Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Další nakupování s Alice

Bella


Vítejte u volného pokračování double drabble povídky - Nakupování s Alice. Snad se vám to bude líbit a zanecháte mi koment, či alespoň smajlíka. Takže další nákupy a tentokráte o 300 slovech.
Vaše Chloe.

Značnou část našeho společného výletu do nákupního centra se Edward snažil ovládat a více už do své sestry nerýpat. Byla jsem mu za to vděčná, neboť jsem alespoň měla příležitost udělat na ni dojem.

Nejspíš proto jsem se tvářila, jakože její nadšení pro oděvy sdílím. Bylo pro mě překvapivé, jak dobře jsem se s ní cítila. Její nadšení bylo totiž vysoce nakažlivé a ani já se mu nemohla ubránit.

„Co říkáš na tyhle?“ zeptala jsem se, aniž bych věnovala pozornost nevrle se tvářícímu Edwardovi, co postával opodál.

„Překrásné, chci doslova znovu umřít jen proto, abych v nich byla pohřbená,“ rozplývala se nad koktejlovými šaty v barvě královské modři s hlubokým výstřihem posázeným drobnými napodobeninami diamantů.

Připomínaly mi noční oblohu a krom toho vypadaly skoro jako by návrhář, který je vytvořil, předem počítal s tím, že je bude nosit někdo se stejně bledou pokožkou, jakou měla ona.

„Opravdu vypadají super, možná by sis je mohla vzít na Jarní ples,“ navrhla jsem jí uvážlivě.

„Cože? On bude Jarní ples? Jak jsem na to mohla zapomenout,“ zhrozila se naprosto teatrálním způsobem, a to ještě mírně řečeno.

Ono vlastně není divu, s ohledem na její schopnost…

„Asi jako každý rok,“ zakoulel očima znuděný Edward, zatímco Alice pokračovala jako by ho snad ani neslyšela.

„Kde teď ale seženeme něco na sebe?“ zhrozila se.

To myslela vážně? Fakt jsem tohle její chování totiž nechápala. Vždyť právě v rukou držela ty nejskvostnější šaty, jaké jsem kdy viděla….

„Já ti nevím Alice, ale co když se prostě jen otočíme dokola?“

„Jestli chceš bejt drzej, tak to řekni rovnou,“ osopila se na něj.

Z jejího pohledu v tu chvíli šlehaly blesky. Na to, jak byla malá a drobná, vypadala docela děsivě, když se tvářila takhle.

„Nechci,“ rozhodl se raději vycouvat, což znamená, že i on z ní měl respekt.


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Další nakupování s Alice:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!