Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od LeeLee


Povídky od LeeLeeNa pokračování: - Volterra's Prodigy
- Volterra's Prodigy - Next Chapter - Sirotčinec ( pozastaveno ) Jednodílné: - Život před smrtí - Alec
- Život před smrtí - Práce ve Volteře
- Wolf's Wedding
- Wolf's Wedding - Different and Special
- Take a bow
- Who I Am ? - Never Again - Navždy bez lásky? - Uvidíš hvězdy Drabble: -Možná - Děkuju ti za lásku Parodie:
-Jak proměnit kočku na libovolnou postavu z Twilight

 

 

 

 

 

Volterra's Prodigy

Stav: Dokončená

Počet kapitol: 20

Děj: Lucia je Arova poloupírská dcera. Na hradě má rodinu i přátelé. Je tajně zamilovaná do Aleca, ale otec má proti tomu výhrady. Co se stane, když se ve Volteře objeví záhadný nápadník? Rozhodne se Lucia poslechnout své srdce, nebo svého otce? A jak do celého příběhu zapadají Cullenovi?

 

Prolog 1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola 6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola

10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola 13. kapitola 14. kapitola 15. kapitola 16. kapitola 17. kapitola 18. kapitola

19. kapitola Epilog

 

vpnch

Volterra's Prodigy - Next chapter

 

Stav: Rozepsaná

Počet kapitol: ?

Děj: Povídka se odehrává pár let po skončení Volterra's Prodigy. Lucia a Alec s dvojčaty žijí spolu s Cullenovými ve Volteře. Jediný, kdo chybí, je Heidi. Existuje důvod, proč odešla a proč se teď vrací. Vinu za to, co se jí stalo, dává Lucie, a chce se pomstít. A Faith s Angelem jí k tomu pomůžou...

 

Prolog 1. kapitola

Sirotčinec

Ellie je dcera lidské ženy a upíra. Po otci je poloupírka, avšak roste normální rychlostí, ale je chytřejší a rychleji se učí. Žije v dětském domově. Její opatrovatelkou je upírka Ronna, která jí občas dává krev, o tom ale Ellie neví. Jednou najde na internetu kouzlo pro štěstí. Rozhodne se ho vyzkoušet, ale stane se něštěstí a Ellie pošlou do jiného DD. Tam se jí začnou zdát děsivé sny, ve kterých vídává tajemného mladíka s bronzovými vlasy. Kdo je to? A najde Ellie své rodiče?

 

Pohled se bude střídat mezi Ellie a Sethem a Nikým. Vždy jedna kapitola z jednoho pohledu. Hlavně Ellie a Seth.

 

Prolog 1.kapitola 2.kapitola 3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola

 

POZOR! Povídka Sirotčinec je momentálně pozastavená, nestíhám!

 

 


 

Život před smrtí

 

Oba příběhy jsou psané z Alecova pohledu, v první povídce, nazvané Život před smrtí - Alec, se dozvíte, jak mohl probíhat jejich lidský život a jejich proměna v upíry.

V druhém příběhu, nazvaném Život před smrtí - Práce ve Volteře, jsem se zaměřila na likvidaci upírských dětí. Kvůli spádu příběhu se tato povídka odehrává jen pár měsíců po proměně dvojčat. Jak si poradí nezkušená dvojčata bez sebeovládání?

 

Život před smrtí - Alec

Život před smrtí - Práce ve Volteře

 

Wolf's Wedding

V této povídce se dozvíme, jak se Leah cítí, když přijde oznámení o Samově svatbě s její sestřenicí Emily. Dozvíme se něco o tom, co prožívala, a hlavně, jak moc touží po otisku, ačkoliv to hrdě nepřizná.

V pokračování s názvem Different and Special je už po svatbě. Leah se vrací domů a od Setha zjistí novinky o nové rodině v La Push. Setkají se sourozenci Clearwaterovi a Fairchildovi? Dočká se tentokrát Leah svého vysněného otisku? A co Seth?

 

Wolf's Wedding

Wolf's Wedding - Different and Special

 

Take a bow

K téhle povídce jsem se dostala náhodou. Určitě všichni znáte písničku od Rihanny. Vypráví o dívce, které byl její přítel nevěrný, lhal jí a podváděl. Stejnou zápletku jsem použila do této povídky, a to s naší slavnou dvojicí Bella a Edward. Děj spadá za Rozbřesk, protože jsem se do příběhu rozhodla začlenit i Renesmee. Dokáže mu Bells odpustit?

 

Take a bow

I love you, but I must go

Can I find home?

 

 

Who I Am ?

Příběh je vyprávěný z pohledu Setha Clearwatera. Jak se cítí nejmladší a nejpřehlíženější vlk ve smečce? KDyž nemá prostor, aby vyjádřil své názory? Věří v něj jen jeden člověk, Jacob. Jak si Seth poradí se svým úkolem? Získá rovnocenné postavení ve smečce, nebo i nadále zůstane malým šťenětem?

 

Who I Am ?

Příběh je vyprávěný z pohledu Sama. Chodí s Leah a nadevše ji miluje. To se ale změní, když se do LaPush přistěhuje její sestřenice Emily. Sam zjišťuje, že se do ní zamiloval. Opouští Leah a žije s Emily. Jednoho dne se dozví zdrcující zprávu. Co když bude Emily moc blízko?

 

Never Again ( v přípravě )

 

NAVŽDY BEZ LÁSKY ?

 

 

Příběh je psaný z pohledu Demetriho. Jak se cítí osamělý upír, když všichni nkoho mají? A jak se jeho život změní příchodem dvojčat, obvzvlášť malé Jane? Co na to Aro, a co samotný Demetri? Opětuje Jane jeho city, nebo je to jen malá a chladná potvora?

- Navždy bez lásky? 1/2

- Navždy bez lásky? 2/2

 

 

Mladá dvojice z Twilight jsou obyčejní lidé. Jenže on odejde a jí to ponoukne k závažné volbě... Když se on znovu objeví, už není cesty zpátky. Oslepl a už nevidí, co se s jeho láskou stalo...

 

Uvidíš hvězdy

 

 


Jak proměnit kočku na libovolnou postavu z Twilight

 

Malý pokus o parodii, výhodný hlavně pro majitele koček. Je zde podrobný návod, jak si svou kočku proměnit na kohokoli, kdo se vám v Twilight Sáze zalíbil ....

 

Jak proměnit kočku na libovolnou postavu z TwilightSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od LeeLee:

 1
09.01.2012 [16:35]

HakunamatataNoooo..... Ja by som si veeeeeeeeelmi zelala ďalšie kapitoly k VP Next chapter... keby to šlo.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.10.2011 [18:18]

LeeLeeNa Take a Bow volně navazují I love you, but I must go a Can I find home? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. JaNkA261199
27.09.2011 [13:58]

rada by som vedela, čo sa stalo ďalej, myslím tu poviedku take a bowk. diki

25.08.2011 [18:49]

Danca11Ahoj, chci ti pochválit kapitolovku Volterra´s Prodigy, moc se mi líbila a doufám, že se už brzo objeví další kapitoly Next Chapter Emoticon Emoticon .

3. Natali
24.08.2011 [23:30]

Ahoj LeeLee chtěla jsem se zeptat jestli hodláš pokračovat v Sladkém tajemství? Pokud ano tak se moc těším a držím ti palce Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.07.2011 [14:44]

LeeLeeDalší díly jsou rozpracované, další díl už prochází konečnými úpravami, bude tu brzy Emoticon

16.07.2011 [20:41]

MelanieAhoj. Včera som nejako narazila na poviedku Volterra´s Prodigy a musm uznať, je naozaj dobrá. Všimla som si aj prvej časti druhej série, ale ďalšie časti už nevidím. Mohla by som sa spýtať, kedy a či vôbec plánuješ pokračovať? Tá poviedka je veľmi pekná, bolo by škoda nedokončiť ju. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!