Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LeeLee

,fbms,m


LeeLee

LeeLeePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucia

Věk: 15

O mně: Mám ráda Twilight Sagu, ráda píšu povídky a zpívám. Ráda čtu, hlavně fantasy a knížky o magii. Zajímám se o zvířata a ráda maluju.
Patřím mezi typické náladové teenagery, mezi jaké patří většina lidí. Jeden z výkřiků puberty je mé náhlé barvení vlasů xD Za tenhle měsíc už jsem byla z původní tmavovlásky blondýnka a z blondýnky zrzka xD A do školy půjdu nazeleno xDxDxD Ale to už mi rodiče zakázali, tak jsem se vrátila k černým vlasům. Jako většina tady trpím Twilight Mánií, a nijak mi to nevadí xD Mezi mé oblíbence patří hlavně sourozenci Clearwaterovi, Paul a Embry, no a nejvíc Volterští xD Hlavně pak Alec, což jde poznat hlavně z toho, že se objevuje v mých povídkách dost často.

Mám příšernou závislost používat slovo Hej v každé větě, nejlépe několikrát. To samé se slovem žejo a takový ... Na každou věc odpovídám místo Ok Ouky douky.

Jsem děsně nedůvěřivá ke všemu, kolem čeho se strhne masová mánie. To si vždycky řekno: „Milujou to všichni? Kravina!" stejně tak to bylo u Twilight Sagy. Opožděně jsem se o to začala zajímat, a dobře jsem udělala. Dokonce jsem vzala na milost Upíří deníky ( asi včera xD ) a už stahuju seriál xD To jsem holt celá já. Mimo jiné jsem si zamilovala ODkaz Dražích Jezdců, na čemž jsem závislá, mám doma všechny díly a čekám na čtvrtý. Jinak mám ráda Vampýrskou akademii a Hraničářova Učně. Moje úplně nejoblíbenější knížka je Pýcha a Předsudek, film se mi taky líbí. Nejraději jen tak ležím v posteli a koukám na telku, obzvlášť na Teorii velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Řekni kdo tě zabil a Chucka.

Někdy jsem přehnaně milá, abych za dalších pět vteřin chrlila lávu a propukla potlačované agresivitě, bez slova potlačované :D

Jsem děsnej snílek a většina mých povídek vznikla ve škole, což mě napadá, mělo zžejmě značný vliv na moje vysvědčení. Občas ani nevím, která bije. Většinu povídek mi však učitelky vrátily, hned po tom, co to přečetly před celou třídou. Zabily tím půlku hodiny a místo abych se cítila trapně, což je jejich záměr, sklidím ovace ( nechci se nijak vychloubat xD )

Prostě jsem šílená, a absolutně s tím nehodlám nic dělat. Lidi už si zvykli a nechci, aby si museli zvykat na něco jiného. Tolik k mé ohleduplnosti a mé maličkosti xD

Kontakt:

E-mail: Niennka15 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 551693217ICQ status

Facebook: www.facebook.com/lucia.podana

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 4. 2010

Poslední přihlášení: 21. 9. 2020, 19:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LeeLee

Povídky od LeeLeeNa pokračování: - Volterra's Prodigy
- Volterra's Prodigy - Next Chapter - Sirotčinec ( pozastaveno ) Jednodílné: - Život před smrtí - Alec
- Život před smrtí - Práce ve Volteře
- Wolf's Wedding
- Wolf's Wedding - Different and Special
- Take a bow
- Who I Am ? - Never Again - Navždy bez lásky? - Uvidíš hvězdy Drabble: -Možná - Děkuju ti za lásku Parodie:
-Jak proměnit kočku na libovolnou postavu z Twilight

Články:

 

Volterra's Prodigy - Next chapter - 1. kapitola

Volterra's Prodigy - Next chapter - 1. kapitolaPřináším první kapitolu VP - Next chapter. Dvojčata slaví své první narozeniny pod taktovkou Alice. Vše probíhá skvěle, ale když se něco může pokazit, pokazí se to. Otázkou je, co se pokazí.

 

Zbavil jsem svět Cupida

Zbavil jsem svět CupidaMůj první pokus o báseň. Je z Edwardova pohledu o tom, co se stalo, když se jednou jedinkrát neovládl. Příjemné čtení, Lee

 

Sladké tajemství

Sladké tajemstvíSotva Cullenovi odejdou, rozjíždí se Edwardova hra. Nikdo nesmí vědět, kam na takovou dobu mizí, když se vymlouvá na špatný lov v okolí a často je pryč i pár dní. Je to tajemství, které nesmí být za žádnou cenu odhaleno. Bellou už vůbec ne.

 

Děkuju ti za lásku

Děkuju ti za láskuDrabble (100 slov) o rozhovoru Belly s Jacobem, odehrává se krátce po Novém měsíci. Edward je zpátky a Bella se k němu vrací, jenže Jake to stále nechce pochopit. Příjemné počtení. Je to teprve druhý drabble, takže rady ocením.

 

Možná

MožnáMůj první pokus o drabble. Píšu ho v 11 večer, přepadla mě náhlá inspirace. Nevím, jak se bude líbit. Je o Leah Clearwaterové, mé nejoblíbenější postavě. Bohužel ne happy. Budu vděčná za jakoukoliv radu či připomínku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!