Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Hakunamatata

Hakunamatata

HakunamatataPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ponožka Štrikovaná

Bydliště: Peklo, vedľa Diablovho sídla, 666

Věk: 15

O mně: Niečo o mne? Prednedávnom som objavila umenie: meditácia. Skvele to pôsobí na vnútorný pokoj. Čo je pre mňa vlastne dobrá správa, pretože som veľmi živý človiečik. Vraj som temperamentná, pomstychtivá, bitkárska, drzá osôbka, ktorá vie človekovi svojimi rečami skvele znížiť sebavedomie. Mám rada sarkazmus, iróniu, satiru. Nemám veľmi rada svoje meno a tak ho tu nezverejním. Hoci... Možno sa bude objavovať v poviedkach. Mám rada nezvyčajné dlhé mená a zápletky.
Možno sa budete diviť, no nemám v láske poviedky o vzťahu „Bella + Edward“. Podľa mňa bol ich vzťah podrobne opísaný v knihe. Nepotrebuje sa nijako meniť. Najradšej mám poviedky, v ktorých sa vyskytuje partner (hlavnej postavy), prípadne hlavná postava: Alec, Seth, Paul, Jacob, Jasper, Alice, Jane. Prosím o komentáre, v ktorých sa bude nachádzať názov poviedky o vyššie uvedených postavách.
S vďakou, Hakunamatata

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 11. 2011

Poslední přihlášení: 1. 10. 2012, 18:27

Články:

 

Krvavé slzy - 1. kapitola

Krvavé slzy - 1. kapitolaSerena, nespútaná divoká kráska prichádzajúca do Volterry, sa nechá zlákať na prehliadku hradu. No netuší, že z nevinnej prehliadky sa môže stať obed. No nie obed pre ňu. Zomrie. Teda aspoň jej ľudská schránka. Je možné, aby sa znova vrátila medzi ľudí, upírov a iné potvory v upírskej podobe, alebo je odsúdená stať sa obedom pre najvýznamnejších a taktiež vládcov upírov? Bude na to Arovi dostatočne dobrá, alebo je len nula, ktorá má preňho cenu špinky na topánke? A čo ostatní vládcovia? Ako zareagujú oni? Toto a mnoho ďalšieho sa dozviete v kapitolovej poviedke Krvavé slzy.
Berte to s nadhľadom, písala som to už skôr, ale vytiahla som to, aby som k tomu napísala viac. S predstihom vám ďakujem za komentáre! Vaša Hakunamatata

 

Ktorý svet je realita? alebo Jing a Jang - 2. kapitola: Obmedzenia sú na to, aby sa porušovali

Ktorý svet je realita? alebo Jing a Jang - 2. kapitola: Obmedzenia sú na to, aby sa porušovaliAko si Izzy a Rea poradia na ceste do Forks? A čo Forks? Čo sa prihodí tam? Naozaj v tejto generácií nebudú výnimky? To a oveľa viac sa dočítate v druhej kapitole Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang - Obmedzenia sú na to, aby sa porušovali.

 

Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang - 1. kapitola: Rozhovor

Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang - 1. kapitola: RozhovorMám tu novú kapitolu ku kapitolovej poviedke Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang. Dúfam, že sa vám bude páčiť a prosím komentáre!
S pozdravom a vďakou Vaša Hakunamatata.

 

Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang - prológ

Ktorý svet je realita? alebo Jin a Jang - prológDva svety. V jednom sú mystické bytosti výmyslom, v druhom utajovanou skutočnosťou. Viete, v ktorom ste vy? Dve dievčatá. Jedna výbušná, druhá pokojná. Sú si podobné a pritom sú tak odlišné. Ako Slnko a Mesiac, ako deň a noc. Doteraz si žili v sladkej nevedomosti a presvedčení, že o upíroch a vlkolakoch sa môžu dozvedieť len v knihách. No sú v správnom svete? V jeden okamih sú doma a v druhom v prepychovej hale. Čo sa to robí? Ktorý z týchto svetov je ich realita, a ktorý len klam? Prosím komentáre! Vaša HakunamatataUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!