Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele chloe


chloe

chloePráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Praha

Věk: 23

O mně: Mám ráda moře, plavání, potápění a vaření, ale hlavně moc ráda čtu dlouho do noci. Kromě toho ráda poslouchám hudbu a chodím do kina.

Jsem poměrně normální holka, jen jsem až krutopřísně upřímná a ne vždy si beru servítky. Říkám pravdu i když bolý. Chybí mi totiž takový ten filtr mezi hlavou a pusou. Jinak jsem ale celkem v poho člověk, co měl v životě jak kliku, tak i pořádnej pech. Jsem vždy pro každou špatnost a ráda se bavím. Někdy i na úkor někoho jiného, ale dokážu si udělat srandu i sama ze sebe, takže se to snad vyrovnává...

Tyhle stránky jsem objevila náhodou, ale hned jsem se do nich zamilovala. Hodně autorů tady má opravdový talent a i když se osobně nepovažuji za jednoho z nich, snažím se.

Myslím si, že mám hlavu plnou více méně originálních nápadů, ale ne vždy dokážu správně přenést to, co mám v hlavě na stránky, ale jak už jsem řekla, snažím se a každý přeci nějak začínal.

Pracuji i studuji a když přijdu večer domů a nejsem úplně grogy, si do mobilu píšu poznámky, případně i celé kapitoly. O víkendech bývám s přáteli a upravuji to, co jsem za celý týden napsala. Mnohdy jsem na tom s časem dosti bledě, ale snažím se, abyste tím netrpěli, jak vy, tak mé povídky.

Kontakt:

E-mail: chloe123456789 (zavináč) seznam.cz

Facebook: Chloe Story

Statistiky:

Moje články: 316

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 7. 2013

Poslední přihlášení: 22. 9. 2023, 12:42

Shrnutí povídek:

 

Povídky od chloe

Povídky od chloeKapitolovky:
Lilliane Mercerová? Volturiová? Nebo Cullenová? - Prokletí ztráty paměti - Náhoda? Leda ve snu - Nevěsta na úprku br>

Spoluatorské:
Sesterská pouta - Vítejte v Mořském světě - Pro jedno kousnutí

Jednorázovky:
Vášnivá čtenářka - Záhada? Vyřešena! - Ve válečném obležení - Sázka v páce - Edward a Bella na stará kolena

Parodie:
Tak to je haluz!!! - Tak to je brutus!!! - Galimatiáš

Song Fiction:
Jsi mé slunce - Ukolébavka pro Nessie - Až tu lan dohoní - Jít, či nejít do Belly - Vánoce opět po roce - Nekonečný souboj Teamů

Poezie:
Příliš živý sen - Nesnesitelná bolest - Těžká volba pro Bellu - A byla svatba - Spočinout

Parozie:
Vánoce po roce - Přicházejí Vánoce,.. - Cestou zoufalství - Kterak Emmett flamboval

Bonusové:
PZP: Zapomenutá noc - SP: Romantika musí být...

Drabble:
Ledové překvapení - Jak na věc - Alice, ty máš vážný problém - I láska má své hranice - Jaspere, ty smrdíš - Krvavý zážitek - Mantis Religiosa - Napráskal mě medvídek - Rudá není dobrá - Moudřejší sice ustoupí, ale nikdy nevyhraje - To co nás spojuje - SwanGirl - Jak udělat dojem? - Pečeme s Rosalie - Amorův šíp - Není nad schopnosti - Invaze? Ano, či ne? - Dominový efekt - Plesová sezona - Stylová pastička - Richterova stupnice - Vegetariáni to mají těžké - Marná snaha - Stalker Jess - Doteky snů - Dílek skládanky - Dej mi tu čokoládu, Edwarde - Forever, Věčnost - ...

Drabble na pokračování:
Nakupování s Alice - Další nakupování s Alice

Články:
50 podobností mezi Twilight ságou a Fifty shades of Grey

Mnou pořádané soutěže:
Děsuplný Helloween - Radosti i chmury podzimních dní - Vánoční soutěžní nálož - Leden ve znamení smíchu

Články:

 

Ta noc

Ta nocBella je s Edwardem na líbánkách, jenže ty neprobíhají právě hladce od doby, kdy se Bella po jejich první společně strávené noci probouzí a je samá modřina. Jenže ani Edwardův náhradní plán se neobejde bez následků… Double drabble - 200 slov.

 

Nepovedené výročí

Nepovedené výročíBella a Edward mají výročí a rozhodnou se jej oslavit skutečně nevšedně. Snad vás to trošku pobaví a zanecháte mi koment, nebo aspoň smajlíka. Double Drabble - 200 slov. Vaše Chloe.

 

Na dárcích záleží...

Na dárcích záleží...Tripple drabble, aneb 300 slov o úplatcích. :-)

 

Dobývání ztracené pravdy

Dobývání ztracené pravdyKrátká povídka o tom, jak Cullenovi hledají na severním pólu Santa Clause. Co myslíte, budou úspěšní?

 

Zářivá kolize

Zářivá kolizeTuhle scénu známe myslím všichni, ale co kdyby skončila krapet odlišně? Snad vás to aspoň trochu pobaví… Tripple Drabble - 300 slov.

 

Praktická holka

Praktická holka100 slov na téma Edward a Bella konečně spolu...

 

Jedna z mála pravdivých pomluv

Jedna z mála pravdivých pomluvEdward si z Belly velice rád utahuje, že občas až přehnaně věří béčkovým filmům o upírech a všemu, co se tam u nich traduje. Ovšem, co když se ukáže, že pro jednou má Bella pravdu?
- Přiznávám, že to není nic světoborného, ale snad vás to alespoň pobaví. Takže přeji hezké čtení, vaše Chloe. xoxoxo

 

Není nad schopnosti...

Není nad schopnosti...Renesmé trochu blbla se strejdou Emmettem a takhle to dopadlo... Tak trochu Halloweenský Double Drabble - 200 slov, který vám snad trochu zpříjemní den :-)

 

Nepříznivé podmínky

Nepříznivé podmínkyBella zjišťuje, že je Edward upír a celou noc si o tom společně povídají. Ráno ale vyjde slunce a ona vedle sebe najde jen hromádku popela. Obává se, že ho zasáhly sluneční paprsky a rozpadl se v prach. Bylo tomu ale skutečně tak?
Tripple Drabble – 300 slov, které vás snad pobaví.

 

Zboření jednoho mýtu

Zboření jednoho mýtuNosí čáp děti nebo nenosí? Myslím, že my všichni víme, jak to je, ale dětem se to leckdy vysvětluje dosti těžko… Double Drabble 200 slov.

 

Kostlivec ve skříni

Kostlivec ve skříni Není nad trochu černého humoru, nemyslíte?

 

Októbrová súťaž: Referátem k lásce

Októbrová súťaž: Referátem k lásce3. kategória – Použi VŠETKY určené slová: Listí, Matematika, Černá kočka, Čaj a Svíčka… Edward se jako vždy drží ve škole stranou a snaží se moc nevyčnívat. Naproti tomu Bella je milá a v kolektivu oblíbená dívka, které se sice líbí, ale moc dobře si uvědomuje, že on o ní zájem nejeví a nemá, což samozřejmě není tak docela pravda, ale k čemu to je, když on sám se nikdy k ničemu neodhodlá? Ještě, že osud je zdá se na jejich straně… Jedná se o krátký alternativní příběh na téma Edward a Bella, jehož námět mám už delší dobu takzvaně v šuplíku a který jsem se rozhodla takzvaně oprášit, dokončit a použít jako soutěžní… Snad se vám bude aspoň trochu líbit a zpříjemní vám nastávající sychravé a chladné dny, vaše Chloe.

Poviedka sa umiestnila na 3. mieste v októbrovej súťaži!

 

Plné zuby rolniček 3. část

Plné zuby rolniček 3. částTřetí a poslední část této vánočně laděné povídky o Belle a její malé brigádě, která se nakonec bude týkat úplně všech. Přeji příjemné čtení a prosím o komentáře. Chloe.

 

Poslední výstraha

Poslední výstrahaVánoce se kvapem blíží a Alice Bellu zaúkolovala jejich přípravami natolik, že chudák neví, kde jí hlava stojí. K tomu všemu se stále musí starat o svou nezbednou dcerku, která chvíli neposedí. Co se stane, když jí dojde trpělivost a uchýlí se ke zcela zoufalé praktice?

 

Plné zuby rolniček 1. část

Plné zuby rolniček 1. částPovídka o třech dílech na téma Bella a sváteční brigáda. Přeji příjemné čtení. Vaše Chloe.

 

Plné zuby rolniček 2. část

Plné zuby rolniček 2. částDalší část svátečně laděné povídky o Belle a její brigádě. Přeji příjemné počtení :-) Chloe

 

Sázka v páce

Dvě tvrdé palice v jedné domácnosti, co odmítají ustoupit. Emmett vs. Bella, co k tomu dodat? Pěkné čtení a prosím o koment, či smajlíka, pokud se vás čtení bavilo. Děkuji. Chloe

 

Další nakupování s Alice

Vítejte u volného pokračování double drabble povídky - Nakupování s Alice. Snad se vám to bude líbit a zanecháte mi koment, či alespoň smajlíka. Takže další nákupy a tentokráte o 300 slovech.
Vaše Chloe.

 

Dílek skládanky

Ve zkratce? Charlie hlídá Renesmé. :-)

- Tripple drabble o 300 slovech na motivy jednoho starého vtipu. Snad se ale bude líbit i tak. Vaše chloe.

 

Plesová sezona

Plesová sezona300 slov o dívčích problémech a o tom, jak je důležitá přátelská podpora. :-)

 

Nakupování s Alice

Jak už název napovídá, podíváme se na nakupující Alice, Bellu a Edwarda. Snad se vám bude tento double drabble líbit a zanecháte mi komentář. Vaše Chloe.

 

Nekonečný souboj, aneb Team Edward vs. Team Jacob

Psala jsem trochu jiné song fiction na písničku Ghost Busters, když v tom se mi v hlavě začalo rodit toto. Snad vám to nebude připadat úplně stupidní, ale tak nějak jsem si vzpomenula na svá mladá léta, kdy jsme se s kamarádkou přely o to, který hrdina je lepší. To mě inspirovalo, takže tady to máte a snad mi zanecháte alespoň krátký koment. Vaše Chloe.

 

Ukolébavka pro Nessie

Ukolébavka pro NessieJedná se o spojení hnedle několika ukolébavek, které možná znáte a možná taky ne, ale i když mi každopádně připadají naprosto skvělé a mimořádné, rozhodla jsem se je upravit do tohoto song fiction. Takže, kterak Bella uspává malou Renesmé? Snad se vám bude tento text líbit a vysloužím si komentář. Chloe.

 

Stalker Jess

Stalker JessDrabble povídka, aneb 100 slov na téma, že ne vždy je zájem opětovaný. Snad se trochu pobavíte a zanecháte mi smajlíka. :-)

 

Doteky snů

Doteky snůDrabble, aneb 200 slov na téma líbánky Edwarda a Belly. Třeba vás to pobaví a pokud ano, zanechte mi, prosím, váš názor pod článkem. Chloe.

 

Edward a Bella na stará kolena

Edward a Bella na stará kolena„Triumf ducha, věčnost krásy, kde není stáří, není změny. Zde promlouvá nesmrtelnost…“ Josef Bohuslav Foerster

 

Jsi mé slunce

Jsi mé slunceSong fiction na písničku od české kapely Ready Kirken s názvem Krasohled. Ani nevím proč, ale jednu dobu, jsem si ji furt broukala, až jsem se nakonec rozhodla pro tohle skromné dílko. Snad se vám bude líbit a vysloužím si komentář, či alespoň smajlíka. Takže Bella, Jacob a jsi mé slunce…

 

Ve válečném obležení

Ve válečném obleženíTakový momentální nápad o Esmé, lásce a válce.

 

Dej mi tu čokoládu, Edwarde!

Dej mi tu čokoládu, Edwarde!Drabble 300 slov. Bella a Edward spolu měli během jejího těhotenství spoustu sporů a to ať už více, či méně vážných, pojďme se tedy podívat na jeden z těch zcela běžných. Tedy na těhotenské chutě.  Prosím o komentíky. Váše Chloe.

 

Forever - Věčnost

Forever - VěčnostU mě dosti nezvyklá forma Drabble povídky, ale tak ne všechny musí nutně skončit úsměvně, takže to berte jako takovou vnitřní úvahu Belly nad slovem a významem pojmu Věčnost. 300 slov od chloe.

 

Dominový Efekt

Dominový EfektDouble drabble 200 slov. Bella už je nějakou dobu upírka. I přesto ale občas, nebo spíše víc než občas, narazí na své staré já a svou největší slabinu. chloe

 

Vegetariáni to mají těžké

Vegetariáni to mají těžkéTriple drabble 300 slov o tom, že vegetariáni to mají v životě opravdu těžké aneb jak není nad uherák... Snad se pobavíte a zanecháte mi nějaký ten komentář. chloe :-D

 

Richterova stupnice

Richterova stupniceTriple drabble 300 slov. Angela, oběd a jeden naprosto nezvyklý jev pro Washington, USA...

 

Pečeme s Rosalie

Pečeme s RosalieDoubble Drabble 200 slov. Jacob se vydává na návštěvu ke Cullenovým a to by bylo, aby na něj Rose zase něco neušila... Přeji příjemné čtení a samozřejmě prosím o komentíky. :-D

 

Stylová pastička

Stylová pastičkaTriple drabble o 300 slovech. Rosalie je občas potvora a když se jí k tomu ještě naskytnou takto lákavé okolnosti, neváhá. Snad se pobavíte... chloe

 

Amorův šíp

Amorův šípDrabble o 100 slovech. Edwardovu letargii, do které během školního vyučování obvykle upadá, naruší mladá dívka, která se mu už od pohledu velmi zalíbí. Takový malý milý drabblík. Snad vám vyloudí náznak úsměvu ve tváři. chloe

 

Jak udělat dojem?

Jak udělat dojem?Na koho a čím se snaží učinit Jessica ten správný dojem? Nejspíš to není tak těžké uhodnout, ale povede se jí to? Double drabble 200 slov. Přeji příjemné čtení a snad mě oceníte komentíkem. chloe

 

Spočinout

SpočinoutTaková kratičká básnička o pocitech Belly, když se ocitne v náručí svého milovaného. Snad se bude líbit a necháte mi komentář. chloe

 

Moudřejší sice ustoupí, ale taky nikdy nevyhraje...

Moudřejší sice ustoupí, ale taky nikdy nevyhraje...Taková malá domácí hádka. Double drabble 200 slov. Předem děkuji za každý komentář. chloe

 

Záhada? Vyřešena!

Záhada? Vyřešena!Edward řeší velice delikátní problém. Kdyby se s ním někomu svěřil, vypadal by jako blázen, a proto se rozhodne pátrat na vlastní pěst. K jakému výsledku se dobere? - Jedná se o drabble, který se trochu protáhl, ale jeho princip zůstává stejný. Snad vás tedy pobaví a vy mě odměníte komentem. chloe

 

Vášnivá čtenářka 2. část

Vášnivá čtenářka 2. částV první části jsme se zaměřili na to, jak taková dobrá kniha občas semele nás a v této části se zase podíváme na to, co si o nás v takové situaci myslí naši nejbližší a okolí všeobecně. Protože to, že my jsme plni dojmů a chtěli bychom o tom nejraději ze všeho mluvit třebas i čtyřiadvacet hodin denně, neznamená, že to naše okolí vnímá stejně. A proto jsme dost často za mimoně… Myslím, že tohle známe úplně všechny. A pokud ne, tak asi nejste tak vášnivý čtenáři… Bohužel, ale i bohudík.

 

Invaze ano, či ne?

Invaze ano, či ne?Doubble drabble (200 slov). Takový malý vtípek s I.T. ve Forks. Přeji příjemné čtení a snad se i pobavíte...

 

A byla svatba...

A byla svatba...Poezie, rozbřesk a svatba Edwarda s Bellou. Přeji přijemné čtení...

 

Marná snaha

Marná snahaTak trochu vánoční triple drabble (300 slov). Marná snaha Belly a malé spiknutí Edwarda s Alice. Příjemné čtení přeje chloe...

 

Pro jedno kousnutí...

Pro jedno kousnutí...Tripple drabble (300 slov). Edward vzal Renesmé a Emmetta do zoo. Příjemné čtení vám přejí chloe a SusannaMartin...

 

Vášnivá čtenářka 1. část

Vášnivá čtenářka 1. částVe škole probírají fantasy literaturu a Bella se začte do jedné z knih. Znáte to? Knížky, povídky, časopisy… To je fuk. Když se prostě do něčeho ponoříme, je velmi těžké s tím přestat. Nespíte ani nejíte a mezi jednotlivými díly/kapitolami máte absťáky. Myslím, že tohle známe úplně všechny. A pokud ne, tak asi nejste tak vášniví čtenáři… Bohužel, ale i bohudík. Příjemné čtení přeje chloe.

 

Těžká volba pro Bellu

Těžká volba pro BelluBella, Zatmění a jedna těžká volba. Můj třetí pokus o poezii. Přeji příjemné čtení a samozřejmě prosím o komentář. Chloe. :-D

 

Alice, ty máš vážný problém...

Alice, ty máš vážný problém...Double drabble (200 slov). Konečně s tím někdo něco udělal!!! Přeji příjemné čtení... Vaše chloe.

 

I láska má své hranice...

I láska má své hranice...Double drabble (200 slov). I láska Edwarda a Belly má své hranice. Hezké čtení... Vaše chloe.

 

Nesnesitelná bolest

Nesnesitelná bolestMoje druhá poezie, stále nejsem přesvědčená, že je to můj obor, ale i tak... Bella, Nový měsíc a skok z útesu. Tentokrát bez humoru. Přeji příjemné čtení...

 

Příliš živý sen

Příliš živý senMoje první poezie situovaná do Stmívání (scéna s polibkem). Co víc říct? Snad jen, prosím o shovívavost, protože myslím, že básnické střevo mi spíše chybí, ale tak za zkoužku... Znáte to, ne? Vaše chloe.

 

To, co nás spojuje...

To, co nás spojuje...Existuje jedna věc, která zřejmě dokáže stmelit i dva naprosto neslučitelné tábory… Vaše chloe.
Double drabble (200 slov).

 

Swangirl

SwangirlMěla bych jít. Dělat hrdinu a tak... Kdyby ji tak teď viděl Edward. Určitě by si už nikdy nedovolil tvrdit, že je jen křehká květinka… O čem se Belle asi tak zdává?

 

Jaspere, ty smrdíš!!!

Jaspere, ty smrdíš!!!Double drabble (200 slov). Existuje jedno zvířátko, se kterým by si ani upíři neměli zahrávat...

 

Mantis Religiosa

Mantis ReligiosaDouble Drabble. (200 slov) Emmett by si asi vážně měl zopáknout přírodopis. Ušetřilo by mu to tyhle potíže. Příjemné čtení... Vaše chloe.

 

Napráskal mě medvídek!!!

Napráskal mě medvídek!!!Double drabble (200 slov). I němá tvář vás může zradit. Příjemné čtení... Vaše chloe

 

Krvavý zážitek

Krvavý zážitekDouble Drabble (200 slov). A pak, že se Bella ničeho nebojí... Emmett a Rosalie na ni nechtěně vyzráli. Vaše chloe.

 

Rudá není dobrá

Rudá není dobráTripple Drabble o tom, jak si Emmett pohrál s jistou veledůležitou krabičkou. Přeji pěkné čtení... Vaše chloe.

 

Jak na věc

Jak na věcDouble drabble 200 slov
Bella zjistila, že je těhotná. Jak se s tím vypořádá?

 

Ledové překvapení

Ledové překvapeníDouble drabble (200 slov).
Překvapení pro Bellu.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!