Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » If only 3. kapitola - Noc plná kriku

If only 3. kapitola - Noc plná krikuProsenie mi, zjavne, nepomáha. Neočakávala som, že by moja poviedka mohla byť taká návyková. Máme tu tretiu kapitolu - The night full of screaming (trocha angličtiny - to ešte nikoho nezabilo). Kapitolku venujem svojej nebezpečnej čitateľke Ada1987. :D

3. kapitola - Noc plná kriku

 

Áno, ešte stále žijem. Hoci mi srdce v hrudi už nebije, hoci nekonzumujem obvyklú potravu, hoci nepotrebujem dýchať – stále žijem. Moja nová podoba, nové zručnosti, nové inštinkty, nová láska. Stálo to za tú bolesť, za moje znovuzrodenie. Vďaka Victorii, krásnej upírke, ktorá mi umožnila nesmrteľnosť, prebudila pocit, zatiaľ nepoznaný a dala mi to, po čom každý len sníva.

Teraz ma ovláda túžba po krvi. Chcem ju, potrebujem ju!

Vydesená predo mnou utekala, voňala lákavo. Neutečie mi. Tá jej lahodná vôňa, jej zrýchlené srdce. Jej pomalý beh. Ako si mohla myslieť, že predo mnou utečie. Smiešne. Schytil som ju odzadu. Nemohla sa ani pohnúť. Pochopiteľne. Trhala sebou, snažila sa vyslobodiť od môjho pevného zovretia. Musel som sa zasmiať jej márnemu snaženiu. Zodvihol som jej hlavu a nasával vôňu z jej rozpustených blond vlasov.

„Prosím, nezabíjaj ma!“ zastonala. Poslednýkrát som si k nej privoňal. Opojná vôňa a jej telesné teplo ma pohltili. Zaťal som zuby do jej šije a plnými dúškami som vychutnával sladkú tekutinu prúdiacu v jej žilách. Tak veľmi kričala od bolesti, ktorú som jej spôsoboval.

,,Riley, dosť!“ zakričala na mňa Victoria. „Potrebujem ju živú!“

Nemohol som len tak prestať. A to sa Victorii, očividne, nepozdávalo. Vytrhla ma od nej. Pristál som na hrudi, desať metrov od nich.

„Victoria!“ zasyčal som.

„Živú, Riley!“ zdôraznila a nechala moju pôvabnú korisť v mukách. Jej krik sa ozýval po celom Seattli. Vzali sme ju do nášho úkrytu, aby bez povšimnutia prebehla jej premena.

„Nechápem, prečo sa musíme skrývať!“ odvrkol som.

„Moment prekvapenia, môj drahý!“ odpovedala nahnevaným tónom na moje rečnícke zvolanie.

,,Riley, premenu nechaj na mňa. Ocenila by som, ak by si mi vodil ľudí.“ pokračovala otrávene.

„Nestačí ti to, čo už máme?“

Zaletel som pohľadom na všetkých potencionálnych upírov zvíjajúcich sa od bolesti, vyvolanej jedom.

„Cullenovci sú veľmi starí a mocní. Potrebujeme armádu, aby sme Seattle vyslobodili z ich nadvlády.“ Jej tón bol čím ďalej tým viac ostrejší.

Cullenovci – veľký upírí klan, ktorý má pod palcom celý Seattle a okolie. Z úst mojej milovanej ich meno po každé vyznie ako nadávka. Nerád som ju videl rozzúrenú.

„Victoria,“ oslovil som ju a nežne chytil okolo pása. „Láska moja, prepáč.“

Odhrnul som jej husté vlasy z krku a pomaly som sa posúval perami od jej kľúčnej kosti až k bledej tvári.

„Riley, sľúb mi, že pre mňa niečo urobíš.“ Takmer zaspievala svojím jemným hlasom.

„Čokoľvek, láska, žiadaj hocičo!“ Otočil som si ju k sebe, privinul tak blízko, ako to len bolo možné a pozeral sa jej priamo do očí.

„Chcela by som, aby si zostal pri nich a dohliadol na nich. Pôjdem preč, vystopovať Cullenovcov.“

„V žiadnom prípade!“ zakázal som jej. „Je to veľmi nebezpečné! Čo ak ťa zabijú?“ V hlase sa mi objavili obavy a panika. Príliš veľký strach, nemôžem ju pustiť samú. Nezniesol by som, ak by som ju stratil.

„Pôjdeme spolu!“ povedal som pevným hlasom.

„Riley, nie! Nič sa mi nestane, dôveruj mi!“ protestovala veľmi presvedčivo a spojila naše pery. O chvíľu sa nežný bozk strhol do veľkého návalu vášne.

„Milujem ťa, Victoria!“ šepol som. Kiežby tak tento okamih trval večne...


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek If only 3. kapitola - Noc plná kriku:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!