Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od belly130

Kapitolové:
Poloviční otisk - Rozepsaná -
Půlnoční jednorožec - Rozepsaná -
No big deal - Rozepsaná -
Dva klany odlišných upírů - Rozepsaná -
Jungle girl - Rozepsaná -
Smrt číhající na každém rohu - Rozepsaná -
Měj oči vždy otevřené andílku - Rozepsaná -
Symboly smrti - Rozepsaná -
For what I realy live? - Rozepsaná (3. části)-
Tajemství stříbrných vlků- Rozepsaná (2. části) -
Nenalezena - dokončená -
Krví označená -
Nic není takové, jak se zdá... - Dokončená ( 2. části)-
Poezie:
V křídlech hříchů lásky - hotová -
Nic jiného si nezasloužím - hotová -
Poslední plamen uhasíná - hotová -
Dokážu zapomenout? -
Poslední plamínek naděje - hotová -
Ta bolest je větší než cokoliv - hotová -
Poslední slova před smrtí... - hotová -
Zatmění... - hotová -
Je pro mě vším... - hotová-
Odchod beze změny... - spoluautorská s misppulí -
Jak to jednou bylo... - hotová -
Drabble povídky:
I upíry občas trápí migréna -
Ve stínu ostří -
Spoluautorské:
Tres mundos - připravuje se s AliceHaleCullen -
Kloni- připravuje se s Upirkem a mispulkou -

 

 

 

 


Všechny své kapitolové povídky do doby neurčité pozastavuju. Došly mi u nich nápady, které opět musím dočerpat. Snad je časem dokončím. Možná některé i smažu. Kromě Polovičního otisku tomu se budu nyní věnovat. Jinak se velice omlouvám čtenářům.  

Střípky minulosti 2. část - rozepsaná ( dopisuju a chystám 3. část)

Jizvy z válečného pole bolí jednorázovka 3. část - do prosince by mohla být hotová

Chess 1. část - schváleno

 Půlnoční jednorožec 21. kapitola -  připravuje se

Měj oči vždy otevřené, andílku - chystá se

Tajemství stříbrných vlků 2.část - rozepsaná ( tu dopíšu v nejbližší době)

Jungle girl  2. kapitola - 0% (připravuje se)

Dva klany odlišných upírů 8. kapitola - 0% chystá se

Bez gravitace - poezie - schváleno

Ve stínu ostří drabble - schváleno

Poloviční otisk 6. kapitola -  schváleno

 

 

   

 

 

Poloviční otisk

vlk
Hudba
Děj:
Poloviční otisk. Legenda, které nikdo nevěří se pomalu dohmatává na povrch. Leah a Bella jsou příkladem toho, že poloviční otisk možný je a existuje. Co vlastně je poloviční otisk? Jak probíhá a co vše s sebou přináší? Jak se líší od toho normálního? A jak do toho všeho spadá Paul a další? To vše se dočtete tady.
1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola 6. kapitola
 

Stav: Pozastavuju

Děj:

 Bella Swanová nemá život vůbec jednoduchý. Jednou zemřela a do života ji vrátili tvorové nazývaní Kílové, kteří dokážou pomocí své utajené magie vrátit člověka  zpátky do života. To jsou ti hodní tvorové, kteří bojují proti bílým vampýrům. Bílý vampýři vysávají lidské duše.  Jsou to ti zlí. Kílové se snaží najít jejich symboly smrti, aby je mohli zničit. Bella je vyvolená a má za úkol symboly smrti najít. Smrti se prý nebojí, protože už jednou zemřela, ale je tomu opravdu tak? Jakou roli tady sehrají naši Cullenovi Volturiovi a smečka? Ocitáte se ve světě, kde nikde není bezpečno, a nevíte, co dalšího se objeví.  Chcete -li vědět víc, čtěte.

Prolog + 1. kapitola  - Poslání

2. kapitola - Nečekané

 

 

písnička k povídce

Stav: Pozastavuju

Děj:

Jasper a Bella jsou sourozenci. Před pěti lety jim zemřeli rodiče jenom proto, že to jsou děti úsvitu. Do své sbírky je totiž chtěli získat Volturiovi, protože z nich chtěli mít drahocennou sbírku. Děti úsvitu jsou totiž vzácností. Mají sílu, která se nazývá světlo života. S touto silou dokáží totiž nemožné.

Prolog+ 1. kapitola - Minulost mě ubíjí

2. kapitola - Noční můra

3. kapitola - Poodhalení

4. kapitola - Jdou po nás!

5. kapitola - V tváří, v tvář nebezpečí

6. kapitola - Nový směr, nový začátek?

 

 

Stav: Pozastavuju

Děj:

Na každém rohu na mě číhá smrt. Každý se mě pokouší zabít? Proč to všechno? Vydáváte se semnou na velmi nebezpečnou cestu, na které každodeně budu čelit své smrti. Jestli chcete vědět víc, ponořte se semnou do světa plné upířích vrahů a mnoho dalšího. To je jen a jen můj příběh, který vám velmi ráda převypravím...

Prolog + 1. kapitola2. kapitola

 

Stav: Pozastavuju

Motto: Každý konec je novým začátkem...

Děj:

V jedné jungli ve staré osamocené chatrči leželo malé opuštěné miminko.  Našli ho tři Amazoňanky - Kachyri, Senna a Zafrina. Všechny tři se oněho začaly starat. Naučily ho jejich zvyklostem. Roste to rychle, protože to je navíc poloupír. Má navíc dar a to ten, že dokáže mluvit se zvířaty. Bylo to jedním slovem - zázračné dítě. Prožívali společná dobrodružství, užívali si a podobně, ale i všechno dobré jednou skončí...

Prolog + 1. kapitola

 

stav: Pozastavuju

Motto: Na světě můžou existovat dva druhy upírů, kteří se líší v hodně věcech. Jedno, ale mají společné - Krev.

Děj:

Před mnoha tísici lety vznikli dva druhy upírů. Ti, kteří můžou spát, a když jdou na slunce promění se v popel a můžou se navíc živit i lidským jídlem. A druhý, který nespí a může se pohybovat na slunci.

Prolog1. kapitola2. kapitola♥ 3. kapitola4. kapitola ♥ 5. kapitola6. kapitola7. kapitola

 

Stav: Pozastavuju

Děj:

Toto je moje úplně nová povídka No big deal. Celý příběh je o tom, že Edward se s Bellou nesetkal až ve Forks, ale znal ji odmalička. Když Belle bylo sedmnáct rozhodl se s ní setkat. Jenže, bude o něj mít Bella vůbec zájem? A jak se bude dál vyvíjet jejich vztah?

 

 

 

1. Kapitola 2. Kapitola 3. Kapitola

 

 

Stav: Pozastavuju

Děj: Toto je moje úplně nová povídka s názvem Půlnoční jednorožec. Je to vlastně o tom, že Belliny rodiče položili malou spící Bellu před dětský domov a od té doby tam Bella žije. Jednoho dne, si ale  jedna rodina Bellu adoptuje. Přijme Bella adopci? A bude se jí ta rodina zamlouvat? Bella  také od  svých tří let střeží jedno velké tajemství, které nesmí nikomu prozradit. Jaké, to se  nechte  překvapit. Napovídá už tomu sám název povídky.

Prolog + 1. Kapitola2. Kapitola3. Kapitola4. Kapitola5. Kapitola6. Kapitola7. Kapitola 8. Kapitola9. Kapitola 10. Kapitola 11. Kapitola 12.Kapitola13. kapitola14. kapitola

15. kapitola16. kapitola17. kapitola18. kapitola19. kapitola

20. kapitola21. kapitola 22. kapitolaEpilog

 

 

Jizvy z válečného pole bolí

 

HUDBA

Děj:

Edward šel jednou své malé sestřičce Lily ukázat, jak to probíhá ve vojenské škole. To byla osudová chyba. Otázkou zní proč? Jeho milovaný motýlek navždy odletěl. Po celých sto deset let to tají před svou upíří rodinnou. Tohle je jen jeho tajemství. Co vlastně se ten onen den stalo? Proč to tají před světem?

 

1. část 2.část

 

Stav: rozepsaná

Děj:

Chodí po světě už 1000 let. Je sestavena z lidských ostatků. Je to lidička, ne zrovna hezký tvor. Lidem se vyhybá a nezná svoji minulost. Ale najde střípky minulosti, díky kterým by se o sobě dozvěděla? Také ji stále pronásleduje temnota, která se ji snaží lapit, aby toho nebylo málo, jednou ji cestu zkříží Jane, která má za úkol lidičky likvidovat, protože jsou podle Volturiových odpadem. Co se s ní stane? Zachrání jí někdo? A podaří se jí opravdu nalézt, svoji dávno zapomenutou minulost?

1. část♥ 2. část♥¨

Stav: rozepsaná

Děj:

Bella je dívka, která není úplně normální. Je krví označená.Tomu se říká, proto, že na ruce má krví nakreslený symbol.  Od té doby, ale začala mít vidiny, noční můry, které se týkaly vždy něčí smrti, a aby toho nebylo málo, dokázala vidět i duchy, ale dokázala toho mnohem víc. Jenže z toho všeho doslova bláznila a byla zoufalá. Nechtěla to. Jednou však měla vidinu, která  se týkala její smrti. Osud ostatních byl vždy naplněn. Ale může ona ten svůj změnit? A co všechno se ještě stačí odehrát?

1. část♥ 2. část♥

 

Stav: rozepsaná

Děj:

Po několik tisíciletí je druh stříbrného vlka velmi vážně ohrožen. Tento vlčí druh je i něčím vyjmečný a jedinečný. Jednou na ně zaútočí smečka nelítostných, krvelačných kříženců, kteří se také nazývají jako - „Vlčí drápy. “ Vyhubí tento vzácný druh do posledního jednince. Ničí každou vlčí smečku, kterou potkají. Dělá jim to radost. Jejich tvůrcem těchto stvůr jsou samotní Volturiovi. Jenže si nevšimli toho, že jeden jediný a poslední potomek tohoto vlčího rodu přežil. A tím posledním a jediným jedincem je, právě že naše Bella. Co na tuto vlčí dívku ještě čeká? Zapletou se tam i naši Cullenovi? A co když dalším cílem těchto vlčích stvůr, je smečka z Laspush? Co všechno se ještě odehraje? Podaří se Belle zlikvidovat a zničit křížence? To vše se dozvíte v mojí nové jednorázové povídce.

1. část

 

 

http://nd03.jxs.cz/112/607/adeed79466_65375986_o2.jpg

stav: rozepsaná

Děj:

 

Toto je moje první jednorázovka s názvem For what do I really live? V překladu to znamená: Pro co mám vlastně žít?. Napsala jsem ji při svoji chmurné náladě, tak se mi prosím nedivte, že je divná. Dávám vám to tu jen pro zkoušku, abych zjistila vaše názory na ní. Jestli se vám líbila nebo ne to mi jedno. Hlavně mi prosím, zanechte komentík z vaším názorem. Je to vlastně o tom, že Belle zemřeli rodiče a sourozenci ve válce a jí jako jediné se podařilo utéct a přežít. Jak, se s tím vším Bella vyrovná? Najde někoho s kým, by mohla být  zase štastná? Nebo spadne nadno? Povídka bude rozdělena  na tři části. No to, by bylo asi tak všechno. Přeji vám hezké čtení. Vaše bella130

1. část ♥ 2. část♥ 3. část ♥

Stav: dokončená

 

Děj:

Edwardovy a Belle se narodila první dcera Bree Tanner Cullen. Žilo se jim dobře, až do doby, kdy Bree jednoho dne zmizela. Nikdo neví, jak a proč. Bella se z toho psychycky zhroutila. Edward jí pomohl se s tím vyrovnat. O pár let později se jim narodila Renesmé. Díky ní opět začalo všechno vzkvétat.  Dozví se Renesmé o své sestře? A pokud, ano, jak zareaguje? Co udělá? Vydá se ji hledat? A další otázka - Proč jí to rodiče celé ty roky tajili? To vše se dozvíte v mojí nové jednorázovce.

zde

 

Stav: Dokončená

Děj:

Tato povídka je o utrpení jedné duše, která hledá novou naději a  ztracený život. Usměje se na tuto ubouhou duši štěstí?
1. část 2. část
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nic jiného si nezasloužím
V křídlech hříchů lásky
 
Dokážu zapomenout?
Jen v bílé růži se skrývá naděje
 
 
Poslední plamen uhasíná
 
Ta bolest je větší než cokoliv
 
Poslední plamínek naděje
 
Je pro mě vším
 
Zatmění
 
Poslední slova před smrtí
 
Jak to jednou bylo
 
spoluatorská s misppulí - Odchod beze změny
Bez gravitace
 
 
Drabble povídky
I upíry občas trápí migréna
Ve stínu ostří
 
 
 
 
 
 
 
 

( 3 světy)

spoluautorka: AliceHaleCullen

Děj: připravuje se

 

 

 

Spolupráce: mispulka a Upirek

Stav: připravuje se

 

Děj:

Vědci přišli na to, že upíři existují. Proto vzali DNA upír a DNA člověka a vytvořili klony. Kloni vypadají jako upíři, jen jsou pomalejší a slabší. Kloni mají za úkol vyhladit všechny opravdové upíry. Ale co když se jeden klon zamiluje?

 

 


Moje povídky naleznete takézde


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od belly130:

 1 2   Další »
14. dajdemis
26.01.2013 [13:24]

Koncem začíná vše nové.:*

13. BlackStar admin
06.10.2012 [16:13]

BlackStarAhoj,
na tvoju žiadosť bol zmazaný drabble První den ve škole? Test z matematiky? A proč ne?

Tiež by som ťa rada upozornila, že ti niektoré obrázky na zhrnutí nefungujú, tak sa na o pozri. Vďaka. Emoticon

12. SiReeN
13.11.2011 [11:07]

SiReeNAhoj, pokud tě neodradí ta délka (byly by z toho dvě krásně dlouhý kapitoly Emoticon), tak máš něco na e-mailu. Emoticon Snažila jsem se, jak nejlíp umím, tak třeba si z toho něco přínosného vezmeš. Emoticon

11. SiReeN
06.11.2011 [15:43]

SiReeNAhoj, psala jsem ti na e-mail, tak až budeš mít čas, mrkni na to. Díky. Emoticon

23.09.2011 [13:58]

KacenQaCullenJsem velice ráda, že mě tak vnímáš, i když já si v mezích myslím své. Emoticon Samozřejmě že i ty máš rozjezd na budoucé kariéru spisovatele, jen je třeb ji trénovat, a to se ne každému poštěstí. Ale za tvůj názor děkuju, nemůžu popřít, že mě moc potěšil. Emoticon
Na obdivování je tu více autorů, kterým já nesahám ani po paty. Emoticon

23.09.2011 [11:58]

KacenQaCullenNení vůbec důvod, proč bys měla závidět. Emoticon Každý autor umí skvěle psát, jen je potřeba to trénovat. A ani já ho netrénuju tak dobře, jak bych měla, jsem amatér, a tak vypadá i moje tvorba, ale vím, že jsem pokrok udělala. Emoticon Ať už je to jakkoli, moc ti děkuju za tak krásný komentář, i těch pár slovíček a pochval dokáže člověku udělat úsměv na tváři a právě díky takovým liděm, jako jste vy, se autoři přemáhají, aby psali. Emoticon Ještě jednou mé díky a snad jsem tě nepohoršila natolik. Emoticon

24.08.2011 [9:20]

KristinaCullenAhoj, chcela som ti povedať, že som pridala ďaľšiu časť Piata raasa... www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/piata-rasa-2-kapitola/

12.08.2011 [20:48]

Lucka002Ahoj,
děkuji za Tvůj komentář u mé jednorázovky, mám z něj radost. Emoticon Jinak musím říct, že na Shrnutí máš dokonalou písničku, mám ji taky staženou v počítači, u takových ráda píšu, uklidňují mě... No, to jsem odbočila, děkuji. Emoticon

24.07.2011 [19:16]

DeedeeAhoj.
Píšu ti sem, abych ti složila svoje obrovské díky za komentář u Katherine. Něco takové mi snad ještě nikdo nenapsal a od autorky, jako jsi ty, to je neuvěřitelná pocta. Úplně si mě tím dostala.
Moc děkuju a těším se na tvoje další věci. Deedee Emoticon Emoticon

18.07.2011 [8:22]

mockrát děkuji Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!