Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Prvý a posledný bozk

Prvý a posledný bozkÁno, prvý bozk Edwarda a Belly. A áno, z Edwardovho pohľadu. A prečo posledný bozk? Ale tento bozk vôbec nebude taký ako v knihe. Bude plný... No to si radšej prečítajte. KatarinaCullen

Prvý a posledný bozk

A prečo nie? Veď celý deň som vydržal v jej prítomnosti a nikomu sa nič nestalo. Držal som ju v náručí, dokázal som sa ovládať. A určite to dokážem aj teraz!

Túžba pobozkať ju je prisilná. Tie jej teplé, červené pery ma doslova volajú, aby som ich ochutnal. Chcú sa spojiť s mojimi perami. Mnohokrát som si predstavoval ako by asi chutili jej bozky. Teraz sa to dozviem.

Bella mi potvrdila, že ma miluje. A ja milujem ju. Perfektne sa ovládam, nevidím dôvod, prečo by som ju nemal pobozkať.

Bella bola ešte trochu omámená z môjho behu, ale už vyzerala v poriadku. Nemal som bežať tak rýchlo. Nabudúce si to budem musieť pripomenúť a možno by pomohlo, keby mala zavreté oči. Ale teraz ich musí mať otvorené.

„Bella, otvor oči,“ povedal som, ale skôr než ich otvorila, som sa k nej presunul, takže nás delilo iba pár centimetrov. Pár mizerných centimetrov.

„Kým som bežal, rozmýšľal som...“

„Ako sa vyhnúť stromom, dúfam,“ skočila mi do reči a mňa ovial jej sladký dych. Nenásytne som sa nadýchol a na chvíľu sa zamyslel, či aj jej bozky budú také sladké.

„Bella, neblázni. Beh je pre mňa úplne prirodzený, nad tým nemusím premýšľať.“

„Len sa predvádzaj,“ šepla si Bella sama pre seba, ale napriek tomu som ju počul. Ani len nevie aká je rozkošná. Priam na zjedenie. Tú myšlienku som okamžite zavrhol a sústredil sa na to, čo chcem spraviť.

„Nie, rozmýšľal som nad tým, že by som chcel niečo spraviť.“ Chytil som jej tvár do dlaní a sklonil sa k nej. Áno, ovládam sa!

Bella vydýchla a naše ústa sa konečne spojili. Presne ako som predpokladal. Jej ústa boli tak teplé a sladké... Ten bozk sa nedal porovnať s ničím v celej mojej existencii.

Bella vzdychla, pootvorila pery a vplietla mi prsty do vlasov. Ruky mi skĺzli na jej ramená a pritiahol som si ju bližšie.

Vychutnával som si tanec našich pier, ale Bella sa po chvíli odtiahla, aby sa mohla nadýchnuť. Ale ja som ešte nemal dosť. Položil som jej ruku na pás a pritiahol si ju pevnejšie k sebe. Bella zalapala po vzduchu, ale ja som sa opäť prisal na jej pery.

Bella si vyplietla ruky z mojich vlasov a jej ústa prestali spolupracovať. A to sa mi nepáčilo. Pevnejšie som ju zovrel a pritiahol, takže medzi nami neostal ani milimeter voľného miesta.

„Edward,“ povedala Bella medzi mojimi nenásytnými bozkami. „Nie.“

„Nie?“ Usmial som sa, ale nečakal na odpoveď.

„Nie. Prestaň,“ šepla. Odtiahol som sa, ale nepustil ju.

„Prečo mám prestať?“ opýtal som sa, jednu ruku zavŕtal do jej vlasov. „Nepáčia sa ti moje bozky?“

„To nie! Ale je neskoro. Mala by som sa vrátiť domov.“ Snažila sa mi vykrútiť z objatia.

Nevedomky som zavrčal a Bella stuhla. Prestala dýchať a pozerala sa na mňa so strachom. V tom momente som si uvedomil, čo Bella spravila. Prebudila vo mne dve túžby. Túžbu, ktorá môže uspokojiť muža. A túžbu, ktorá dokáže uspokojiť upíra. Nie! Nemôžem jej ublížiť. Ovládam sa! Zvládnem to!

„Prepáč, Bella. Nechal som to zájsť príliš ďaleko.“ Postavil som sa a už som bol od nej ďalej ako som chcel. Potreboval. Oprel som sa chrbtom o strom a pozoroval Bellu. „Prepáč mi to. Nechcel som... Odpusť.“ Bella sa postavila.

„Vôbec nič sa nestalo.“ Prešla ku mne a pohladila ma po líci. Ale to nemala robiť. Teplo jej ruky mi zahmlilo myseľ a už som ju znova bozkával.

Bella prekvapene vzdychla, ale nechala sa bozkať. Podlomili sa jej kolená, tak som ju chytil za pás a otočil tak, aby bola opretá o strom. Opäť vo mne zahoreli dve túžby. Chcel som Bellu ako muž, ale aj ako upír. Nedokázal som sa od nej odtrhnúť. Nemohol som. Nechcel som.

„Edward, počkaj,“ povedala Bella medzi bozkami. „Nemôžem... dýchať.“

Odtrhol som sa od jej úst, ale nie od jej pokožky. Stále som sa dostatočne nenasýtil jej teplých bozkov. Perami som sa posúval po jej líci a brade až k hrdlu. Keď sa moje pery dotkli jej hrdla, túžba pre uspokojenie upíra naplno vyvrcholila.

Zavrčal som a Bella sa v mojom náručí začala triasť. Zdvihol som hlavu a pozrel jej do tváre. Zbadal so svoj odraz v jej vystrašených očiach. Zbadal som odraz netvora. Začal mi v nohaviciach vibrovať mobil, ale nedbal som na to.

„Edward,“ šepla Bella. Už som bol opäť sklonený pri jej hrdle.

Perami som prešiel po pulzujúcej žile na jej hrdle a potom sa do nej doslova zahryzol. Bella vykríkla a vtedy začalo pršať. Dážď akoby ma prebral, ale nemohol zmyť to, čo som spravil. Tú najhoršiu vec mojej existencie. Padol som na kolená s mojou láskou v náručí. Vôbec som nebol taký silný ako som si myslel. Vôbec som sa neovládal!

Doľahli ku mne myšlienky Carlislea, Alice a Emmetta, ale v tej chvíli to bolo už jedno. Zabil som svoju lásku. Som ten najhorší človek na svete. Nie, ja nie som človek! Som upír, som netvor! Veď ja predsa nežijem už sto rokov. Tú trochu života mi do žíl vliala Bella. A ja som jej teraz život zobral.

„Edward!“ vykríkla Alice. Carlisle mi položil ruku na rameno a myslel na to, či by mohol Belle ešte nejako pomôcť.

„Nie, už je neskoro. Nedá sa nič robiť. Zabil som ju.“

Pil si jej krv? opýtal sa ma Carlisle v myšlienkach.

„To by som nikdy nemohol spraviť! Na to som ju príliš miloval. A teraz som ju zabil!“

„Edward! Upokoj sa! Pohrýzol si Bellu, ale nepil si jej krv. Bella sa premieňa.“

„Čože?“

„Predsa vieš ako sa človek mení na upíra! Uhryznutím!“

To nie je možné. Moja Bella bude žiť! Vlastne nebude. Zničil som je život. Budúcnosť.

„Ale aj tak som jej zničil život.“

„Bella ťa miluje. Nemôžem ti zaručiť, že to pochopí. Ale čoskoro sa budeme musieť postarať o novorodeného upíra. Nemali by sme byť tu,“ povedala Alice.

„Presne tak. Vezmeme Bellu domov a počkáme,“ povedal Carlisle. Postavil som sa s Bellou v náručí a sledoval ako jej dážď obmýva tvár.

„Emmett, auto!“ počul som pár sekúnd po tom ako som sa rozbehol. Na rukách som niesol moju Bellu, moju lásku, ktorej som zničil život. Ale ako som premýšľal nad jej a mojou, nad našou budúcnosťou, sľúbil som si jednu vec.

Urobím všetko pre to, aby mi Bella odpustila, čo som jej spravil, aby ma neprestala milovať. Spravím čokoľvek, aby bola aspoň trochu šťastná.

 

ZhnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Prvý a posledný bozk:

 1
9.
Smazat | Upravit | 25.11.2011 [17:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Paes
24.11.2011 [17:38]

Paespěkné a to pokračování by bodlo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.11.2011 [10:10]

zuzinecckaaZajímavé, krátké. Bylo to hezké, ale mohlas to napsat mnohem delší, hodilo by se to.. ale podstatu věci chápu. Bylo to opravdu zvláštní, ale hezké Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. leila
24.11.2011 [7:53]

neuvazujes o pokracovani? inac velmi pekne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.11.2011 [21:16]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. lelus266
23.11.2011 [21:12]

krásne ale chcelo by to pokračovanie ako sa Bella zachová:D Emoticon Emoticon Emoticon

3. miska555
23.11.2011 [21:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. DAlice
23.11.2011 [21:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. BlackStar admin
23.11.2011 [19:21]

BlackStarAhoj,
prosím ťa, v článkoch si dávaj pozor na preklepy, tu si ich mala dostatočne, takže nabudúce sa ti článok môže vrátiť. Ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!