Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Emielee

Emielee

EmieleePráva: Veterán

Reálné jméno: Miroslava

Bydliště: Trnava

Věk: 21

O mně: A zasa o rok staršia...

Srdce na dlani
s láskou Vám ho dám.
Smutne na pláni,
však vždy stojím sám.

Len dobro je vecou,
čo páchať chcem.
Svojou tajnou mocou
nech aspoň toto dokážem.

Stratená duša blúdi v mojich snoch.
Príde jej niekto na pomoc?
Len ston, čo predral sa zo zakrvavených úst,
veď len smrťou končí života púť...

Kontakt:

E-mail: Emd (zavináč) inMail.sk

ICQ: 605997424 ICQ status

Skype: emienka666

Statistiky:

Moje články: 57

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 5. 2010

Poslední přihlášení: 31. 7. 2014, 19:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Emielee

Povídky od Emielee

Kapitolové:If only (rozpísaná)
Twitanic (dokončená)
Bozk vraha (rozpísaná)

Pripravuje sa: Oheň vášne (dodatoček k If only), If you only knew (dodatoček k If only)
Vianočná poviedka: Panova flauta (jednorázovka)
Nudný dník krátko dlhej večnosti... (paródia)

Články:

 

If only 36. kapitola - Slzy cez smiech, smiech cez slzy

If only 36. kapitola - Slzy cez smiech, smiech cez slzyV 36. kapitole Riley dostane netradičný návrh, aby pomohol niekomu, kto sa živí falošnou nádejou. Dobre sa rozhodol alebo mal nechať aspoň nádej?

 

If only 35. kapitola - Rodinné záležitosti

If only 35. kapitola - Rodinné záležitosti Nová kapitola If only si vyžiadala pohľad Bree. V tejto kapitole sa miešajú trošku absurdné výmysly a napokon vzniká veľké priateľstvo, ktoré si asi niekto ešte stále nechce priznať. Kapitola Rodinné záležitosti práve pre vás!

 

If only 34. kapitola - On odolal

If only 34. kapitola - On odolalTakmer ste na If onlyčko zabudli, však? Tridsiata štvrtá kapitola je písaná z pohľadu Diega a jeho vnímania Breeiných žartíkov, keďže Riley sa stáva súčasťou aj tejto skupiny. Čo Rileyho zdrží v Seattli? Alebo skôr celú skupinu? Príjemné čítanie!

 

If only 33. kapitola - Príbehy

If only 33. kapitola - PríbehyV minulej kapitole Fred chcel čo najrýchlejšie odísť z miesta, ktoré mu bolo povedomé. Prečo? Čo ho odtiaľ odpudzovalo? A nechá to Bree len tak? Ani nie - to nie je jej štýl...

 

If only 32. kapitola - Priatelia

If only 32. kapitola - PriateliaBree a Riley majú svoje spory. Možno je to nenávisť, ktorá núti Bree, aby Rileymu nedokázala odpustiť hriechy jeho minulosti. Alebo len stratené sny, ktoré jej boli odopreté. A možno je šťastná... Veď aj my túžime po veciach, ktoré nemôžeme mať, a preto nás túžba ženie ďalej životom, kde závidíme úspešným, že majú to, čo chcú...

 

If only 31. kapitola - Voľnosť

If only 31. kapitola - VoľnosťV predchádzajúcom dieli Riley narazil na svojich priateľov z minulosti. Po menšej výmene názorov s Bree sa nakoniec Diegovci rozhodli prijať Rileyho pozvanie do Cullenovského domu. Jasper v minulej časti preukázal svoje bojové ja. Blížiaci sa Edward a Bella majú teraz iné starosti... A nakoniec nie sú jediní, ktorí riešia otázky lží...

 

If only 30. kapitola - Tiene minulosti

If only 30. kapitola - Tiene minulostiPo dlhej dobe prichádzam s 30. kapitolou If only. V nej sa dozvieme, čo sa teda naozaj stalo s Bellou, aj keď to už asi viete a myslíte si, že je Riley pripravený začať hovoriť pravdu?
Kapitola venovaná Aďke1987 za jej donucovanie k písaniu. Ďakujem.

 

Bozk vraha 6. kapitola - Deň po tom

Bozk vraha 6. kapitola - Deň po tomNová kapitola Bozku vraha je bohatá na udalosti. Čo sa stalo s našou Bellou potom, ako zavolala políciu? Bella má toho veľa, miešajú sa v nej rôzne pocity, máloktoré sú tie pozitívne.
Sadi: Neboj, zlato, tak skoro nekončím, ale dĺžka bude asi ako pri Twitanicu, možno menej. :)
S láskou, Emielee

 

If only 29. kapitola - Spoveď

If only 29. kapitola - SpoveďNo, nové If only... Zameriava sa tak trošku na romantiku, na vzťahy a v ďalšej kapitole budeme pokračovať v komplikovanom svete upírov. Čo na nás čaká v tejto poviedke? To je len v hlave Emielee. :D Takže, príjemné čítanie. :)

 

Bozk vraha 5. kapitola - Ber alebo nechaj tak

Bozk vraha 5. kapitola - Ber alebo nechaj takViem, táto poviedka prežívala krízu, keďže som vôbec nevedela, akým smerom ju posuniem, a tak som trošku zaexperimentovala a máme novú, vylepšenú kapitolu. Tak, príjemné čítanie.

 

If only 28. kapitola - Pravý čas na záchranu

If only 28. kapitola - Pravý čas na záchranuTak, moje nové If onlyčko. Teraz sa dozvedáme, ako Riley zvláda hľadanie v daždi. Nájde Juliu? Alebo ona jeho? Viac dolu... :)

 

If only 27. kapitola - Keď sa dvaja majú radi, prekazí to tretí?

If only 27. kapitola - Keď sa dvaja majú radi, prekazí to tretí?No, dozvieme sa, ako to bude celé pokračovať a čo som si na nášho Rileyho prichystala tentokrát? A čo na Juliu? Som ja niekedy zlá, ale len dúfam, že sa vám táto poviedka páči a som rada, že mi zanechávate pár povzbudivých slov. S láskou, Emielee

 

If only 26. kapitola - Čas zdrhnúť?

If only 26. kapitola - Čas zdrhnúť?Ach! Po pár neúspešných pokusoch priviesť túto kapitolu k dokonalosti, a po vzájomnej dohode s vyššou nervovou sústavou autorky, som sa rozhodla ponúknuť vám túto alternatívu. Asi ste aj na mňa zabudli, čo? :D Viem, viem, viem, 3 mesiace je pomerne dlhá doba na nepísanie... Prepáčte. :)
Táto kapitola poviedky bude zameraná na Rileyho pobyt v nemocnici, ktorý sa pomaly kráti, a už len týždeň brigády. Čas tak neúprosne beží a sem-tam uznáme, že je čas aj zdrhnúť. :)
S láskou, váš oneskorený pisateľ - Emielee

 

Bozk vraha 4. kapitola - Hlúpy nápad

Bozk vraha 4. kapitola - Hlúpy nápadČo sa stane Jessike? Ako zareagujú dievčatá na jej neskorý návrat? Čo ich stretne ďalej a aký hlúpy nápad posadne Bellinu myseľ? Nechajte sa prekvapiť, čo som vymyslela v tejto kapitole.

 

If only 25. kapitola - Čierna ruža

If only 25. kapitola - Čierna ružaMáme ďalšie If onlyčko. Náhradné nákupy, ako asi dopadnú? :D

 

Bozk vraha 3. kapitola - Port Angeles

Bozk vraha 3. kapitola - Port AngelesTretia kapitola tejto poviedky. Bella zahladzuje stopy. A večer ju čakajú nákupy s Jessikou a Angelou. Stane sa niečo nečakané v Port Angeles? Alebo sa dievčatá budú perfektne zabávať? Prvá kapitola z tých troch sľúbených.

 

If only 24. kapitola - Vražedné tango

If only 24. kapitola - Vražedné tangoAko som sľúbila. Prvá kapitola z tých troch. Snáď sa ďalšej dočkáme v stredu.
Svadba doznieva v posledných rytmoch, máme tu Rileyho vo vášnivom tanci, menšie zaváhanie, a tak... Song adresovaný len tangu. :D

 

Nudný dník krátko dlhej večnosti...

Takže, keďže ma posledné dve hodiny chytala vtipná nálada, rozhodla som sa ju trošku zapečatiť do Twilight ságy a vzniklo z toho toto. Moja prvá paródia na stránke. Nie je to zas tak vtipné, ale len dúfam, že sa zasmejete. Bude to taký obyčajný deň v živote našich hrdinov... S láskou, vaša Emielee

 

If only 23. kapitola - Veľký tresk

If only 23. kapitola - Veľký treskV tejto kapitolu tu máme očakávanú svadbu, tanec, zábavu, prípravy. Avšak leto sa kráti, a tým sa aj končí brigáda v nemocnici... Riley sa pomerne slušne drží medzi ľuďmi, až na jednu výnimku. Čo všetko sa zomelie, sa dozvieme v tejto dlhej kapitole...

 

Bozk vraha 2. kapitola - Bludný kruh

Bozk vraha 2. kapitola - Bludný kruh Konečne nová kapitola! Aj na mňa bolo na čase! :D Teraz sa dozvedáme o Belliných plánoch. Čokoľvek ste hádali, snažila som sa prekvapiť, ale asi som veľmi ukecaná a skoro vždy sa prekecnem! Máme tu aj pokus o básničku (ja a básnicné črevo? - ani nie), trošičku akcie, trošičku Jessiky a trošičku aj Emieleezmu. :D Snáď sa to bude ľahko čítať.

 

If only 22. kapitola - Neškodná vízia?

If only 22. kapitola - Neškodná vízia? V tejto kapitole sa dozvieme o Rileyho ďalšom pobyte v nemocnici, o menších prípravách na svadbu a o Alicinej vízii. Ako už názov prezrádza... x)
Venované Eme.

 

Bozk vraha prológ + 1. kapitola

Bozk vraha prológ + 1. kapitolaBozk vraha, sladký príbeh zamilovaných? To určite nie! Naša milovaná i nenávidená Bella si nájde pomerne zvláštnu aktivitu, ktorá jej bude pripomínať dávno stratenú lásku - Edwarda. Bude to naozaj mystické, tajomné a hlavne nebezpečné, až si to Bella zamiluje. Toto je len úvod, druhá kapitola bude niečo...
Viem, že sa to na úvod nehodí, ale... Celá táto poviedka vznikla, keď som s obdivom pozerala na obrázok našej bývalej bohyne Tilly. Rozhodla som sa jej venovať celý príbeh, aj keď sa to asi nikdy nedozvie. Budem len dúfať, že sa nenahnevá, pretože som použila jej prekrásny obrázok.
Príjemné čítanie, s láskou Emielee.

 

If only 21. kapitola - Keby, keby...

If only 21. kapitola - Keby, keby... Kým som potila zo seba týchto 2194 slov, tak ubehlo more času. Ako som si tak všimla, minulý záver zostal nepochopený. Vystrašená Alice nebola, Riley si uvedomil, že Cullenovcov spája láska, plus spomenul si na Alice a predošlý rozhovor, čo mu prišlo ľúto. V 21. kapitole sa dozvieme, ako Riley prežil deň a čo Emmett vyviedol. P.s.: Snažila som sa byť vtipná, ale asi sa to nepodarilo, berte to s rezervou! :D

 

If only 20. kapitola - Kedysi...

If only 20. kapitola - Kedysi...Nový jubilejný dielik If only. Ďakujem Vám všetkým za to, že to vôbec ešte čítate a že Vám nepríde moja prvá kapitolová poviedka nudná. Takmer nikdy predtým by som si nebola bývala pomyslela, že sa to bude páčiť. Ďakujem mojim verným - Ada1987, PinkVolturi, Ema, Terra, Lilith, Lulu, Zuzka7 a hlavne môjmu závislákovi - Deedee. :) Ste skvelí! Nemala by som zabudnúť aj na nového čitateľa - AliceCullenxD. Som rada, že si sa „zamilovala" do If only, a asi preto som sa rozhodla ti venovať túto kapitolu.
Takže venované AliceCullenxD. A na záver Vám želám krásne Vianoce!

 

If only 19. kapitola - Rozprávka

If only 19. kapitola - RozprávkaRiley a malé deti. Ako ich zabaví? Čo si naplánujú Cullenovci ďalej? O niečo viac sa dozvieme v pokračovaní If only. :)

 

Twitanic 12. kapitola

Twitanic 12. kapitolaNový a zároveň aj posledný dielik Twitanicu. Ako som sľubovala, je dlhý a dozvieme sa toho veľa... Ďakujem všetkým za povzbudivé komentáriky a za trpezlivosť so mnou! Nech sa Vám páči!

 

If only 18. kapitola - Grandiózny výkon

If only 18. kapitola - Grandiózny výkonNeflákam sa! Mám skrátka veľa iných povinností! Zopár osobných problémov a podobne. Detaily nikoho nezaujímajú. Tak si teda prečítajte nové If only.

 

Twitanic 11. kapitola

Twitanic 11. kapitolaNový Twitanic bude prevažne z Edwardovho pohľadu. Zaujímalo by ma, čo porába taký Harold... Uvidíme... Viete, ak človek prespí asi tak dva dni v kuse, je mu hneď lepšie, teda, aspoň na mne to tak funguje a očividne aj na Belle. Príjemné čítanie!

 

If only 17. kapitola - Inak

If only 17. kapitola - InakMáme tu 17. kapitolu If only. Ako si Riley poradí v nemocnici a čo zasa Alice vymyslí... Nech sa vám páči. Kapitolku venujem lulu... :)

 

Twitanic 10. kapitola

Twitanic 10. kapitola Čo o novom Twitanicu? No veľa asi ani nie... Bella prespala ďalší deň. Tá furt len spí... Nevadí... Užite si kapitolu!

 

If only 16. kapitola - Nie príliš vhodný

If only 16. kapitola - Nie príliš vhodný 16. kapitola, v ktorej sa dozvedáme o pláne a o jeho následnom rozhodovaní. Kapitolu venujem Eme za jej povzbudivé komentáriky... Ďakujem a veľmi si vážim od každého z vás niečo. :)

 

Twitanic 9. kapitola

Twitanic 9. kapitolaDeviaty diel Twitanicu. Nepotrebujem nakopnúť, ani vyhrážky, aby som písala. Jednoducho mám aj iné povinnosti. Takže 10 nebude tak skoro... O dva týždne najskôr... Užite si 9, je dlhá a máme tu pohľad od Edwarda.
Príjemné čítanie praje Emielee.

 

If only 15. kapitola - Prvý krok

If only 15. kapitola - Prvý krokV 15. kapitole sa dozvieme, ako dopadla návšteva Belly a kto tak trošku rozhneval pokojnú Alice. Dúfam, že sa vám bude páčiť... :) Venované vernej čitateľke terre... :)

 

Twitanic 8. kapitola

Twitanic 8. kapitola V novom dieliku Twitanicu sa dozvedáme o Bellinej reakcii na bozk a o následných zmätkoch v jej vnútri. Ako sa zachová Edward a možno si obaja uvedomia, pravdu... Príjemné čítanie... Kapitolu venujem PinkVolturi za jej dokopávanie k písaniu... :)

 

If only 14. kapitola - Kalná chuť

If only 14. kapitola - Kalná chuťNová 14. kapitola If only zahrňuje Rileyho lov a zopár tých smutných pocitov... Dúfam, že sa vám páči, a čakali ste dlho, to nepopieram, no nejako nebolo MÚZ :D ... Kapitolu venujem Kixy25 za jej ochotu a vyzvedanie, kedy bude ďalšia kapitola. :D

 

Twitanic 7. kapitola

Twitanic 7. kapitolaSiedma kapitola Twitanicu...Dozviete sa Bellinu zvláštnu reakciu a máme tu pohľad od Edwarda... Nech sa vám to páči... :) S láskou Emielee

 

If only 13. kapitola - Rosalie Lillian Hale Cullen

If only 13. kapitola - Rosalie Lillian Hale CullenMáme tu ďalšie If onlyčko :) Takže... čo o ňom... V prvom rade by som chcela poďakovať Deedee, za jej poviedku a tak trošku som sa nechala inšpirovať :), tak len dúfam, že sa na mňa nehnevá :) S láskou jej venujem túto kapitolu :) Takže pre Deedee :)

 

Twitanic 6. kapitola

Twitanic  6. kapitolaTakže, sľúbený Twitanic 6. kapitola. Dozvieme sa, ako Bella reagovala na Haroldove ospravedlnenie a taktiež jedno dosť nečakané doznanie :). Príjemné čítanie :) S láskou Emielee

 

If only 12. kapitola - U Cullenovcov

If only 12. kapitola - U CullenovcovMáme tu pohľad od Rosalie, s ktorým sa ešte stretneme v ďalšej kapitole, ale o tom potom. :D Emmett sa predvedie v boji a Alice zasa v nákupoch. Dozviete sa aj, prečo Edward ušetril Rileyho a Jasper nám porozpráva svoj príbeh. Nezabíjajte ma, kapitola je dlhá na všetky moje pomery. Venované mojej potenciálnej vrahyni ada1987 :D

 

Twitanic 5. kapitola

Twitanic 5. kapitolaĎalší Twitanic... Belle príde nečakaný darček a večer sa tak trošku zvrtne. Dúfam, že sa vám bude kapitola páčiť. Ďakujem všetkým za kometáriky a vyjadrenie názoru. S láskou Emielee

 

If only 11. kapitola - Súd

If only 11. kapitola - SúdĎalšie If only, tentokrát u Cullenovcov. Riley má na Cullenovcov špeciálny pohľad. Dočítajte, uvidíte... :) Kapitolu venujem NikkiReed :)
P.s.: Nikki, vďaka za pesničku x)

 

Twitanic 4. kapitola

Twitanic 4. kapitolaKeďže ma môj miláčik Rileyholička upozornila, že by chcela čítať aj ďalšiu časť Twitanicu, tak som sa rozhodla ju sem nahodiť, s dovolením ďalšej Rileyholičky :D . Tu sa pán Masen ospravedlní slečne Swanovej a matka Rose prežije zaujímajú moc s kapitánom Charliem :D S láskou Emielee

 

If only 10. kapitola - Je to tu

If only 10. kapitola - Je to tuJubilejná kapitola If only... Táto je dosť krutá a chúďa Riley, no... Príjme pravdu a div, že ho to nezabilo. Dúfam, že sa vám to bude páčiť... A keďže som tak trochu narcis, tak si kapitolku - jubilejnú venujem sama sebe... čiže pre Emielee :D :D :D :D

 

If only 9. kapitola - Má to význam?

If only 9. kapitola - Má to význam?Dobre... Moji najdrahší čitatelia, budete si musieť zvyknúť na fakt, že už nebudem pridávať tak často. Je to tým, že začal školský rok, míňa sa inšpirácia a tiež aj môj počítač vykazuje známky protestu. V 9. kapitole sa odohráva noc pred bojom, kapitola je na moje skromné pomery dlhá a Riley má veľké množstvo monológov. Kapitolu venujem lilith.

 

Twitanic 3. kapitola

Twitanic 3. kapitolaPozor, pozor, prekonala som sa! Twitanic je teraz dlhý! Sľúbený Edward a prvé stretnutie s Bellou! Dúfam, že sa vám bude kapitolka páčiť. Nebojte sa vyjadriť svoj názor, neberiem to až tak osobne a som rada za vaše komentáre, áno, mali ste pravdu, bolo to trošku nudné, ale treba krásu Titanicu aj opísať, nie? :D

 

If only 8. kapitola - Jedna lož za druhou

If only 8. kapitola - Jedna lož za druhou Ďalšia kapitola If only je o trošku dlhšia než minulá a vyrieši sa tam konflikt s Victoriou. Myslím si, že som vás asi trošku sklamala, ale keď uvážim fakt, že to takto vôbec nemalo byť už od 2. kapitoly a kompletne mi to narušilo plány... No, čo už... 8. kapitolu venujem Deedee :D

 

Twitanic 2. kapitola

Twitanic 2. kapitolaĎakujem všetkým za komentáriky! Ani len neviete, ako to dokáže človeka povzbudiť. Vážim si každého názoru a hlavne od blotik... Znesiem kritiku, neboj, nie som z cukru. :) Kapitolu venujem svojím zlatíčkam Rileyholičkám a Xavierfanovi - NikkiReed, Kixy25 a Gina. P.S.: V ďalšej kapitole sa tešte na Edwarda!!!

 

If only 7. kapitola - Boj?

If only 7. kapitola - Boj?Ďalšie If only, máme tu pohľad od Diega a späť k Rileymu. Kapitolka je o trošku kratšia. Venujem ju čitateľke eme, pokiaľ ma ešte číta. :D

 

If only 6. kapitola - Hlasný povzdych

If only 6. kapitola - Hlasný povzdychA je tu ďalšie If only... Máme tu nahnevaného Rileyho, začiatok jeho monológu a dozviete sa aj čo sa stalo s Diegom. Kapitolu venujem čitateľke lulu. :D

Dokončeno

Twitanic prológ + 1. kapitola

Twitanic prológ + 1. kapitolaUrčite poznáte všetci Titanic. Moja poviedka sa odohráva na tejto prekrásnej lodi, ktorá dňa 10. apríla 1912 vyplávala na svoju trasu Southampton - New York. Na palube mala 2227 osôb, z toho 337 cestujúcich v prvej triede. Bella Swanová je dcéra Rose, milenky kapitána lode Charlieho J. Smita, ktorý má vyše šesťdesiat rokov. Bella si užíva plavbu a vychutnáva si slobodu. Pričom rodina významného lekára sa túži spoznať s kapitánom nepotopiteľnej lode...

 

If only 5. kapitola - Ultimátum?

If only 5. kapitola - Ultimátum?Drahá Kixy25, netuším, čo sa ti na tej predošlej kapitole tak páčilo. Si skrátka skvelý autor a máš omnoho lepšie poviedky, než ja. Takže, neboj, realitu a aj krutú kritiku znesiem. :D Ďakujem ti za zverejnenie minulej kapitoly a preto ti teraz s láskou venujem piatu kapitolu, v ktorej sa dozvieme o návšteve Volturiových a čo sa stalo s Diegom.

 

If only 4. kapitola - Návšteva

If only 4. kapitola - NávštevaŠtvrtá kapitola príbehu je dlhá na moje pomery. :D Nechápem, čo sa vám na tejto poviedke tak páči, ale keď mi zloží poklonu autor, akým je NikkiReed, tak mi to trošku vstúpilo do hlavy. :D Táto kapitolka sa mne osobne priveľmi nepáči, lebo Riley má celú dobu dosť zlú náladu... Kapitolku venujem vernej čitateľke Terre.

 

If only 3. kapitola - Noc plná kriku

If only 3. kapitola - Noc plná krikuProsenie mi, zjavne, nepomáha. Neočakávala som, že by moja poviedka mohla byť taká návyková. Máme tu tretiu kapitolu - The night full of screaming (trocha angličtiny - to ešte nikoho nezabilo). Kapitolku venujem svojej nebezpečnej čitateľke Ada1987. :D

 

If only 2. kapitola - Ako to?

If only 2. kapitola - Ako to?Nezabíjajte ma! Takže, druhá kapitola má dosť ďaleko od povodného originálu, čiže poviedka naberie trošku iný smer, ale aj tak bude všetko, ako má byť. Novú kapitolku venujem svojej twilightovej a pizzovej spoločníčke, a mojej potencionálnej vrahyni NikkiReed. Taktiež, prosím aj Aďku o trošku dlhší život! :D

 

If only - Prológ + 1. kapitola

If only - Prológ + 1. kapitolaČo ak by sa Riley rozhodol inak? Uvedomil by si faloš v slovách, ktoré Viktória rozprávala. Jej posadnutosť smrťou Belli Swan. Dej sa odohráva počas Zatmenia a ďalej... :DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!