Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele AnnieJaneV

Eclipse placky


AnnieJaneV

AnnieJaneVPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Anežka

Bydliště: Brno

Věk: 18

O mně: Co o sobě můžu říct...jsem praštěná holka, co má víc fantazie, než skutečného rozumu. Baví mě číst zdejší povídky. Baví mě číst fantasty literatura, ale čtení není mým jediným koníčkem, jsou to i úpalové sporty, i o nich si ráda něco přečtu.

Kontakt:

E-mail: agnesvr (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 30

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 3. 2010

Poslední přihlášení: 2. 2. 2013, 16:07

Články:

 

Královská 7. kapitola

Tak a je tu sedmá kapitola a názvem "Zakázaný úsměv". V této kapitole se už Henry probudí a půjde se na první lov. Tam se také Henry dozví, jaký má dar a než si Aden stačí uvědomit, co udělala, je pozdě a stane se to, co nechtěla. Přeji pěkné čtení...

 

Královská 6. kapitola

A máme tu šestou kapitolku s názvem Proměna. Ten, kdo si přečetl předchozí kapitolu, ví, čí proměna to je. V této kapitolce zazní jedna velice důležitá otázka, kvůli které se Aden rozhodne pro to, co udělá v budoucnu. Víc neprozradím, =) přeji pěkné čtení a předem děkuji za komentáře. =))

 

Královská 5. kapitola

Tak a je tu pátá kapitola. Aden je rozhodnutá, co musí udělat, a i když s tím Edward nesouhlasí, ji nezastaví. Najde Aden Henryho? Co se může stát při jejich setkání? Bude Henry proměněn? Přečtěte si a uvidíte. Budu ráda za každý komentář a předem děkuju. =))

 

Královská 4. kapitola

Tak máme tu čtvrtou kapitolku, kde se Aden dozví nemilé překvapení. Co se musí stát, aby nebylo naplněno proroctví, a aby zlatoocí nebyli vyhubeni? To se dozvíte. =) Přeji pěkné čtení.

 

Královská 3. kapitola

Ve třetí kapitole, která se nazývá Dokonalost, se ukáže, jak má vše Aden naplánované, aby zachránila všechny, které zachránit má. V této kapitolce už začnou i s malým tréninkem, ve kterém Aden pozná, že ani Emmett není tak dobrý bojovník, jak předpokládala. Víc už vám neprozradím a kdo bude chtít, napište mi komentář, budu ráda. Vaše AnnieJaneVUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!