Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Na dárcích záleží...

Victoria


Na dárcích záleží...Tripple drabble, aneb 300 slov o úplatcích. :-)

EDIT: Článek neprošel korekcí.

Edward

Už nějakou dobu jsem byl poměrně dost zoufalý z toho, že mě Charlie Swann jakožto partnera své jediné dcery příliš neschvaluje. Vlastně víc než to, otevřeně mi dává jasně najevo, že je mu nepříjemné se mnou být třebas jen v jedné místnosti, natož ctít nějaké společenské konvence a snažit se o rozhovor. Nerad bych mu vyloženě podlézal, zvlášť když mi všichni kolem říkají, abych se přestal tolik snažit, protože mě stejně nebude mít rád, ale pak Bella přišla s nápadem, co by snad mohl konečně vyjít a koupila mu dárek. Aspoň jsem v to tedy doufal, ale když jsem mu onen proviant předával, tvářil se stejně neústupně jako vždycky.

„Nic neslavím,“ opáčil Charlie.

„Jen jsem vám chtěl udělat radost.“

„To má být nějaký pokus o to se mi zalíbit?“ dělal si v tom jasno.

„Eh, ne pane.“

„Tak jde o úplatek? Potřebuješ vyžehlit pokutu za rychlou jízdu, nebo špatné parkování?“

„Ovšem, že ne,“ vyhrkl jsem téměř dotčeně.

„Je ti jasné, že ani v jednom případě to nebude fungovat?“

„Ano, jistě, pane.“

„Fajn, jsem rád, že v tom máme jasno,“ pronesl a chystal se ke mně obrátit zády, nicméně se po pár krocích zastavil a obálku si ode mě převzal.

Dokonce se mi na okamžik zdálo, že se usmál, když při pohledu na mnou právě darované vstupenky uviděl, že se jedná o ty nejlepší a nejžádanější místa, co se na baseballovém stadionu nacházejí.

„Vidíš, já vím, co na mého taťku platí,“ špitl Bella mým směrem, když uviděla, jak její otec pookřál a přejela mi dlaní dolů po zádech, jako by mě hodlala pochválit, že jsem si vedl dobře, přestože to byl vlastně její nápad.

„Já tě nemít… Co bych si jen počal?“

„Zoufal by sis,“ usmála se na mě, a jelikož se na nás její otec zrovna nedíval, políbila mě.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Na dárcích záleží...:

 1
2. Jessica
06.01.2022 [18:12]

Krásné Emoticon

04.01.2022 [14:18]

LiviaCullenTo je zlatučké :)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!