Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Zboření jednoho mýtu

Stephenie Meyer


Zboření jednoho mýtuNosí čáp děti nebo nenosí? Myslím, že my všichni víme, jak to je, ale dětem se to leckdy vysvětluje dosti těžko… Double Drabble 200 slov.

Bella

Spolu se svým manželem, dcerou a tetičkou Rosalie jsme se rozhodli uspořádat piknik u nedalekého jezírka. K jídlu byly samozřejmě hlavně termosky se zvířecí krví, ale několik rekvizit, co navíc chutnali naší malé, se tu přeci jen našlo.

Seděli jsme na kostkované dece, objímali se a užívali si soukromí a výjimečně teplého počasí bez slunečních paprsků, zatímco Rose s Renesmé se v dálce honily kdesi v rákosí. Slyšeli jsme, jak se smějí a tedy i zřejmě dobře baví, proto jsme se o ni nikterak nestrachovali.

Zavřela jsem oči a přitulila se k Edwardovi ještě o kousek blíž. Bylo to velice příjemné, ale tuto pohodu však vzápětí narušil příchod Renesmé.

„Copak, zlato?“ optala jsem se jí a otevřela oči.

Zlekla jsem se, když jsem uviděla, jak přede mnou stojí a v ruce třímá bezvládnou mrtvolku čápa.

„Jé! Já myslel, že čápy nosí děti a ne naopak,“ zvolal Edward překvapeně a evidentně to na rozdíl ode mě bral s humorem. 

„Proč jsi to sakra udělala?“ zhrozila jsem se, protože krve jsme sebou měli víc než dost a tohle tudíž nebylo nutné.

„Chtěla jsem z něj vytlouct brášku,“ objasnila nám poněkud nešťastně, neboť v tomhle stavu z něj už nejspíš nic nevyrazí.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zboření jednoho mýtu:

 1
23.11.2021 [7:45]

JessicaJá umřu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Lorinne webmaster
21.11.2021 [4:33]

Lorinne Emoticon Emoticon Tiež som tejto verzii rodenia deti verila. Dokonca dlhšie ako ostatní.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!