Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele WhiteTie

WhiteTie

WhiteTiePráva: Veterán

Reálné jméno: Dominika Schelle

Bydliště: Přerov

Věk: 23

O mně: Co říct? Zaměstnaná, studující, maminka malýho rošťáka, bláznivý workoholik, který miluje Twilight sagu, Harryho Pottera a Kouzelné království Landover.
Jsem blázen do seriálů a fantasy.
Jsem moc ráda, že můžu být součástí této TW rodinky a za nic bych to nevyměnila. : )

Kontakt:

E-mail: radova.dominika (zavináč) gmail.com

ICQ: 204363355ICQ status

Skype: domca.a.maxik

Statistiky:

Moje články: 88

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 7. 2010

Poslední přihlášení: 2. 7. 2014, 22:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od whitetie

Povídky od whitetie
Kapitolové povídky:
Království chaosu (kapitolová) - rozepsaná
Delusion of love (kapitolová) - dokončená
Osudová chyba Belly (kapitolová) - dokončená
Hledání minulosti (kapitolová) - pozastavená
Dívka jménem Alice (kapitolová) - dokončená
Jednorázovky:
Nikdy jsem neměla dovolit, aby se do mě zamiloval upír
Zrada opravdu bolí - rozepsaná
Drabble:
Bezmezná láska
Nečekaný úlovek
Bolestná vzpomínka
Together forever
Edwardova slabost
Birth of life
Zrada bolí
Zničující otisk

Články:

 

La lujuria

La lujuriaIsabella Swanová je mladá, úspěšná, nezávislá a zadaná žena. Má milujícího přítele, se kterým plánují společnou budoucnost. Co se stane, když potká neodolatelného muže ze své minulosti? Zahodí zábrany a vše, co doteď vybudovala, nebo zůstane věrná?

NEWS

Official trailer 3A - Breaking dawn: Part II

Official trailer 3A - Breaking dawn: Part IIVideo, na které jsme tak dlouho čekali, je tady. Oficiální trailer, který nese označení 3A, k filmu Breaking Dawn: Part II.

 

Království chaosu - 8. kapitola

Království chaosu - 8. kapitolaBěžel jsem chodbami hradu a doufal jsem, že si mě nikdo nevšiml. I když mi řekl, že mám jít pryč a nechat je o samotě, musel jsem vědět, o čem se budou bavit. To bylo pro naši věc vážně důležité. A kvůli tomu jsem tu taky byl. Získal jsem si u krále dobrou a důvěryhodnou pozici, která nám dávala spoustu možností. Ale to, co jsem se dozvěděl teď, bylo vážně něco!

NEWS

Nový trailer na Breaking Dawn: Part II!

Nový trailer na Breaking Dawn: Part II!Dnes vyšel nový trailer na Breaking Dawn: Part II!!!

 

Království chaosu - 7. kapitola

Království chaosu - 7. kapitolaZvedl ruku k mé tváři a pohladil mě. Překvapeně jsem se na něj podívala.
„Jsem rád, že jsi zpátky,“ zašeptal a sehnul se ke mně. Jeho ledové rty se dotkly těch mých a uvěznily je v nekončícím polibku, při kterém jsem konečně alespoň na chvíli dokázala zapomenout na události posledních dní.

„Chybělas mi,“ vyhrkl zastřeným hlasem a začal se dobývat pod mé oblečení. Rty se mi zkroutily do úsměvu a přitáhla jsem si ho ještě blíž. Potřebovala jsem zapomenout a věděla jsem, že on mi tohle umožní…

 

Království chaosu - 6. kapitola

Království chaosu - 6. kapitolaDvě nové postavy nám trochu zamíchají kartami. Ale to nebude vše. Ještě nás čeká "malé" odhalení Belly. Bude stejné jako u Edwarda?

 

Království chaosu - 5. kapitola

Království chaosu - 5. kapitola

„Co chcete, králi?“ zeptala se. Mlčel jsem. „Přišel jste mě zabít? To je přece to, co chcete. Zbavit se mě.“ Zasmála se.

Měla pravdu. Měl jsem ji zabít. Bylo to mou povinností.

„Ano, Isabello, přišel jsem dokončil to, co jsem začal. Přináším ti smrt.“ Ani se nepohnula. Nedala najevo žádnou emoci. Strach, úzkost, nic. Kdybych nebyl upír, oklamala by mě. Jediné, co ji prozradilo, bylo její srdce. Splašile uhánělo, až jsem myslel, že jí každou chvíli vyskočí z hrudi.

„Tak do toho, králi,“ zašeptala.

 

Delusion of love - 20. kapitola

Delusion of love - 20. kapitolaPoslední kapitola. Jak dopadl náš milostný trojúhelník? Jak dopadl zápas mezi Edwardem a Jacobem?

 

Království chaosu - 4. kapitola

Království chaosu - 4. kapitola Před očima mi vyvstal jeho dokonalý obličej. Ostré a přitom jemné rysy, zlatavé oči a rty, které už na pohled vypadaly sametově. Tuhle dokonalou symfonii doplňovaly jeho rozcuchané, bronzové vlasy a štíhlá, ale svalnatá postava. S prvním pohledem na něj se má bojovnost vytratila. Okouzlil mě. Ne jako upír, ale jako muž. Měl určitý šarm, charisma, kterému jsem podlehla hned napoprvé, ač jsem vážně nechtěla.

 

Království chaosu - 3. kapitola

Království chaosu - 3. kapitola

Našli jsme ji, bratře. Bylo to naprosto neočekávané. Myslel jsem, že je úplně někde jinde, ale usmálo se na nás štěstí. Přivedl jsem ti ji...

„Kde je?!“ vyštěkl jsem netrpělivě.

„Ve vězení,“ odpověděl mi můj bratr, Jasper, který se najednou zjevil přímo přede mnou.

„Přiveďte tu holku, způsobila nám už dost problémů, je na čase, aby za to zaplatila smrtí,“ rozhodl jsem.

 

Království chaosu - 2. kapitola

Království chaosu - 2. kapitola
Bože, ať mě zabije, ať to mám co nejrychleji za sebou, honilo se v mysli první z nich.

Udělám všechno, cokoliv, jen ať mě nezabíjí, přála si další z nich.

Je nádherný. Myslela jsem si, že upíři jsou hezcí, ale mu se krásou nikdo nevyrovná. Chtěla bych být jako on!

Zasmál jsem se.

„Dámy, dámy, dostane se vám přesně toho, o čem sníte!“ vykřikl jsem.

 

Království chaosu - prolog + 1. kapitola

Království chaosu - prolog + 1. kapitolaEdward Cullen. Jméno, které budí v upířím světě hrůzu. Pravý predátor. Chladnokrevný zabiják, zloděj duší. Vypočítavý upír, který nemá žádné slitování. Edward Cullen, král, který nenechá žádného člověka naživu. Bojí se ho nejen lidé, ale i upíři.
Upíří svět už není takový, jaký jsme ho znali dosud. Upíři mají jen jednoho krále, který rozhoduje o všem. Vládne mu chaos. Klany mezi sebou bojují a zabíjejí se. Už nezabíjejí pouze lidi, pro potravu, ale nyní vraždí i svou vlastní rasu. Král má v tomto světě absolutní moc. Proto chce být každý králem. Ale jak obyčejný upír získá takovou moc? A dokáže někdo vůbec zavraždit krále? A jak do toho všechno zapadá Isabella Swanová, obyčejný člověk?

 

Delusion of love - 19. kapitola

Delusion of love - 19. kapitolaVypálil proti mně a než jsem se stačil vzpamatovat, sevřel čelisti kolem mého pasu. S pokorou jsem zavřel oči. Nebyl jsem schopen dostat se z jeho sevření. Byl jsem si jist, že je to má poslední chvíle a v mysli se mi objevila Bella. Jediné, čeho jsem ale litoval, bylo, že jsem jí nestihl dát své poslední sbohem…

 

Delusion of love - 18. kapitola

Delusion of love - 18. kapitolaNaklonil jsem se nad ni a do nosu jsem nasál její vůni. Nebo spíš vůni, o které jsem si myslel, že je její. Ale nebyla. Její krásná, květinová vůně se mísila s něčím, co mi bylo naprosto odporné. Byla tím smradem cítit celá, i zevnitř!

 

Delusion of love - 17. kapitola

Delusion of love - 17. kapitolaMiska pomyslných vah se nám nakloní na jednu stranu. Na kterou to bude? Bellu čeká menší výlet. Užije si ho? Přinese jí něco nového? Co takhle nečekané odhalení...?

 

Delusion of love - 16. kapitola

Delusion of love - 16. kapitolaPohled Jacoba. Miluje ji nebo pro něj Bella představuje pouze pobavení? Co se mu honí hlavou? A co čeká Bellu? Bude mít jednoduchý výběr nebo se nám to více zamotá?

 

Delusion of love - 15. kapitola

Delusion of love - 15. kapitolaEdwardův pohled na celou věc. Vysvětlení, proč se chová tak, jak se chová.

NEWS

Breaking dawn part 2 - Official teaser trailer 2

Breaking dawn part 2 - Official teaser trailer 2Našla jsem na internetu poněkud delší teaser trailer, který nám ukáže i Bellu, coby novorozenou upírku.

 

Delusion of love - 14. kapitola

Delusion of love - 14. kapitolaPřekvapivé odhalení Jacobovy povahy. Opravdu je takový, jaký se navenek zdá? A co Bella? Myslí si, že vše je na dobré cestě k vyřešení, ale... Nemýlí se?

 

Nikdy jsem neměla dovolit, aby se do mě zamiloval upír

Nikdy jsem neměla dovolit, aby se do mě zamiloval upírBella a Edward. Edward a Bella. Jak krásně to zní. Tyhle dvě jména patří k sobě, stejně jako jejich nositelé. Bella je pro Edwarda vším. Miluje ji, nedokáže bez ní být. Chce ji proměnit, ale upíří zákony bohužel fungují, jak se jim zachce. Nebo spíš – jak se zachce vládcům. Možnost někoho proměnit mají pouze oni. Bella stárne a je těhotná a Edward o ni nechce přijít. Proto se rozhodne jít do Volterry a poprosit vládce, aby ji proměnili. Ví, že to nebude zadarmo a je ochoten zaplatit jakoukoliv cenu. Vždyť Bella nosí pod srdcem jeho dítě, nemůže bez ní žít. Nemůže nechat jejich drobečka bez matky...

 

Delusion of love - 13. kapitola

Delusion of love - 13. kapitolaBelliny myšlenkové pohody. Konečně si danou situaci srovná v hlavě a vezme to pevně do svých rukou. Rozhodne se být dospělá, zodpovědná, a rozmotat to zamotané klubko. Podaří se jí to?

 

Delusion of love - 12. kapitola

Delusion of love - 12. kapitolaHlavní podstata kapitoly - smiřování se s vzniklou situací, výběr jména, a překvapivý zvrat na konci...

 

Delusion of love - 11. kapitola

Delusion of love - 11. kapitolaBella vyřeší svůj vztah s Jacobem i Edwardem a čeká ji důležité vyšetření. Jak to všechno dopadne?

 

Delusion of love - 10. kapitola

Delusion of love - 10. kapitolaDesátá kapitola. Kulatiny. Jacobův pohled. Jak to celé bere on?

 

Delusion of love - 9. kapitola

Delusion of love - 9. kapitolaRomantická idylka? A co Bella a její výčitky svědomí? Udělá správnou věc?

 

Delusion of love - 8. kapitola

Delusion of love - 8. kapitolaSlibovaný Edwardův pohled.

 

Nenaplněná láska

Nenaplněná láskaTripple drabble (300 slov) o tom, že ne všechny lásky končí dobrým koncem...

 

Delusion of love - 7. kapitola

Delusion of love - 7. kapitolaPovzdechla jsem si. Vyhrabala jsem z tašky tu růžovou krabičku a začala ji rozbalovat. Pečlivě jsem si přečetla návod a pomalu vytáhla těhotenský test z obalu. Ruce se mi třásly. Provedla jsem patřičné úkony, test položila na podložku a čekala. Píšou tam, počkat minutu, a pak se podívat. Těch šedesát vteřin mi připadalo jako věčnost.

 

Delusion of love - 6. kapitola

Delusion of love - 6. kapitolaUsmála jsem se a otočila jsem se za tím hlasem. Stál tam a usmíval se na mě. Podívala jsem se po parku a viděla jsem, že jsme tu sami. Chytil mě za ruku a vedl mě pryč od lavičky, na které jsem seděla. „Chtěl bych ti ukázat jedno místo,“ řekl.

 

Delusion of love - 5. kapitola

Delusion of love - 5. kapitolaBello, přestaň! Vzchop se! Edward je milující přítel, ideální manžel a otec. Jacob je ideální milenec! Uspokojuje tě, dává ti to, co potřebuješ a nikdo se o tom nemusí dozvědět, pokud nebudeš blbá! Spokojeně jsem se usmála. Má dušička došla aspoň relativního klidu. Budu dělat, že se nic nestalo, před Edwardem se chovat normálně a sem tam se scházet s Jacobem. Vždyť nebudu první ani poslední. Proč rozbíjet – kvůli sexu – něco tak krásného, jako to, co máme s Edwardem?

 

Valentýnská rychlosoutěž - výsledky

Valentýnská rychlosoutěž - výsledkyZde jsou výsledky naší rychlosoutěže. I za tak krátkou dobu došla spousta povídek. Pilně jsme hodnotily a naše snažení se dobralo ke konci. Tady jsou výsledky!

 

Delusion of love - 4. kapitola

Delusion of love - 4. kapitolaJak dopadlo setkání v obchoďáku? Bude mít střetnutí Belly a Jacoba nějakou dohru?

 

Delusion of love - 3. kapitola

Delusion of love - 3. kapitolaOtázka rodiny, Bellina samota a překvapivé setkání. Koho Bella potká?

 

Valentýnská rychlosoutěž

Valentýnská rychlosoutěžPřinášíme vám netradiční Valentýnskou soutěž - rychlosoutěž! Doba na tvoření bude krátká, ale my i tak doufáme, že plodná.

Povídky posílejte do dnešní půlnoci

 

Delusion of love - 2. kapitola

Delusion of love - 2. kapitolaIdylka, dovolená, Bellino dilema. Zjistí nakonec to, co chtěla vědět?

 

Delusion of love - 1. kapitola

Delusion of love - 1. kapitolaMinulá kapitola byla náhledem do minulosti, do Belliných "divokých let" a došlo k seznámení s Edwardem. Dnes se posuneme v čase, asi o rok. Jak to vypadá u Belly teď?

Dokončeno

Delusion of love - prolog

Delusion of love - prologMoje nová povídka s názvem Delusion of love.
Milostný trojúhelník - Edward, Bella a Jacob. Edward je milující manžel, otec, milenec. Muž, kterého si přeje každá žena. Přesto ale není Bella spokojená. Co se stane, když narazí na dávného kamaráda, spolužáka, který jí již dříve nebyl lhostejný? Zvítězí rozum a láska k rodině nebo milostné opojení a dobrodružství s Jacobem? Vypadá to, že Bella není tak nevinná, jak se zdá...

 

Dívka jménem Alice - 20. kapitola

Dívka jménem Alice - 20. kapitolaPoslední kapitola. Jak vše dopadne? Jaký osud čeká Jaspera, Alice a Sebastiana? A co James?

 

Zrada opravdu bolí

Zrada opravdu bolíBudu doufat, že se mé srdce někdy vyléčí. Ale jediné, co vím jistě, je to, že vás dva už nechci nikdy vidět. Nikdy...

Jednorázovka o lásce, bolesti a zradě.

 

Vánoce, Vánoce přicházejí - výsledky!

Vánoce, Vánoce přicházejí - výsledky!Konečně tu máme výsledky naší poslední soutěže v tomto roce! Pilně jsme četly, hodnotily a radily se a tady máte výsledek našeho, i vašeho, snažení! Všem výhercům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným.

 

Vánoce, Vánoce přicházejí!

Vánoce, Vánoce přicházejí!Vánoce se blíží a s nimi ruku v ruce přichází naše Vánoční spisovatelská soutěž. Vítáni jsou samozřejmě všichni, ať už začínající pisálkové nebo ostřílení autoři.

Povídky posílejte do dnešní půlnoci

 

Dívka jménem Alice - 19. kapitola

Dívka jménem Alice - 19. kapitolaVolterra, rozhodnutí, překvapivá událost. Jak to dopadne se Sebastianem? Dostane milost?

 

Dívka jménem Alice - 18. kapitola

Dívka jménem Alice - 18. kapitolaVolterra. Setkání s vládci. Co čeká Sebastiana? Zemře? A co Jasper a Alice? Budou ještě bojovat?

 

Dívka jménem Alice - 17. kapitola

Dívka jménem Alice - 17. kapitolaPoslední úsek cesty. Poslední naděje. Poslední šance. Je ale opravdu tou poslední? A co když je tato poslední šance zmařena?

 

Dívka jménem Alice - 16. kapitola

Dívka jménem Alice - 16. kapitolaCesta, vize... Střípky se nám skládají dohromady. Sebastian a jeho nalezená schopnost...

 

Zničující otisk

Zničující otiskCo by se stalo, kdyby se Jacob otiskl do Belly? Double drabble - 200 slov.

 

Dívka jménem Alice - 15. kapitola

Dívka jménem Alice - 15. kapitolaPřípravy na cestu Sebastiana a jeho "strýčka". Jaký bude jeho další osud? Co dalšího čeká Alice a Jaspera?

 

Zrada bolí

Double drabble (200 slov). Bella píše dopis své jediné, nejlepší kamarádce. Poslední dopis. Dopis na rozloučenou...

 

Birth of life

Birth of lifeDouble drabble (200 slov). Zrození života. Bella a její chvíle při porodu...

 

Dívka jménem Alice - 14. kapitola

Dívka jménem Alice - 14. kapitolaRomantická chvilka Jaspera a Alice. James a Sebastian - jejich setkání. Co z toho vzejde?

 

Dívka jménem Alice - 13. kapitola

Dívka jménem Alice - 13. kapitolaJames. Victoria. Sebastian. Skládačka nám do sebe zapadá. Co Alice a Jasper? Jak pokračuje jejich putování?

 

Dívka jménem Alice - 12. kapitola

Dívka jménem Alice - 12. kapitolaSebastian. Kdo je onen mladík? A co společného má s Jamesem?

 

Dívka jménem Alice - 11. kapitola

Dívka jménem Alice - 11. kapitolaJasper a Alice utíkají. Míří na Aljašku. Dostihne je James? Co dalšího se bude dít...?

 

Dívka jménem Alice - 10. kapitola

Dívka jménem Alice - 10. kapitolaÚtěk. Podaří se? Zvítězí v boji o Alice James či Jasper?

 

Dívka jménem Alice - 9. kapitola

Dívka jménem Alice - 9. kapitolaSetkání Alice a Jaspera. Zachrání ji nebo ne? Jak na sebe budou reagovat?

 

Dívka jménem Alice - 8. kapitola

Dívka jménem Alice - 8. kapitolaOpět Jasperův pohled. Setká se s Alice?

 

Dívka jménem Alice - 7. kapitola

Dívka jménem Alice - 7. kapitolaPohled Jaspera. Co se stalo? Jaktože se zná s Jamesem? Jak zapadá Jasper do našeho příběhu...?

 

Edwardova slabost

Edwardova slabostDouble drabble (200 slov). Edward se snaží ovládnout, ale je to pro něj až příliš těžké. Co svým "uklouznutím" způsobí?

 

Dívka jménem Alice - 6. kapitola

Dívka jménem Alice - 6. kapitola„Alice, je z tebe upír. To jsem ti už říkal. Jediné, čeho se musíš vyvarovat, je oheň. Nic jiného ti neublíží. Ani svěcená voda, ani česnek, ani světlo. Všechno to jsou jen babské povídačky. Je jen jedno jediné pravidlo, které musíš dodržovat - dávat si pozor. Lidé se nesmí o existenci upírů dozvědět. Na to dohlíží Volturiovi - stará upírská rodina, která žije v Itálii. Mají své zvědy všude. Proto, pokud se budeš krmit, musíš vždy dokonale zahladit všechny stopy. Dále - jistě sis už všimla, že máš mnohem bystřejší smysly. Jsi taky mnohem silnější. A rychlejší. Jediné, co tě teď čeká, je věčnost. Se mnou. Miluji tě, a proto jsem tě proměnil.“

 

Dívka jménem Alice - 5. kapitola

Dívka jménem Alice - 5. kapitolaPohled Jamese. Co se mu honilo hlavou? Proč udělal to, co udělal?

 

Dívka jménem Alice - 4. kapitola

Dívka jménem Alice - 4. kapitolaStereotyp dní. První milování. Překvapivý konec. Jak to vše bude pokračovat? Jak to bude mezi Alice a Jamesem?

 

Together forever

Together foreverDrabble (100 slov) o přeměně jedné lidské dívky. Proč jí to udělal, když ho tak milovala?

 

Dívka jménem Alice - 3. kapitola

Dívka jménem Alice - 3. kapitolaJamesův pohled. Co cítí k Alice, jejich první setkání. Byla nehoda Aliciných rodičů opravdu nehoda?

 

Dívka jménem Alice - 2. kapitola

Dívka jménem Alice - 2. kapitolaDalší kapitola. Vysvětlení vize o neznámém cizinci. První procházka po zahradě. Hezky se nám to tam zvrtne. Další vize. Přeji příjemné čtení.

 

Dívka jménem Alice - 1. kapitola

Dívka jménem Alice - 1. kapitola„Ššš, maličká, neboj se. Neublížím ti. Hlavně buď potichu. Uvidíš, že mi jednou poděkuješ,“ šeptal cizinec. Podle hlasu poznala, že to je muž. Nedokázala ale ten hlas nikam zařadit. Bála se, co přijde. Na přemýšlení nad svým osudem neměla moc času...

Dokončeno

Dívka jménem Alice - prolog

Dívka jménem Alice - prologAlice byla mladá dívka se smutným osudem. Mívala předtuchy, ale nikdo jí nevěřil. Tak se stalo, že skončila v blázinci. Tam potkala Jamese. Jaký bude její další osud? Stráví zbytek života v léčebně? Jak se k ní bude chovat James? Odhalí jeho tajemství?

 

Hledání minulosti - 8. kapitola

Hledání minulosti - 8. kapitolaV minulém díle jsem tak trochu nastínila možnou budoucí komplikaci ve vztahu mezi Bellou a Jacobem. Dnes nás čekají přípravy na jejich "detektivní" cestu.

 

Hledání minulosti - 7. kapitola

Hledání minulosti - 7. kapitolaJak pokračuje načatý večer? Jaké překvapení si Jake pro Bellu nachystal? Co přinese dnešní noc? To vše se dozvíte v této kapitolce. Bude taková spíše oddechová, zvraty nastanou až v té další.

 

Hledání minulosti - 6. kapitola

Hledání minulosti - 6. kapitolaJake a Bella se vydávají do nemocnice, aby se dozvěděli něco bližšího o rodině Cullenových. Budou ve svém hledání úspěšní? Jaký bude jejich další krok?

 

Vidina budoucnosti

Vidina budoucnostiSeděla na posteli a čekala na svou budoucnost. Věděla, že se jednou dočká. To jediné ji drželo při životě... Tripple drabble (300 slov).

 

Bezmezná láska

Bezmezná láskaDrabble (100 slov) o otisku jednoho z vlkodlaků. Je zvláštní, jak se dokáží tak moc zamilovat na první pohled... Určitě už to tu bylo, ale mně se ty otisky prostě nějak zalíbily. : )

 

Hledání minulosti - 5. kapitola

Hledání minulosti - 5. kapitolaDnešní díl je takový spíše odpočinkový. Zvraty čekejte v příští kapitole. Jak pokračuje Bellino pátrání po vrahovi jejího otce? Dozví se nějaké nové skutečnosti? Co to bylo za sen, co se jí zdálo? Proč jí všichni tají pravdu? Co před ní skrývají? Některé odpovědi najdete už v této kapitole (ale jen některé).

 

Nečekaný úlovek

Nečekaný úlovekDouble drabble (200 slov). Mladá žena se vydá na lov a místo potravy najde svou lásku.

 

Hledání minulosti - 4. kapitola

Hledání minulosti - 4. kapitolaMinule se Bella dozvěděla, že její přítel je vlkodlak, a že jejího otce zabil upír. Nyní Bella začíná pátrat po vrahovi svého otce a získává první stopu.

 

Hledání minulosti - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Hledání minulosti - 3. kapitolaV minulém díle se Bella dozvěděla o vrahovi svého otce. Dnes nás čeká pohled Belly i Jacoba na tuto situaci. Na konci kapitoly dojde k menšímu zvratu - ohledně jejich vztahu - posunou se trochu dál...

 

Bolestná vzpomínka

Bolestná vzpomínkaDrabble (100 slov) - otisk z pohledu jiného člověka.

 

Hledání minulosti - 2. kapitola

Hledání minulosti - 2. kapitolaV minulém díle jsme lehce nahlédli do minulosti Isabelly, a také se dozvěděla překvapující zjištění o Jakeovi. V této kapitole se dozvíte, jak tuto skutečnost přijala, a zda se už dozvěděla něco o své minulosti. Přeji příjemné počtení.

 

Hledání minulosti - 1. kapitola

Hledání minulosti - 1. kapitolaIsabella žije pouze s matkou. Kdo je její otec? Co se mu stalo? Proč o tom její matka nechce mluvit?
Přeji příjemné počtení. Doufám, že se vám bude moje nové povídka líbit.

 

Osudová chyba Belly - 9. kapitola

Osudová chyba Belly - 9. kapitolaV minulé kapitole Bella začala rodit. Porod ale nezvládla, tak ji musel Edward přeměnit. Jak přeměna dopadla? Co se bude dít dál? To vše se dnes dozvíte...

 

Osudová chyba Belly - 8. kapitola

Osudová chyba Belly - 8. kapitolaBella konečně porodí. Vše se zdá zdánlivě v pořádku, ale ke konci nastane zvrat... Přeji příjemné počtení.

 

Osudová chyba Belly - 7. kapitola

Osudová chyba Belly - 7. kapitolaV této kapitole se dozvíte, co je dítě vlastně za tvora a jaká budoucnost ho čeká. Přeji příjemné počtení.

 

Osudová chyba Belly - 6. kapitola

Osudová chyba Belly - 6. kapitolaV této kapitolce nastane drobný zvrat ohledně toho, čí dítě je. Neházejte ale flintu do žita, ještě to není jasné. Přeji příjemné počtení a další díl bude brzy.

 

Osudová chyba Belly - 5. kapitola

Osudová chyba Belly - 5. kapitolaPo velice dlouhé době jsem zpět s dalším dílem povídky. Omlouvám se za tak dlouhou prodlevu - byla nedobrovolná. Doufám, že se vám bude dnešní díl líbit a že se tu najde ještě někdo, kdo mé povídky zná. Dnes se dozvíte, co se dál dělo s Bellou, a jak se vyvíjela situace.

 

Osudová chyba Belly - 4. kapitola

Osudová chyba Belly - 4. kapitolaBella je těhotná. Edward i Jacob to těžce nesou, ale Bella hůř. Bude za své dítě bojovat nebo podlehne? V dnešní kapitolce se dozvíte, kdo je otcem dítěte a jak Edward přijme skutečnost, že ho Bella podvedla. Bohužel osud má jiné plány, a i když si Bella dítě chce nechat, přijde o něj... Přeji příjemné počtení.

 

Osudová chyba Belly - 3. kapitola

Osudová chyba Belly - 3. kapitolaVšichni se dozví, že je Bella těhotná. Čí je to dítě? Edwardovo? Nebo Jacobovo? Co se bude dít dál? Jak Edward přijme Bellino přiznání? Jako bonus pohled Edwarda.

 

Osudová chyba Belly - 2. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Osudová chyba Belly - 2. kapitolaJsem tu s druhým dílem. V prvním Belle nevyšlo milování s Edwardem a našla útěchu u Jacoba. Zde máte pokračování, jak to mezi nimi dopadlo a co se dělo dál. Doufám, že se vám bude tato kapitolka líbit, pokud ano, uveřejním i další :).

Dokončeno

Osudová chyba Belly - 1. kapitola

Osudová chyba Belly - 1. kapitolaJe to moje první povídka, tak doufám, že se bude líbit. Vaše názory pište, prosím, pod povídku. Díky moc, white. Pokud bude zájem o pokračování, ráda další napíšu.
A o čem to má být? Opět o milostném trojúhelníku, Edward, Bella, Jacob, ale pojaté trochu jinak.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!