Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Bells, si doma?

Bells, si doma?Edward odmietol Bellu ale sám pociťuje neskutočnú túžbu po jej tele...Poviedka je 18+. Pls komentíky a prijemné čítanie. :)


“Ed, poď si zahrať šachy.” Volala ma Alice. No teraz som na to nemal chuť. Evidentne to už videla v budúcnosti a tak si len otrávane povzdychla a zvalila sa pred telku. Prepínala kanály a snažila sa nájsť niečo zaujímavé. Nakoniec sa zastavila na nejakej telenovele. Celá ona…
Rozmýšľal som čo idem robiť. Esme, Carlisle a Jasper boli na love, Emm s Rose vo svojej izbe skade sa niesli veľmi povedomé zvuky. Určite budeme musieť zase kupovať novú posteľ. Čo by som dal za to keby som mohol robiť to čo oni. Ale Bella je príliš krehká. Nechcem jej ublížiť. Vo mne sa hádali dvoje moje ja. To dobré ale pomaly a isto prehrávalo. Zvuky z izby Rose a Emma začínaly naberať na intenzite a ja som pocítil tlak v nohaviciach. Ohromnou rýchlosťou som vybehol z domu a utekal k Bellinmu domu. Bol som taký nabudený, že by som ju… Ach! Ani na to nejdem myslieť. Začul som ešte smiech Alice a potom som sa už ocitol v hustom lese.
Pribehol som k dverám a zaklopal. Počkal som asi päť minút ale nikto neotváral. Napol som sluch a začul som sprchu a… a vzdychy. Obzrel som sa okolo seba. Charlieho auto bolo preč takže… Bella je sama doma. Otvoril som si dvere a potichu vyšiel hore schodmi. Celý dom napĺňala tá slastná hudba. Privrel som oči a preciťoval tie zvuky. Samo od seba sa moje telo pohlo a podišiel som k dverám kúpeľne. Otvoril som a uvidel som Bellinu siluetu v sprchovacom kúte. Tlak v nohaviciach bol neznesiteľný. Vyzliekol som sa a podišiel ku kútu…
Bella:
Konečne odišiel Charlie.  Po Edwardovom odmietnutí sexu som už bola taká nažhavaná, že som sa rozhodla uspokojiť sa sama. Zobrala som si kozmetickú taštičku a opatrne vošla do kúpeľne. Nezamkla som sa, vedela som predsa, že nikto nie je doma. Vyzliekla som sa a vošla do sprchy. Najprv som si pustila horúcu vodu a celá sa uvoľnila. Potom som sa oprela o stenu a rozkročila nohy. Zavrela som oči a vsunula do seba jeden prst. Predstavovala som si, že je Edwarodov. Vzdychla som a zasunula druhý. Potom som nimi začala pohybovať a moje vzdychy naberali na intenzite. Zrazu som započula zvuk otvárajúceho sa kútu a otvorila som oči. Predo mnou stál ten koho som tu ani najmenej nečakal. Začervenala som sa lebo ma zastihol v takejto trápnej chvíli. On sa ale len usmial a podišiel ku mne. Pobozkal a prešiel mi rukami po chrbte až na zadok. Potom vytiahol zo mňa moje prsty a strčil si ich do úst.
Keď ich vytiahol oči mal úplne čierne. Vrhol sa na mňa a začal ma bozkávať po celej tvári až sa priblížil k ústam. Tie som už mala pootvorené rozkošou a on to rýchlo využil. Jazykom mi začal plieniť ústnu dutinu a ja som mu to oplácala rovnakou mincou. Potom sa začal pomaly zosúvať jazykom nižšie až sa dostal k mojim bradavkám. Opatrne ich oblizol a jednu vzal medzi svoje pery. Stlačil ju a ja som zavzdychala. Určite ho to potešilo lebo ju začal perami dráždiť zatiaľ čo druhú vzal do ruky a hral sa s ňou prstami. Potom to vymenil a ja som sa len rukami zapierala do steny lebo by som inak asi spadla.
Edward:
Ani som nevnímal čo robím. Poháňala ma len túžba po jej tele. Keď ju som ju zbadal nahú už som sa nedokázal udržať a prisal som na ňu svoje pery. Potom som sa začal hrať s jej plnými prsiami. Bella sa zapierala do steny a ja som jej začal jazykom kĺzať čoraz nižšie. Obkrúžil som jej pupok a následne doň vtlačil svoj jazyk. Bella nahlas zavzdychala a mne to spôsobilo rozkoš a aj ja som ticho vzdychol. Išiel som stále nižšie až som sa dostal k jej jaskynke. Roztvoril som jej viacej nohy a začal sa jazykom hrať s jej klitorisom. Bella vzdychala tak často až som to už nemohol vydržať. Nasmeroval som do nej svoj penis a vnikol do nej. Chvíľu sme si obaja užívali ten pocit plnosti a až potom som sa začal v nej opatrne pohybovať. Bola krásne vlhká a ja som začal prirážať viac a rýchlejšie. Bella sa začala triasť a zatínala mi nechty do ramien. Zrazu vykríkla, vzdychla moje meno a jej vnútorné svaly sa začali sťahovať okolo môjho penisu. Ja som ešte párkrát prirazil a tiež som dosiahol svoj orgazmus. Vyšiel som z nej a vypol sprchu. Schytil som ju do náručia a spoločne sme vyšli zo sprchy. Zabalil som ju do uteráka a odniesol ju do izby. Nežne som ju položil na posteľ a chcel som odísť ale ona si ma pritiahla späť.
A tak som si ľahol vedľa nej a začal sa jej hrať s vlasmi. Po chvíli zaspala a ja som opatrne vstal a chcel odísť keď som začul jej šepot:
“Edward, nechoď…” Otočil som sa a uvidel ako kľačí s rozkročenými nohami na posteli. Zase som pocítil tlak v penise a tak som sa priblížil k nej. Kľakol som si pred ňu a znova spojil naše telá. Prirážal som a pomaly sa dostával k orgazmu keď som začul štrkotať kľúče v zámke a Charlieho hlas: “Bells, si doma?”

Edward:

Ed, poď si zahrať šachy,” volala ma Alice. Teraz som na to nemal chuť. Určite to už videla v budúcnosti a tak si len otrávane povzdychla a zvalila sa pred telku ako taký kameň. Prepínala kanály a snažila sa nájsť niečo zaujímavé. Nakoniec sa zastavila na nejakej telenovele. Celá ona…

Chulio, ja som to naozaj nechcela... " rozplakala sa nejaká baba v telke. Brrr. Alice to sledovala s očividným zaujatím.

Mária, je to v poriadku. Odpúšťam ti." Toto som už nechcel počúvať.


Rozmýšľal som, čo idem robiť. Esme, Carlisle a Jasper boli na love, Emm s Rose vo svojej izbe odkiaľ sa niesli veľmi povedomé zvuky. Určite budeme musieť zase kupovať novú posteľ. Čo by som dal za to, keby som mohol robiť to, čo oni. Ale Bella je príliš krehká. Nechcem jej ublížiť. Vo mne sa hádali dvoje moje ja. To dobré ale pomaly a isto prehrávalo. Po našej hádke som celý skormútený odišiel domov a spomínal čo mi povedala...

Edward! Stále sa vyhováraš, že mi nechceš ublížiť, ale už sa poznáme tri roky a ty stále nič! Táto výhovorka je podľa mňa len ďalšie tvoje perfektne zohrané klamstvo! Určite ma už nemáš rád! Vypadni z tohoto domu a už sa nikdy nevracaj!" kričala na mňa hystericky.

Ja som taký somár! V tej chvíli keď mi do očí vykričala tieto slová, cítil som sa ako najväčší tyran na svete. A bol som. To ma hnevalo. Ja som nikdy nikomu neublížil! Teraz to už tak nevyzeralo.

Zvuky z izby Rose a Emma začínaly naberať na intenzite a ja som pocítil tlak v nohaviciach. V myšlienkach som sledoval dianie v ich izbe. Začal som si predstavovať na ich mieste seba s Bellou a to som už nevydržal. Najrýchlejšie ako som vedel, vybehol z domu a utekal cez našu lúku, k lesu, ktorý ma mal zaviesť k domu mojej milovanej Belly. Dobyvateľky môjho srdca. Bol som taký nabudený, že by som ju… Ach! Ani na to nejdem myslieť. Začul som ešte smiech Alice a potom som sa už ocitol v hustom lese. Bežal som a stromy okolo mňa sa len tak mihali. Zastal som na kraji lesa a pozrel sa na jej dom. V jej izbe sa nesvietilo. Možno spí. Znovu som pocítil túžbu a tak som sa znova rozbehol. Tentoraz už ľudským behom. Veď predsa len susedia...


Pribehol som k dverám a zaklopal. Počkal som asi päť minút, ale nikto neotváral. Napol som sluch a začul som sprchu a… a vzdychy. Obzrel som sa okolo seba. Charlieho auto bolo preč takže… Bella je sama doma. Otvoril som si dvere a potichu vyšiel hore schodmi smerom do kúpeľne. Tento dom už poznám ako vlastné boty, ako sa vraví. Celý ho napĺňala tá slastná hudba a vôňa - jej vôňa. Privrel som oči a preciťoval ten pach celým svojím upírím čuchom. Samo od seba sa moje telo pohlo a podišiel som k dverám kúpeľne. Otvoril som ich a uvidel
Bellinu siluetu v sprchovacom kúte. Nevidel som poriadne čo robí, ale vedel som si to veľmi živo predstaviť. Tlak v nohaviciach bol neznesiteľný. Potichu som sa vyzliekol a úhľadnne si poskladal oblečenie na podlahu. Podišiel som ku kútu a…


Bella:

Bella, zlatko, tak ja už pôjdem!" zakričal Charlie z predsiene. Mal ísť na nejakú trojhodinovú policajnú prednášku. Zbehla som dolu schodmi a objala ho na rozlúčku.

Nezaspi tam!" zakričala som ešte za ním. Počula som jeho smiech a potom už len štartovanie motora. Vyšla som hore schodmi a rozhodovala som sa, čo idem robiť. Po Edwardovom odmietnutí sexu som už bola taká nažhavaná, že som sa rozhodla uspokojiť sa sama. Zobrala som si kozmetickú taštičku a opatrne vošla do kúpeľne. Nezamkla som sa, vedela som predsa, že nikto nie je doma. Vyzliekla som sa a vošla do sprchy. Najprv som si pustila horúcu vodu a celá sa uvoľnila. Sval po svale, nerv po nerve som zmývala hnev na Edwarda.

Potom som si sadla na výčnelok a rozkročila nohy. Toto som ešte v živote nerobila. Videla som to len v telke. Zavrela som oči a vsunula do seba jeden prst. Predstavovala som si, že je Edwardov. Vzdychla som a zasunula druhý. Potom som nimi začala pohybovať a moje vzdychy rovnako ako vzrušenie naberali na intenzite. Zrazu som započula zvuk otvárajúceho sa kútu a otvorila som oči. Predo mnou stál ten koho som tu ani najmenej nečakala. Ten, pre ktorého som toto robila. Začervenala som sa, lebo ma zastihol v takejto trápnej chvíli. On sa ale len usmial a podišiel ku mne. Pobozkal a prešiel mi rukami po chrbte, cez boky až na zadok. Potom vytiahol zo mňa moje prsty a strčil si ich do úst.


Keď ich vytiahol oči mu úplne sčerneli. Tušila som, prečo takto zmenili farbu. Zrazu sa na mňa vrhol a tvrdo ma prirazil  k stene kútu. Perami sa celkom priblížil k môjmu uchu a vzrušene mi zašepkal:

Prepáč mi to, láska," a jemne sa zahryzol do môjho ušného lalôčika.

Začal ma bozkávať po celej tvári až sa priblížil k ústam. Tie som už mala pootvorené rozkošou a on to rýchlo využil. Jazykom mi začal plieniť ústnu dutinu a ja som mu to oplácala rovnakou mincou. Vytiahol jazyk z mojich úst a začal ním kĺzať čoraz nižšie, cez kľúčnu kosť, až sa dostal k mojim bradavkám, ktoré stvrdli pod jeho dychom a už dávno čakali v pozore na jeho dotyk. Opatrne ich oblizol a jednu vzal medzi svoje pery. Stlačil ju a ja som zavzdychala. Určite ho to potešilo, lebo ju začal perami dráždiť, zatiaľ čo druhú vzal do ruky a hral sa s ňou prstami. Potom to vymenil a ja som sa len rukami zapierala do steny, lebo moje nohy ma ťahali na zem a je som len-len odolávala ich prosbe. Edward to akoby vicítil a rukami chytil môj zadok a vyhupol ma na seba. Telom mi prešlo jemné mravčenie a ja som slastne vzdychla.


Edward:

Otvoril som dvere na kúte a uvidel tam Bellu ako sa vzrušuje. Mňa to vzrušovalo snáď ešte viac ako ju. Podišiel som k nej ledva premáhajúc túžbu po jej tele. Prešiel som jej rukami po chrbte, cez boky až na zadok Vytiahol som z nej jej prsty a oblizol ich. Bola na nich jej sladká šťava a ja som to už nevydržal...

Ani som nevnímal, čo robím. Poháňala ma len túžba po jej tele. Predtým som ale musel niečo opraviť. Perami som našiel jej ucho a potichu jej tam zašptal:

Prepáč," a skusol jej ušný lalôčik.

Potom som na ňu hneď prisal som na ňu svoje pery. Potom som sa začal hrať s jej plnými prsiami. Bella sa zapierala do steny a ja som si ju radšej vyhupol na seba, lebo som chcel, aby sa aj ona uvoľnila tak ako ja. Sklonil som hlavu, obkrúžil som jej pupok a následne doň vtlačil svoj jazyk. Bella nahlas zavzdychala a mne to spôsobilo rozkoš, vďaka ktorej som aj ja ticho vzdychol. Išiel som stále nižšie až som sa dostal k jej jaskynke. Roztvoril som jej viacej nohy a začal sa prstami hrať s jej klitorisom. Bella vzdychala tak často, až som to už nemohol vydržať. Nasmeroval som do nej svoj penis a vnikol do nej. Chvíľu sme si obaja užívali ten pocit plnosti a až potom som sa začal v nej opatrne pohybovať. Bola krásne vlhká a ja som začal prirážať viac a rýchlejšie. Bella sa začala triasť a zatínala mi nechty do ramien. Vtedy sa stali dve veci: Bella vykríkla, vzdychla moje meno a jej vnútorné svaly sa začali sťahovať okolo môjho penisu. Zároveň som začul odomykanie zámky na vchodových dverách a Charlieho krik:

Bells, si doma?"

Zhrnutie mojich poviedokSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bells, si doma?:

 1
1. míša
04.09.2011 [13:38]

drsny!

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!