Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jedna noc, ktorá zmenila môj život! - 1. kapitola

Jedna noc, ktorá zmenila môj život! - 1. kapitolaBella je tanečnica a kurtizána, ktorá predáva mužom svoje telo. Jedného dňa si ju však objedná záhadný mladík, ktorý je ako ináč Edward Cullen. Čo sa stane? (Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Je to moja prvotina. Každá kritika bude vítaná. :))

Posledné úpravy účesu, líčenia, oblečenia a ide sa na parket. Vošla som za energickej hudby, spolu so Sashou, Maurice a Nancy. Každá sme pristúpili ku svojmu vytýčenému priestoru. Ja som mala pozíciu v strede, na vyvýšenom mieste, veď som aj bola najlepšia! Pohodila som vlasmi, zviazanými v chvoste a rukou sa chytila tyče. Obkrúžila som ju dokola a išla som čoraz nižšie. Potom som sa krásnou vlnovkou, dostala zase do stojatej polohy a poriadne som to roztočila. Krútila som sa okolo tyče a nastrkovala zadok a prsia svojim chtivým divákom. Za oblečenie mi pchali sto aj tisíc dolárové bankovky a ja som im za to zatancovala to najlepšie, čo som vedela. Ako každý večer.
Tanec skončil a ja som sa odobrala do svojej izby, v päť hviezdičkovom hoteli, v Las Vegas. Vyzliekla som sa a skočila do vane, ktorú som medzitým stihla napustiť všakovakými vonnými olejmi a bohviečím ešte. Do ruky som si zobrala pohár červeného vína a išla sa zrelaxovať. Za chvíľu mi má prísť zákazník, takže sa musím náležite pripraviť. Vyšla som z vane a postavi la sa pred zrkadlo. Svoje dlhé, hnedé vlasy som si rozpustila a nechala ich pozvoľna klesnúť na plecia. Líčenie som si nechala a prešla k šatníku, ktorý zaberal celú, jednu izbu. Rozmýšľala som, čo si oblečiem a nakoniec som si vybrala čierne kožené mini šaty a čierne kozačky po kolená. Práve som dokončovala úpravy šiat, keď zazvonil zvonček. Išla som otvoriť a vzhľad toho muža ma vážne prekvapil. Bol úchvatný. Bronzové vlasy, veľké svaly a zlaté oči. Zlaté? Ja už naozaj nie som normálna. Než som stihla akokoľvek douvažovať, prihovoril sa mi zamatový hlas:
Ahoj, ideme na vec?"
„Ak máš dosť peňazí?" odvetila som otázkou. Z vrecka vytiahol hrubý balíček a hodil mi ho.
„Je to dosť?" opýtal sa ma skorej pre to aby niečo povedal, ako preto, že chcel počuť odpoveď.
„Je... " povedala som zarazene a vtiahla ho za golier košele dnu. On na nič nečkal a vrhol sa mi na pery. Hanblivo mi ich bozkával, ale ja som sa už s takýmito mužmi stretla a tak som využila chvíľu, keď chcel rozprávať a vkĺzla mu jazykom do úst. Vášnivo som ho bozkávala a aj on sa začal osmeľovať. Prechádzal mi rukou po bokoch až na stehná a zasa späť. Prešiel na môj zadok a stisol ho. Vzdychla som mu do úst a on to okamžite využil. Vkĺzol jazykom do mojich úst a lačne ich plienil. Všetko bolo krásne ale bol akýsi kŕčovitý. Akoby mal tie pohyby naučené... S týmto som sa ešte nestretla.
Ostatné si asi viete predstaviť. Zhodil ma na posteľ a jedným chmatom, mi roztrhol šaty. Trošku ma to nahnevalo, lebo to boli moje obľúbené šaty. Rukou mi prechádzal po prsiach, medzi nimi, dráždil mi ich a potom to isté robil s mojou jaskynkou. Obyčajne som len predstierala, že ma chlapík naozaj vzrušuje, ale teraz to bolo niečo iné. Každý môj vzdych, každé moje stiahnutie okolo neho, bolo skutočné. Nechápala som to a bolo mi to jedno. Plne som si užívala tú chvíľu, ktorú so mnou trávil. Po asi desiatich minútach so mnou skončil a ja som sa vyčerpane zvalila na vankúš. On nie. Vstal a pozbieral si oblečenie. Obliekol sa a povedal:
„Bola si dobrá." S týmito slovami odišiel a ja som len vyjavene kukala na dvere, ktorými prešiel. Za chvíľu sa ozvalo zaklopanie. Nahota mi nikdy neprekážala, tak som nahá prešla k dverám a otvorila ich dokorán. Pred nimi stál ten chlap, teda skôr chlapec, a divne na mňa pozeral.
„Čo chceš?" opýtala som sa ho otrávene. No čo? Urazil ma tým, že odišiel s takýmito slovami. Bola som zvyknutá na chválu a nie na takéto... zlé zaobchádzanie. Odsunul ma z cesty a vošiel do mojej izby. Zatvoril za nami dvere a začal:
„Tvoje číslo," odpovedal jednoducho, na moju otázku.
„Osobné, či služobné?"
„Osobné. Služobné predsa už mám," usmial sa a podal mi pero s papierikom. Napísala som mu číslo môjho mobilu a podala mu papierik. On si ho prečítal a zastrčil do vrecka čiernych džínsov.
„Ďakujem," povedal a znovu sa záhadne vyparil.

Posledné úpravy účesu, líčenia, oblečenia a ide sa na parket. Vošla som za energickej hudby, spolu so Sashou, Maurice a Nancy. Každá sme pristúpili ku svojmu vytýčenému priestoru. Ja som mala pozíciu v strede, na vyvýšenom mieste, veď som aj bola najlepšia! Pohodila som vlasmi zviazanými v chvoste a rukou sa chytila tyče. Obkrúžila som ju dokola a išla som čoraz nižšie. Potom som sa krásnou vlnovkou dostala zase do stojatej polohy a poriadne som to roztočila. Krútila som sa okolo tyče a nastrkovala zadok a prsia svojim chtivým divákom. Za oblečenie mi pchali sto aj tisíc dolárové bankovky a ja som im za to zatancovala to najlepšie, čo som vedela. Ako každý večer.

Tanec skončil a ja som sa odobrala do svojej izby v päť hviezdičkovom hoteli v Las Vegas. Vyzliekla som sa a skočila do vane, ktorú som medzitým stihla napustiť všakovakými vonnými olejmi a bohviečím ešte. Do ruky som si zobrala pohár červeného vína a išla sa zrelaxovať. Za chvíľu mi má prísť zákazník, takže sa musím náležite pripraviť. Vyšla som z vane a postavila sa pred zrkadlo. Svoje dlhé, hnedé vlasy som si rozpustila a nechala ich pozvoľna klesnúť na plecia. Líčenie som si nechala a prešla k šatníku, ktorý zaberal celú jednu izbu.

Rozmýšľala som, čo si oblečiem a nakoniec som si vybrala čierne kožené mini šaty a čierne kozačky po kolená. Práve som dokončovala úpravy šiat, keď zazvonil zvonček. Išla som otvoriť a vzhľad toho muža ma vážne prekvapil. Bol úchvatný. Bronzové vlasy, veľké svaly a zlaté oči. Zlaté? Ja už naozaj nie som normálna. Než som stihla akokoľvek douvažovať, prihovoril sa mi zamatový hlas:

„Ahoj, ideme na vec?"

„Ak máš dosť peňazí?" odvetila som otázkou. Z vrecka vytiahol hrubý balíček a hodil mi ho.

„Je to dosť?" opýtal sa ma skorej pre to, aby niečo povedal ako preto, že chcel počuť odpoveď.

„Je... " povedala som zarazene a vtiahla ho za golier košele dnu. On na nič nečkal a vrhol sa mi na pery. Hanblivo mi ich bozkával, ale ja som sa už s takýmito mužmi stretla, tak som využila chvíľu, keď chcel rozprávať a vkĺzla mu jazykom do úst. Vášnivo som ho bozkávala a aj on sa začal osmeľovať. Prechádzal mi rukou po bokoch, až na stehná a zasa späť. Prešiel na môj zadok a stisol ho. Vzdychla som mu do úst a on to okamžite využil. Vkĺzol jazykom do mojich úst a lačne ich plienil. Všetko bolo krásne, ale bol akýsi kŕčovitý. Akoby mal tie pohyby naučené... S týmto som sa ešte nestretla.

Ostatné si asi viete predstaviť. Zhodil ma na posteľ a jedným chmatom, mi roztrhol šaty. Trošku ma to nahnevalo, lebo to boli moje obľúbené šaty. Rukou mi prechádzal po prsiach, medzi nimi, dráždil mi ich a potom to isté robil s mojou jaskynkou. Obyčajne som len predstierala, že ma chlapík naozaj vzrušuje, ale teraz to bolo niečo iné. Každý môj vzdych, každé moje stiahnutie okolo neho bolo skutočné. Nechápala som to a bolo mi to jedno. Plne som si užívala tú chvíľu, ktorú so mnou trávil. Po asi desiatich minútach so mnou skončil a ja som sa vyčerpane zvalila na vankúš. On nie. Vstal a pozbieral si oblečenie. Obliekol sa a povedal:

„Bola si dobrá." S týmito slovami odišiel a ja som len vyjavene kukala na dvere, ktorými prešiel. Za chvíľu sa ozvalo zaklopanie. Nahota mi nikdy neprekážala, tak som nahá prešla k dverám a otvorila ich dokorán. Pred nimi stál ten chlap, teda skôr chlapec, a divne na mňa pozeral.

„Čo chceš?" opýtala som sa ho otrávene. No čo? Urazil ma tým, že odišiel s takýmito slovami. Bola som zvyknutá na chválu a nie na takéto... zlé zaobchádzanie. Odsunul ma z cesty a vošiel do mojej izby. Zatvoril za nami dvere a začal:

„Tvoje číslo," odpovedal jednoducho na moju otázku.

„Osobné, či služobné?"

„Osobné. Služobné predsa už mám," usmial sa a podal mi pero s papierikom. Napísala som mu číslo môjho mobilu a podala mu papierik. On si ho prečítal a zastrčil do vrecka čiernych džínsov.

„Ďakujem," povedal a znovu sa záhadne vyparil.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jedna noc, ktorá zmenila môj život! - 1. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!