Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Zářivá kolize

Tay


Zářivá kolizeTuhle scénu známe myslím všichni, ale co kdyby skončila krapet odlišně? Snad vás to aspoň trochu pobaví… Tripple Drabble - 300 slov.

Bella

Už od první chvíle, kdy jsem otevřela své nové upíří oči, jsem věděla, že tohle je začátek věčnosti s mým milovaným Edwardem a byla jsem díky tomu dokonale šťastná. Současně jsem ale měla obavy z prvního lovu, což mi tu radost poněkud kazilo, ale nakonec vše dopadlo na výsost skvěle, protože i když jsme na nějaké živáčky narazili, dokázala jsem se ovládnout, přestat je lovit a místo toho skolit stádo laní a navíc i jednu pumu, co mi sice šaty proměnila na cáry, z čehož Alice dozajista trefí šlak, ale nebylo jí to nic platné, protože nakonec jsem to byla já, kdo si na ní velice dobře pochutnal, takže jsem na sebe mohla být právem hrdá.

Nejvíce ze všeho jsem však byla nadšená, když jsem uviděla, že i má kůže na slunci září jako tisíce drobných diamantů. Schválně jsem proto vystoupala až na nejvyšší bod městečka Forks, kde slunci nestínil hustý lesní porost a vychutnávala si pohled na všechnu tu přenádhernou blyštivou záři.

Byla jsem z toho tak na větvi, že jsem se úplně odstřihla od všeho ostatního a jen si to užívala. Vzápětí se však cosi přihodilo, Edward se na mě totiž vrhnul a prudce mě srazil k zemi.

„Hej!“ ohradila jsem se šokovaně, protože jsem to ani v nejmenším neočekávala a kdyby důvodem k tomu byly milostné hrátky, neprotestovala bych, ale tvářil se zvláštně.

„Ty seš snad blázen,“ vyčítal mi dokonce.

„Co jsem provedla?“ nechápala jsem.

Namísto toho, aby mi to byl vysvětlil, jenom mi uhnul ze zorného pole a ukázal kamsi do dáli, kde jsem spatřila letadlo prudce padající směrem k zemi.

No, a jelikož nejsem tak úplně pitomá, došlo mi, co se tu nejspíš stalo. Patrně jsem totiž odlesky své pokožky oslepila pilota a ten nezvládl řízení.

A to jsem si přitom vedla tak skvěle…

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zářivá kolize:

 1
30.11.2021 [21:32]

SusannaMartin Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon chudááák pilot Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!