Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od Lettynka

Poviedky od LettynkaJEDNORÁZOVKY:
Chyba môjho života
Len krásny sen?

JEDNORÁZOVKY NA POKRAČOVANIE
Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš
Zostane ticho
Zachráňte Bellu

POÉZIA:
Začiatok
Ťažká voľba
Neuhasiteľná bolesť
Láska všetko prekoná
Prečo si to spravil?

KAPITOLOVKY :
Prečo láska bolí? (rozpísaná)

PRIPRAVUJEM :
Boj za lásku

Ďakujem Vám všetkým za komentáre, či už rozsiahle alebo len smajlíkov. Veľmi ma potešia a dodajú silu písať ďalej. Ďakujem už len za to, že moje poviedky a básne vôbec niekto číta.

Veľké ĎAKUJEM patrí Vám!!!

 

AKTUALIZÁCIE:

 

5. 11. - Prečo láska bolí? - 30. kapitola

13. 10 - Prečo láska bolí? - 29. kapitola

11. 10. - Prečo láska bolí? - 28. kapitola

14. 9. - Prečo láska bolí? - 27. kapitola

5. 9. - Prečo láska bolí? - 26. kapitola

 

2. 9. - Prečo láska bolí? - 25. kapitola 

 

 

 

 

 


 

 

 

Toto je moja úplne prvá poviedka za celý môj 21 ročný život, tak prosím buďte milosrdní. Ale samozrejme by som poprosila o komenty, či už dobré, alebo zlé. Veď treba nejako začať a treba sa naučiť brať aj kritiku. Veď mňa ako nováčika treba nejako viesť. Poviedka sa odohráva po boji s Victoriou... Keď bola Bella pobláznená aj Jacobom. Nevie sa rozhodnúť: buď Edward alebo Jacob. Ako sa rozhodne? Prečítajte si. Tak Vám dopredu ďakujem a prajem príjemné čítanie.

 

Jedná sa o jednorázovku. Je to krátka pocitovka. Edward aj Bella sú ľudia. Bella opisuje svoje pocity, ktoré v nej vyvoláva spiaci Edward.

 

Príbeh Belly, ktorá prekonáva strasti a útrapy života, ako sú napríklad šikana, alkohol v rodine, neprajnosť osudu. Ako skončí Bellin príbeh? Dostane sa z ťažkej choroby, ktorú si vedome a sama spôsobila? Nájde konečne pokoj a radosť zo života?

 

 

Jednorázovky na pokračovanie


 

Je to moja druhá jednorázovka. Je o tom ako Edward opustil Bellu. V poslednom čase je tu síce dosť poviedok s touto tématikou, ale myslím, že žiadna nebola s Edwardovho pohľadu. A ja som ju napísala celú len z jeho pohľadu. Ak sa mýlim, tak sa ospravedlňujem, ale aj napriek tomu dúfam, že sa vám bude páčiť. Bola by som rada keby zanecháte komenty, kritiku, hocičo:-DD... Pekné čítanie. Vaša Lettynka.

 

Jedná sa o jednorázovku, také malé pokračovanie poviedky Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš.

Je z pohľadu Belli po tom, ako ju Edward opustil. Ako sa Bella vyrovnáva so stratou rodiny Cullenovcov a následne aj so strašným zistením, ktoré jej zmení celý život?

 

 

  • Zachráňte Bellu

Pokračovanie jednorázoviek Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš a Zostane ticho. Ako už názov napovedá, pôjde o záchrannú akciu Belly.

Alice bude mať víziu a bude chcieť Bellu zachrániť. Bude mať pri tom pomoc. Koho? Bude vedieť Edward o tom, čo sa deje? Podarí sa Bellu zachrániť? To všetko sa v tejto poviedke dozviete.

 

1. časť *** 2. časť

 

 

Súťažné alebo viacautorské poviedky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže. Je to môj prvý príspevok sem. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Chcela by som, aby to bolo niečo ako poviedka v básni. Tak posúďte či je to dobré, alebo nie. Dúfam, že z toho budete mať dobrý pocit.

 

 

Tak a mám tu pre Vás ďalšiu báseň. Je to v podstate ako pokračovanie tej prvej. Poprosila by som komenty či to vôbec za niečo stojí a či mám pokračovať v takomto štýle. A ďakovala za kladné komenty na báseň Začiatok :-D . Dúfam, že sa Vám aj táto bude páčiť...

 

 

Tak a mám tu ďalšiu báseň. Je trochu dosť depková, ale ja dúfam, že sa Vám bude páčiť. Napísala som ju už dávnejšie. Poprosila by som keby zanecháte hocaký koment. Ďakuje Vám Lettynka.

 

Moja ďalšia báseň. Dúfam, že sa Vám bude páčiť a zanecháte komenty, ktorými mi pomôžete. Ďakujem:-DD

 


 


 

  • Prečo láska bolí?

Príbeh Belly a Edwarda. Bella sa po rozvode rodičov sťahuje s otcom do Forksu. Jej matka je na protialkoholickom liečení. V škole sa stretáva s tajomnou a nádhernou rodinou Cullenových, veď ako inak, že?:-D. Bella sa spriatelí s celou rodinou. Samozrejme Bella a Edward budú spolu, ale ako to bude pokračovať ďalej? Edward tu nie je taký opatrný, ako v Twilight. Ostanú spolu, alebo nie? Bude ich láska musieť čeliť prekážkam? Zvládnu ich? Treba čítať...


Prolog + 1. kapitola ***2. kapitola *** 3. kapitola *** 4. kapitola *** 5. kapitola

6. kapitola *** 7. kapitola *** 8.kapitola *** 9.kapitola *** 10. kapitola

11. kapitola *** 12. kapitola *** 13. kapitola *** 14. kapitola *** 15 kapitola

16. kapitola *** 17. kapitola *** 18. kapitola *** 19. kapitola *** 20. kapitola

21. kapitola *** 22. kapitola *** 23. kapitola *** 24. kapitola *** 25. kapitola

26. kapitola *** 27. kapitola *** 28. kapitola *** 29. kapitola *** 30. kapitola

 

 

PRIPRAVUJEM :

 

  • Boj za lásku

Mala by to byť kapitolovka.

Edward a Jacob sú bratia. Ich rodinu vyvraždí banda upírov. Lenže, keď dvaja hladoví upíri začnú vyciciavať  Edwarda a jeho brata Jacoba, vyruší ich svorka vlkolakov. Dvaja bratia sa stanú upírmi. nechú byť takými netvormi, akí zabili ich matku s otcom, tak hľadajú iný spôsom obživy. Prídu na to, že im na posilnenie postačí aj zvieracia krv. Po rokoch izolácie od ľudí a učenia odolávať ľudskej krvi sa rozhodnú zaradiť medzi ľudí. Začnú chodiť do školy, do maturitného ročníka. Tam stretávajú, ako inak krásnu Isabellu. Edward sa do nej zamiluje. Po nejakom čase čo sú Edward a Bella spolu sa zjaví u nich jeden Volturiovský vojak, ktorý odvedie násilím Edwarda. Jeden z volturiov ho chce do svojej gardy, kvoli jeho schopnosti. Bella s Jacobom si myslia, že Edwarda kvoli jeho spieraniu sa zabili. Ako to bude pokračovať ďalej?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Lettynka:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!