Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Better than me - Prolog

Better than me - PrologPřináším ochutnávku mé nové povídky Better than me. Hodlám ji udělat trochu tajemnou, takže nebudu nic víc prozrazovat o jejím obsahu. Doufám, že se vám bude líbit.

Prolog

Seděla jsem na svém oblíbeném místě a čekala na svou další oběť. Tak jako včera, předevčírem, minulý týden a stejně tak jako každý den už dva roky. Za tu dobu už jsem jich zlikvidovala hodně. Vlastně to byl můj jediný koníček.

Každý večer sedávám na střeše starého muzea a čekám tam na své oběti.

Většinou nic neulovím. To tam potom sedím až do rána a pozoruju lidi. Jsou tak hloupí. Myslí si, že když se na každým kroku třikrát ohlídnou, tak jim nic nehrozí. Jak pošetilé.  Kdybych chtěla, dostanu je všechny. Ale já nechci. Jsem „vegetariánka“. Mým zdrojem obživy jsou medvědi v lesech okolo Londýna. Medvědi jsou můj oběd, večeře i snídaně. S lovením lidí bych se už nesmířila. Jsem hrdá na to, co jsem dokázala. Lidskou krev jsem totiž nikdy neokusila. Jaký smysl by pak taky mělo moje snažení.

Nejsem ale jako Vollturiovi. Já je lovím všechny. Bez vyjímek. Liším se od nich ale ještě v něčem jiném. Já nejsem upírka. No… Teda vlastně jsem, ale jen z jedné čtvrtiny.

To by bylo ale na dlouho. A teď se tím nebudu zdržovat. Přichází. Cítím ho.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Better than me - Prolog:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!