Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KatarinaCullen

KatarinaCullen

KatarinaCullenPráva: přispěvatel

O mně: Čo Vám poviem?

Kontakt:

Facebook:

Statistiky:

Moje články: 92

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 7. 2011

Poslední přihlášení: 7. 2. 2017, 22:58

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od KatarinaCullen

Články:

 

Znásilnená - 27. kapitola

Znásilnená - 27. kapitolaZvládne Emmett túto situáciu? Stihne to Edward? Bude Bella žiť? Stane sa z nej upírka?

 

Znásilnená - 26. kapitola

Znásilnená - 26. kapitolaBellu bude celý deň strážiť Emm. Čo vymyslia? A ako to dopadne?

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 17. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 17. kapitolaZlomená noha a vytočený Jacob v čakárni... Krásne zakončený večer, no nie? Pekné čítanie, KatarinaC.

 

Znásilnená - 25. kapitola

Znásilnená - 25. kapitolaVýlet a prekvapenie. Pekné čítanie, KatarinaC.

 

Musí to tak byť

Musí to tak byťEdward je otrokom lady Swan. Ale ona má dcéru Isabell, ktorej sa Edward páči a Edwardovi sa páči mladá Isabell. Čo je medzi nimi? Kto zomrie? Kto bude trpieť? Bude to šťastný koniec? Prečítajte si! KatarinaC

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 16. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 16. kapitolaTak prečo prišiel Jake? A čo sa stane nemotornej Belle? Pekné čítanie, KatarinaC.

 

Na ľade

Na ľadePo dlhej dobe ďalšie drabble (200 slov). Netradičné zoznámenie Edwarda a Bely.

 

Znásilnená - 24. kapitola

Znásilnená - 24. kapitolaBella sa rozhodla. Verí Edwardovi alebo s krikom utečie?

 

Znásilnená - 23. kapitola

Znásilnená - 23. kapitola„Toto si posral...“ Rosalie uťala Bellinu vetu.

 

Znásilnená - 22. kapitola

Znásilnená - 22. kapitolaTakže Iron Man... A na akom filme boli Edwardovi súrodenci v kine?

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 15. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 15. kapitolaTakže ples... V Súmraku sa tam objaví Jacob... A tu sa kto objaví? Čo myslíte? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 21. kapitola

Znásilnená - 21. kapitolaTakže, Edward a Bella budú pokračovať. Preruší ich niekto? A aké filmy obľubuje Bella? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 14. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 14. kapitolaTakže pohľad Edwarda...

 

Znásilnená - 20. kapitola

Znásilnená - 20. kapitolaA oslavujeme! Dvadsiata kapitola je tu!

Bella sa v noci zobudí a "zobudí" aj Edwarda. A spolu spravia ďalší krok v ich vzťahu. ♥ Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 13. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 13. kapitolaV minulej kapitole sa Bella dostala do celkom hlúpej situácie... Ale vzhľadom na to, že jej priateľ je upír... :D Tak ako to vlastne dopadne? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 19. kapitola

Znásilnená - 19. kapitolaBella má za sebou prvú lekciu šoférovania. A Emmettove auto je... Ehm... Bude pohľad Belly aj Edwarda. Dúfam, že sa bude kapitola páčiť! KatarinaCullen

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 12. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 12. kapitolaPrepáčte, že je kapitola až teraz, ale bola som na týždeň v Tatrách...

Kúpi si Bella šaty? A ostane Alice stále urazená? A aká bude príčina zastaveného výťahu? Chcete to vedieť? Čítajte! KatarinaCullen.

 

Je pomsta sladká?

Je pomsta sladká?Hovorí sa, že pomsta je sladká. Je? (100 slov)

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 11. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 11. kapitolaA ide sa nakupovať! Alice ja nekompromisná a Bella tvrdohlavá... Skvelá kombinácia... :) A Emmett je Emmett... :) Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Nový študent - 6. kapitola

Nový študent - 6. kapitola„A prečo by si to robil?“ Snažila som sa hovoriť tak, aby nepočul, ako veľmi som vystrašená. Asi márne.

Najprv bude pohľad Belly a potom krátky pohľad Edwarda. Dúfam, že sa bude páčiť, pekné čítanie. KatarinaCullen.

 

Fantasy (nie) je skutočné!

Fantasy (nie) je skutočné!Je fantasy skutočné? Môžu mať nadprirodzené bytosti na svedomí zmiznutia v malom mestečku Forks? Existujú v tejto poviedku nejaké nadprirodzené bytosti? Ak áno, dá sa pred nimi nejako uchrániť? Odísť? A čo ak sú to len vymyslené hlúposti? Verili by ste im? Odsťahovali by ste sa zo strachu z tohto mestečka? Nechali by ste tam všetko? Opustili by ste lásku? Rodinu? Priateľov? A čo ak budete donútení?

Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 10. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 10. kapitolaA máme výročie... :)

Ako Edward zareaguje? No poviem Vám to... Vlastne si to prečítajte, len Vám poviem, že bude menšia hádka... A s akou dôležitou správou príde Alice? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 18. kapitola

Znásilnená - 18. kapitolaEdward počul hovoriť Bellu zo spania. A Edward sa rozhodol, že Bella má právo počuť, čo hovorí zo spánku on... No ako to dopadne? Pekné čítanie...

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 9. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 9. kapitolaAko vezme Charlie fakt, že večeru mu navarila matka priateľa jeho dcéry? A čo bude Belline neskôr? Inak, bude aj pohľad Edwarda... Pekné čítanie, KatarinaCullen...

 

Pozor! Je nadržaná!

Pozor! Je nadržaná!No myslím, že názov hovorí za všetko... ♥ Drabble 100 slov. Pekné čítanie...

 

Nový študent - 5. kapitola

Nový študent - 5. kapitola„Alice, čo... Čo si videla?“ opýtala sa Rose vystrašene. Povedz im to ty, Edward.

Kapitola je krátka. Dôvod: V nasledujúcej príde návšteva a bude mať kamaráta. Pochopíte. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 17. kapitola

Znásilnená - 17. kapitolaNo Emmett sa preriekol, ale niekto zachráni situáciu... Kto? Bella bude riešiť dilemu, či spať na pohovke alebo v posteli. Ako sa rozhodne? A čo vlastne spravila Rosalie Edwardovi? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 16. kapitola

Znásilnená - 16. kapitolaDúfam, že si ešte pamätáte tú poviedku...

Takže Edward a Bella sú spolu. koho to pobaví? Koho rozčúli? A kto bude mať veľký problém?

 

Nový študent - 4. kapitola

Nový študent - 4. kapitolaDúfam, že si na túto poviedku pamätáte...

V minulej kapitole sme spoznali Marca. V tejto kapitole sa dozvieme, čo vlastne chce a aký má dar.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 8. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 8. kapitolaDúfam, že si ešte pamätáte túto poviedku... Emmett je niekedy až príliš starostlivý. O koho sa stará teraz? Alebo - do čoho sa zase stará? Prečítajte si...

 

Alec proti Volturiovcom

Alec proti VolturiovcomAký má Alec dôvod použiť svoje schopnosti proti Volturiovcom? Proti vlastnej sestre. A ako je do toho zapletená Bree? Drabble 300 slov.

 

Emmett odpovedá

Emmett odpovedáJe to prekvapivé, ale aj Emmett je inteligentný. No keď začnú opäť chodiť na strednú, bude chcieť zmenu. Už nechce byť ten najmúdrejší z celej triedy (za predpokladu, že tam nie sú jeho súrodenci). Preto, keď začne učiteľ skúšať... Dúfam, že sa aspoň trochu zasmejete...

 

Nie vždy je hádka na škodu

Nie vždy je hádka na škoduBella sa poháda s Jessicou... Jessice však tá hádka prinesie ovocie, no kým to zistí, rozklebetí o Belle rôzne klamstvá... Ale prečo nie je hádka na škodu?

 

Znásilnená - 15. kapitola

Znásilnená - 15. kapitolaRosalie sa musí do všetkého miešať. No a... no Edward a Bella sa zblížia. A každému bude fuk, že skončili majstrovstvá vo futbale. KatarinaCullen

 

Znásilnená - 14. kapitola

Znásilnená - 14. kapitolaTakže... No... Čo vám budem hovoriť? Prečítajte si sami. A je to z oboch pohľadov... Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Znásilnená - 13. kapitola

Znásilnená - 13. kapitolaÁno, opäť boli vyrušení! Ale neskôr položí Edward Belle rovnakú otázku a teraz Bella odpovie... Prečítajte si, čo sa stane, keď ostanú Bella s Edwardom v dome sami.

 

Nabúrala si mi auto!

Nabúrala si mi auto!Pokračovanie môjho drabble Vytúrovala motor a... Je to z Edwardovho pohľadu. Dôležité je podotknúť, že Edward je už rozhodnutý, že Bellu miluje a dokonale sa ovláda. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a necháte mi aj koment! KatarinaCullen.

 

Nový študent - 3. kapitola

Nový študent - 3. kapitolaNáš študent sa volá Marco. V tejto kapitole sa zoznámi s Cullenovcami. A prídete na to, že Marco je riadny... Pekné čítanie.

 

Znásilnená - 12. kapitola

Znásilnená - 12. kapitolaHmm, všetci ste si mysleli, že spolu Edward a Bella niekam pôjdu, ale Edward má otravných súrodencov, takže... Ale aj napriek tomu budú Edward a Bella nejaký čas spolu sami. Čítajte!

 

Znásilnená - 11. kapitola

Znásilnená - 11. kapitolaV tejto kapitole bude pohľad Edwarda a Belly. Bella sa trošku zblíži s Edwardom. Ale akým spôsobom? A prečo vlastne? A ako bude reagovať Rosalie? No, to si musíte prečítať. KatarinaCullen

 

Znásilnená - 10. kapitola

Znásilnená - 10. kapitolaNajprv bude pohľad Alice a potom Rosalie. V Alicinom pohľade Edward zistí, že... A v Rosaliinom pohľade zistí Bella, čo sa Rosalie stalo a... Radšej si to prečítajte! KatarinaCullen

 

Vek

VekĎalšie drabble (100 slov). Opäť o Belle a Edwardovi. Bella nechce ostať s Edwadom, chce sa s ním rozísť. Nemôže sa zmieriť s tým, že... Prečítajte si.

 

Nový študent - 2. kapitola

Nový študent - 2. kapitolaV tejto kapitole prídu prvýkrát do školy a bude aj menšia hádka. Kto sa bude hádať? A prečo? Kapitola je z pohľadu Edwarda. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Autobusová zastávka

Autobusová zastávka Ahojte. Moje ďalšie drabble (100 slov) je opäť o Edwardovi a Belle. A autobusovej zastávke. No... Prečítajte si!

 

Nový študent - Prológ + 1. kapitola

Nový študent - Prológ + 1. kapitolaPredstavujem vám moju novú poviedku. Bella je upírka a žije šťastne s Cullenovcami. Bella nebola tehotná, takže nie je žiadna Renesmee. Cullenovci sa presťahujú, ale pár dní po nich sa do mesta prisťahuje "Nový študent". Viac v mojom zhrnutí. V tejto kapitole bude sťahovanie. Dúfam, že sa vám bude poviedka páčiť a zanecháte mi aspoň smajlíka. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 9. kapitola

Znásilnená - 9. kapitolaMyslím, že táto kapitola je úplne nemožná, ale posúďte sami. Kto stál v dverách? Typovali ste Edwarda, ale on to nie je. Tak kto? Belle sa v tejto kapitole prihodí ďalšie nešťastie. Aké? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Prvý a posledný bozk

Prvý a posledný bozkÁno, prvý bozk Edwarda a Belly. A áno, z Edwardovho pohľadu. A prečo posledný bozk? Ale tento bozk vôbec nebude taký ako v knihe. Bude plný... No to si radšej prečítajte. KatarinaCullen

 

Pritláčanie!

Pritláčanie!A máme tu nové drabble. O kom? O Emmettovi. Čo bude robiť? S kým to bude robiť? Odpovede sú nižšie. Tak čítajte!

 

Znásilnená - 8. kapitola

Znásilnená - 8. kapitolaA máme tu ďalšiu kapitolu. Nečakali ste ju tak skoro, však? Čo Bella odpovie, keď sa jej opýtajú či s nimi ostane bývať? Kto sa jej to opýta? A kto začne Isabelle hovoriť Bella? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 7. kapitola

Znásilnená - 7. kapitolaTak kto si myslel, že sa pobozkajú... Myslel si zle. Na toto si ešte chvíľu počkáte. Ale čo sa teda bude v izbe diať? A Edward, Carlisle a Rosalie vyriešia nejaký problém. Aký? Kapitola je z pohľadu Edwarda. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Bozk pred Jacobom

Bozk pred JacobomPodľa knihy sa Edward zasmial, keď skončil s bozkávaním Belly pred hranicou, kam ju doviezol. Premýšľala som prečo, a tak ma napadlo toto drabble (100 slov). Dúfam, že sa bude páčiť.

 

Jimmy Choo vs. Vera Wang

Jimmy Choo vs. Vera WangTento double drabble je chvíľkový zápal pomätenia. Napadlo mi to pri pohľade na still, kde si Bella skúša svadobné topánky. A s mojou novoobjavenou záľubou v topánkach vzniklo tento... ehm šialený drabble. :D KatarinaCullen

 

Na čo myslíš?

Na čo myslíš?Double drabble o Edwardovi a Belle. Kto čítal Midnight Sun určite vie, ako Edwarda hnevalo, že nevie čítať Belle myšlienky. No a raz sa neudrží a... Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Hlas pre Bellu

Hlas pre BelluMôj ďalší drabble. Teraz o Jasperovi. Pri hlasovaní v New Moon povedal Jasper áno. Prečo jej povedal áno, keď sa pri nej ťažko ovládal? Prečítajte si. KatarinaCullen

 

Smrť Renesmee - 2. časť

Smrť Renesmee - 2. časťDúfam, že si niekto ešte spomenie na túto poviedku. Najskôr som to nechcela dopísať, lebo prvá časť sa mi zdala zle napísaná, ale spätne som si prečítala tie krásne komentáre a rozhodla som sa dopísať ako skončí Renesmee. Trvalo mi to dlho, ale predsa som to napísala. Tak ako skončí Renesmee? No musíte si to prečítať. Dúfam, že sa vám to bude páčiť, KatarinaCullen.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 7. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 7. kapitolaAko to dopadlo s Mikeovou návštevou? A čo sa stalo Belle, keď padla? Chceli ste kapitolu z Edwardovho pohľadu, tak tu je. Ďakujem za komentáre k minulej kapitole. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 6. kapitola

Znásilnená - 6. kapitolaChceli ste, aby sa Bella stretla s Edwardom. Tak sa stretnú. Čo myslíte, ako bude Bella na Edwarda reagovať? Bude sa ho báť alebo ju Edward očarí? Niekomu dovolí, aby ju volal Bella. Komu? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 6. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 6. kapitolaPrepáčte, že je tak neskoro, ale mám toho veľa a nestíham. V tejto kapitole sa bude Edward starať o Bellu. Bella bude mať aj nejaké návštevy. Kto príde? Ešte raz prepáčte a dúfam, že sa Vám to bude páčiť. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Čím ma omámila?

Čím ma omámila?Edwardove myšlienky. O čom? Samozrejme, že o svojej láske. Drabble 100 slov. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Fake

FakeMôj 10. drabble. Bella dostane darček. Od koho? Komu to bude vadiť? Je to drabble - 100 slov. Dúfam, že sa bude páčiť a možno vás aj trochu pobavím. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 5. kapitola

Znásilnená - 5. kapitolaKto zachráni Bellu? Udržal sa Jasper, keď začala krvácať? Trochu z pocitov, ktoré Edward cíti k Belle. Rosaliin návrh, ktorý dá Belle. Najprv je pohľad Edwarda a potom krátky pohľad Rosalie. Ďakujem za komentáre k minulej kapitole. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Zrkadlo neklame

Zrkadlo neklameToto double drabble venujem Paes, vďaka ktorej vlastne vznikol. Ďakujem, Paes. Bella stále nie je presvedčená, že je Edward upír. Potrebuje nejaký dôkaz. Aký? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 4. kapitola

Znásilnená - 4. kapitolaOčakávané Bellino prebudenie. Celá kapitola je z pohľadu Belly. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Vybrala si zle

Vybrala si zleČo keby Rosaliina žiarlivosť na Bellu vyvrcholila? Rose sa stále nemôže preniesť cez to, že Bella chce byť upír. Čo bude chcieť urobiť Rose? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Vosk na nohy

Vosk na nohyMoje ďalšie double drabble. Napadlo ma to, keď som pozerala na sviečku. Rose a Emm sú sami doma. Rosalie požiada Emmetta, aby jej niečo doniesol. A Emmett jej namiesto toho prinesie... Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Nedobytná

NedobytnáIsabella, poloupírka, je slávna herečka. Každý muž, upír, či človek po nej túži, ale ona každého odmieta. Prečo? Tanya je upírka, ktorá ju našla a prakticky vychovala, ale Isabela mala sen stať sa herečkou. Za jej prvý a jediný film získala ocenenia a Tanya pre ňu pripravila večierok, na ktorý prídu aj Cullenovci. Bella sa s nimi poznala už dávnejšie a Edward sa jej vždy páčil, ale on ňu nemal záujem. Až do večierka. Čo sa stane na večierku? Prejaví Edward nejaké sympatie k Belle? Dúfam, že sa bude páčiť, pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Znásilnená - 3. kapitola

Znásilnená - 3. kapitolaTakže, táto kapitolka bude najprv z pohľadu Rosalie a potom Edwarda. Nie som si istá, či je kapitola dobrá, lebo som chorá, ale dúfam, že sa vám bude páčiť. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Už môže prísť koniec sveta

Už môže prísť koniec svetaToto double drabble ma napadlo na hodine fyziky. Bella ešte nemá nič s Edwardom. Čo ak príde koniec sveta a Bella... No, prečítajte si sami, čo by chcela urobiť. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Polnočné slnko

Polnočné slnkoMoja prvá poézia, tak prosím, berte ohľad. Je to vlastne dej Polnočného slnka. Prosím o komentáre. Pekné čítanie, KatarínaCullen.

 

Vytúrovala motor a...

Vytúrovala motor a...Určite si každý pamätá scénu z knihy Súmrak, keď Bella túrovala motor a chcela poškodiť Edwardovi metalízu na aute. No nestihla to. V tomto drabble však áno. Ako bude reagovať Edward? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Kryštálová guľa

Kryštálová guľaMoja prvá paródia. Písala som ju, keď som nemohla spať, tak prosím, berte na to ohľad. Prosím, napíšte do komentu, či vás aspoň trochu pobavila. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 5. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 5. kapitolaPrepáčte, že to tak dlho trvalo. Pôjde Bella s Mikeom do kina? Stane sa jej niečo? Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Znásilnená - 2. kapitola

Znásilnená - 2. kapitolaTak a je tu druhá kapitola. Je z pohľadu Carlislea a Edwarda. V tejto kapitola zachránia Bellu a privedú ju ku Cullenovcom. Pekné čítanie, KatarinaCullen.

 

Zabijem ho!

Zabijem ho!Môj ďalší drabble. Trošku z Charlieho pocitov, keď Bella v NM odišla do Talianska. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Smrť Renesmé - 1. časť

Smrť Renesmé - 1. časť50 rokov po Bellinej premene a Renesméinom narodení. Tretie svetová vojna upírom nemôže nijako ublížiť. Ale Renesmé ja poloupír a smrteľná. Čo sa stane Renesmé? Stihnú ju zachrániť? Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Tma

TmaMoje ďalšie drabble (100 slov). Bellin pôrod. Čo ak by nastali komplikácie a Edward nestihol Bellu zachrániť? Alebo stihol? Pekné čítanie. Vaša KatarinaCullen.

 

Čo ak sa objaví niekto nový?

Čo ak sa objaví niekto nový?Drabble o Edwardovi a Belle. Bella sa bojí, že sa objaví niekto, kto bude Edwardovi voňať lepšie ako ona a on ju preto opustí. Čo jej na to Edward povie? Pekné čítanie.

 

Znásilnená - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.  

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 4. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 4. kapitolaV tejto kapitole sa bude Mike snažiť ospravedlniť Belle. Podarí sa mu to? Pekné čítanie.

 

Znásilnená - Prológ

Znásilnená - PrológTakže, toto je moja druhá kapitolová poviedka. Bella má sedemnásť a rodičia jej zomreli pri autonehode, keď mala dvanásť. Je v pestúnske starostlivosti u rodiny, ktorá ju neznáša. Dúfam, že sa vám bude moja poviedka páčiť a, prosím, napíšte do komentu, či má zmysel v nej pokračovať. Pekné čítanie. KatarinaCullen

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 3. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 3. kapitolaV tejto kapitole sa Edward dozvie, prečo Bella plakala a Bella sa dozvie, prečo Edward ráno zmizol. Pekné čítanie.

 

Nová hra pre Edwarda

Nová hra pre EdwardaJe to tripple drabble (300 slov) o Edwardovi a Belle, po Breaking dawn, keď je Bella už upírka. Bella je na Edwarda nahnevaná tak ho chce trocha potrápiť. Dúfam, že sa bude páčiť a zanecháte nejaký komentár. Pekné čítanie

 

Jacob, zlomil si mi srdce!

Jacob, zlomil si mi srdce!Bella si v Eclipse vybrala Jacoba. Sú šťastní, ale Jacob sa po roku pripúta k inému dievčaťu. Dopredu varujem, že sa to neskončí šťastne, ani ja som vlastne nevedela, ako sa to skončí a keď som to dopísala, bola som prekvapená. Je to double drabble. Vlastne moje prvé drabble. Dúfam, že sa vám to bude páčiť, aj keď to neskončí dobre. Pekné čítanie.

 

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 2. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 2. kapitolaMyslím, že sa mi táto kapitola moc nepodarila, veď posúďte samy. Pre Bellu príde Edawrd s Alice a Emmettom. Bella si všimne, že Edward sa správa divne. Čo sa deje? Okrem toho sa Bella s niekym poháda. Kto z Cullenovcov ju bude utešovať? Dúfam, že sa vám bude táto kapitola páčiť a ďakujem za komentáre k predošlej kapitole. Pekné čítanie.

 

Ako Emmett zbadal anjela

Dokončeno

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 1. kapitola

Súmrak bez Jamesa, Victorie a Laurenta - 1. kapitolaJe to klasický Súmrak, ale len po zápas. Na zápase sa neobjavia James, Victoria a Laurent. Ako bude pokračovať vzťah Belly a Edwarda? Je to moje prvé dielo, tak prosím napíšte do komentára, ako sa vám to páčilo. Pekné čítanie. :DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!