Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Pocit křivdy a zrady


Double drabble (200 slov) tak trochu související s mou povídkou Love in Volterra, ve které jsem Sulpicii vylíčila jako žárlivou mrchu, ale tady bych vám chtěla trochu přiblížit její pocity, když se dověděla o Cristin.

Jak to jen mohl udělat?! Vždyť já jsem jeho láska! Jeho láska na věčnost! To pro něj nic neznamenám? Pokud ano, to mu nestačím?!

Je pravda, že jsem si mohla všimnout toho, že mě asi nemiluje… třeba to, že se mi nikdy nepodíval do očí a neřekl: miluji tě! Neřekl mi to nikdy, a když jsem mu to řekla já, vždy musel náhle do sálu vyřešit něco neodkladného.

„Je to pravda?“ zeptala jsem se Renaty, kterou jsem si dala zavolat. Věděla jsem, že téměř všude chodí s ním, pokud někdo zná pravdu, tak ona. 

„Ano.“ Přikývla. Tak je to pravda! Zradil mě s nějakou lidskou holkou! Ale proč? Proč? Můj milovaný, má láska, v náručí jiné? Už jen ta představa se mi hnusí! On už mě nemiluje, už několik dní za mnou nebyl, víc důkazů nepotřebuju. Musím tu holku najít a zabít, jedině pak to bude jako dřív, jedině pak se ke mně Aro vrátí a když ne, když na to přijde, tak chci zemřít jeho rukou. Přísahám, že tu holku zabiju! Získám ho zpět! Bude mě milovat, když uvidí, čeho jsem pro něj schopná! Přísahám Bohu, že zničím vše, na čem té mrše záleželo! To přísahám já! Sulpicie Volturi!

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pocit křivdy a zrady:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!