Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele slecnaVolturiova

oslava


slecnaVolturiova

slecnaVolturiovaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Adéla

Věk: 18

O mně: Ahoj, tady Áďa :)
Hlásím se po sakra dlouhé době a usilovně doufám, že tady najde někdo, kdo moje výšplechty ještě bude chtít číst, protože v rámci skoro karantény kvůli virům a jiným svinstvům jsem znovu našla chuť do psaní. :D

A tady je velmi stručné info o mně: kopu za Team Volturi (Aro, Caius největší crush), zbožňuju HP a LORT (TS je víceméně volnočasová aktivita na oddych, když už fakt nevím co by XD), ráda peču, teď v karanténě zjišťuju, že mě baví i vaření (i když jsem k němu před tím měla bytostní odpor), poslouchám metal, folk a tak :D

Tak snad se Vám moje povídky budou líbit a pokud sem tam zabrousíte do starších děl, tak buďte solidární, každý nějak začínal XD
Ne, že bych si o sobě teď myslela kdoví co, ale alespoň už nevkládám obrázky, ale popisuju. :DVětší "dílka" jako Love in Volterra, nechám být, ale zatím nerozepsané povídky, jejichž námět shledám hodným, plánuji předělat a začít (snad) nějak normálně vydávat. Mezi nimi třeba Věrná rudé, Souboj titánů a Počátky krutosti :)

Kontakt:

E-mail: slecnaVolturiova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 77

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2014

Poslední přihlášení: 23. 4. 2024, 11:35

Shrnutí povídek:

 

Povídky od slecnaVolturiova

Povídky od slecnaVolturiovaDobrý den, vítejte u mně :)

Články:

 

Aristokratka 2. kapitola

Aristokratka 2. kapitolaOpět vás zdravím a omlouvám se, jak dlouho mi trvala další kapitola. Moje psaní funguje na principu náhodných výbojů energie, které neovládám a neovládám ani to, co mám v tu chvíli chuť psát. Na spoustu mých rozdělaných povídek se proto dlouhou dobu nedostane. V dnešní kapitole nás čeká vyjednávání s Volturiovými. Budu vám opět vděčná za komentáře, i kdyby jen zvednutý palec, ať vím, že to někdo čte a že se líbí. Děkuji vám.

 

Aristokratka 1. kapitola

Aristokratka 1. kapitolaOpět Vás všechny zdravím. První kapitola Aristokratky je na světě a dozvíme se v ní, jak silně Luisu zasáhla Caiova slova a jestli hodlá se svým neutěšeným postavením něco dělat. Moc Vám děkuji za komentáře u minulého dílu a chtěla bych Vás poprosit, abyste komentovali dál. Je to jediná zpětná vazba, kterou od Vás můžu dostat, tak bych ji velice ocenila. Doufám, že se Vám můj další výtvor bude líbit a přeuju příjemné počtení.

 

Aristokratka - Prolog

Aristokratka - PrologNová povídka, kterou rozjíždím. :)

Co se stane, když se náhle objeví klan, který se staví na úroveň Volturiovým a svět je náhle na pokraji války?
Naše hlavní hrdinka je pro svou hezkou tvář a svou modrou krev často podceňovaná. Ale brzy všem ukáže, jak se zmýlili.
Ponořte se při čtení do světa skutečné dvorní politiky, pletich a manipulace. Sledujte se mnou, jak se tato kráska nesmazatelně vrývá do srdcí mužů a obrací dosavadní řád naruby.

 

Věrná rudé 4. kapitola

Věrná rudé 4. kapitolaDnes se dozvíme zase něco málo o minulosti Carmen.

 

Věrná rudé 3. kapitola

Věrná rudé 3. kapitolaBože můj, už tak dlouho to je, co jsem naposledy něco publikovala. Alespoň něco dobrého z toho viru vzešlo.
Vracím se k povídce Věrná rudé. Pročítala jsem si kapitoly, co už jsem vydala a dnes bych napsala pár věcí jinak, ale nechci nad touhle povídkou lámat hůl, protože na její námět jsem pořád docela pyšná, tak snad se mi to povede i hezky zpracovat.
Dnes se nám trochu blíže představí Carmen a Miranda spolu s jejím darem. V příštích kapitolách se můžete těšit, že je poznáte ještě víc. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!