Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Znásilnená - Prológ

Znásilnená - PrológTakže, toto je moja druhá kapitolová poviedka. Bella má sedemnásť a rodičia jej zomreli pri autonehode, keď mala dvanásť. Je v pestúnske starostlivosti u rodiny, ktorá ju neznáša. Dúfam, že sa vám bude moja poviedka páčiť a, prosím, napíšte do komentu, či má zmysel v nej pokračovať. Pekné čítanie. KatarinaCullen

Prológ

„Isabella,“ zakričala na mňa moja nevlastná matka. Pozrela som sa z okna a povzdychla si.

„Áno?“ opýtala som sa, keď som zišla dolu. Vlastne som sa nemusela pýtať, aj tak viem, čo povie.

„Otec ešte neprišiel. Choď po neho!“ prikázala mi nevlastná matka a mne ani nenapadlo jej odporovať. Po tom, čo sa stalo minule, určite nie. Neostalo mi nič, len sa obuť a ísť po otca do toho nechutného podniku, kam sa chodí ožierať s kamarátmi. Nie, to sa nedá nazvať podnik, to je jedna nechutná diera.

Ako som vyšla von, chytil ma záchvat nostalgie. Keby som neprišla o rodičov, nemusela by som po nociach zháňať nejakého opilca. Ako vždy som začala premýšľať o mojom živote.

Rodičia mi zomreli pri autonehode, keď som mala dvanásť a ja som už päť rokov v pestúnskej starostlivosti dvoch ľudí, ktorí ma neznášajú. Ani neviem, prečo si ma vlastne osvojili, keď sa správajú, že nie som ich. Ja vlastne ani nechcem byť ich.

Čakám, kedy dokončím strednú tu v Seattli a pôjdem na vysokú školu niekam ďaleko. Napríklad na Aljašku. Cez školský rok som sa zdržiavala v škole dlhšie, ale cez prázdniny to mám ťažké. Vlastne neznášam prázdniny. Každú chvíľu, čo nemusím byť doma využijem, aby som sa dostala preč z ich blízkosti.

V škole som dobrá a doma to neoceňujú, na to som si už zvykla. Záujem o mňa majú, len keď niečo potrebujú. Ako moja matka teraz potrebovala, aby som išla po otca. Alebo keď otec sleduje zápas a potrebuje podať pivo. A mnoho ďalších takýchto prípadov. A keď som neposlúchla, tak som dostala príručku. Zvyčajne to bola facka, ale dosť silná.

Spomienky na facky mi spustili slzy, ktoré sa mi do očí nahrnuli už pri mojom záchvate nostalgie. Pretrela som si oči, lebo som už bola pri tej diere, teda podniku. Vošla som dnu a rozhliadla sa. Nikde som ho nevidela.

„Bella, otec už odišiel,“ povedala mi Di spoza barového pultu.

„Ach, ahoj, Di,“ pozdravila som. Di bola barmanka v tomto podniku. Bola veľmi milá a mala ma rada viac, ako moja adoptívna rodina.

„Ahoj, zlatko,“ pozdravila ma oneskorene. Prišla som k baru.

„Di? V akom stave bol otec?“ opýtala som sa potichu.

„Odišiel s troma kamarátmi. A ak sa pýtaš, koľko toho vypili, tak ti musím, bohužiaľ, povedať, že dosť,“ odpovedala mi smutne Di.

„Vďaka, Di. Prosím ťa, koľko je hodín?“ opýtala som sa na odchode.

„Bella, mala by si si pohnúť domov. Už je po jedenástej, otec bude určite už doma. A, Bella, naozaj sa ponáhľaj domov, nechcem, aby sa ti niečo stalo,“ povedala mi Di.

„Ahoj, Di,“ rozlúčila som sa a vybehla na ulicu. Už mi začínalo byť zima. Veď som mala len šaty na ramienka a na tom tenký svetrík.

Rozhodla som sa ísť skratkou, aby som doma bola skôr. Len dúfam, že otec je už doma, lebo ak nie, matka bude vyvádzať a zase si to odnesiem ja.

Zašla som na ulicu, kde nesvietili lampy, tak som sa rozbehla. Zrazu, sa asi dvadsať metrov predo mnou, z bočnej uličky vyšli štyri postavy. Ľaknutím som sa zastavila.

Zrazu som medzi tými postavami spoznala môjho nevlastného otca. Nevedomky som sa k tým štyrom opilcom približovala.

„Isabella, čo robíš vonku tak neskoro?!“ zreval na mňa môj otec a tackavo sa ku mne približoval.

„Matka ma poslala po teba“ povedala som mu šeptom a vystrašene.

„Ale nehovor.“ Zachrapčal môj otec a ostatní sa začali bláznivo smiať. Do nosu mi udrel silný zápach alkoholu a mňa naplo.

„Počuj, čo keby si tú malú na chvíľu požičiam?“ opýtal sa niekto z tej štvorice a mne prebehol po chrbte mráz. To by nespravil.

„A prečo nie? Môžete aj všetci,“ povedal im môj otec, otočil sa na nich a začal sa bláznivo smiať. Ja som začala pomaly ustupovať dozadu, ale niektorý z nich si to všimol.

„Kam ideš malá? Ja som prvý na rade,“ zakričal na mňa ten opilec a okamžite bol pri mne.

Vzpierala som sa, tak mi dal facku. Skoro som sa zviezla na zem, ale zachytil ma a pritlačil o stenu, potom sa natlačil na mňa. Dúfala som, že sa môj otec spamätá a zastaví ho, ale on ho pozoroval a smial sa ako blázon.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Znásilnená - Prológ:

 1 2 3   Další »
29. Faire
21.08.2011 [18:33]

FaireJe to zajímavé, prosím další pokráčko. Emoticon

19.08.2011 [0:09]

LadyLilianne Emoticon Emoticon Emoticon

27. TonQa
18.08.2011 [14:21]

TonQano tak dufam ze ju niekto zachrani no ale necham to ne teba...cellko´m dobra napad na poviedku tak prosim urcite pokracuj a RYCHLOOO DALSIUU!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.08.2011 [12:00]

SissaVampire Emoticon Emoticon Emoticon

18.08.2011 [11:56]

BellCaroline Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.08.2011 [9:28]

Annabell Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. Zuzka7
17.08.2011 [22:01]

skús viac vnútorného monológu do deja na gradáciu situácie ved ju idú znásilniť a nie kúpiť cukrýky som zvedavá aKý DEJ SI VYMISLELA VELA šTASTIA Emoticon Emoticon Emoticon

22. Kika57
17.08.2011 [21:27]

Kika57Páni... Stejně jako Rose... Emoticon Mě to naopak přijde dobrý. Sice jsem nečetla kritiku, co ti jsem některé holky napsaly, ale to neva. První kapitoly jsou vždycky nejhorší, ale pak se to rozjede a... Emoticon Jako začátek se mi to tedy líbí! A jak tak koukám, tak příští kapitola bude dost drsná... Realita... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. viktoria
17.08.2011 [21:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. sisi29
17.08.2011 [21:23]

je to pěkný ale smutný určitě pokračuj je to zajímavý Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!