Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Úplněk Epilog

Úplněk EpilogPo hoodně dlouhé dbě jsem se dokopala k dopsání téhle povídky. Musím se přiznat, že už mi lezla na nervy. Přesto ale doufám, že se vám líbila. Ocenila bych nějaký názor na povídku celkově. Chtěla bych poděkovat těm, kteří si ji celou přečetli. ;-) Už začínám psát další, která se tady brzo obeví. Vaše Misala007.

Epilog

 

Nad malým kostelíkem už zapadalo slunce. Nebe bylo jako potřísněné krví. Malé rudé mráčky se krčily nad obzorem, jako by věděly, co přijde.

Na úzkou příjezdovou cestu se blížily tři limuzín s černými skly.

Všechny v jeden okamžik zastavily a ve stejný okamžik z každé vystoupil pár andělů.

Jen jeden se od nich lišil.

Vypadal jako černá ovce mezi býlími. Jako rudolící mezi těmi s dokonalými mramorovými tvářemi.

Všem lidem se zatajil dech.

První vraty kostela proplula blonďatá bohyně s úsměvem filmové hvězdy zavěšená ve vysokém muži v dokonalém obleku.

Hned za nimi se drželi drobná zrzavá dívka budící až dětský dojem a muž, tvořící její pravý opak. Oproti ní vypadal jako opařený. To on byl ta černá ovce.

Poslední do kostela proklouzla hnědovlasá kráska, která celou dobu nespustila pohled z muže s bronzovými vlasy a pokřiveným úsměvem.

Dopluli až před oltář, kde na ně čekal blonďatý anděl s otcovským úsměvem.

Jakmile jim odříkal jejich slib, kostelem se ozvalo jednohlasné „Ano“

Všichni začali tleskat, ale nejvíce se činila dívka v první řadě s elfím obličejem a havraními vlasy rozježenými všemi směry. To ona to mněla všechno na svědomí.

Jakoby z nebe se na všechny začaly sypat bílé okvětní lístky a andělé vypluli z kostela do už setmělé ulice.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Úplněk Epilog:

 1
1. abby
17.06.2012 [21:32]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!