Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LoveRose

alice-barbie 25


LoveRose

LoveRosePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: SR- Banská Bystrica

Věk: 16

O mně: Na začiatku som Twilight odsudzovala. Nechápala som, čo na tom ostatných láka, prečo sú toho plné časopisy. Raz však do školy doniesla kamarátka, (totálny blázon do Twilight) film Twilight. Ja som bola zvedavá a tak som si ho požičala. V ten deň som si ten film pozrela 3 krát. Nasledujúci deň zase a tak som sa aj ja chtiac-nechtiac stala jednou z tých, ktorých chytil Twilight za srdce.

Teraz milujem aj písanie poviedok. Slohy boli odjakživa mojou špecialitkou :D. Najväčšou odmenou sú pre mňa komentáre, priaznivé či nie, aspoň viem čo zlepšiť ;).

Som trošku blázon, ale to vo svojej skrytej podstate každý :P. Rada sa smejem a mám rada svojich kamarátov.

To je asi tak všetko čo o sebe napíšem, takže ostávajú už len dve slová a smajlík.
THE END :D

Kontakt:

E-mail: k.geletova (zavináč) gmail.com

ICQ: 498616319ICQ status

Statistiky:

Moje články: 49

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 7. 2010

Poslední přihlášení: 27. 3. 2016, 18:38

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od LoveRose

Poviedky od LoveRoseKapitolové: Násilník Bells, si doma? Knižnica mŕtych Dokonalý, ale starší Jednorázovky: Skok do prázdna Sultánova dcéra Paródia: Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena!

Články:

 

Friendship value

Friendship valueBella odchádza na vysokú, Alice tiež, každá niekam inam... ako to vníma Bella? Vydrží ich priateľstvo aj takto na diaľku?

Double drabble - 200 slov.

 

Násilník - 5. kapitola

Násilník - 5. kapitolaVeľmi ma mrzí, že to tak dlho trvalo do ďalšej kapitoly. Po návrate z Anglicka som však mala taký zaberák v škole, že som sa len učila, jedla a spala. Takže dúfam, že mi to prepáčite.

V každom prípade, táto kapitola sa bez namáhania podarila na vyše 1000 slov! Čo sa mi ešte nestalo. Takže dúfam, že sa bude páčiť a že Charlieho po tomto neukameňujete. Príjemné čítanie. :) LoveRose

 

Násilník - 4. kapitola

Násilník - 4. kapitolaBellina sebaľútosť možno končí. Alebo nie?

 

Násilník - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Násilník - 3. kapitola... Toto je nový študent Jasper Whitlock...
... Cítil som sa ako v prvej triede, keď som písal lístoček...
... Dobre, stretneme sa o piatej...

 

Násilník - 2. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Násilník - 2. kapitola... Prvýkrát sa to stalo, keď som mala ledva trinásť...
... Volám sa Jasper...
... Tak ty si myslíš, že môžeš odchádzať zo školy kedy sa ti zachce?

 

Násilník - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Násilník -  1. kapitolaCez deň muž, ktorý zachraňuje životy a pomáha ľuďom v núdzi. V noci násilník, čo si hrubo berie telo svojej dcéry.

 

Dokonalý, ale starší - 3. kapitola

Dokonalý, ale starší - 3. kapitolaOspravedlňujem sa, že mi tak dlho trvala ďalšia kapitola tejto poviedky. Dúfam, že si na ňu ešte aspoň trochu pamätáte. Dej sa zmení a odkloní sa od pôvodne plánovanej línie. Edward má jedno malé-veľké tajomstvo a Bella sa s ním vysporiada po svojom. Ako teenager, s ktorým plieskajú hormóny. Príjemné čítanie. ;)

 

Kúsok po kúsku...

Kúsok po kúsku...Bella sa konečne zotavila z odchodu Edwarda. Už bola schopná vnímať, tešiť sa z maličkostí, jednoducho žiť normálny život. Vtom jej však Alice, ktorá zostala, aby ochraňovala Bellu, donesie niečo, z čoho sa jej znova zrúti celý svet. (100 slov)

 

Som rád, že si prišla

Som rád, že si prišlaJeho svet nebol odo dňa, keď sa prvýkrát stretli, už nikdy rovnaký.

 

Dokonalý, ale starší - 2. kapitola

Dokonalý, ale starší - 2. kapitolaBella dostane úder pod pás? Od koho?

 

Knižnica mŕtvych - 8. kapitola

Knižnica mŕtvych - 8. kapitolaStratený diadém sa zjaví práve vo chvíli, keď to budú najmenej čakať... Edward pocíti niečo veľmi čudné, akoby sa na jeden úder srdca stal... človekom?

 

Dokonalý, ale starší - 1. kapitola

Dokonalý, ale starší - 1. kapitolaTáto kapitola bude o bežnom dni našej 14-ročnej Bells, o jednom skoro pohľade a jednej malej mrške! :D

 

Bells, si doma? - Epilóg

Bells, si doma? - EpilógTak a je tu koniec mojej kapitolovky Bells, si doma? Dúfam, že sa vám páčila... Vaša LoveRose. :)

 

Plastiková Barbie

Plastiková BarbieNapadlo niekomu niekedy, že Rose nie je len obyčajná mrcha? Že má svoje pocity, ale všetci si myslia, že to len hrá, keď ich dáva najavo?

 

Dokonalý, ale starší - Prológ

Dokonalý, ale starší - PrológPríbeh je o tom, ako sa mladá Bella, ktorá ide práve oslavovať 14 rokov, zaľúbi do maturanta Edwarda Cullena. Má jej láska šancu aj napriek vekovému rozdielu?

 

Bells, si doma? 13 - Čo je to s tebou, Ed?

Bells, si doma? 13 - Čo je to s tebou, Ed?Spamätá sa Edward z pobytu za mrežami? Bella a jej pôrod... Toto je predposledná kapitola poviedky, takže dúfam, že sa vám bude páčiť. :) Príjemné čítanie! :)

 

Môj nedokonalý Edward

Môj nedokonalý EdwardVyjadrenie Bellinej lásky k Edwardovi v štýle drabble (100 slov). :)

 

Carlislova milenka

Carlislova milenkaDouble drabble, 200-slovná poviedka. Je to môj prvý pokus, takže dúfam, že je to dobré. Príjemné čítanie, LoveRose. :)

 

Knižnica mŕtvych - 7.kapitola

Knižnica mŕtvych - 7.kapitolaEdward zistí, ako je to s históriou diadému, a Bellu zase pochytí mánia rezania sa... Prečo?

 

Bells, si doma? 12 - Prepustenie

Bells, si doma? 12 - PrepusteniePo veľmi dlhom čase sem pridávam ďalšiu kapitolku a dúfam, že ste na mňa nezanevreli za to, že som tak dlho nepísala. Ospravedlňujem sa a teraz k poviedke... Edwarda pustia z väzenia, ale niečo bude iné...

 

Kamarátky na život a na smrť

Kamarátky na život a na smrťV tomto zložitom svete, ktorý nám dáva lásku, sny, priateľov, hrôzy či strach, sú Alice a Bella tie najlepšie kamarátky, ktoré sa vždy podržia. Teraz však majú krízu... Nedávno mala Alice narodeniny, ale Bellu nepozvala na oslavu... Ako sa vyrieši konflikt priateliek? Budú stále priateľkami?

 

Knižnica mŕtvych - 6. kapitola

Knižnica mŕtvych - 6. kapitolaAko dopadne rozhodnutie Edwarda?

 

Bells, si doma? 11 - Súd

Bells, si doma? 11 - SúdAko dopadne Edwardov súd? Prajem príjemné čítanie.

 

Knižnica mŕtvych - 5. kapitola

Knižnica mŕtvych - 5. kapitolaUhryzne Victoria Bellu? Aké jej dá ultimátum? Čo bude robiť Edward so vzťahom Belly a Carlisla?

 

Bells, si doma? 10 - Dva listy

Bells, si doma? 10 - Dva listyNájdu Carlisle s Edwardom Samanthu? Čo za listy to dostane Edward? Prijemné čítanie. :)

 

Knižnica mŕtvych - 4. kapitola

Knižnica mŕtvych - 4. kapitolaČo dlží Bella Victorii? Pre akú vec ju chce naša Vicki zabiť?

 

Bells, si doma? 9 - Stratená sesternica

Bells, si doma? 9 - Stratená sesternicaAko zareaguje náš novopečeneý otecko Ed? A kto je tá stratená sesternica? Akú pomstu vymyslela Samantha?

 

Knižnica mŕtvych - 3. kapitola

Knižnica mŕtvych - 3. kapitolaAko Edward vezme bozk Carlisla a Belly, či Marianne, ako ju on pozná? Ako vezme Bella, že pre Carlisla je pravdepodobne len úlet?

 

Bells, si doma? 8 - To nie je možné!

Bells, si doma? 8 - To nie je možné!Čo nie je možné? Aké prekvapenie čaká Edwarda? Prežije Samantha útok Belly?

 

Knižnica mŕtvych - 2. kapitola

Knižnica mŕtvych - 2. kapitolaAko dopadne návšteva u Cullenovcov? Čo bude cítiť Edward? Akú rolu pripísal Carlisle Belle?

 

Bells, si doma? 7 - Odpusť mi, Bells!

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Bells, si doma? 7 - Odpusť mi, Bells!Ako dopadne Edwardovo požiadanie o to, aby mu Bella odpustila jeho idiotské správanie?

 

Knižnica mŕtvych - 1. kapitola

Knižnica mŕtvych - 1. kapitolaDúfam, že vás minulý diel zaujal a ak hej, tak si potom môžete prečítať tento... Bella sa stretne s... a zaľúbi sa do... Nie je to Edward, ale v pokračovaní poviedky tam bude figurovať najmä on a Cullenovská rodina. :) Prijemné čítanie. :)

 

Bells, si doma? 6 - Idiot

Bells, si doma? 6 - IdiotBella sa chystá prekvapiť Edwarda, že žije. Bohužiaľ, on sa v tej istej chvíli pokúša oznámiť rodine, že je zasnúbený tri dni po smrti svojej životnej lásky. Ako táto komplikovaná śituácia dopadne?

 

Knižnica mŕtvych - Prológ

Knižnica mŕtvych - PrológV deň, keď ten človek zomrel tajomnou smrťou, dostal pohľadnicu. Nebolo na nej nič okrem jeho mena, adresy a obrázku rakvy... Čo mal však tento človek spoločné s Cullenovcami? Čo stadiaľto má vôbec niečo spoločné s Cullenovcami? Prijemné čítanie, vaša LoveRose.

 

Bells, si doma? 5 - Zasnúbenie

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Bells, si doma? 5 - ZasnúbeniePo dlhej dobe je tu piata časť Bells, si doma? V tejto kapitola sa niekto s niekým zasnúbi, niekto oživí, niekto niekoho prekvapí... Kto sa skrýva za tými niekto? Dozviete sa v tejto kapitole.

 

Bells, si doma? 4 - Upírka

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Bells, si doma? 4 - UpírkaUž je to dávno, čo som pridala tretiu časť, pôvodne jednorázovej poviedky. Na vaše vyžiadanie sa z nej stala kapitolovka. Ak si na ňu niekto ešte pamätáte, tak tu vám na zlatom podnose dávam štvrtú časť poviedky - Bells, si doma?

 

Bells, si doma? - 3. - Pomsta

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Bells, si doma? - 3.  - PomstaVyjde Bellin plán na pomstu Edwardovi? Ako skončí ich príbeh a príbeh tejto jednorázovky?

 

Sultánova dcéra 3. - A ako to bolo ďalej?

Sultánova dcéra 3. - A ako to bolo ďalej?Je tu posledný diel mojej jednorázovej poviedky. Snáď sa vám bude páčiť. :)

 

Jedna noc, ktorá zmenila môj život! - 1. kapitola

Jedna noc, ktorá zmenila môj život! - 1. kapitolaBella je tanečnica a kurtizána, ktorá predáva mužom svoje telo. Jedného dňa si ju však objedná záhadný mladík, ktorý je ako ináč Edward Cullen. Čo sa stane? (Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Je to moja prvotina. Každá kritika bude vítaná. :))

 

Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena!

Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena! Poznáte to, keď sa Emmett nudí. Vždy to veští katastrofu. Ale čo to porobil tentoraz?

 

Sultánova dcéra 2. - Akcia Vyslobodenie

Sultánova dcéra 2. - Akcia VyslobodenieTak tu je sľúbené pokračovanie Sultánovej dcéry. Je to dosť krátke, ale dúfam, že sa bude aj tak páčiť. Tento diel je o úteku Edwarda a Belly z hradu. Prijemné čítanie a ak sa vám chce, zanechajte nejaké komentíky. :)

 

Bells, si doma? 2 - Charlie

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Bells, si doma? 2 - CharlieTakže... Na požiadanie som spravila druhú kapitolu tejto poviedky. 15+ som dala len pre istotu, nemyslím, že je to až také zlé. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Vaša LoveRose :)

NEWS

Eclipse guys for Seventeen magazine!

Mike, Embry, Demetri a Paul pózujú, musím povedať, že sú fakt krásny. :) Video + fotky. Dúfam, že sa budú páčiť. :)

NEWS

Teen Choice Awards 2010 - fotky, videá

Krásne fotečky Taylora Lautnera a Ashely Green + videá z Teen Choice Awards 2010...:)

NEWS

Robert Pattinson outtakes from the AnOther Man Photoshoot

Robert Pattinson outtakes from the AnOther Man PhotoshootDúfam, že tu tie fotky ešte neboli ale myslím, že sú nové. Prijemné okukávanie :)

 

Sultánova dcéra

Sultánova dcéraBella žije v Arábii ako dcéra sultána. K jej životu patrí prepych a milión mužov na jeden prst. K jej otcovi donesú na rozsudok chudobného predavača kobercov, Edwarda. Vzhľadom na to, že Bella má po otcovi prevziať kráľovstvo, zúčastní sa audiencie a do mladého Edwarda sa zaľúbi. Bohužiaľ, jej otec trvá na rozsudku smrti. Podarí sa Belle Edwarda zachrániť? Budú spolu?

Dokončeno

Bells, si doma?

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Bells, si doma?Edward odmietol Bellu ale sám pociťuje neskutočnú túžbu po jej tele...Poviedka je 18+. Pls komentíky a prijemné čítanie. :)

 

Maľovanie TWILIGHT obalov

Tento názov iste nikoho neupútal, ale keď uvidíte, čo sa skrýva v tom chalanovi - wau. :D Úplne okopíroval Twilight obaly na knihy a on to robil ručne! (Najlepšie je to od druhej minúty. :))Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!