Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Carlislova milenka

Stephenie Meyer


Carlislova milenkaDouble drabble, 200-slovná poviedka. Je to môj prvý pokus, takže dúfam, že je to dobré. Príjemné čítanie, LoveRose. :)

Práve mi od nej ťukla SMS. Otvoril som ju a čítal slová od tej pôsobivej, krásnej a zábavnej ženy.

Carlisle, si moja jediná a životná láska. Tí, čo som ich mala pred tebou, sú trpká minulosť. Dúfam, že mi odpustíš, že som ti o nich zabudla povedať.

No on jej to neodpustí. Mal dve veľké lásky a obe ho sklamali. Esme záležalo viac na adoptovaných deťoch ako na ňom, a preto sa vzťah začal postupne rúcať. A čo sa týka Aileen... hnusná, vypočítavá mrcha, ktorá ho chcela len kvôli peniazom.

Prečo sú ženy také zložité? Prečo je láska taká zložitá? Prečo musíme toho, koho milujeme, po istom čase stratiť? Prečo nás musia niektorí ľudia sklamať? Prečo mám práve ja ostať sám?

Smutne si povzdychol a vyťukal odpoveď:

Drahá Aileen,

podľa mňa je vo vzťahu dôležitá najmä úprimnosť a láska k druhému, ktorú si mi ani ty, ani Esme, neposkytli. Bude mi veľmi ľúto za našimi prežitými chvíľami, ale nie si pre mňa tá pravá.

Tvoj Carlisle

Takto si všetko, na čom staval, pokazil. Už nemá milujúcu rodinu, s ktorou môže chodiť na lov, či milenku, s ktorou si môže plniť svoje roztopašné sny. Všetko sa pokazilo, a niet cesty späť.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Carlislova milenka:

 1
04.10.2011 [10:12]

DarkFirefliesJestli Esmé opustil proto, že měla ráda své děti... Moc pěkný drabble. Emoticon Emoticon

24.06.2011 [15:41]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.05.2011 [20:25]

Kika57 Emoticon Mě ho moc líto neni... Opustit ženu, která by pro něj udělala všechno jenom pro to, že má ráda "svoje" děti? Podle mě si zaslouží být sám... když si ničeho neváží Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!