Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nakupování s Alice

Stephenie Meyer apple


Jak už název napovídá, podíváme se na nakupující Alice, Bellu a Edwarda. Snad se vám bude tento double drabble líbit a zanecháte mi komentář. Vaše Chloe.

Je to asi týden, co jsem se domluvila s Edwardovou sestrou Alice, že spolu půjdeme někdy nakupovat a ten den nastal právě dnes. Zdálo se ale, že moje nedostatečné nadšení pro nákupy jako takové, bohužel nebude naším jediným problémem.

„Víš určitě, že je to dobrý nápad?“ ujišťoval se Edward neustále, přestože už jsme se nacházeli uprostřed velkého nákupního centra poblíž Seattlu.

„Jasně, proč by ne? Je to tvá sestra, ráda s ní strávím více času,“ ujistila jsem jej.

„Dobře, ale asi bych tě měl varovat, Alice totiž bere nákupy děsně vážně a hrozně to prožívá,“ šeptl mi do ucha jako by to snad jeho sestra mohla neslyšet. 

„Náhodou, když nakupuji, tak vždycky s rozumem,“ bránila se. 

„S rozumem? Minule jsi vyměnila padesát procent akcií Microsoftu za boty,“ připomenul jí.

„Tak hele, aby mezi námi bylo naprosto jasno, byly fakticky hodně super stylový a vůbec, nehodlám si přestat kupovat lodičky jen proto, abyste ušetřili,“ odsekla naštvaně, zatímco jsme procházeli okolo skleněných výloh se zbožím nejrůznější kvality.

„Vy vlastníte akcie Microsoftu?“ užasla jsem.

„Už ne. Slyšela jsi ji, ne?“

Nevěděla jsem jistě, jak se mám zatvářit, natož co bych měla říci a tak jsem jen neurčitě pokrčila rameny a pokračovala v cestě.

 


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nakupování s Alice:

 1
2. betuška
29.03.2018 [10:34]

Emoticon

1. BabčaS.
27.03.2018 [20:51]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!