Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Násilník - 1. kapitola

Násilník -  1. kapitolaCez deň muž, ktorý zachraňuje životy a pomáha ľuďom v núdzi. V noci násilník, čo si hrubo berie telo svojej dcéry.

„Vykradájú zlatníctvo na rohu Formannovej a Piatej!"

„Ideme tam!" Rozbehol som sa a za mnou traja moji muži. Sadli sme do áut a vyrazili. Boli sme tam do piatich minút a do dvadsiatich bolo po všetkom. Neskúsení mladí chalani sa tam hrali na zlých chlapcov. Neviem na koho chceli zapôsobiť. Chcel som ich trochu vystrašiť, a tak skončili na noc v base. 

Pozrel som na hodinky. Bolo pol ôsmej. Mal by som ísť domov, aby som stihol športový prenos. 

„Ja už pôjdem domov. Maj sa, Frankie."

„Vidíme sa zajtra, Charlie."

Nasadol som do auta a vyrazil. Domov som prišiel v rekordnom čase. Dobehol som dnu. Na gauči ma už čakala deka a na stolíku predo mnou stálo ešte stále dobre vychladené pivo. Ešteže tak. Všade bolo čistučko. Chvalabohu. Zobral som ovládač a postupne sa ponoril do baseballu, po chvíli mi začala padať hlava. Ani som nezaregistroval hranicu bdenia a už som upadol do spánku. 

Zobudil som sa asi o druhej nad ránom. Vstal som a potichu vyšiel hore schodmi. Nazrel som do jej izby. Spala na boku, mladé a plné prsia mala tak blízko pri sebe, že vytvárali úzky žliabok.

Podišiel som k posteli a natiahol k tomu miestu prsty. Prešiel som tým žliabkom a už som sa nedal zastaviť. Opatrne som jej vyhrnul top až ku krku a vzal jej prsníky medzi dlane. Sklonil som sa k nim a zatiaľ čo som sal jednu stvrdnutú bradavku, druhú som stláčal medzi palcom a ukazovákom. Cítil som, že dych sa jej zmenil. Už nespala.

„Neboj sa, dievčatko moje, ocinko je už tu." Stiahol som si nohavice a taktiež jej šortky. Pretočil som ju na chrbát a roztiahol jej nohy. Začala som ju hladkať cez nohavičky, ktoré už boli vlhké. Reakcie tela len tak neovládne. 

„Takto sa mi to páči," zamrmlal som a stiahol jej nohavičky až na členky. Ešte viac som jej roztiahol nohy a jemne do nej vošiel. „Dnes si bola dobré dievčatko." Jemne som do nej vchádzal a vychádzal. Sila mojich prírazov ostávala rovnaká, iba rýchlosť sa zvyšovala.

Môj horúci dych zalieval jej prsia, ktoré som pomedzi to stláčal rukami. Cítil som, ako sa začala okolo mňa sťahovať, a v tom momente som do svojho vrcholu dospel aj ja. S hlasným výdychom som sa od nej odpojil, pozbieral si veci a odišiel sa osprchovať. Nevnímal som tiché vzlyky, ktoré sa otriasali jej izbou.

***

Zobudila som sa a hneď išla do sprchy. Chcela som zo seba zmyť tú špinu, ktorá na mne ostala po dnešnej noci. Drhla som sa tak, až som si skoro zoškriabala kožu. Vyšla som a v predklone si vyfénovala vlasy. Obliekla som si vyťahaný sivý sveter a čierne džínsy. Po tvári sa mi roztiekli slzy. Plakala som kým som jedla a balila sa do školy. Keď to odznelo, zobrala som kľúče od auta a vyrazila do školy. Bolo už takmer osem hodín. V aute som si ešte utrela červené oči, aby to na mne nikto nespoznal. 

Celý deň som bola apatická. Nevnímala som Jessicine bľabotanie o nejakej novej rodine plnej sexi chalanov, ktorí sa sem práve prisťahovali. 

„Bella, Bella, počúvaš ma?!" 

„Hmm..." Jej stačilo len toto a zase sa rozhovorila. Cítila som, ako sa mi do očí tisnú slzy. Už zase to na mňa ide. 

„Musím ísť, Jess. Zabudla som si spraviť úlohu na matiku."

„Ale matika už bola..." Jej hlas za mnou potichu odznieval a ja som len so sklonenou hlavou rýchlo kráčala preč. Skoro vôbec som nevidela, pred očami som mala hmlu. Rozbehla som sa. Prudko som otvorila dvere a chcela sa vydať k autu, kde by som si v súkromí poplakala, keď sa ozvalo tiché:

„Au!" Otočila som sa a všimla si nejakého chalana, ktorý si šúchal nos a pritom si ma skúmavo prezeral.

„Prepáč," zašepkala som a vyletela odtiaľ ako namydlený blesk. Preč od tých budúcich násilníkov, ktorí budú niekomu inému robiť to, čo môj otec robí noc čo noc mne. 


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Násilník - 1. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
25.04.2012 [20:23]

11dalia11 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.04.2012 [14:11]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.04.2012 [17:18]

Emoticon

22.04.2012 [13:27]

kikuskaZaujímavý nápad. Emoticon Emoticon Síce by tam bolo treba doladiť pár vecí, predsa len mi to prišlo také strohé, ale nebolo to až také zlé. Vlastne sa ti to celkom podarilo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [12:32]

monokl009To jo... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [10:18]

VampiresLoveno tyvole Emoticon. Tohle bude ještě zajímavý Emoticon .

22.04.2012 [8:35]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. lucka2010
21.04.2012 [18:56]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. mííš
21.04.2012 [18:38]

daj do toho viac a bude to fajn.. viac myslím ako viac Belliných pocitov a ovela viac aj Charlieho pocitov..!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon len to trošku rozpíš príp. požiadaj niekoho o pomoc Emoticon Emoticon teším sa na ďalšiu-je zo zaujímavý nápad..hrozný svinský ale takéto veci sa bežne dejú Emoticon takže rozpíš to a bude to fajn Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.04.2012 [13:19]

mima19974 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Rýchlo ďalšiu!!! Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!