Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AnnieJaneV

AnnieJaneV

AnnieJaneVPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Anežka

Bydliště: Brno

Věk: 18

O mně: Co o sobě můžu říct...jsem praštěná holka, co má víc fantazie, než skutečného rozumu. Baví mě číst zdejší povídky. Baví mě číst fantasty literatura, ale čtení není mým jediným koníčkem, jsou to i úpalové sporty, i o nich si ráda něco přečtu.

Kontakt:

E-mail: agnesvr (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 30

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 3. 2010

Poslední přihlášení: 2. 2. 2013, 16:07

Články:

 

Královská 7. kapitola

Tak a je tu sedmá kapitola a názvem "Zakázaný úsměv". V této kapitole se už Henry probudí a půjde se na první lov. Tam se také Henry dozví, jaký má dar a než si Aden stačí uvědomit, co udělala, je pozdě a stane se to, co nechtěla. Přeji pěkné čtení...

 

Královská 6. kapitola

A máme tu šestou kapitolku s názvem Proměna. Ten, kdo si přečetl předchozí kapitolu, ví, čí proměna to je. V této kapitolce zazní jedna velice důležitá otázka, kvůli které se Aden rozhodne pro to, co udělá v budoucnu. Víc neprozradím, =) přeji pěkné čtení a předem děkuji za komentáře. =))

 

Královská 5. kapitola

Tak a je tu pátá kapitola. Aden je rozhodnutá, co musí udělat, a i když s tím Edward nesouhlasí, ji nezastaví. Najde Aden Henryho? Co se může stát při jejich setkání? Bude Henry proměněn? Přečtěte si a uvidíte. Budu ráda za každý komentář a předem děkuju. =))

 

Královská 4. kapitola

Tak máme tu čtvrtou kapitolku, kde se Aden dozví nemilé překvapení. Co se musí stát, aby nebylo naplněno proroctví, a aby zlatoocí nebyli vyhubeni? To se dozvíte. =) Přeji pěkné čtení.

 

Královská 3. kapitola

Ve třetí kapitole, která se nazývá Dokonalost, se ukáže, jak má vše Aden naplánované, aby zachránila všechny, které zachránit má. V této kapitolce už začnou i s malým tréninkem, ve kterém Aden pozná, že ani Emmett není tak dobrý bojovník, jak předpokládala. Víc už vám neprozradím a kdo bude chtít, napište mi komentář, budu ráda. Vaše AnnieJaneV

 

Královská 2. kapitola

Tak, mám tu pro vás druhou kapitolku, snad se vám bude líbit. Je to kapitola, ve které se především vysvětluje. Přečtěte si a jestli se vám to bude líbit, dejte mi nějaký ten komentář.

 

Královská Prolog a 1. kapitola

Moje nová povídka bude pro vás asi zvláštní, ale když mě napadla, musela jsem ji napsat. Ze začátku vám to nepřipadne jako povídka o Belle a Edwardovi, ale později uvidíte, že to o nich je. Jestli vás ta povídka zaujme, napište mi komentář a já budu psát dál. Díky, AnnieJaneV

 

Nenávidím tě! - Epilog

Tak a je tu epilog. Jen bych chtěla poděkovat všem, co si mojí povídku přečetli a všem, co ji okomentovali. Jsem strašně ráda, že se vám tolik líbila, a že nápad, aby Bella měla syna, jste nezavrhli. Taky děkuju administrátorům, kteří se mnou měli svatou trpělivost. Všem moc a moc děkuju, vaše AnnieJaneV. =)))

 

Nenávidím tě! - Procházka 19

Tak už to je poslední dílek a pak už zbývá ten nepatrný a už úplně poslední. =)))

 

Nenávidím tě! - Jsi vzhůru! 18

Tak předposlední kapitola. Pozor, Edward se probudil a přijde na představování =D. Pěkné čtení =)).

 

Nenávidím tě! - Prosím prober se 17

Další kapitolka. =) V této kapitole konečně zazní příběh, jak se Bella a Laurent poznali. Také v ní padne jeden důležitý slib a prosba. Co to udělá s Edwardem? Nechte se překvapit. =))

 

Nenávidím tě! - Temnota 16

Tak a je tu další dílek. Kdo se bál, že je Edward Junior mrtvý, tak si může oddechnout. Je naživu. Ale řekněme, že spíše spí. =D

 

Nenávidím tě! - Chci tvoji smrt 15

Tak další dílek, ale nebojte se, ještě jich nám pár zbývá, ale konec už se blíží. Tento díl končí trochu bolestivě a jen doufám, že se bude líbit. Přeji pěkné čtení. =))

 

Nenávidím tě! - Mami!!! 14

Tak v tomto díle se Edward konečně setkává s Victorií. V této kapitole začne boj a v té další skončí. Přeji pěkné čtení. =)))

 

Nenávidím tě! - Port Angeles 13

Tato kapitola je jen o krátké cestě do Port Angeles, ale ještě také o jedné důležité otázce, kterou Edward položí rodině, která je pro něj cizí.

 

Nenávidím tě! - Miluju tě 12

Tato kapitola je kraťoučká, ale musela jsem ji napsat, protože v dalších kapitolách se setkáte s tím, jak Edward a Jasmína si prokazují lásku. Přeji pěkné čtení. =)))

 

Jiná rodina - První den 1

Tak, první kapitola k této povídce zahrnuje první setkání Edwarda a Belly. Sama si myslím, že je ta kapitola špatná, takže mi nebude vadit žádná kritika. Je to z pohledu Belly a musím říct, obdivuji ty co dokáží psát z jejího pohledu. Kdo bude chtít, přečtěte si a napište mi jakýkoliv komentář. Díky, pěkné čtení. =))

 

Jiná rodina - Prolog

Přináším vám svou novou povídku, v této povídce je Bella poloupír a žije se svým tátou Charliem. Tato povídka pojednává, o jiném setkání Belly a Edwarda a jejich rodin. V prologu se dozvíte, jaká smutná minulost, postihla Charlieho a Bellu. Prosím pište komentáře, ať vím zda pokračovat. Díky a přeji pěkné čtení. =))

 

Nenávidím tě! - Dohoda 11

Tak, jedenáctá kapitola. V kapitole Dohoda se vysvětlí vlastně jedna z nejzákladnějších otázek, jedna z nich. A to, proč Bella nikdy nehledala rodinu, kterou podle všeho tak milovala? Odpověď je v této kapitole. Kdo se ji bude chtít dozvědět, přečtě te si ji. Hezké čtení. =))

 

Nenávidím tě! - Mamka už jede 10

Podle názvu už určitě tušíte, o co v této kapitole půjde. Bella se má objevit, jenže určité zvraty jí v tom zabrání a na scéně se objeví někdo, koho všichni známe. Edwardovi je hrozně, něco provedl a ani sám neví co. Mnoho nových událostí, které příběh ještě více zamotají. Přeji pěkné čtení. =))

 

Nenávidím tě! - Jasmína a její příběh 9

V této kapitole se konečně doví Edward, jak to je ve skutečnosti s Jasmínou a jeho otcem. O Jasmíně se dovídá spoustu zajímavých informací, třeba o jejím daru a nebo, jak se stala upírem. Přeji pěkné čtení a prosím nechte mi nějaký ten komentář. Díky =)))

 

Nenávidím tě! - Lov 8

Další kapitola, ve které Edward vyráží na společný lov s Jasmínou. Jak to dopadne?

 

Nenávidím tě! - A jéje 7

Tak, mám pro vás další dílek povídky Nenávidím tě! V této kapitole se nám Edward trochu moc naštval a pak má z toho jen problémy. Nakonec se aspoň trochu sblíží s Jasmínou, ale zbytek už vám neřeknu, už jsem toho prozradila víc než dost, takže kdo bude chtít ať si to přečte a kdyžtak mi napíše nějaký ten komentík či kritiku. Pěkné čtení =)))

 

Nenávidím tě! - Strýček Laurent 6

Tak jo, jak si pár z vás přálo, je tu pro vás šestá kapitola, něco málo z minulosti. V této kapitole se taky přihodí zvláštní událost, ale nebojte. V dalších dílech vše pochopíte =)))Přeji pěkné čtení ;)

 

Nenávidím tě! - Telefonát 5

A je tu další dílek. Edwardovi zavolá někdo nečekaný a pak se dovídá něco zajmavého, co předtím netušil. Kdo Edwardovi zavolal? A co s tím vším má společného Bellin rodinný přítel, kterého malý Edward považuje skoro za svého strýčka? Nechte se překvapit. =))) Přeji pěkné čtení

 

Nenávidím tě! - Odpovědi 4

Tak jo, čtvrtý dílek a pro malého Edwarda pár odpovědí na jeho nekončící řadu otázek, které stále přibývají. Přeji pěkné počtení =)

 

Nenávidím tě! - Otec 3

Tak jo je tu další pokračování, omlouvám se, že to tak trvalo, ale měla jsem technické potíže =). Doufám, že některé z vás překvapím a možná i trochu pobavím, přeji pěkné počtení. =))

 

Nenávidím tě! - Cesta 2

Tak jo druhý díl povídky Nenávidím tě! Některé asi překvapí události, které v této kapitole nastanou. Našel malý Edward rodinu, kterou tak nenáviděl? Pomstí svojí maminku? Čtěte a dozvíte se. =)

 

Nenávidím tě! - Deník 1

Tak jo je tu první kapitola k prologu Nenávidím tě! V této kapitole se odhalí trochu pravdy malému Edwardovi. Snad se bude líbit. Přeji pěkné čtení =)

Dokončeno

Nenávidím tě! - prolog

Tak jo, tohle je moje první povídka na pokračování. V mé povídce se jedná o Bellino dítě, které nezná moc pravdy o svém otci. Jediné co ví je, že matce hodně ublížil. Podle názvu si asi odvodíte co cítí ke svému neznámému otci. Víc vám neprozradím, kdokoli bude chtít přečtěte si a sami posuďte. Budu ráda za každý komentář. Díky, AnnieJaneVUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!