Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Úplněk 4.kapitola

Úplněk 4.kapitolaTakže.. tohle je rádoby 4. kapitola, ale jelikož je to jen pár řádků, tak se to ani kapitolou nazývat neda... Ale co už... Omlouvám se, ale já teď nemám vůbec čas.. to víte škola.. (blbá výmluva mno..) Pokusím se to co nejdříve napravit;-)

"Edwarde, ne!!!" řekla jsem tiše, ale naléhavě. On se na mě nevěřícně podíval.
"Bello, jak to myslíš, že ne? Vždyť nic neudělali. Proč by tady nemohli zůstat?" stále na mě jen vyjeveně hleděl.
"Edwarde, copak ty to nechápeš? začala jsem vzlykat.
"Ale co bych měl pocopit?"
Někdy mi to, že mi nedokáže číst myšlenky docela pilo krev. Obrazně řečeno.
"Edwarde oni se vrátí!!! Přijdou si pro nás!!!Já nedovolím, aby se někomu z mé rodiny kvůli nim něco stalo!!!" začala jsem vzlykat ještě víc.
Edward ke mě přistoupil, objal me a políbil mě do vlasů.
"Bello, neboj se. oni se to nedozví. vždyť si myslí, že jsou mrtví. Nemají žádný důvod k tomu, aby zase přišli." snažil se, ale jeho hlas nezněl zrovna přesvědčivě.
"Edwarde, ne... Já se bojím..." stále jsem se tiše třásla a plakala upířím pláčem. Můj anděl mě stále objímal  ahladil mě po vlasech, což mě uklidňovalo. Na ruce mi dělal kroužky.
Najednou upoutal jeho pozornost Carlisle.
"Edwarde?" zeptal se nejistě. Oba jsme se na něj podívali a on ukázal na Alici. V očích měla ten vyděšený nepřítomný pohled, který značil, že má právě vizi. Špatnou vizi.
Když se probrala z tranzu, hned jsem se jí vyděšeně zeptala.
"Alice co jsi viděla?"
"bello, tys měla pravdu. Oni to zjistí. Řekne jim to Demetri. Viděla jsem to. Řekne to Arovi. Zítra v noci. Ale jak se to mohl tak rychle dozvědět?" mluvila tiše a vyděšeně, ale přesto ji všichni moc dobře slyšeli.
"Odejdeme" řekla Charlotte. "Zahladíme za sebou stopy. Nechceme vám přidělavat potíže."
"Ne to není nutné. Prozatím tu zůstanete a zítra v noci uvidíme, jak se Aro rozhodne."Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Úplněk 4.kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!