Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od dcvstwilight


Povídky od dcvstwilight Rozepsané >
NEPÍŠU!
Kapitolové >
Označená ♫ NNN! ♫ Pane, pojďte si hrát! ♫ 2v1 aneb Silný kafe ♫ Srážka s Blbcem ♫ „Neřeknu ti sbohem..." ♫
Jednodílné >
Mami, nic nemůže být lepší, než ty! ♫
Drabble >
Lituji ♫ Vzala bys mu duši? ♫ Napráskala nás! ♫ Z růže květ ♫ Only you! ♫ Moc bledé ♫ Přeřek aneb Otvor ♫ Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál? ♫ Slepá ulička ♫ Objev mého srdce ♫ Soutěžní drabble ♫ Stále je to ona ♫ Historie se opakuje ♫ Už je řada na mně ♫ Když se dítko zeptá ♫ A dítko se zeptalo ♫ Odteď už se dítko radši neptá ♫
Parodie >
Carlisleova zlost má děsivé následky ♫ Apríl u Cullenů ♫ Já čaruji aneb Jak se Emmett vyznamenal ♫ Nůžky u Cullenů aneb Jak si Emmett ochočil nůžky ♫ Carlisleho psycho deník ♫ Momentky z upířího života ve Forks ♫ Skákal Jake ♫ (S)ex, drogy a alkohol ♫ Cullenovic klan ♫ BUM! ♫ Baličky upírů s. r. o. ♫
Poezie >
Život s tebou ♫ Dýka emocí ♫ Paprsky v závoji šedi ♫ Odolané pokušení ♫
Poslední aktualizace >
16.7. 2015 ♫

 

 

 

 

 

Tvorba zastavena


 

Již přijímám poptávky na grafiku! ;) 

 

Klasika, která ke mně ani už neodmyslitelně patří - Renesmé a Jake a, ano, zase malý capart. Sice vůbec netuším, kdy a jak to napíšu, ale někdy ano, neboť bych si to neodpustila. V téhle jednorázovce (ano, dcs umí i jednorázovky!!!) půjde o jméno malého cvrčka, který by se měl co nevidět narodit. :)

  

Apríl u Cullenů

Ani naše rodinka se nevyhne Aprílu. Co se asi stane, když si Emmett vezme do hlavy pomstu?

1. část

2. část

 

 Já čaruji aneb Jak se Emmett vyznamenal

Emmett a Afrika. Rosalie a kouzla. Kouzla? Je to opravdu vše vinnou kouzel? To se dozvíte zde v této parodii.

Tady

 

 Carlisleova zlost má děsivé následky

Jak to dopadne, když má Carlisle špatnou náladu? A Esmé se rozjel mozek na plné obrátky?

 

Tady

 

Nůžky u Cullenů aneb Jak si Emmett ochočil nůžky

Emmett. Emmett. Toto jméno je všem známé. Co se stane, když si Emmett donese domů nůžky?

Tady

 

 Carlisleho psycho deník

Chacháá! Volejte sláva! Moje hlava zase něco vyplodila, co by mělo být - udájně - vtipné! Tak, snad neumřete nudou. Je to z Carlisleova pohledu. Zápis z jeho deníku. Vaše dcs.

Tady

 

 

 Momentky z upířího života ve Forks

Rozhodla jsem se, že po dlouhé době přidám další parodii, jelikož jsem s nimi vždycky měla úspěch. Než se dáte do čtení, chci jen říct, že první dvě scény, jsou vlastně moje a IsabellyMarieLilyVolturi hlody, které vznikly na Skypu. Takže se nelekněte! :D A teď jen hurá do čtení!

Tady

 

Skákal Jake

Tak jsme se jednou s Agule99 nudily a vzniklo z toho toto. Parodie na písničku Skákal pes.

Tady

 

(S)ex, drogy a alkohol 

Působení měsíčku a kyselého jablka po večeři. Báseň je na motivy písničky ,Prší, prší...´
P.S. Věřte, pily jsme jen vodu. ;)

Tady

 

Cullenovic klan

Zas a opět tvorba z firmy Agule99 a dcvstwilight. Další parozie na téma Cullenovi. :) Je to parodie na písničku My jsme žáci 3. B z Macha a Šebestové.

Tady

 

BUM!

Další bláznivé verše z firmy Agule99 a Dcvstwilight. Tentokrát na písničku 'Pec nám spadla'. Snad se zasmějete. ;)

Tady

 

Baličky upírů s. r. o.

Ehm, další parozie z firmy Dcvstwilight a Agule99. Tentokrát nám jako podklad posloužily ,Tři citronky´. :) Bavte se.

Tady 

 Lituji

Tato povídka je z pohledu Rosalie. Co se stane, když seznámíme Renesmé s Jacobem?

(100 slov)

 

Vzala bys mu duši?

Tato povídka je z pohledu Carlislea. Určitě si vzpomínáte na scénu z New moon. Carlisle ošetřuje Belle ruku. Co jí to řekl za otázku? Představ si, že by to bylo naopak. Vzala bys mu duši?

(300 slov)

 

Napráskala nás!

Zamyslela jsem se nad Irinou a jejím krutým osudem, ale jak to asi vypadalo u ní v myšlenkách, když uviděla poprvé Renesmé a když šla do Volterry? Já jsem si o tom udělala svůj vlastní obrázek. Pokud máte podobný, nebo se úplně liší... Posuďte sami. Je to trochu krkolomné, tak snad se to bude líbit.

(100 slov)

 

Z růže květ

 Tuto drabble povídku jsem si tak nějak zamilovala. Kdo jste citlivé povahy, doporučuji donést si kapesníček. Chci ji věnovat Kika57. Děkuji ti, fanynko! Doufám, že tě obsah potěší. Příjemné čtení.

(300 slov)

 

 Only you!

Vůbec jsem neměla v plánu něco takového napsat, ale přišlo to úplně samo. Zadívala jsem se na obrázek, který jsem dělala do galerie Facebooku pro mé přátele. Koukla jsem se na ten nadpis a hned mě napadla tato drabble povídka. Jmenuje se Only you a je z pohledu Jacoba.

(100 slov)

 

 Moc bledé!

Tento drabble mě napadl ve sprše, takže se nedivte. Je to můj první vtipný drabble, tak prosím komentáře. Příjemné čtení.

(100 slov)

 

 Přeřek aneb Otvor

Přeřek aneb Otvor aneb Jak to bylo dál?

Možná jste to někdo četl na fóru, ale já neodolala. Co dokáže malá dírka v koupelně u Cullenů?

(100 slov) - 1. část
(100 slov) - 2. část

 

 Slepá ulička

Dlouhá chvíle a chat s eElis, které to chci taky věnovat. Bella se dostane do slepé uličky. Proč?

(100 slov)

 

 Objev mého srdce

Tak jsem se nudila a potřebovala vrátit chuť do psaní. No... a z toho vznikl tento drabble. Věnováno eElis. Děkuju, spoluobyvatelkyně. :D

(300 slov)

 

Drabble - soutěžní

Santovo zklamání


Vánoční drabble na téma Santa Claus u Cullenů... snad se bude alespoň trošičku líbit...

(100 slov)

 

 Stále je to ona

Takové chvilkové upuštění... měla jsem prostě chuť něco napsat. Je to double drabble (200 slov).O Edwardovi a Renesmee. Jak se na ni Edward dívá po patnácti letech? Jak o ní smýšlí?

(200 slov)

 

Historie se opakuje

Tři sta slov o tom, jak Renesméina dcera stála tváří v tvář Volturiovic gardě. Jak už název napovídá - historie se opakuje.
Snad se bude drabble líbit.

(300 slov)

 

Už je řada na mně

Double drabble o Renesmee a Jacobovi. Drabble je psaný v jiném čase, než jste všichni zvyklí. Podle mě, se to k této povídce hodí více. Každý z nás si to jednou prožije. Ta chvíle, když se musíte přiznat ke svým citům...

(200 slov)

 

Série tří drabblů o dítku

Když se dítko zeptá 

 Krátký nevinný drabble z firmy Agule99 a Dcvstwilight o naší malé rozumbradě Renesmee. Snad se pobavíte.

(200 slov)

 

A dítko se zeptalo

Volné pokračování předešlého drabblu Když se dítko zeptá. Opět firma Agule99 a dcvstwilight.:) Snad se zasmějete.

(200 slov)

 

Odteď už se dítko radši neptá

Třetí a poslední double drabble (200) z minisérie - , opět volně navazující na předchozí dva a opět z firmy Agule99 a Dcvstwilight. Snad se bude líbit.

(200 slov)

 

Život s tebou

Pokoušela jsem se složit básničku, ale moc mi to nejde. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit.

Tady

 

 Dýka emocí

Na rtech smích,
ve smíchu žal,
v očích chtíč,
ve snu pláč.

Moje hlava tak dlouho plodila a plodila, až vyplodila krátkou poezii o Belliných pocitech, když ji Edward opustil. Vím, stokrát omývané téma, ale já nakonec také podlehla. :)

Zde

 Paprsky v závoji šedi

Když srdce bolí, musí přijít někdo s náplastí. Poezie je spletená z pocitů našeho vlčího hrdiny a zapadá to do okamžiku, kdy mu při porodu poloupířího dítěte zemřela životní láska. Kdo přijde s obvazem a slepí zpátky jeho puklé srdce?

Zde

Odolané pokušení

Tuhle básničku jsem měla v šuplíku hodně dlouho, psala jsem ji někdy o hodině - tuším zimní období? Je o R+J, kdy promlouvá Jacobovo srdce. Snad v tom každý najdete logiku a nějaký ten povedený verš.

Zde

 

 

Děj: Krátka jednorázovka z pohledu malého Ídžeje, syna Renesmé a Jacoba. Bylo to chvilkové vypnutí. Nechala jsem myšlenky volně plout... a tohle z toho vylezlo. Snad se to bude líbit. ;)

Zde

 

 

 

Stav: Dopsaná

Děj: Renesmé žije už od narození ve Volteře. Nikdy nevěděla, kdo je její rodina. Jednou se Renesmé odstěhuje do města jménem Carlisle ve Velké Británii. Nastoupí zde na střední školu Mountain, kde potká záhadnou rodinu Cullenů. Renesme bude mít už od narození na ruce náramek se znakem lva. Jednou v jídelně bude Renesmé sedět u stolu a kolem ní bude procházet tato záhadná rodina. Všimnou si jejího náramku, zděsí se. Dají se do řeči? Řeknou Renesmé, kdo je její rodina? A co bude dál?

PS: Je to prvotina, moc nedoporučuju :)

 

Prolog + 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | 17. | 18. | 19. | 20. | 21. | 22. | 23.| 24. | 25. | 26. | 27. | 28. | 29. | 30. | 31. l 32. l 33. l 34. l

 

 

Stav: Dopsaná

Děj: Když to ze sebe vyrazil, bylo to jako ostrá, řezavá a nesnesitelně pálivá bolest, co projela mým srdcem. Jako rozžhavený šíp, kterým se trefil přímo do jeho středu. Nikdy jsem netušila, že něco může tolik bolet, ale teď, když mi probodl mé srdce, jsem poznala, že i slovo ne, dokáže být osudové.

Jacob a Renesmé. Krásný pár. Co se ale stane po tom, když Renesmé Jacobovi oznámí, že je těhotná a Jacob jí dá najevo, že na otcovství ještě není připraven?

l 1. l 2. l 3. l 4. l 5. l 6. l 7. l 8. l 9. l 10. l 11. l 12. l 13. l 14. l 15. l 16. l 17. l 18. l 19. l 20. l 21. l 22. l

 

 

Stav: Dopsaná

 Děj: Bella po odchodě Edwarda zůstane sama a s dítětem pod srdcem. Žádný Jacob, žádná smečka. Jednou, když Renesmé a Bella budou venku, Renesmé si vyhlídne svou obět na hraní. Kdo to bude?

  1. l 2. 3. l 4. l 5. l 6. l 7. l 8. 9. l 10. l 11. l 12. l 13. l 14. l 15. l 16. l

 

 

Stav: Dopsaná

Děj: Bella s Edwardem si z ostrova Esmé přivezli dáreček, tak jak to známe od Steph. Ale co když ty dárečky byly dva?

Belle a Edwardovi se narodily dvě dcery - hodná, poslušná Renesmé a živá, neposlušná Abell. Díky Belliným kořenům se ovšem stane něco, co nikdo nečekal. Zatímco Renesmé bude normální poloupír, tak jak jej známe, Abell se začne měnit na vlka, který bude naprosto totožný jako Quileuté. Když to Cullenovi zjistí, přestěhují se zpátky do Forks a požádají smečku, lépe řečeno jednoho člena té smečky, o pomoc. Jacobovi se to nebude dvakrát zamlouvat, ale přes to přijme a bude Abell pomáhat zvládat její emoce a ovládat přeměnu.

Víte, jaká je nevýhoda jednovaječných dvojčat? Jsou na vlas stejné! A víte, jaká je nevýhoda vlkodlaků? Otisk.

l 1. l 2. l 3. l 4. l 5. l 6. l

 

 

 

Stav: Dopsaná

Děj: Opět na mé oblíbené téma - Renesmé a Jacob. Představme si, že by se v Rozbřesku nikdy neviděli. Jacob se do ní neotiskl. Nezjistil by, že Bella porod přežila a tak by odešel. Renesmé by vyrůstala a žila si svůj dokonalý život. Kluky milovaná, rodinou obletovaná a děvčaty oblíbená kráska. No, ale co kdyby se po sedmnácti letech „srazila" s Jacobem na chodbě školy, on v ní hned poznal Bellu a začal jí obletovat úplně stejně jako ostatní kluci ze školy? Jenže - je v tom háček. Renesmé má přítele a kluky podobné Jacobovi prostě nemá v lásce. A ještě horší to je, když máte přítele, který žárlí. Jak se k tomu Renesmé postaví? No, mohlo by to být zajímavé. ;)

 l P l 1. l 2. l 3. l 4. l

 

Stav: Rozepsaná

Děj: Renesmé a Jacob se nadevše milují. Život jako z pohádky se šťastným koncem - ale každé štěstí jednou končí. Renesmé se musí odstěhovat z Forks, protože Cullenovi jsou tu moc dlouho. Co se stane s vlkodlakem, který ztratil svůj otisk? A s poloupírkou, která se trápí, protože jí srdce puká? Co ho zase slepí? A dopadne vše jako v pohádce?

 l 1. l 2. l 3. l 4. l 5. l 6. l 7. l 8. l 9. l 10. l 11. l 12. l 13. l 14. l 15. l 16. l 17. l 18.19. l 20.

l 21. l 22. l 23. l 24. l 25. l 26. l Epilog l

 

 

Slepé tóny lásky

Emmett nazlezne v lese dívku. Bellu. Donese ji domů, kde ji Carlisle ošetří. Když se probudí, začnou se jí vyptávat kdo je, odkud je a jak to, že byla sama v lese. Ovšem, Bella bude slepá. Cullenovi si ji oblíbí a nabídnou jí, že s nimi může zůstat. Na slepotu si brzy zvyknou. Ale jediné osobě to bude vadit. Belle. Jak asi vypadá osoba s líbezným hlasem, která s ní tráví nejví času z celé rodiny? Která jí předčítá z oblíbených knih a každý večer jí zpívá ukolébavku?

 

 

Náctiletá

Příběh vypráví o 13ti leté Sophii, která vyrůstá sama. Je to upírka. Volturiovi o ní vědí, ale nechávají ji být, neboť Sophie je schopná sebekontroly. Sophie se čirou náhodou dostane do městečka Forks. Co když tam potká záhadnou rodinu, která se o ni bude zajímat? Jak se vlastně bude odvíjet její osud, když je jí jen třináct a už nevyroste?

 

 

 

 

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od dcvstwilight:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 26   Další »
31.01.2015 [23:28]

dcvstwilightLaraForest, děkuji pěkně, ale ve své tvorbě jsem již nějaký ten pátek neaktivní. Bůh ví, kdy zase něco sesmolím. :)

31.01.2015 [20:18]

LaraForestAhojky všechny Tvé povídky se mi moc líbí a Tvoje nápady by se měli začít okamžitě psát! Jsou to perfektní nápady a určitě mají i spoustu zápletek a nebylo by vůbec na škodu je napsat a vydat Emoticon Emoticon Emoticon

258. Nový čtenář
19.10.2014 [15:41]

Ten nápad Náctiletá zní opravdu dobře a určitě by stálo za to aby si to napsala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

257. Empress
03.10.2014 [19:18]

Empress Emoticon Tak snáď sa čoskoro dočkáme. Emoticon Emoticon

03.10.2014 [14:41]

dcvstwilightEmpress, už několik dní, přes týden, je to v adminu a čeká na vydání. Emoticon

255. Empress
30.09.2014 [8:34]

EmpressAhoj, ahoj. Emoticon
Ako si na tom s posledným dielom „Neřeknu ti sbohem“? Emoticon Emoticon

254. Alli
11.07.2014 [21:59]

AlliAhoj, nechci tě nijak otravovat, ale vůbec se mi e-mail neodeslal... Tak mohla by si mi nekdřív napsat, abych ti pak mohla odeslat e-mail? Teda pokud by to šlo... (allistellar@gmail.com) Emoticon

11.07.2014 [21:33]

dcvstwilightAlli, ahoj, určitě. ;) Pošli mail. ;)

252. Alli
11.07.2014 [11:42]

AlliAhoj,
pořád děláš obrázky do shrnutí? Emoticon

251. renesmia
21.02.2014 [12:29]

renesmia.blog prosím mrkněte diky Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 26   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!