Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petronela


Petronela

PetronelaPráva: webmaster

Reálné jméno: Petra

Bydliště: Brno

Věk: 27

O mně: Takže jmenuji se Petra, což jste si samozřejmě mohli přečíst o pár řádků výš. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na stavebnictví.

Miluji četbu a psaní. Ambice na napsání vlastní knihy však nemám.
Řekla bych, že jsem veselý člověk, co je pro každou špatnost :-D ... no, samozřejmě s rozmyslem a s mírou.

Co se týká mých povídek - většina mé tvorby je Edward a Bella - ale nemůžu hned zaručit, že to tak i skončí, většinou se spolu nějak zapletou, zůstanou hlavními hrdiny, ale potom... No, to si musíte přečíst sami.
Rozhodně se neřadím do žádného týmu proto taky už dopředu nemůžete nic očekávat.

www.one-night.webnode.cz - zde najdete všechny mé povídky. Díky adminství teď bez náskoku a v poslední době i bez aktuálních kapitol, protože kapacity mých stánek mají limity a jsem lína ten prostor navíc platit :D. Takže nejaktuálnější povídky jsou stále tady.

Kontakt:

E-mail: kozakovap23 (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/petra.p.kozakova.3

Web: www.one-night.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 466

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 6. 2009

Poslední přihlášení: 18. 8. 2022, 06:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petronely

Povídky od PetronelyKapitolové
- Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? I,II … dokončeno
- Stíny minulosti, Dva bratři a já … dokončeno
- Díky za každý den… dlouhodobě pozastaveno
- Zamilovaný anděl … aktualizuje se
- Všechno naruby tu je I, II, III … dokončeno
- Personal taste… dokončeno
- Jestli mě miluješ, proč umírám? … dokončeno
- Dívka v modrém … dokončeno
- Z paprsků měsíčních … připravuje se
- Bella jako lovec … dokončeno
- Lovci - Nová generace … píše se
- Předurčená … píše se

Spoluautorské
- Nejsi ten pravý … dokončeno (spoluautorka Haňule)
- Princezna Volturi… dokončeno (spoluautorka PrincesVolturi)
- Story befor story… dokončeno(spoluautorka Eclair)
- Mé rozpůlené srdce… dokončeno (spoluautorka eMuška)
- Láska jako nepřítel… píše se (spoluautorka caiusandathenodora)

Jednodílné
- Strážný upír I a II; A frozen second; I don't find my midnight sun; Como te olvido;
Věčný bojovník; Padající hvězda; Gotta be somebody; Tajný deník paní Isabelly;
Tetovaná konkubína; Last Christmas, I gave you my heart...; Can´t be tamed; Sama; Totemové zvíře

Soutěžní
- Upíří princezna (Stín historie - 8. místo)

Články:

 

Láska jako nepřítel - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láska jako nepřítel - 9. kapitolaV dnešní kapitole se Volturiovi vydali na cestu do Rumunska, aby definitivně zlikvidovali Stefana s Vladimirem. Cestou Caius přemýšlí nad zákony, které během své vlády vytvořili, aby tak chrálini upíří existenci před lidmi - s vývojem lidské rasy vcelku rychle odhalili jaké potencionální nebezpečí pro ně může v budoucnu představovat.

P.S. Přikládám omezení hlavně kvůli nevybíravému slovníku několika hrdinů.

 

Láska jako nepřítel - 7. kapitola

Láska jako nepřítel - 7. kapitolaKdo pozorně poslouchal ve filmech a nebo jenom četl v knihách, určitě odhalí o čem bude dnešní kapitola. Zaměříme se totiž na Caiovu největší zábavu.
Tušíte o čem asi mluvím?

 

Láska jako nepřítel - 6. kapitola

Láska jako nepřítel - 6. kapitolaDneska nás čeká poslední lidská kapitola a právě kvůli tomu je o malinko delší - nechtěli jsme vás o nic ošidit. Tak si to užijte.

 

Láska jako nepřítel - 5. kapitola

Láska jako nepřítel - 5. kapitolaV této kapitole se nám děj dost posune dopředu - nejprve o padesát let a následně o dalších dvěstěpadesát. Život u upírů běží trochu v jiném tempu a tak doufám, že tyhle časové odskoky vám moc nevadí.

Dostáváme se do dalšího z klíčových bodů v historii Voltérského klanu. Kdopak z vás už teď ví, proč byl pro Volturiovi rok 800 tak důležitý?

P.S. Opět je kapitola trochu jinak pojatá, než v oficiálním průvodci ke knížkám.

 

Láska jako nepřítel - 4. kapitola

Láska jako nepřítel - 4. kapitolaVítám vás u dalšího pokračování této povídky. Dneska se podíváme na zlomový okamžik Caiova lidského života - ano, předpokládáte správně, dozvíme se, co vedlo k jeho přeměně.

 

Láska jako nepřítel - 3. kapitola

Láska jako nepřítel - 3. kapitolaA znova vítejte v přítomnosti jenom o dva roky později. Caius pátrá po Stefanovi s Vladimirem a doufá, že se mu podaří odhalit, co to s ním provedla malá upírka, kterou poznal během útoku na jedno rumunské sídlo.
Dozví se něco? To se dočtete jenom o kousek níž.

 

Láska jako nepřítel - 2. kapitola

Láska jako nepřítel - 2. kapitolaJak bylo uvedeno na konci minulé kapitoly, máme tady pohled na Caiův lidský život. Autorem je má spoluautorka - text jsem pouze přepsala do češtiny a provedla lehkou korekturu.
Doufám, že si příběh užijete.

 

Láska jako nepřítel - prolog + 1. kapitola

Láska jako nepřítel - prolog + 1. kapitolaVítejte u nové povídky z Volterského prostředí.
Příběh se točí kolem Caia a jeho rodiny. Podíváme se jim na zoubek pěkně od začátku. Volturiovi zničí Rumunské klany a jediní přeživší zůstávají Stefan s Vladimirem, jeho družka a bývalá otrokyně Asu. Jenom jeden pohled do jejich očí stačí, aby v Caiovi vyvolala zvláštní pocity.

 

Story before story - Epilog

Story before story - EpilogPoslední kapitola je tady. Elizabeth čeká konfrontace s celou rodinou, ale nejdřív se musí přece přivítat s Demetrim, no ne?
A co se týče této kapitoly, konečně pochopíte, proč se tahle povídka jmenuje tak, jak se jmenuje. Vrcholné odhalení nás totiž teprve čeká!

 

Story before story - 13. kapitola

Story before story - 13. kapitolaPředposlední kapitola je tady. Demetri stále sleduje stopu Jane a Felixe a velmi se znepokojuje nad vůní fialek, která se kolem toho vznáší. Tohle přece nemůže věštit nic dobrého. Každopádně bude jistě velmi překvapen, až zjistí, kdo to všechno vlastně má na starosti.
Co se týká Cullenů - Alice učiní zajímavé odhalení a rozhodne se o tom s Elizabeth promluvit. Ta k ní nakonec bude zcela upřímná jakožto k jediné člence rodiny.

 

Story before story - 12. kapitola

Story before story - 12. kapitolaPo hodně, ale hodně dlouhé době jsem tady s další kapitolou této povídky. Pomalu se blížíme do finále - už jenom dvě další kapitoly, pokud nepočítám tuto.
A copak se tu vlastně dozvíme? Nakoukneme do hlavy zřejmě všech postav - od Demetriho přes Elizabeth po Patricka a Edwarda. Demetri bude pátrat po ztracených členech gardy. Elizabeth učiní důležité rozhodnutí a Edward se ji bude snažit rozptýlit. A jak se nakonec kapitola s názvem "Vůně fialek" vyvrbí si můžete přečíst sami jenom o kousek níž.

 

Mé rozpůlené srdce - 13. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 13. kapitolaAro se rozhodl Oprah poslad na misi, ale Caius z toho není vůbec nadšený. Má o naši malou čarodějku starost. Zvlášť teď, když se konečně trochu sblížili.
Rád by ji nějak ochránil, ale může se jí zastat a postavit se otci?

 

Mé rozpůlené srdce - 12. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 12. kapitolaDalší kapitola této povídky nám odhalí, co se stalo Oprah. Caius o ni má velkou starost a neví, jak by jí mohl pomoci. Bude v pořádku?
Svatba Caia s Lilian se rychle blíží, ale city, které chová Caius, nemají s budoucí nevěstou nic společného.
Společně s Emou vám přejeme příjmné počtení a snad nám dole necháte nějaký ten komentík, jak se vám kapitola líbila.

 

Mé rozpůlené srdce - 11. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 11. kapitolaOprah zjistila pravdu o Caiovi a nehodlá mu odpustit, protože si skutečnost sama trochu přikrášlila.
Jak si naše hrdinka zvyká na život v hradě plném upírů?
Jak Caius snáší její zášť vůči němu?
Co plánuje Aro?

 

Mé rozpůlené srdce - 10. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 10. kapitolaTak co si myslíte? Jak se zachová Caius poté, co se potká s prchající Oprah? On nechce, aby zemřela, ale pokud by jeho otec přišel na to, že ji kryl při útěku..., nevím, mohlo by to dopadnout špatně.

Jak se tedy náš hrdina rozhodne? Snad se bude kapitola líbit.
Děkujeme za minulé komentáře a prosíme o další, povzbuzují nás při psaní.

 

Story before story - 11. kapitola

Story before story - 11. kapitolaTakže, vím, že už je to opravdu hodně dlouhá doba, kdy naposledy přibyla tahle povídka a já doufám, že nás omluvíte za tohle prodlení. Maturitní ročník je opravdu jako praštěný.

Jinak, co se týká této kapitoly - Beth nám uskutečnuje svoje plány, podaří se jí zajmout Jane a Felixe, aniž by vzbudila podezření u Cullenů a donutit tak Volturiovy zareagovat přesně podle jejího přání?
To všechno se v dnešní kapitole dozvíte. Snad se vám tedy bude líbit a necháte nám nějaký ten komentík.

 

Mé rozpůlené srdce - 9. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 9. kapitolaTak - kdo asi Oprah unesl jistě tušíte, takže to pro vás nebude zase tak velké překvapení, jako pro naši hrdinku. Určitě bude hodně překvapená, až se dozví, koho to chtěla svést... :D No, ale to necháme na později.

Snad se i tahle kapitola bude líbit a necháte nám nějaký ten komentík - za ty minulé moc děkujeme - eMuška i já.

 

Mé rozpůlené srdce - 8. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 8. kapitolaTak, povídka se nám pomalu a jistě pěkně rozjíždí, co na to říkáte? Pokud se vám to nezdá, věřím, že v průběhu této kapitoly svůj názor na věc změníte, protože tahle kapitola bude vcelku zásadní!

Víc však asi neprozradím, protože byste mě mohli nařknout z napínají, tak tedy... příjemné počtení vám spolu s eMuškou přeji i já Petronela.

 

Mé rozpůlené srdce - 7. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 7. kapitolaDíky tomu, že se mi podařilo najít novou a velmi ochotnou spoluautorku, si nyní můžete i vy přečíst pokračování této povídky, která více jak rok stagnovala.

Snad se vám i po tak dlouhém čase bude líbit příběh Oprah a Caia a necháte nám nějaký ten komentář. Pro příště také slibujeme, že na další kapitoly nebudete muset čekat tak dlouho a snad těmi komentíky oceníte i délku kapitoly - opět patří k těm delším.

A co nás vlastně dneska čeká? Oprah se učí kouzlit, Caius se chystá na zásnuby a... no, to je asi to hlavní. Teď s přáním příjemně stráveného času u povídky končím tyhle kecy, vaše Petronela a eMuška

 

Nejsi ten pravý - Epilog

Nejsi ten pravý - EpilogTadá a máme tady konec. Co myslíte, jak moc jsme si s Hanulkou pohrály s osudy našich hrdinů? Kdo přežil, kdo zemřel a bude ještě Volterra taková, jakou ji známe?

Některé konec překvapí, jiné (doufáme, že ta část bude větší) potěší a některé snad rozzlobí, ale i za všech těhle okolností chceme znát váš názor, moc nás totiž zajímá.

Jinak, co bych ještě tak dodala. V kapitole se dozvíme i něco víc o Santiagovi, on sám nám povypráví celý svůj příběh a řekne nám, proč se chová tak, jak se chová a co ho vedlo k činům, za které by se mnohdy styděl i největší grázl.

 

Story before story - 10. kapitola

Story before story - 10. kapitolaPo hodně dlouhé době je tu nová kapitola. Doufáme, že jste na tuto povídku nezapomněli, a že se vám kapitola bude líbit. Je i trochu delší a tak vás tím snad potěší.

Co se odehrálo v lese, když Beth chystala pasti na Jane a Felixe? Jak to Beth ovlivní? A Alice nám bude mít další vizi, co v ní uvidí, to si budete muset přečíst jenom o pár řádků níž. Tak konec zdržování a vzhůru do čtení!

A ty, co zajímá, jak vypadá tajemný Patrick, konečně jste se dočkali, v téhle kapitole se to dozvíte :)

 

Nejsi ten pravý - 20. kapitola - Já jsem Volterra!

Nejsi ten pravý - 20. kapitola - Já jsem Volterra!Předposlední kapitola je tady. Kdo by se toho nadál, že? Už nám zbývá jenom Epilog, ale teď zbytečně předbíhám, protože je tu 20. kapitola s podtitulem "Já jsem Volterra!".

Snad se vám tedy kapitola, kde se Bella bude snažit utéct Santiagovi a kde Aro bude bojovat s Rumuny o Volterru, kapitola plná intik, pocitů zklamání, zrady, nenávisi a lásky, líbit. Užijte si ji a dole nechte nějaký ten komentář, jaké pocity ve vás kapitola vyvolala.

Příjemné počtení vám přejí Petronela a Haňulka

 

Nejsi ten pravý - 19. kapitola - Zrádce

Nejsi ten pravý - 19. kapitola - Zrádce19. kapitola je tady, vážení :). Musím vám oznámit jednu smutnou zprávu, už následuje jen jedna kapitola a Epilog - uteklo to, že?
V této kapitole se vydáme s Bellou do Volterry a s Edwardem budeme prožívat jeho pochyby v Americe.
S Petronelkou jsme moc rády za vaši přízeň a moc děkujeme za všechny komentáře :).
Teď už jen zbývá popřát příjemné počtení a připojit přání o připsání komentíku. Mockrát děkujeme, vaše Hanulka a Petronelka :).

 

Nejsi ten pravý - 18. kapitola - Co život rozdělí, smrt spojí na věky

Nejsi ten pravý - 18. kapitola - Co život rozdělí, smrt spojí na věkyDalší kapitola je tady. Doufám, že jste se na ni aspoň trochu těšili a byli jste nedočkaví, jak to dopadne s Bellou a její láskou k Edwardovi a Arovým bojem s Rumuny.
Ne zrovna všechno v téhle kapitole vysvětlím, ale rozhodně se něco podstatného, co všechno změní, uděje. Bellu a Ara od sebe něco dělí, ale kdo si myslí, že je to Edward, tak je na omylu. Je to něco víc, než Arův pohledný syn. Je to rozdíl mezi nimi, ona je živá, on je mrtvý.
Snad se tedy kapitola bude líbit a necháte nám nějaké ty komentáře, na které se moc a moc těšíme, vaše Petronela a Haňulka.

 

Nejsi ten pravý - 17. kapitola - Všechno zlé je pro něco dobré

Nejsi ten pravý - 17. kapitola - Všechno zlé je pro něco dobréPřináším další kapitolu s pořadovým číslem sedmnáct. Ač se to zdá nemožné, tuhle povídku čtete už půl roku a nějaký týden k tomu. Utíká to, co? V téhle kapitole se dozvíte, zdali Bella Edwarda vyhodila ze svého pokoje, nebo povolila? A na konci vás čeká pohled Ara.
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly, moc nás potěšily a doufáme v hojný počet i u této. Přejeme příjemné počtení, Vaše Hanulka a Petronelka :-).

 

Nejsi ten pravý - 16. kapitola - Americké štěstí?

Nejsi ten pravý - 16. kapitola - Americké štěstí?Bella s Edwardem přijeli do Ameriky. Pro Elis a Carlislea je to překvapení, ale rozhodně příjemné. Všichni čtyři jsou šťastní, ale i tak má Bella nadále starosti o svého muže, který zůstal v Itálii, aby se postavil Rumunům, kteří začali jejich říši ohrožovat.
Snad se tedy kapitola bude líbit, vaše Petronela a Haňulka.

 

Nejsi ten pravý - 15. kapitola - Isabello, ne!

Nejsi ten pravý - 15. kapitola - Isabello, ne!15. kapitola je zde. Aro odjíždí s Edwardem pryč z Volterry a za Bellou přichází Caius. Co se stane? Nápady? Ne? Tak se nechte překvapit ;).
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly a prosíme o další. Snad se vám kapitolka bude líbit. Vaše Hanulka a Petronela :-*.

 

Story before story - 9. kapitola

Story before story - 9. kapitolaDalší kapitola je tady a doufáme spolu s Petronelou, že se vám to bude líbit.
Co že to Emmett donesl domů? A jak na to rodina reagovala? Co ho vůbec vedlo k tomu, že učinil takové rozhodnutí?
To všechno se dozvíte v kapitole, takže se dejte do čtení a dole nám nechejte nějaký ten komentář, co nás vždy hodně potěší, vaše Eclair a Petronela

 

Mé rozpůlené srdce - 6. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 6. kapitolaPo opravdu hodně dlouhé době se hlásím s novou kapitolou.
Jak Caius přijal svou budoucí ženu Lilian? Jak se bude jejich vztah nadále vyvíjet?
A co měl znamenat ten sen, co se zdál Oprah? Jistě to nebude jenom tak. Nic se totiž neděje jenom tak bezdůvodně.
Snad se tedy kapitola bude líbit a necháte i nějaké komentáře, klidně třeba jenom obyčejného smajlíka - i za něj budeme s Ostružinkou rády =o)

 

Nejsi ten pravý - 14. kapitola - Já mám dar?

Nejsi ten pravý - 14. kapitola - Já mám dar?Tak mám pro vás, po 14-ti dnech další kapitolu s názvem JÁ MÁM DAR?

Snad se tedy bude líbit. Bella se dozví něco, co se jí moc líbit nebude, ale nakonec se všechno v dobré obrátí, princ si vezme princeznu, zazvoní zvonec a pohádky bude konec. Ne, tak to ne, zvonec na konci příběhu bude, ale to je ještě daleko, zatím si v klidu užijte tuto kapitolu a nechejte nějaké komentáře, vaše Petronela a Haňulka

 

Story before story - 8. kapitola

Story before story - 8. kapitolaTak krista81 si tuhle kapitolu doslova vyprosila, tak myslím, že nebude od věci, když jí ji věnuju ;). Snad se ti tedy bude líbit a nezklame tě.

Vím, že dva měsíce jsou hodně dlouho, ale snad jste na povídku nezapomněli. Kdyby ano, tak si trochu připomeneme, o čem byla předchozí kapitola: Alice se s Emmem, Edwardem, Beth a Angelou vrátili z NY a na chvíli jsme se podívali i do Voltéry na Demetriho.

Tak, jak bude povídka pokračovat? To si budete muset přečíst a snad i nechat nějaký komentář, jak se vám to líbilo nebo jenom s tipy, co nesl Emmett v náručí, předem moc děkujeme vaše Petronela a Eclair

 

Nejsi ten pravý - 13. kapitola - S láskou je možné vše

Nejsi ten pravý - 13. kapitola - S láskou je možné všeHlásím se s 13. kapitolou, která nese název S láskou je možné vše. Bella a Edward se pouštějí na strastiplnou cestu a jsou schopni pro svou lásku se skrývat klidně před celým Světem. Podaří se jim to?
Mockrát děkujeme za haldu komentářů u minulé kapitoly a doufáme v podobný počet i u téhle. Zbývá popřát jen příjemné počtení, Vaše Hanulka a Petronela :-*.
P.S.: Máte přiložené dve písničky, tak si je pusťte :)

 

Nejsi ten pravý - 12. kapitola - Zakázané ovoce chutná nejlépe

Nejsi ten pravý - 12. kapitola - Zakázané ovoce chutná nejlépeDalší kapitola je tady, dokonce jste nemuseli ani dlouho čekat. Všichni jste se ptali, kdo to byl v tom křoví, ale já vám to ani v této kapitole neobjasním. Při psaní této kapitoly jsem poslouchala Bryana Adamse a tak vám sem vkládám i jednu jeho písničku, která se nejlépe hodí k některým scénám z kapitoly nazvané: ZAKÁZANÉ OVOCE CHUTNÁ NEJLÉPE.
Co má tento názav znamenat si však už musíte přečíst sami. Snad se vám kapitola bude líbit a necháte nám zde spostu a spoustu komentářů, jak kritických tak pochvalných nebo klidně i s nápadem.
Obě s Hankou vám přejeme příjemně strávená čas s touto kapitolou

 

Mé rozpůlené srdce - 5. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 5. kapitolaDalší kapitola je tady. Jak se bude nadále vyvíjet příběh Oprah a Caia? To si budete muset přečíst, snad se kapitola bude líbit a necháte nám tu s Petronelou nějaké komentáře.

 

Nejsi ten pravý - 11. kapitola - Jiskření

Nejsi ten pravý - 11. kapitola - JiskřeníTak, je tady další kapitola NTP. Dala mi zabrat a já doufám, že nebudete zklamané. Je to Belly vnitřní boj a k jakému dospěje konci?
Děkujeme za komentáře u minulé kapitoly a těšíme se na další.
Příjemné počtení Hanulka a Petronela :)

 

Nejsi ten pravý - 10.kapitola - Nemůžu, ale chci

Nejsi ten pravý - 10.kapitola - Nemůžu, ale chciLidičky, opět se chci omluvit, že to trvalo takhle dlouho, ale múza na sebe nechala opravdu hodně dlouho čekat a ještě delší dobu jsem ji musela přemlouvat. Proto pevně doufám, že vás kapitola nezklame a necháte tady nějaký komentář, předem moc děkujeme Petronela a Hanulka

 

Mé rozpůlené srdce - 4. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 4. kapitolaPo trochu delší době vám sem přidávám dalši kapitolu a jsem s ní hodně spokojená. Řekla bych, že až moc, kdybych tím nezhoršila situaci pro další pokračování, protože Ostružinka bude muset při psaní hodně přemýšlet xD
Snad se vám kapitola bude líbit aspoň z části tolik jako mně a necháte nám tu nějaký komentář =o) vaše Petronela a Ostružinka

 

Nejsi ten pravý - 9. kapitola - Návštěva

Nejsi ten pravý - 9. kapitola - NávštěvaTak, přínáším 9. kapitolu s názvem Návštěva. Bella má v téhle kapitole poněkud dobrou náladu, ale na konci se jí opravdu zkazí, právě díky té návštěvě. Děkujeme za komenty u předchozí kapitoly a doufáme, že se vám tahle bude také líbit a ohodnotíte jí pořádným počtem komentíků. Vaše Hanulka a Petronela :)

 

Story before story - 7. kapitola

Story before story - 7. kapitolaDoufám, že Eclair nebude vadit, když tuhle kapitolu věnuji Kristě81. která na ni už netrpělivě čekala. Snad se ti tahle kapitola bude líbit.
V této kapitole dokončíme nákupy v New Yorku a na malou chvíli si udělamé malý výlet do jednoho malého evropského městečka ve středu Itálie. Už jistě všichni víte, jaké myslím. Ano do Volterry, tak doufáme, že se vám kapitola bude líbit a necháte nám tu hodně komentářů, na které se moc těšíme

 

Nejsi ten pravý - 8. kapitola - Šílený příbuzný

Nejsi ten pravý - 8. kapitola - Šílený příbuznýHned na začátku bych se vám chtěla omluvit, že tahle kapitola přibývá až takhle pozdě. Vím, že jste na ni museli čekat opravdu dlouho, ale v poslední době toho bylo hodně a moc jsem nestíhala.
Doufám, že se i přesto bude kapitola líbit a necháte nám dole nějaký komentář, na který se s Hankou moc těšíme

 

Mé rozpůlené srdce - 3. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 3. kapitolaSpolečně s Petronelkou Vám přinášíme třetí kapitolu. :-)

 

Story before story - 6. kapitola

Story before story - 6. kapitolaPo delší době se hlásíme s Eclair s další kapitolou této povídky a musím říct, že je to velmi obsáhlá kapitola a není to jenom kvůli počtu stránek (ale považte není 12 stránek dost?)
A co že se tu bude dít?
Alice jela s Emmettem, Edwardem a Beth nakupovat do NY, co se bude dít si teď můžete jenom domýšlet, ale doufám, že se kapitola bude líbit a necháte nám nějaký ten komentář

 

Nejsi ten pravý - 7.kapitola - Schválnosti

Nejsi ten pravý - 7.kapitola - SchválnostiTáák, další kapitola Nejsi ten pravý je zde a nese název Schválnosti. V kapitole naleznete pohled Belly a Edwarda, který se v minulé kapitole obejvil ve Volteře. Společně s Petronelou doufáme, že se vám tato kapitola bude líbit a odměníte nás v komentářích, o které vás prosíme. Takže přejeme příjemné počtení :), Vaše Hanulka a Petronela

 

Mé rozpůlené srdce - 2. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 2. kapitolaDalší kapitola téhle kapitoly je tady. Dozvíme se zde trochu víc o Oprah a dění v hradě. Co přesně se vlastně stalo? Pro Oprah to bude znamenat hodně velkou změnu v jejím životě, což zatím netuší.
Ale nejen její život se změní. I Caius se dozví velmi překvapující novinku ohledně své budoucnosti a jak už to bývá nebude se mu to vůbec líbit, zatím co jeho otec z toho bude značně nadšený.
S Ostružinkou doufáme v hodně komentářů, kritiky nebo jen smajlíku, jak se kapitola líbila a ať víme, že se vám povídka líbí, nebo ne. Předem moc děkuju za obě.

 

Story before story - 5.kapitola

Story before story - 5.kapitolaTakže ...
... je tady nová kapitola, snad se bude všem líbit. Eclair si na ní dala hodně záležet a taky tomu odpovídá její délka. No považte, není devět stránek víc než dost?
Obě s Eclair doufáme v hodně komentářů nebo aspoň v kritiku.
A co že to se bude dneska dít? Jak podtitul napovídá, Alice se bude chtít mstít za zničenou šatnu a jak? To zatím nepovím, ale věřte, že to bude rozhodně stát za to. Dokonce to schytá někdo, kdo v tom byl zcela nevině a jenom se snažil jednoho účastníka chránit.
No nic, nebudu vás dál napínat. Ještě však malikost. Nejvíc se na tuhle kapitolu těšila Hanka a tak bych jí ji chtěla věnovat :o)

 

Nejsi ten pravý - 6. kapitola - Válka

Nejsi ten pravý - 6. kapitola  - VálkaPo týdnu je tady nová kapitola s podtitulem VÁLKA. Kapitola popisuje Bellin nudný život ve Voltéře, kde už pět let žije po boku svého manžela Ara. Jejich poklid (nudu), ale jednoho dne naruší příchod neznámého mladíka.
Kdo tím mladíkem je? To vám tady neprozradím, protože vy si to přečtete o kousek níž xD, ale co prozradit můžu je to, že Bella z jeho návštěvy moc šťastná nebudel, ale Aro zase bude skákat radostí.
S Hankou moc prosíme o komentáře jak k této kapitole, tak k celé povídce, ať víme, jak se vám líbila případně nelíbila. Předem moc děkuji ta obě :o).

 

Story before story - 4. kapitola

Story before story - 4. kapitolaVyužila jsem své nemoci a tím pádem trochy volného času a je tu nová kapitola. Snad se tedy kapitola bude líbit a taky se nasmějete jako já, když jsem ji četla po Eclair, která měla hodně dobrou náladu, když ji psala.
obě s Eclair proto doufáme v množství komentářů. Ať kritiky nebo pochvaly, to je jedno, jen ať jsou :o)

 

Mé rozpůlené srdce - 1. kapitola

Mé rozpůlené srdce - 1. kapitolaSpolečně s Petronelou vám přináším první kapitolu naší společné povídky Mé rozpůlené srdce.

 

Nejsi ten pravý - 5. kapitola - Nový domov

Nejsi ten pravý - 5. kapitola - Nový domovDlouho očekávaná kapitolka je tady!! To by chtělo oslavu nemyslíte? V této kapitole jedna bude, dokonce svatební oslava. Bella se nám přece provdala. Jejím manželem se Aro stal, korunu na hlavu ji tím dal. Z Belly je teď královna, tak nám holka dopadla. S Petronelou přejeme příjemné počtení a doufáme v množství komentářů

Dokončeno

Mé rozpůlené srdce - Prolog

Mé rozpůlené srdce - PrologS Ostruzinkou jsme si pro vás připravily novou povídku s názvem MÉ ROZPŮLENÉ SRDCE a o čem, že bude? Hlavním hrdinou této povídku nebude Edward ani nikdo jiný z Cullenů. Hlavním hrdinou bude Caius. Ano čtete správě. Jenže tentokrát to nebude jeden ze tří bratrů vládnoucích upírům, ale syn Ara a Sulphicie, který se zamiluje do lidské dívky, avšak ani dívka není obyčejná. Její minulost ji směřuje jiným směrem, než si sama představuje. Pokud vás Prolog zaujme budeme s Ostruzinkou moc rády. Jinak Vám přeji za obě dvě příjemné počtení, vaše Petronela

 

Story before story - 3. kapitola

Story before story - 3. kapitolaV rekordním čase je tady nová kapitola této povídky. Rekapitulace z minulách dílů. Beth je fext, který se probudil po pěti stoletích z přechodného spánku, avšak svým probuzením způsobí u Cullenů doma menší pozdvyžení. A co nás čeká dnes? Esme se nabídla, že Beth připraví něco k jídlu, a Alice se bude učit lítat. Možná si už teď budete říkat, co je to za blbost, ale až si kapitolu přečtete možná pochopíte. Moc doufáme v množství komentářů, ať pochvalných nebo kritických. Jinak přejeme příjemné počtení vaše Petronelka a Eclair xD

 

Story before story - 2. kapitola

Story before story - 2. kapitolaPo hodně slouhé době se znovu hlásím s další kapitolou k této povídce. Pokračuje tam, kde jsme minule skončili a tedy u Bethiina vysvětlování. Jak to celé dopadne? To si přečtěte s Eclair moc doufáme v hojný počet komentářů

 

Nejsi ten pravý - 4. kapitola - Zasnoubená nevěsta

Nejsi ten pravý - 4. kapitola - Zasnoubená nevěstaTak je tady další kapitolka xD, je opět trochu delší, aby jste si ji mohli vychutnat a obrnily své nervy před čekáním na další kapitolu xD. Hned na začátku bych ráda připomněla, že, přestože přeskožíme dalších sedm let, ocitáme se v roce 1935 tedy několik let před druhou světovou válkou. Tak snad se vám kapitola nazvaná ZASNOUBENÁ NEVĚSTA bude líbit a necháte nám spoustu komentářů, na které se s Hankou třeseme a nemůžeme se jich dočkat xD ... a poslední věc, přeji za obě příjemné počtení

 

Nejsi ten pravý - 3. kapitola - Ples

Nejsi ten pravý - 3. kapitola - PlesUfff... Byla to fuška, ale těsně před Vánoci, jako takový menší dárek, tady máte 3. kapitolu mé společné povídky s Petronelkou "Nejsi ten pravý"... Snad vám to dlouhé čekání alespoň vynahradí její délka... Takže, jsou tady dva pohledy, jeden Bells a druhý Carlislův, který jak typuji se objevuje možná naposledy... Doufáme, že se vám jejich zajímavý pobyt ve Volteře bude líbit a napíšete nám váš názor do komentíků... Příjemné počteníčko a opravdu prosíme komentáře... Vaše Hanulka a Petronela

 

Story before story - 1.kapitola

Story before story - 1.kapitolaTak je tady první kapitola. Moc nás s Eclair těší váš zájem o tuto povídku. Snad vaše očekávání nezklameme a budete se sem rádi vracet :o):o), jinak o čem tato kapitola je? ... Přeskočíme o pět století a ocitáme se v přítomnosti, přesněji ve Forks a Emmett se zrovna chystá pomstít Alici, která mu překazila připravované překvapení, ale... No všichni znáte Emmetta a ty jeho nápady, ale tohle trochu přepískl a sám si to bude v jednu chvíli vyčítat, ale potom se mu vrátí jeho pověstná nálada, ale ostatní Cullenovi z toho budou přece jenom trochu mimo

Dokončeno

Story before story - prolog

Story before story - prologMám tu pro vás prolog k mojí nově připravované povídce "Story before story" první kapitolka je jenom takový úvod odhrávající se přibližně v patnáctém až šestnáctém století, ale v další už bychom se mohli dostat do přítomnosti a potkaz Culleny. ... Moc prosíme s Eclair o komentáře :o):o)

 

Nejsi ten pravý - 2. kapitola - Já vám to vysvětlím...

Nejsi ten pravý - 2. kapitola - Já vám to vysvětlím... Takže, je tady další kapitolka víceautorské povídky Nejsi ten pravý. Jelikož jste se pustili do další kapitoly můžu soudit, že vás Hanka první kapitolou navnadila a já doufám, že se další kapitola, kterou jsem měla na starosti já bude taky tak líbit... Takže přejeme příjemné počteníčko a prosíme komenty... Vaše Hanulka a Petronela :)

Dokončeno

Nejsi ten pravý - 1. kapitola - Prosím, neodcházej

Nejsi ten pravý - 1. kapitola - Prosím, neodcházejTadááá... První kapitolka naší společné povídky je tady :)... Vznikla úplnou náhodou, když jsem já (Hanulka) psala pohádku kamarádovi na sloh xD... Byla to snad největší hloupost jakou jsem kdy na psala a posílala jsem jí pro pobavení Petronelce, která to dokázala převést do světa Twilight a tak vlastě vznikla tahle nová povídka, která nese název Nejsi ten pravý... Časem určitě příjdete na to, proč jsme ji takhle pojmenovali... Takže doufáme, že se vám bude naše společná práce líbit a odměníte nás velkým počtem komentářů, na které se s Petronelou třeseme, abychom věděli, zdali se vám náš příběh líbí... Takže přejeme příjemné počteníčko a prosíme komenty.. Vaše Hanulka a Petronela :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!