před narozením Krista. Svět stál na prahu nové doby a i upíři se podřizovali novému řádu. Po staletích nepokojů a krveprolití pro ně svítalo na lepší časy a Volturiovi stáli u zrodu. Přes dva tisíce let již Carmen slouží svým vládcům. Velí gardě pevnou rukou a ani jedinkrát nepochybovala o jejich poslání. Ale i pro ní přijde chvíle, kdy je její věrnost těžce zkoušená.

 

Love in Volterra 26.kapitola

Další den v cele. Isaac se doteď choval relativně slušně, ale dnes má pro Cristin zprávu, která přesahuje všechny meze.

(Jako bonus tu máme pohled třetí osoby na Arovo vyrovnávání se se situací. Berte to jako kompenzaci mojí neschopnosti vydávat. :D )
Moc díky všem, kteří tu se mnou pořád jsou.

 

Love in Volterra 25. kapitola

Cristinu i dvojčata někdo unesl, kdo to byl? A proč to vlastně dělá? To se dozvíme. Moc se omlouvám za tak extrémně dlouhou neaktivitu! Bohužel Vám ani teď nedokážu zaručit pravidelné vycházení kapitol čehokoliv, co ode mě znáte. Přesto naprosto sobecky doufám, že se zde ještě najde pár duší, které si na Love in Volterra a na mě vzpomenou.

 

Marcova děvčata 5. kapitola

Kapitola z pohledu Marca, ale spíš čistě jen proto, abychom se dokázali vcítit do kůže ubohého otce. :D Ano, ano, my víme a moc moc se omlouváme!

 

Love in Volterra 24. kapitola

Krásný den. Dvojčata si užívají sněhu a Cristin s nimi tráví všechen svůj volný čas, škoda, že tatínek s nimi být nemůže.

 

Love in Volterra 23. kapitola

Arovi přišel dopis od jeho starého přítele, který pro něj udržuje klid na východě. Rád by poznal jeho rodinu, Aro ovšem nerad riskuje bezpečí své rodiny. Vezme je s sebou, nebo budou s Cristinou od sebe na tak dlouhou dobu?

 

Love in Volterra 22. kapitola

Pár chvil, které Cris stráví se svou dávnou kamarádkou a dětmi.

 

Marcova děvčata 4. kapitola

Zdá se, že dvojčata prostě nemůžou být bez průšvihů. Nebo alespoň bez toho, aby někomu způsobily infarktový stav. Alespoň, že mají strýčka Caia, který jim tak skvěle rozumí.

 

Love in Volterra 21.kapitola

Love in Volterra 21.kapitolaPosouváme se dál do děje. Cristina vysvětluje Grace, co se s ní děje a to všechno. Jak se Grace začlení? A jak se vůbec tak mírumilovný člověk smíří s tím, že teď musí zabíjet lidi?

 

Marcova děvčata 3. kapitola

Dvojčata jako obvykle vyvádí kraviny.

 

Love in Volterra 20. kapitola

V první řadě bych se chtěla všem moc omluvit za to, jak pozdě v poslední době vycházely kapitoly... Mám to v poslední době trochu těžší, v hlavě se mi míhají nápady (na tuhle i na jiné povídky) a hlavně víc, co chci psát, ale nevím jak, a já když nemám něco do detailů promyšlené, tak se k tomu jen těžko dokopu. Nuže čeká nás přeměna Grace v upíra a určitě všichni doufáme, že nebude problémový novorozený.

 

Marcova děvčata 2. kapitola

Marcova děvčata 2. kapitolaZ našich dvojčat vyrostlo všechno, jen ne nevinnost a roztomilost sama. Jen posuďte sami, jak dopadla výchova ve stylu Marca Volturiho.

 

Marcova děvčata 1. kapitola

První kapča z mé první spoluaut. povídky. Malý pohled do minulosti, když byly Ráchel i Sarah ještě malé.

 

Love in Volterra 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Určitě si pamatujete, že Cristina a Aro se zasnoubili, ale nevzali... Ne, dnes nás nečeká svatba, ale oslava roku od zasnoubení. Kapitola sice přišla o něco déle, no, ne o něco déle, o dost déle, ale zato je delší než jindy.

 

Marcova děvčata - Prolog

Marcova děvčata - PrologDo Volterry se dostala dvojčata, holčičky. Přesněji poloupírská dvojčata... Hrozila jim smrt, ale Marcovi se jich zželelo a vychoval je obě jako vlastní dcery. Někde ale výchova nejspíš trochu selhala. Jelikož z mysli mé a mé drahé sestřenky nikdy nemůže vzejít nic zcela normálního, berte tuto povídku, prosím, s nadhledem. :D

 

Pocit křivdy a zrady

Double drabble (200 slov) tak trochu související s mou povídkou Love in Volterra, ve které jsem Sulpicii vylíčila jako žárlivou mrchu, ale tady bych vám chtěla trochu přiblížit její pocity, když se dověděla o Cristin.

 

Love in Volterra 18. kapitola

U Cristiny se nám v minulé kapče projevil dar, dnes nás čeká jeho procvičování.

 

Počátky krutosti 4. kapitola

Ano! Ta dlouho očekávaná chvíle! Sirýna se setká se svým bráchou, můžete začít jásat! :D Doufám, že jste zvědaví, kdo to je!

 

Souboj titánů 2. kapitola

Schválně co odpoví Aro.

 

Počátky krutosti 3. kapitola

Volturiovi postupují stále dál do Rumunska, Vladimir ví, že je to jeho konec. V této nebo v příští kapitole konečně vyjde najevo, kdo je Sirýnin bratr, tak se těšte.

 

Love in Volterra 17. kapitola

„Ne! Tys mi zničila život! Tys mi sebrala vše, na čem mi záleželo, já si přišla pro pomstu! A začnu s touhle!” křičela a kývla směrem k Beatris.

 

Love in Volterra 16. kapitola

Love in Volterra 16. kapitolaPár rodinných chvilek... P.S.: Moc se Vám všem omlouvám za zpoždění.

 

Počátky krutosti 2. kapitola

Sirína se vrátí do cely, kde ji čeká rozhovor se spoluvězněm a ještě jedna celkem zajímavá údalost, poprvé totiž uvidíme její dar v akci. Přeji krásné čtení a povzbudivé komentáře jsou vždy vítané. :)

 

Počátky krutosti 1. kapitola

V této kapitole se ukáže, jak krutý umí být život rumunského vězně.

 

Počátky krutosti Prolog

Tato povídka začíná vzpomínkami hlavní hrdinky Sirýny na její šťastné dětství, které strávila společně se svým starším bratrem.

 

Love in Volterra 15. kapitola

Chtěla bych se omluvit, vím, že minulá kapitola nebyla tak dobrá jak většinou mé kapitoly bývají, tak se mnou prosím mějte strpení. U Cristin probíhá přeměna a také se dočkáme jejího seznámení s Beatris a Salvatorem.

 

Love in Volterra 14. kapitola

Normální, běžný těhotenský den... možná. :) A omlouvám se, mám teď menší trable a tak kapitola bude asi trochu slabší a nemějte mi prosím za zlé, když ta další přijde o něco později.

 

Love in Volterra 13. kapitola

Love in Volterra 13. kapitolaTááákže, Cris pomalu roste bříško a s tím přichází i menší těhotenské komplikace...

 

Love in Volterra 12. kapitola

Love in Volterra 12. kapitolaVždy jsem nenáviděla, když někdo skončil kapitolu uprostřed hrozně napínavé scény a pak další kapitolu začne o něčem úplně jiném, ale protože jsem hrooozná mrcha, tak to tady bude stejné. :D Né! Dělám si legraci! :D Užijte si Arovu reakci. :)

 

Love in Volterra 11. kapitola

V této kapitolce se dozvíme, proč chce Cris mluvit s Carlislem. A možná i pár šokujících zjištění. Neopovažujte se něco přeskakovat, hezky po pořadě! :D

 

Love in Volterra 10. kapitola

Taky jste tak zvědaví na Cristininu odpověď? Doufám, že mě neukamenujete. :)

 

Souboj titánů Prolog + 1. kapitola

V této povídce je hrdinkou, upírka Celeste, která nadevše miluje svou svobodu a upíry, kteří za ní stojí a kteří pro ni z čisté věrnosti udělají cokoliv, ale také z duše nenávidí Volturiovi. Během svých upířích let vytvořila klan, který svou mocí a početností konkuruje Volturiovým. A Volturiovi konkurenci nesnesou.

 

Love in Volterra 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Aro plánuje pro Cristinu něco speciálního. Co, to si budete muset přečíst. :)

 

Love in Volterra 8. kapitola

V této kapitolce Cristina přemluví Ara, aby ji s Heidi pustil na nákupy, možná bude vše v pohodě a možná ne. :) Povzbudivé komenty vždy potěší. :)

 

Love in Volterra 7. kapitola

Love in Volterra 7. kapitolaNo, nevím, co k tomuhle mám ještě říct. Jednoduše, Sulpicia se o Cristině dozví a navštíví ji s jedním jediným cílem - zabít ji. Mám malinko tvůrčí krizi, tak se předem omlouvám, protože tahle kapitola bude asi trochu slabší a také se omlouvám, kdyby ta další přišla o něco později.

 

Love in Volterra 6. kapitola

Love in Volterra 6. kapitola„Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“ John Lennon

 

Love in Volterra 5. kapitola

Love in Volterra 5. kapitolaZde se Aro konečně svěří Cristině, že je upír, jak to asi vezme? Sama jsem zvědavá, já ten příběh totiž vymýšlím za pochodu. :)

 

Love in Volterra 4. kapitola

Cristina se nám začíná probírat.

 

Love in Volterra 3. kapitola

První kapitolka z pohledu Ara, co když najde Cristinu v autě ještě živou? Vysaje ji? Promění?

 

Love in Volterra 2. kapitola

Dnes už toho má Cristina právě dost a pokusí se Paolovi utéct.

 

Love in Volterra Prolog + 1. kapitola

A je to tu! Moje první povídka. V této povídce je hlavní postavou dívka, která to v životě neměla úplně jednoduché, ale naštěstí si ji našel vládce upírů.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!