Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Záhada? Vyřešena!

taylor


Záhada? Vyřešena!Edward řeší velice delikátní problém. Kdyby se s ním někomu svěřil, vypadal by jako blázen, a proto se rozhodne pátrat na vlastní pěst. K jakému výsledku se dobere? - Jedná se o drabble, který se trochu protáhl, ale jeho princip zůstává stejný. Snad vás tedy pobaví a vy mě odměníte komentem. chloe

Poslední dobou mám hrozné problémy najít něco na sebe. Nejde o to, že bych měl ve své skříni prázdno, to spíš naopak. Alice se totiž pečlivě snaží o to, abychom se v ničem neukázali dvakrát. Bella si na to její nakupování neustále stěžuje, ale nemůžu se zbavit dojmu, že se tu prostě něco děje.

Každé ráno se vypravím do šatny, která je větší než naše společná ložnice a zabírá většinu místa v našem skromném obydlí v lese, a nejsem schopný nalézt vůbec nic.

Jako by se u nás zabydlel nějaký bláznivý skřítek, který se živí oblečením. Nemám tu už vůbec žádná trička a ani košile nejsou k nalezení.

Raději bych si utrhl hlavu, než abych šel za Alice a přiznal svůj delikátní problém. Kdybych to totiž udělal, musel bych absolvovat několika hodinový nákupní maratón, o který jsem rozhodně nestál.

Vydal jsem se tedy nakoupit si sám. Ve vypůjčeném tričku od Emmetta, které na mně nehezky plandalo, jsem si zakoupil hnedle několik obstojně vyhlížejících triček v místním obchodě. Jestli je u mě Alice objeví, rozhodně nebude zapotřebí nějakého tajemného skřítka, protože mi je vyhodí ona sama.

Ona je ale také svým způsobem skřítek, takže jsme zase tam, kde jsme byli.

Převlékl jsem se a tašku s novými věcmi pečlivě uschoval pod naši matraci. Tam to snad nikdo nenajde a rozhodně se to neztratí. Tedy, to jsem si alespoň myslel, ale skutečnost byla úplně jiná.

Následující den byly ty věci zase pryč.

Mohl jsem se rozčilovat, jak jsem chtěl, ale bylo mi to k ničemu. Opět jsem musel na nákup. Tentokrát jsem oblečení uschoval lépe. Bylo mi jedno, jak zmačkaná ta trička budou, hlavní bylo, že mi zůstanou a tak jsem je nacpal do mohutné ozdobné vázy v obýváku.

Měl jsem to promyšlené, protože tentokrát jsem byl plně rozhodnut načapat dotyčného skřítka při činu. Schoval jsem se do koruny stromů poblíž domu, a jakmile se z obýváku ozval tichý šramot, vydal jsem se tam.

V duchu jsem byl už smířený s tím, že až tam vtrhnu, tak skutečně spatřím nějakého skřítka, který právě přežvykuje jedno z mých triček, ale chyba lávky.

„Nechceš mi vysvětlit, co to tady děláš, Bello?“

„Jé, Edwarde. Ty jsi doma?“ otázala se nervózním hlasem a snažila se za svými zády ukrýt mé věci.

„Jo a mám na tebe pár otázek,“ zamručel jsem a zkřížil si ruce na prsou, abych působil přísně.

„Vážně?“ podivila se přiškrceným hlasem.

„Hm… Vážně moc by mě totiž zajímalo, co to tropíš s mými věcmi.“

„Já? Vůbec nic, jen mi přišlo divný, že jsou ta trička ve váze, tak jsem je chtěla uklidit na místo.“

„A mohla bys mi to místo ukázat, miláčku?“ požádal jsem ji.

„Jako teď hned?“ ujišťovala se.

„Ano, teď hned.“ Přikývl jsem důrazně.

„No, tak teda jo no…“ Povzdechla si bezradně.

Vyšli jsme společně z domu a ona mě vedla stále hlouběji do lesa. Nechápal jsem, co tím vším vlastně sleduje, ale když jsme dorazili na místo, ihned mi všechno došlo.

Přímo pod mýma nohama se totiž rozprostírala hluboká propast. Znal jsem ji. Párkrát jsem poblíž ní lovil, ale nikdy předtím v ní nebyly naházené mé věci. Tentokrát ale ano. Všechna má ztracená trička a košile ležely na dně zemité prohlubně. Teorii se skřítkem jsem už úplně vypustil z hlavy a nevěřícně pohlédl na svou manželku.

„Víš, já… Vysvětlím ti to,“ koktala.

„No, tak prosím,“ pobídl jsem ji, protože jsem měl za to, že tohle se snad ani vysvětlit nedá.

„Když tobě to bez nich tak sluší…“ Uculila se a byla tak roztomilá, že mě všechna případná zlost docela přešla.

Přetáhl jsem si přes hlavu své poslední šedé tričko a odhodil ho do propasti za zbytkem svého šatstva. I Bella odhodila to, co držela a pokojně sledovala, jak taška přistává na vrcholu nemalé hromady oblečení.

„Lepší?“ zajímalo mě.

„Rozhodně,“ prohlásila spokojeně.

Přitáhl jsem si ji k sobě do náručí a políbil ji na rty.

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Záhada? Vyřešena!:

 1
07.05.2016 [9:30]

Alice1C Emoticon Emoticon Emoticon Úžasná povídka Emoticon Doufám, že bude nějaká podobná Emoticon

22.10.2015 [12:02]

KairaTay Emoticon Emoticon Nemám slov... chtělo by to pokráčko.. Emoticon

4. TwiC
22.10.2015 [10:32]

ÚPLNĚ ÚÚÚÚŽASNEJ NÁPAD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. em
14.07.2015 [9:32]

no, mě to napadlo hned na začátku, takže žádné překvápko se nekonalo, což je ale od Belli hodně sobecké, protože to znamenalo jen jedno, že ho chce mít neustále v posteli anebo alespoň mimo civilizaci Emoticon

2. aaaja
14.07.2015 [7:14]

Emoticon Emoticon Emoticon

1. SweetNess
13.07.2015 [16:01]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon NÁDHERA!!!!!!!!!! <3 to se ti fakt povedlo, úžasnej nápad. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!