Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lettynka

Lettynka

LettynkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Věk: 21

O mně: Veľmi sa mi páči Twilight sága. Od prvej chvíle, ako som začala čítať knihu som sa od nej nedokázala odtrhnúť.
Rada by som sa stále zlepšovala v písaní. Dúfam, že raz dosiahnem úroveň, na ktorej sa nachádzaju niektorí ľudia na tejto stránke. A tiež by som rada postupovala na tejto stránke od prispievateľa vyššie:-D. Dúfam, že mi to mojím úsilím vyjde...

Kontakt:

E-mail: letty666 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 44

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 10. 2009

Poslední přihlášení: 26. 4. 2015, 20:46

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Lettynka

Poviedky od LettynkaJEDNORÁZOVKY:
Chyba môjho života
Len krásny sen?

JEDNORÁZOVKY NA POKRAČOVANIE
Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš
Zostane ticho
Zachráňte Bellu

POÉZIA:
Začiatok
Ťažká voľba
Neuhasiteľná bolesť
Láska všetko prekoná
Prečo si to spravil?

KAPITOLOVKY :
Prečo láska bolí? (rozpísaná)

PRIPRAVUJEM :
Boj za lásku

Články:

 

Prečo láska bolí? 31. kapitola

Prečo láska bolí? 31. kapitolaPo strááááááááááááášne dlhom čase pridávam pokračovanie mojej poviedky. Pochybujem síce, že si ju niekto ešte bude pamätať, ale chcem ju dokončiť. Ja sama som mala problém pokračovať v nej. :) Ďakujem za všetky komentáre, ak si niekto spomenie.

 

Prečo láska bolí? 30. kapitola

Prečo láska bolí? 30. kapitolaNo poďme ďalej. Čo sa stane medzi Edwardom a Bellou? Ako je na tom Nick? Ako Bella zareaguje na Carlisleov nápad premeniť Nicka? Všetko sa dočítate.

Špeciálne venované LuMo12. Komentár k predchádzajúcej kapitolke ma strašne pobavil. :-))

 

Prečo láska bolí? 29. kapitola

Prečo láska bolí? 29. kapitolaVeľmi skoro Vám prinášam ďalšiu kapitolku. Dúfam, že Vás poteší. Tak bol tam ten Edward, či nie? Dozviete sa. Príjemné čítanie.

 

Prečo láska bolí? 28. kapitola

Prečo láska bolí? 28. kapitolaTááák, prinášam vám ďalšiu kapitolku. Zistíte v nej, aké pohlavie bude mať Bellino bábo, ako je na tom Nick, Carlisleove myšlienky nad istou vecou a malé prekvapko. Dúfam, že vás poteším, prajem pekné čítanie. Letty. :)

 

Prečo si to spravil?

Prečo si to spravil?Báseň z jednej večernej chvíle, keď sa zo mňa slová a rými len tak sypali, že som sa ani nenazdala a vzniklo toto. Hádam sa Vám to bude aspoň trochu páčiť. Malo to byť úplne niečo iné, ale som s tým spokojná tak, ako to je. :) Letty

 

Prečo láska bolí? 27. kapitola

Prečo láska bolí? 27. kapitolaAhojte. Prinášam Vám ďalší dielik mojej poviedky. Ako dopadne stretnutie Esme s Bellou? Stretne sa aj s Edwardom? Dozviete sa, ak si prečítate. Ďakujem za všetky doterajšie komentáre, aj za to, že to vôbec čítate... Letty

 

Prečo láska bolí? 26. kapitola

Prečo láska bolí? 26. kapitolaTak, máte tu ďalšiu kapitolku. Dúfam, že to vykompenzuje to, že som Vás predtým nechala tak dlho čakať. Ďakujem Vám, že to čítate.
Ku kapitolke:
Zistíte, kto je ten špecialista, čo všetko je Nickovi... Čítajte :). Ďakujem za každý komentárik. Letty

 

Prečo láska bolí? - 25. kapitola

Prečo láska bolí? - 25. kapitolaKonečne! Konečne som Vám mohla vložiť ďalšiu kapitolu! Teším sa z toho! Dúfam, že sa na mňa príliš nehneváte, a že ste na mňa ešte nezabudli. Ďakujem Vám za doterajšie komenty a aj za ďalšie, ak nejaké budú.
Ku kapitolke: Život Bellinej rodiny v Torronte, nečakaný (alebo možno čakaný) zvrat... čítaje:). Letty

 

Prečo láska bolí? 24. kapitola

Prečo láska bolí? 24. kapitolaTak, je tu ďalšia kapitolka. Ďakujem za komentáre, ktoré ma strašne moc tešia.
Niečo ku kapitolke:
Je z Bellinho pohľadu. Opisuje stručne svadbu, jej pocity. Potom sa posunieme trochu ďalej v čase. A dozviete sa jednu smutnú správu.
Takže prajem príjemné čítanie. Dúam, že opäť zanecháte dajaký ten komentárik alebo smajlíka. Poteší ma to a ženie dopredu :). Letty.

 

Prečo láska bolí? - 23. kapitola

Prečo láska bolí? - 23. kapitolaAhojte. Prinášam Vám ďalší dielik mojej poviedky. Opäť sa ospravedlňujem, že to trvalo tak dlho, ale mala som na práci trochu iné veci. Venovala som sa iným poviedkam, z ktorých, ak pán Boh dá, sa jedna objaví v knihe jednej slovenskej spisovateľky. Tak držte palčeky, budem Vám vďačná.
OK, takže k poviedke:
Je z pohľadu Alice a Edwarda. Nájdete tu list od Cullenovcov pre Bellu. Aj dôvody, prečo Alice chce, aby sa Bella vydala.
Ďakujem Vám za komenty k predchádzajúcim kapitolkám. Veľmi si ich cením a vážim. Dávajú mi silu písať. Ďakujem!!!!
Hádam už len, prajem príjemné čítanie. Vaša Letty.

 

Prečo láska bolí? 22. kapitola

Prečo láska bolí? 22. kapitolaĎakujem za predchádzajúce komentáre a všetkým, ktorí túto poviedku čítajú. Prinášam Vám už 22. kapitolku a prajem príjemné čítanie. Vaša Letty.

 

Prečo láska bolí? 21. kapitola

Prečo láska bolí? 21. kapitolaPo dĺĺĺĺĺhom čase Vám opäť prinášam pokračovanie mojej poviedky. Dúfam, že ste na ňu ešte nezabudli a poteší Vás.
Chcem sa Vám ospravedlniť za toľké meškanie, no nemala som kedy písať, ani k počítaču som sa nedostala. Mala som to napísané po papieroch. Strašne sa ospravedlňujem.
Ku kapitolke: Zistíte, čo sa stane s Bellou a jej bábätkom. Ako zareaguje Nick na to, že je Bella tehotná a na jedno vážne zistenie.
Ďakujem Vám za komentáre k predchádzajúcej kapitolke a za vašu vernosť tejto poviedke. Ďakujem Vám za všetko!!! Hádam už len, príjemné čítanie.

 

Somewhere I belong

Somewhere I belongPrinášam Vám moju ďalšiu poviedku. Bola by som rada, kebyže ju beriete ako isté posolstvo. Dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčiť.

Príbeh Belly, ktorá prekonáva strasti a útrapy života, ako sú napríklad šikana, alkohol v rodine, neprajnosť osudu. Ako skončí Bellin príbeh? Dostane sa z ťažkej choroby, ktorú si vedome a sama spôsobila? Nájde konečne pokoj a radosť zo života?
Príjemné, teda v rámci možností, čítanie Vám praje Letty. Za prípadné komenty Vám strašne moc ďakujem .

 

Prečo láska bolí? 20. kapitola

Prečo láska bolí? 20. kapitolaPrinášam Vám už v poradí 20. kapitolu mojej poviedky. Wau!! Keď som ju začala písať, nikdy by som nebola povedala, že to bude viac, ako nejakých 15. kapitol. Najlepšie na tom je, že keď ma napadla, tak ma napadol najprv koniec a veľa krát som nevedela, ako pokračovať. Za to, že som nachádzala nápady vďačím aj Vám všetkým, ktorí ste mi dávali povzbudivé komentáre. Patrí Vám jedno obrovské ĎAKUJEM!!!!
Patrí to týmto milým ľuďom, ktorí si našli chvíľku, aby napísali koment alebo aspoň smajla:
Jaana, Anonim1235811, Liana, Eva, Bella007, Danca, Moni, Vera96, Di123, Martina, Hanka, MichellCullen, Alis1, Denisa, Bubu, Meliss, Izzie, Sheenna, Jana, Míša2, Gabina, Leesa97, Bells, Amálka, Sherry, Lizza, Isabelaa, AliceC., Kaja, Sherylly, Domian, Mina, Hope, Bjana, Bell, Bella287, Stefa, Lenocka... a samozrejme aj Vám, čo to aspoň čítate. ĎAKUJEM!!!
A tiež ďakujem EdBejinke, za jej pekný povzbudivý koment k predchádzajúcej kapitolke. Veľmi potešil.

No a ku kapitolke dačo: dozviete sa, čo bude s Bellou a ešte tam bude jedno zistenie. Sherry, trafila si do čierneho... Príjemné čítanie prajem. A za vaše ďalšie komentáre vám ďakujem tiež, ak nejaké budú.

 

Prečo láska bolí? 19. kapitola

Prečo láska bolí? 19. kapitolaNa vaše želanie, som sa rozhodla, čo najskôr pridať ďalšiu kapitolku. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Veľmi pekne ďakujem za povzbudivé komentáre, strašne moc mi pomáhajú. ĎAKUJEM!!!!! Príjemné čítanie prajem.

 

Prečo láska bolí 18. kapitola

Prečo láska bolí 18. kapitolaPrinášam Vám ďalšiu kapitolku. Za komentáre k predchádzajúcej, Vám nehorázne veľmi pekne ďakujem. Už sa to trochu zvyšuje, čo ma teší. Veľmi Vás za to ľúbim!!!! V tejto kapitolke Je Bellin, Nickov a aj Edwardov pohľad. Takže Vás hádam poteší. Prajem Vám príjemné čítanie.

 

Prečo láska bolí? 17. kapitola

Prečo láska bolí? 17. kapitolaTak, ďalšia kapitolka. Dúfam, že si ešte pamätáte o čom bola predchádzajúca. A dúfam, že sa Vám bude táto páčiť. Za komenty k predchádzajúcej kapitolke Vám nesmierne mocenko ďakujem. Veľmi potešili. Aj teraz som pripravená na vašu kritiku, prípadne chválu. Ďakujem Vám. Ďakujem, že to čítate, a že si nájdete chvíľku na krátky komentárik.

 

Zachráňte Bellu 2.

Zachráňte Bellu 2.Tak a je tu druhá čaasť mojej poviedky. Chcela som ju pôvodne pridať hneď, ale začala som tam ešte dopisovať aj Edwardov pohľad, takže prepáčte. veľmi dúfam, že sa Vám to bude páčiť. Za komentáre k prvaj časti Vám veľmi pekne ďakujem:-DD. Strašne mocenko to poteší. Príjemné čítanie. P. S. na konci Vás čaka malé prekvapko:-D

 

Zachráňte Bellu 1.

Zachráňte Bellu 1.Takže sľúbené pokračovanie mojich dvoch jednorázoviek Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš a Zostane ticho. Alice má videnie, ako Bella skáče z útesu. Chce ju zachrániť. Podarí sa jej to? Je rozdelená na dve časti, kedže z plánovaných troch strán je sedem :-D. Prvá časť poviedky Zachráňte Bellu je tu pre Vás, tak dúfam, že sa Vám to bude aspoň trochu páčiť. Príjemné čítanie:-D

 

Prečo láska bolí? 16. kapitola

Prečo láska bolí? 16. kapitolaĎalšia kapitolka na svete. Je taká, že dlhšia, ako zvyčajne, tak dúfam, že poteší :-D. Takže je v ňom Edwardov list a Bellina reakcia naň. Hudba: obidve piesne od Desmodu, môžete si ich pustiť, aj nemusíte :-DDD Pekné čítanie prajem. P. S. Za komentáre Vám strašne moooooocenko ďakujem!!!!!!! Veľmi človeka potešia:-DDD

 

Prečo láska bolí? 15. kapitola

Prečo láska bolí? 15. kapitolaTak, celkom rýchlo ďalšia kapitolka:-DD. Je z velkej časti z Edwardovho pohľadu. Viem, že pieseň sa textowo úplne nehodí, ani žánrowo:-), ale je w nej odkaz sprewádzajúci túto kapitolku... Príjemné čítanie:-D

 

Prečo láska bolí? 14. kapitola

Prečo láska bolí? 14. kapitolaPrinášam Vám ďalšiu kapitolku. Neviem čo Vám k nej napísať. Všetko sa dočítate. Snáď len, tak trošku + 15 :-DD. Príjemné čítanie. Komentík vždy poteší :-DD. A za každý, ktorý od Vás mám, Vám nesmierne ďakujem. Radšej menovať nebudem, lebo ešte na niekoho zabudnem a to bude celé zle. Veď vy viete, ktorým patrí moja veľká vďaka. ĎAKUJEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!! :-*

 

Len krásny sen?

Len krásny sen?Prinášam Vám sľúbenú jednorázovku. Je to vyjadrenie pocitov. Bella opisuje pocity a myšlienky, ktoré v nej vyvoláva spiaci Edward. Samozrejme obaja sú ľudia :-D. Sú to tak trošku aj moje pocity a myšlienkové pochody. Dúfam, že si to prečítate, a že sa Vám to bude páčiť. Tak príjemné čítanie praje Letty. Samozrejme koment poteší:-D

 

Prečo láska bolí? 13. kapitola

Prečo láska bolí? 13. kapitolaAhojte:-D. Tak po dlhšej dobe tu mám pre Vás, čo ste verní mojej poviedke a čítate ju, ďalšiu kapitolku. Fakt sa ospravedlňujem, že to trvalo tak dlho, ale mala som nejaké mŕtve obdobie, aj nepoužitelný pc. Ale ďakujem, že ste si počkali, teda ak ste na ňu ešte nezabudli. Zároveň vám ešte chcem vyjadriť obrovskú vďaku za komentáre, ktoré ma stráááááášne tešia. Dúfam, že sa dostanem k hranici 10 komentov. Bola by som veľmi rada a hneď by sa mi aj lepšie písalo:-D. V tejto kapitolke sa už konečne dozviete, ako je na tom Bella. Tak dúfam, že sa Vám bude páčiť. Príjemné čítanie. Letty

 

Prečo láska bolí? 12. kapitola

Prečo láska bolí? 12. kapitola12. kapitola na svete. Chcem Vám všetkým veľmi moooooooocc poďakovať za vaše komentáre, ktoré mi nehorázne pomáhajú v písaní tejto poviedky. ĎAKUJEM!!!!!! Ľúbim Vás za to strašne mocenko:-DD Táto kapitola je z Edwardovho pohľadu.

 

Prečo láska bolí? 11. kapitola

Prečo láska bolí? 11. kapitolaNech sa páči, 11. kapitola. Ja skutočne veľmi ďakujem všetkým, čo ste mi zanechali tie nádherné a povzbudzujúce komentíky. Dúfam, že vás touto kapitolkou a ani žiadnou inou nesklamem. Som Vám neskutočne vďačná, pretože ste mi pomohli a dali novú silu. Jedno obrovské ĎAKUJEM patrí: trom jankám:-D, Bella007, Hope, Danca,Bell, sherylly. A samozrejme aj tým, ktorí čítajú túto poviedku, aj keď nezanechajú koment. Ďakujem:-DDDDDD Prajem príjemné čítanie.

 

Láska všetko prekoná

Láska všetko prekonáMoja ďalšia báseň. Dúfam, že sa Vám bude páčiť a zanecháte komenty, ktorými mi pomôžete. Ďakujem:-DD

 

Prečo láska bolí? 10. kapitola

Prečo láska bolí? 10. kapitola Tak táto kapitolka bude jemne erotická, takže by som mala napísať, že +15? :-D No dúfam, že sa bude páčiť. ďakujem za názory a smajlov, ktoré aspoň niektorí zanechávate (jaana, hope, bella007, jana). Ďakujem... Poteší ma to a pomáha písať. Príjemné čítanie. :-):-)

 

Zostane ticho

Zostane tichoTak a máte tu pokračovanie jednorázovky Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš. Kto ju nečítal, vôbec nevadí. Čo prežíva Bella po Edwardovom odchode? A hlavne ako prežíva? Čo zistí? A ako to vlastne skončí? Je tam pár zložitých slov, ale ja dúfam, že aj napriek tomu sa vám to bude páčiť:-D. K tejto poviedke ma inšpirovala pieseň od mojej srdcovej skupiny Desmod, vlastne aj táto pieseň patrí medzi moje srdcovky. Podľa nej sa aj táto poviedka volá. Koment alebo smajl poteší:-D a je aj dôležitý. Tak skutočne prosím, ak sa vám poviedka bude páčiť alebo aj nie, dajte si tú námahu zanechat aspoň niečo. Veľmi by som chcela práva OP a to závisí aj od vás. Ďakujem a prajem príjemné čítanie.

 

Prečo láska bolí? 9. kapitola

Prečo láska bolí? 9. kapitolaNech sa vám páči, 9. kapitolka na svete. Ďakujem Mine a Jaane za názor na predchádzajúcu kapitolu:-D. Ak sa vám táto bude páčiť, aspoň smajl poteší:-DD. Ďakujem.

 

Prečo láska bolí? 8. kapitola

Prečo láska bolí? 8. kapitolaJe tu už 8. kapitola. Fakt neviem, či mám vôbec pokračovať. Bohvieaká odozva na to nie je,tak fakt neviem. Ale tak chcem poďakovať aspoň tým, čo zanechali hocijaký koment: kaja, domian(aj smajl potešil:-D), jaana. Ďakujem. Ak sa vám kapitola zapáči, nechajte aspoň smajla :-DD. Ďakujem, Lettynka.

 

Prečo láska bolí? 7. kapitola

Prečo láska bolí? 7. kapitolaJe tu už 7. kapitola mojej poviedky. Nebude sa diať nič nové. Napísala som predchádzajúce udalosti z Edwardovho pohľadu. Doteraz som mala len jeden komentár k celej poviedke, ani mi to tak nevadilo, hoci by mi to strašne pomohlo v písaní. Ale vidím, že je zhliadnutá viackrát, tak hádam ju čítate, ale teraz by som vás fakt chcela poprosiť, keby ste mi nechali hocaký koment k tomu, čo ste si doteraz prečítali, teda, ak to fakt niekoho zaujíma. Potrebovala by som vedieť, čo by ste chceli, aby bolo ďalej. Momentálne mi nejak došla inšpirácia, možno to bude aj tým, že nevidím žiadnu odozvu. Mám už vymyslené ďalšie kapitolky, ale potrebujem poradiť, čo by ste chceli ešte pred nimi nech sa stane. Dúfam, že ste pochopili tento môj streštený perex :-DDD. Ďakuje Vám Lettynka.

 

Prečo láska bolí? 6. kapitola

Prečo láska bolí? 6. kapitolaČo sa stalo s Bellinou maminkou? Ako to bude pokračovať ďalej? Komentár poteší. Príjemné čítanie, Lettynka

 

Prečo láska bolí? 5. kapitola

Prečo láska bolí? 5. kapitolaČo napadlo Bellu? A ako sa to vyvinie ďalej? akú správu sa Bella dozvie? príjemné čítanie. Fakt by som bola rada, keby usúdite, či mám pokračovať alebo nie. Ďakujem, Lettynka

 

Prečo láska bolí? 4. kapitola

Prečo láska bolí? 4. kapitolaĎalšia kapitola. Načo prišli Bella a Edward spoločným rozhovorom? Čo bude ďalej? Dočítate sa v 4. kapitole. Príjemné čítanie prajem. Lettynka

 

Prečo láska bolí? 3. kapitola

Prečo láska bolí? 3. kapitolaTak a je tu 3. kapitola. V tejto sa Bella dozvie, čo sú vlastne Cullenovci zač. Ako to vezme? Bude chcieť mať ešte s nimi niečo spoločné? Chcela by som vás poprosiť o koment, či vôbec mám pokračovať. Ďakujem, Lettynka

 

Prečo láska bolí? 2. kapitola

Prečo láska bolí? 2. kapitolaJe tu druhá kapitola mojej poviedky. Ako už aj samotný názov kapitoli hovorí, je o prelomení ľadov medzi Bellou a Edwardom. Dúfam, že sa Vám bude páčiť, a že zanecháte svoj koment. Ďakujem, Lettynka.

 

Prečo láska bolí? Prológ + 1. kapitola

Prečo láska bolí? Prológ + 1. kapitola Mám tu pre vás môj pokus o kapitolovku. Je to príbeh samozrejme o Belle a Edwardovi. Samozrejme začína to klasicky ich stretnutím, ale postupne naberie príbeh spád. Je to len prolôg a 1. kapitola. Je to skôr taká zoznamovacia kapitola, tak dúfam, že to hneď neodsúdite na zánik. Ale bola by som rada, keby ste mi zanechali hocaký komentár. Ďakujem. Príjemné čítanie vám praje Lettynka.

 

Neuhasiteľná bolesť

Neuhasiteľná bolesťTak a mám tu ďalšiu báseň. Je trochu dosť depková, ale ja dúfam, že sa Vám bude páčiť. Napísala som ju už dávnejšie. Poprosila by som keby zanecháte hocaký koment. Ďakuje Vám Lettynka.

 

Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš

Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžešJe to moja druhá jednorázovka. Je o tom ako Edward opustil Bellu. V poslednom čase je tu síce dosť poviedok s touto tématikou, ale myslím, že žiadna nebola s Edwardovho pohľadu. A ja som ju napísala celú len z jeho pohľadu. Ak sa mýlim, tak sa ospravedlňujem, ale aj napriek tomu dúfam, že sa vám bude páčiť. Bola by som rada keby zanecháte komenty, kritiku, hocičo:-DD... Pekné čítanie. Vaša Lettynka.

 

Chyba môjho života

Chyba môjho životaToto je moja úplne prvá poviedka za celý môj 21 ročný život, tak prosím buďte milosrdní. Ale samozrejme by som poprosila o komenty, či už dobré, alebo zlé. Veď treba nejako začať a treba sa naučiť brať aj kritiku. Veď mňa ako nováčika treba nejako viesť. Poviedka sa odohráva po boji s Victoriou... Keď bola Bella pobláznená aj Jacobom. Nevie sa rozhodnúť: buď Edward alebo Jacob. Ako sa rozhodne? Prečítajte si. Tak Vám dopredu ďakujem a prajem príjemné čítanie.

 

Ťažká voľba

Ťažká voľbaTak a mám tu pre Vás ďalšiu báseň. Je to v podstate ako pokračovanie tej prvej. Poprosila by som komenty či to vôbec za niečo stojí a či mám pokračovať v takomto štýle. A ďakovala za kladné komenty na báseň Začiatok :-D . Dúfam, že sa Vám aj táto bude páčiť...

 

Začiatok

ZačiatokTakže. Je to môj prvý príspevok sem. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Chcela by som, aby to bolo niečo ako poviedka v básni. Tak posúďte či je to dobré, alebo nie. Dúfam, že z toho budete mať dobrý pocit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!