Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Misala007

Misala007

Misala007Práva: Veterán

Reálné jméno: Míša

Věk: 17

O mně: Cvok do upířin všeho druhu a fantasy (hlavně knížek) obecně.
Momentálně nejvíc miluju knížky o Anitě blake a Mercy Thompsonové.

Kontakt:

E-mail: misadevilgirl (zavináč) seznam.cz

ICQ: 389711047ICQ status

Skype: misala007

Facebook: www.facebook.com/MishaXD

Web: whenyoucanliveforever.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 61

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 1. 2009

Poslední přihlášení: 17. 2. 2014, 18:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Misaly007

Povídky od Misaly007

Na pokračování:

Rozepsané:

-Better Than Me

-Emmett a Snape v jeskyni

Dokončené:

-Úplněk

Jednorázovky:

-Pět let v Denali

Parodie:

-Slet upírů

-Slet upírů 2- Emmetova smrt

-Demetriho parodie na Polednici aneb Jak vymřeli Cullenovi...

-Esmina parodie na Kytici

Články:

 

Better Than Me - 8. kapitola - Kam spadlo jablko?

Better Than Me - 8. kapitola - Kam spadlo jablko?Další kapitola BTM s názvem Kam spadlo jablko? Možná vás taky bude zajímat, kdo to jablko nakonec sebere.

 

Stmívání.eu v TopSites

Stmívání.eu v TopSitesStmívání v Top Sites.

Pokud se Vám zde líbí, můžete pro nás hlasovat... Dokonce každý den. :-)

 

Better Than Me - 7. kapitola - Flasthback

Better Than Me - 7. kapitola - FlasthbackPo dlouhé době je tu zase další kapitola BTM. Tentokrát se vrátíme do minulosti a začneme pomaloučku nakukovat do toho, jak to vlastně všechno začalo.

 

Emmett a Snape - 4. kapitola - Nová televize

Emmett a Snape - 4. kapitola - Nová televizeJak vyřeší Emmett nedostatek televizí v jeskyni? Nechce se překvapit.

 

Emmett a Snape - 3. kapitola - Nenažranec roku

Emmett a Snape - 3. kapitola - Nenažranec rokuUž třetí kapitola. Doufám v kladné ohlasy:) Tentokrát zavítáte na soutěž "Nenažranec roku". PS: Jsem ráda za tak rychlé ohlasy k minulé kapitole. Teď kapitoly přibydou rychgleD Zítra ráno bude další;-) tak se těšte;-)

 

Emmett a Snape - 2. kapitola - Ubohé topení

Emmett a Snape - 2. kapitola - Ubohé topeníPo dlouhé době další kus naší parodie. Doufám že se bude líbit a to, že můžete do komentů posílat návrhy na další filmy, knížky, seriály a cokoli jiného co by se dalo zprznit stále platí;-) Vaše Misala007

 

Emmett a Snape - 1. kapitola - Červený tlačítko

Emmett a Snape - 1. kapitola - Červený tlačítkoHa, máme pro vás se zlomáti menčí překvápko. Ať žijí potrhané bránice... Je tu Emmett a Snape - Bestseller roku 2010 aneb vyžadujeme Pulitzerovu cenu za literaturu! Twilight smíchaný s HP a kdoví čím ještě. Doufáme, že se bude líbit. Mimochodem, přímám návrhy děl, které by se ještě daly dokonale zprznit;-) Vaše Misala007

 

Better Than Me - 6. kapitola - Skládka na druhou

Better Than Me - 6. kapitola - Skládka na druhouHa, vážení a milí, tramtadadá, konečně jsem dopsala další kapitolu. Já vím, já vím... Trvalo mi to tak dlouho, jakop mi obvykle trvá všechno. Ale na Alciellin nátlak, je to opravdu tu. Delší, než obyvkle, ale stále lehce o ničem. Ale možná vám dojde, co dalšího zamýšlím. Můžete se vyjádřit pod článkem. Budu ráda za kritiku, protože podle čeho mám jinak poznat, jestli to vůbec někdo čte? Něchť sa páčí.

 

Better than me - 5. kapitola - Ještě pořád skorobezdomovec

Better than me - 5. kapitola - Ještě pořád skorobezdomovecPro pravidelné čtenářky Fiddi a Piromaan23. Moc děkuji za povzbudivé komenty;-)

 

Better than me - 4. kapitola - Inteligence sama

Better than me - 4. kapitola - Inteligence samaMně se jen tak nebavíte. Pozdě, ale přece. Je tu další kapitola;-)Ať se líbí;-)

 

Better than me - 3. kapitola - Bon Voyage

Better than me - 3. kapitola - Bon VoyagePo sáhodlouhé pauze je tu spátky Better Than me. Doufám, že se vám bude líbit. další díl by mohl být zítra, protože mám eprázdiny a já se pekelně nudím. Vaše Misala007

 

Esmina parodie na Kytici

Esmina parodie na KyticiDalší parodie se sbírky Kytice:) hezky se bavte;-)

 

Better than me - 2. kapitola - Pozdravy z Londýna

Better than me - 2. kapitola - Pozdravy z LondýnaTak.. Pozdě ale přece.. Slibovala jsem sice výkend, ale olt někdo sklerotik, tak co se dá dělat.. tak tady to máte, čtěte, bavte se, užij te si to, napiště určitě komentář a já už se s vámi loučím.. Písmenka se mi začínají pomalu ale jistě rozplývat před očima... Vaše Misala007

 

Better than me - 1. kapitola - Namyšlenej a namyšlenější

Better than me - 1. kapitola - Namyšlenej a namyšlenějšíTáák... Je tu první kapitola mé povídky... Dávám ji na titulku aby jste si všimli, že konečně pokračuju... Ještě něco. Moseli by jste mně hodně přesvědčit abych začala psát trochu rychleji:) Sice mně to baví, ale ve škole mám celkem fofr a nnestíhám. POkud by se vám ale dost líbila, tak bych se začala snažit:) S pozdravem vaše Misala007;-)

 

Better than me - Prolog

Better than me - PrologPřináším ochutnávku mé nové povídky Better than me. Hodlám ji udělat trochu tajemnou, takže nebudu nic víc prozrazovat o jejím obsahu. Doufám, že se vám bude líbit.

 

Úplněk Epilog

Úplněk EpilogPo hoodně dlouhé dbě jsem se dokopala k dopsání téhle povídky. Musím se přiznat, že už mi lezla na nervy. Přesto ale doufám, že se vám líbila. Ocenila bych nějaký názor na povídku celkově. Chtěla bych poděkovat těm, kteří si ji celou přečetli. ;-) Už začínám psát další, která se tady brzo obeví. Vaše Misala007.

 

Demetriho parodie na Polednici aneb Jak vymřeli Cullenovi...

Demetriho parodie na Polednici aneb Jak vymřeli Cullenovi...Moje parodiální básnička XD

 

Úplněk 28. kapitola

Úplněk 28. kapitolaDalší díl. Užijte si ho.

 

Úplněk 27. kapitola

Úplněk 27. kapitolaTramtadadáááá, je tu další díl... Jmenuje se cesta... Eddie vás určitě překvapí...

 

Úplněk 26. kapitola

Úplněk 26. kapitolaTak jsem to stihla... Je tu další díl..

 

Úplněk 25. kapitola

Úplněk 25. kapitolaTohle jsem sesmolila o obědové přestávce ve škole.. Zítra tady bude snad další kapitola, pokud ji ještě dneska stihnu... Snad jo...

 

Úplněk 24. kapitola

Úplněk 24. kapitolaJe to extrkrátká kapitola, ale já to nechtěla míchat s tou další;-) tak mně nekamenujte a pište komenty;-)

 

Úplněk 23. kapitola

Úplněk 23. kapitolaKonečně jsem se dokopala k další části mojí povídky. Je o Edwardově minulosti. Všimněte si těch podobností. Nic moc se tam neděje, ale v další kapitole už plánuju ostrou zápletku. Bavte se ;-)

 

Pět let v Denali

Pět let v DenaliTahle jednorázovka vznikla do soutěže na Intoxicated. A jelikož soutěž byla už dávno vyhlášena, tak vám ji sem hodím, ať se můžete pokochat. Myslím, že se mi docela povedla... Pište svoje názory;-)

 

Slet upírů 2- Emmetova smrt.

Slet upírů 2- Emmetova smrt.Chtěli jste, tak jsem napsala Sraz upírů 2. Moc směšné mi ale nepřipadá... No co už... Tohle je prostě výtvor z mého temného období... Možná z toho udělám krátkoou povídku...

 

Slet upírů - parodie

Slet upírů - parodieTahle jednorázovka se zrodila když jsem měla depresi a nutně jsem si potřebovala něčím zvednout náladu. Taky jsem se pustila do psaní nové povídky. Bude ale trochu víc depresivní. Taky bych se chtěla omluvit, že tenhle týden asi nebude další díl Úplňku. Musela bych je tam asi všechny povraždit.. A to nechci.. Tk už se dejte do čtení a pište svoje názory. Přemýšlím o tom, že bych k tomu napsala pokračování...

NEWS

Další fanmade plakáty

Další fanmade plakátyPlakát Vollturiových a předělávka oficiálního plakátu.

NEWS

Alex Meraz a akrobacie na párty Details Magazine

Alex Meraz a akrobacie na párty Details MagazineAlex se předváděl na párty Detais Magazínu. Ale vypadá dobře.. To se musí nechat...;-)

 

Úplněk 22.kapitola

Úplněk 22.kapitolaFamfáry!!! Hurá!! KOnečně jsem dopasala další díl mojí povídky. Je to minulá kapitola, ale z pohledu Edwarda. Hádejte kterého:-D Doufám, že se vám bude líbit...

 

Úplněk 21.kapitola

Úplněk 21.kapitolaTakže, je ti další kapitola, ve které se to ještě víc zamotává. Chtěla bych se vás ještě zeptat kolik dílů by jste si tak představovali... Ale něšjak rozumně. CHtěla bych sem potom totiý dát mou další povídku. Prozradím, že se bude jmenovat Better than me.

NEWS

Kniha mého srdce

Kniha mého srdceHádejte kdo se umístil... //přidán odkaz, kde se může hlasovat ;-)

 

Úplněk 20. kapitola

Úplněk 20. kapitolaTady je moje 20. kapitola... Celkem dost na to, že jsem teprve začala. Kolik by jste asi tak chtěli dílů? Ale přiměřeně, protože už začínám psát další povídku. Mám už 4 kapitoly, ale jen na papíře. Dám ji sem až tuhle dopíšu;-)

 

Úplněk 19.kapitola

Úplněk 19.kapitolaDalší kapitola mojí povídky. Omlouvám se že až tak pozdě, ale jaksi mi trvalo trochu dýl něž jsem se k ní dokopala. Nevěděla jsem jak to mám udělat. Bavte se a budu ráda za každý komentář.

 

Úplněk 18. kapitola

Úplněk 18. kapitolaOmlouvám se, že je až teď, ale kvůli protestům mého počáku jsem kapitolu psala na 4* a to mě celkem deptalo… A pak jsem zjistila, že PC na intru jsou mimo provoz, protože se vyměňuj okna… takže mě pls nevěšte a ať se vám kapitola líbí. Pište komenty:-D ;-)

 

Úplněk 17. kapitola

Úplněk 17. kapitolaDalší díl mojí povídky.. Na vaše přání poměrně dlouhý. jmenuje se likvidace, takže asi víte o čem bude. Tak se bavte a pište komenty. Jo... A povídku uršitě dopíšu podle původního plánu. Má to smysl, i kdyby to četlo pět lidí!!!

 

Úplněk 16.kapitola

Úplněk 16.kapitolaTady je 16. díl mojí povídky. Jelikož jsem zjistila, že to čte čím-dál-tím míň lidí, tak pište co se vám na tom nelíbí, abych věděla, comám vylepšit... Teď čtěte a bavte se;-) PS: tenhle díl je tu trochu dřív než obvykle, takže další díl bych mohla stihnout napsat trochu delší... Možná:-D

 

Úplněk 15.kapitola

Úplněk 15.kapitola15. kapirola mojí povídky. Je to předposlední kapitola, která je celkem o ničem... Jmenuje se probuzení. Tak čtěte, bavte se a pište komentáře;-) za jakýkoli komentář budu ráda;-)

 

Úplněk 14. kapitola

Úplněk 14. kapitolaTady je 14. díl mojí povídky. Už se vysvětlí některé věci, ale úplně se to rozsekne až později... Tak čtěte a přidávejte komentíky;-) PS: tohle je celkem dlouhý díl na mě.. takže si toho važte...:-D

 

Úplněk 13. kapitola

Úplněk 13. kapitola12. kapitola mojí povídky s názvem Začátek konce. Napsala bych bavte se, ale to se k téhle kapitole moc nehodí. Trochu se v ní odráží moje momentální nálada.. a počkejte na tu dalčí... Pište komenty;-)

 

Úplněk 12.kapitola

Úplněk 12.kapitola12. kapitola mojí povídky. Nastává menší zvrat. Tak čtěte a pište komenty a názory na mou povídku. PS: Delší díly budou, ale teď jsem v menším presu takže jsem ráda že to sem stíhám pravidelně dávat. Další díl bude cca v úterý.

 

Úplněk 11.kapitola

Úplněk 11.kapitola11. kapitola mojí povídky. čtěte a pište komenty a vaše názory...:-* Ps:Minule jste byli úplně mimo... Návštěva je někdo ůplně jiný. To by ste netipovali... A vy by ste to hodily na Emmeta.. Chudacek...:-D :-P

 

Úplněk 10.kapitola

Úplněk 10.kapitola10. díl mojí povídky. Čekám n vaše tipy ohledně návštěvníka a důvodu jeho návštěvy... Tak čtěte a pište kmenty:-*

 

Úplněk 9.kapitola

Úplněk 9.kapitolaTady je 9. kapitola mojí povídky. Užijte si to a pište komenty... PS: kdyby někdo nevěděl co je to busta tak si to najděte na netu:-P

 

Úplněk 8.kapitola

Úplněk 8.kapitolaTady je moje super krátká kapitola, která jen zkracuje dobu čekání na další díl. Doufám, že mě ta ro neukamenujete:-P klidně sem dávejte nápadsy jak by to mohlo jít dál;-)

 

Úplněk 7.kapitola

Úplněk 7.kapitolaDalší díl mojí povídky;-) předem se omlouvám za chyby a překlepy, ale mi na intru nemáme word ani nic jiného. Ono je celkem složité to psat v E-mailu;-) Tak si to užijte a pište komenty. Díky všem, kteří mou povídku čtou;-)

 

Úplněk 6.kapitola

Úplněk 6.kapitolaTaaak, tady je konečně pokračování mojí povídky. doufám že mě neukamenujete za tu dobu;-) Já teď totálně nemám čásek... Sice už mám napsaný skoro 3 kapitolky, ale nemám čas na přepisování do PC. užijte si čtení a pište komenty jestli mám ještě pokračovat;-)

NEWS

Nejvíc sexy upíři!

Nejvíc sexy upíři!9 nejvíc sexy upírů:-D + Přidán návod jak přidat komentáře k originál článku. Vyjádřete svůj názor!

NEWS

Kellan o Robovi

Kellan o RoboviPřeklad vyjádření Kellana o Robovi z show Ryana Seacrese. PS: nejsem žádná překladatelka, takže ty věty občas mají divnej slovosled, ale významově je to stejný.;-)

NEWS

Twilight v InStyle

Twilight v InStyleTwilight se objevili v prestižním časopise InStyle... No že jim to tam sekne?;-)

 

Úplněk 5.kapitola

Úplněk 5.kapitola5. kapitolka mé povídky s názvem Umřeme tady. je to celkem nuda, ale doufám že se vám to bude stejně aspoň trochu líbit. PS:Jaká si myslíte, že bude Arova reakce v Alicině vizi? Tipujte;-)

NEWS

Summit o Eclipse

Summit o EclipseSummit se oficiálně vyjádřil o premiéře Eclipce

NEWS

Americké plakáty New Moon

Americké plakáty New MoonPůvodní plakáty k New Moon z CSFD.

 

Úplněk 4.kapitola

Úplněk 4.kapitolaTakže.. tohle je rádoby 4. kapitola, ale jelikož je to jen pár řádků, tak se to ani kapitolou nazývat neda... Ale co už... Omlouvám se, ale já teď nemám vůbec čas.. to víte škola.. (blbá výmluva mno..) Pokusím se to co nejdříve napravit;-)

 

Úplněk 3.kapitola

Úplněk 3.kapitolaTakže... Na vaše prání jsem napsala delší kapitolku.. A co je nejdůležitější? Bude v celkuu. Tak si to užijte.. A na konci si typněte... Ano nebo ne?

NEWS

Sam Uley

Sam Uley1. oficiálně obsazený vlkodlak :-D

+ doplnění od redakce

 

Úplněk 2.kapitola 3.díl

Úplněk 2.kapitola 3.dílDalsí díl z pohledu Belly... Až si ho přečtete tak si zkuste typnout kdo by to mohl být.. jsem zvědavá... doufám že se bude kapitolka líbit a pište komenty;-)

 

Úplněk 2.kapitola 2.díl

Úplněk 2.kapitola 2.díl2. díl 2. kapitoly. Je napsaný z pohledu Renesmee. Vyjadřuje její pocity z rozhodování.

 

Úplněk 2. kapitola

Úplněk 2. kapitola1. díl druhé kapitoly. Jmenuje se Rozhodnutí. Objevuje se v něm konečně zápletka. ;-) Tak se bavte a dík za komentáře. :-D

 

Úplněk 1. kapitola 2.díl

Úplněk 1. kapitola 2.díl2. díl první kapitoly Narozeniny. Doufám, že se bude líbit. PS: Díky Žanetinko:-P A ještě mám dotaz: mám sem dávat delší články jen občas nebo kratší často? Zajímá mě váš názor.

Dokončeno

Úplněk 1. kapitola

Úplněk 1. kapitola1. díl 1.kapitoly, která se jmenuje Narozeniny. Má troch erotický nádech ;-)Tato kapitola je věnována Žanetince, kamošce, která mě k jejímu obsahu přivedla jejíma chlípnýma myšlenkama:-D Jelikož jsem na intru tak nemám na přepisování povídky moc času. Tak mě pochopte;-) doufám že se vám bude moje povídka líbit a pište komenty:-DUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!