Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena!

Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena! Poznáte to, keď sa Emmett nudí. Vždy to veští katastrofu. Ale čo to porobil tentoraz?

 

Emmet sa zas a znova nudil.
“Esme, môžem ti pomôcť navariť pre Bellu?”
“Nie!” rázne povedela Esme.
“Carlisle, zahráš sa so mnou na doktora a pacienta?”
“Nie!” rázne povedal Carlisle.
“Edward, môžem ti pomôcť zložiť novú skladbu?”
“Nie!” rázne povedal Edward.
“Rose, miláčik, nemôžeš ísť so mnou do našej spálne?”
“Nie!” rázne sa ozvalo z garáže. Alice  radšej preskočil, lebo vedel, že keby sa jej spýtal na nákupy už by išli a to sa mu nechcelo.
“Vy ma nemáte radi!” Zakričal na celý dom hystericky Emm a s plačom odišiel do svojej izby. Tam si zobral svojho milovaného macíka Pú a pritúlil sa k nemu.
“Aspoň ty ma máš rád!” povedal s láskou  a hladka mackovi bruško. Vtom sa z macka ozvalo:
“Nie!” Emm sa rozvzlykal a šmaril macka cez celú izbu. Ostatní Cullenovci, ktorí sa dole zvíjali od smiechu rozmýšľali čo idú robiť. Alice, Esme, Rose, Carlilse a Edward išli na lov a Jaspera nechali nech ukľudní Emmeta. Jasper vstal z kresla a vyšiel schodmi k Emmovej izbe. Jemne zaklopal a vzápätí sa takmer zvalil na zem, keď sa dvere prudko otvorili a v nich sa zjavila nadšená Emmova tvár.
“Ideš sa so mnou hrať?” Jasper rozmýšľal nad následkami ale žiadne ho nenapadali a tak pristal na hru s Emmom. Emm vzápätí začal poskakovať po celej izbe a radostne kričať:
“Jazzík sa so mnou ide hrať, Jazzík sa so mnou ide hrať!” Potom okolo neho prefrngol a vzápätí sa zjavil v obleku. Vzápätí panovačne prikázal:
“Choď si po svoje ružové šatičky!” Jasper, chudáčik vyrazil sa oliecť do Aliciných ružových šiat, náušníc a lodičiek ako mu to vylíčil Emmet. (Neskôr sám nechápal ako do lodičiek 34 napchal svoju nohu 48.)  Keď sa vrátil náramne sa zľakol. Emmet za ten čas čo bol preč celú svoju izbu prerobil na: toto a ukázal Jasperovi miesto na sedenie. Z malého čajníčka mu do malej šáločky nalial čajík z ruže a predstavil sa:
“Ja som Ken a ty?” Jaspera okamžite napadla pohotová odpoveď.
“Ja som Barbienka.” Vzápätí to oľutoval lebo Emmet začal.
“Pekné náušničky!” zasmial sa. Jazzík sa začínal do svojej role veľmi vžívať a zašepkal Emmetovi:
“Senzačný motýlik,” dievčensky sa zachichotal. Potom našpúlil svoju pusinku a Emmetík ho s radosťou pobozkal. Potom jedným okom zaregistroval Alice, ktorá sa na Jaspera naštvane pozerala Emmík chcel obhájiť svoju česť a začal:
“Alice, je mi to veľmi ľúto ale tvoj manžel má pochybnosti o svojej sexuálnej orientácii.” Vzápätí sa postavil a išiel po malú kameru, ktorá nahrávala celú hru. Podal  ju Alice, ktorá si prehrala video a s plačom odišla do svojej izby. Jazzík sa hneď pobral za ňou a Rose, ktorá stála za Alice na celý dom zakričala:
“EMMET CULLLEN!” Chudáčik Emmetík radšej zdrhol cez  okno.

Emmett sa zas a znova nudil, čo zas a znova neveštilo nič dobré. 

„Esme, môžem ti pomôcť navariť pre Bellu?” 

„Nie!” rázne povedala Esme. 

„Carlisle, zahráš sa so mnou na doktora a pacienta?”

„Nie!” rázne povedal Carlisle.

„Edward, môžem ti pomôcť zložiť novú skladbu?”

„Nie!” rázne povedal Edward. 

„Rose, miláčik, nemôžeš ísť so mnou do našej spálne?”

„Nie!” rázne sa ozvalo z garáže. Alice  radšej preskočil, lebo vedel, že keby sa jej spýtal na nákupy, už by išli a to sa mu nechcelo.

„Vy ma nemáte radi!” zakričal na celý dom hystericky Emm a s plačom odišiel do svojej izby. Tam si zobral svojho milovaného macíka Pú a pritúlil sa k nemu.

„Aspoň ty ma máš rád!” povedal s láskou  a hladka mackovi bruško. Vtom sa z macka ozvalo:

„Nie!” Emm sa rozvzlykal a šmaril macka cez celú izbu. Ostatní Cullenovci, ktorí sa dole zvíjali od smiechu rozmýšľali, čo idú robiť. Alice, Esme, Rose, Carlisle a Edward išli na lov a Jaspera nechali, nech ukľudní Emmetta. Jasper vstal z kresla a vyšiel schodmi k Emmovej izbe. Jemne zaklopal a vzápätí sa takmer zvalil na zem, keď sa dvere prudko otvorili a v nich sa zjavila nadšená Emmova tvár.

„Ideš sa so mnou hrať?” Jasper rozmýšľal nad následkami, ale žiadne ho nenapadali a tak pristal na hru s Emmom. Emm vzápätí začal poskakovať po celej izbe a radostne kričať:

„Jazzík sa so mnou ide hrať, Jazzík sa so mnou ide hrať!” Potom okolo neho prefrngol a vzápätí sa zjavil v obleku. Vzápätí panovačne prikázal:

 Choď si po svoje ružové šatičky!” Jasper, chudáčik, vyrazil obliecť sa do Aliciných ružových šiat, náušníc a lodičiek ako mu to vylíčil Emmet. (Neskôr sám nechápal ako do lodičiek 34 napchal svoju nohu 48.)  Keď sa vrátil, náramne sa zľakol. Emmet za ten čas, čo bol preč celú svoju izbu prerobil na: toto a ukázal Jasperovi miesto na sedenie. Z malého čajníčka mu do malej šáločky nalial čajík z ruže a predstavil sa:

 

„Ja som Ken a ty?” Jaspera okamžite napadla pohotová odpoveď.

„Ja som Barbienka.” Vzápätí to oľutoval, lebo Emmet začal.

„Pekné náušničky!” zasmial sa. Jazzík sa začínal do svojej role veľmi vžívať a zašepkal Emmetovi:

„Senzačný motýlik,” dievčensky sa zachichotal. Potom našpúlil svoju pusinku a Emmetík ho s radosťou pobozkal. Potom jedným okom zaregistroval Alice, ktorá sa na Jaspera naštvane pozerala. Emmík chcel obhájiť svoju česť a začal:

„Alice, je mi to veľmi ľúto, ale tvoj manžel má pochybnosti o svojej sexuálnej orientácii.” Vzápätí sa postavil a išiel po malú kameru, ktorá nahrávala celú hru. Podal  ju Alice, ktorá si prehrala video a s plačom odišla do svojej izby. Jazzík sa hneď pobral za ňou a Rose, ktorá stála za Alice na celý dom zakričala:

„EMMETT CULLLEN!” Chudáčik Emmetík radšej zdrhol cez okno.

Zhrnutie mojich poviedokSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Emm sa s Jazzom hrá, alebo ako bola z Jazza barbiena! :

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!