Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lorinne

VMA 09


Lorinne

LorinnePráva: webmaster

Věk: 21

O mně: Kto som?
- Som optimistický človek so sklonmi k pesimizmu
- Mám otázky na všetky odpovede
- Matematika mi, na rozdiel od slovenčiny, nikdy nešla
- Milujem cestovanie, čas strávený s rodinu a najlepšieho kamaráta
- Život je podľa mňa séria drobných zázrakov
- 22. 10. 2021 som sa stala webmasterom

Na tejto stránke som už veľkým pamätníkom "starých dobrých čias". Registrácia môjho prvého profilu LuciaCullen2 bola: 19. 7. 2013 (Túto informáciu som si potrebovala nutne odložiť)

Kontakt:

E-mail: luciapuskasova222 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 7. 2018

Poslední přihlášení: 19. 4. 2024, 22:36

Shrnutí povídek:

 

Zhrnutie poviedok - Lorinne

Zhrnutie poviedok - Lorinne

RECENZIE 
Život a smrť, Polnočné slnko, Malé ženy, Búrlivé výšiny,
 
POEZIA 
Moreplavci, Keď pršali hviezdy z neba, Kučeravá z porcelánu, Medveď pre Emmetta, Čaro adventu
 
MOJE POVIEDKY
Jednorazové: Sen o plavovlasom chlapcovi, Láska v škatuli od topánok, Maľovaná kapitola,
Drabbel: Odhalenie, Posledný list, Black Friday, Tri malé mačiatka, Útek za slobodou, Trampoty s obliekaním, Po čom Emmett túži, Niečo začína, niečo končí, Detský tábor v La Push, Nemé výčitky, Keby som bol človekom, Červený odznak guráže, Chlapík menom Forks, Poučka o predvídateľnosti červených šiat, Nikdy si neosvojujte indiána,
Na pokračovanie: Horiaci prach (pripravuje sa),

Články:

 

Vianočný futbal

 Vianočný futbalCarlisle ošetruje ľudí na západnom fronte a vďaka listu od Esme podnieti niečo, čo sa do dnešného dňa považuje za najväčší humanitný čin všetkých čias.

 

Horiaci prach - 5. kapitola

Horiaci prach - 5. kapitolaV dnešnej kapitole si Leah nájde novú kamarátku. Kto to bude?

 

Čaro adventu

Čaro adventuMyslím, že názov básne vypovedá za všetko... Prajem príjemné čítanie.

 

Horiaci prach - 4. kapitola

Horiaci prach - 4. kapitolaDnes mám pre vás retrospektívu ako sa Leah dala dokopy so Samom a čo jedného na druhom zaujalo. Mala ich láska vôbec šancu?

 

Čas letí včera - 2. kapitola

Čas letí včera - 2. kapitola Bella sa narodila, aby bola upírom. Avšak človekom už bola, ale opäť si zvykať na ľudské obyčaje je pre ňu ťažké. Čo sa jej prvý deň v škole prihodí?
Poviedka je napísaná v rámci spoluautorskej poviedky

 

Horiaci prach - 3. kapitola

Horiaci prach - 3. kapitolaLeah je opäť v La Push a tak si ide zistiť informácie na policajnú stanicu. Neskôr v supermarkete stretne Emily. Ako bude prebiehať ich rozhovor?

 

Horiaci prach - 2. kapitola

Horiaci prach - 2. kapitolaV prvej časti tejto kapitoly bude Leah uprostred "divočiny". Je to viac menej o jej vnútorných monológoch. V druhej časti sa vráti domov a rozoberá svoj prežitý zážitok so Sue. Ďalšie kapitoly už budú viac akčné a zaujímavé. Príjemné čítanie. Budem rada, ak mi zanecháte komentár.

 

Nikdy si neosvojujte idnána

Nikdy si neosvojujte idnánaNessino trápenie s večným dieťaťom...

 

Chlapík menom Forks

Chlapík menom ForksDrabbel z pohľadu mestečka Forks...

 

Poučka o predvídateľnosti červených šiat

Poučka o predvídateľnosti červených šiatViaceré z vás v komentároch pod predchádzajúcim článkom písali, že text o ženskom cykle je presne to, nad čím ste rozmýšľali aj vy. Tak vám dnes prinášam ďalší článok s touto témou, dúfam, že vás pobaví. Prajem príjemné čítanie.

 

Spoluautorská poviedka na pokračovanie - ÚVOD

Spoluautorská poviedka na pokračovanie - ÚVOD

Po úspešnej súťaži v októbri prinášam nový projekt s názvom "Príbeh na pokračovanie". Koná sa pri príležitosti 15. narodenín tejto stránky, ktoré síce boli presne 8.9. 2021, ale prečo si ich neužiť aj teraz? O čo presne pôjde sa dozviete v tomto článku. 

Zapojiť sa môže každý prispievateľ!

 

Kučeráva z porcelánu

Kučeráva z porcelánu Krátka báseň o Victorii.

 

Októbrová súťaž: Hodnotenie a výsledky súťaže

 Októbrová súťaž: Hodnotenie a výsledky súťaže

Je to neuveriteľné, ale mesiac sa blíži na koniec a nás čaká dôležitá časť Veľkej októbrovej súťaže a to je hlasovanie a následne výsledky. Ako to bude prebiehať, to sa dozviete v tomto článku.

Táto časť je hlavne pre vás, naši milí čitatelia. Na vašom názore záleží.

Už sú výsledky!

 

Horiaci prach - 1. kapitola

Horiaci prach - 1. kapitolaLeah to v živote nemala ľahké. Najprv sa s ňou rozišiel jej milovaný chlapec, potom zistila, že sa zamiloval do jej obľúbenej sesternice, čo v nej vyvolalo premenu na vlka a spôsobilo smrť otca. Za to všetko by si mohla zaslúžiť aspoň trocha šťastia... V dnešnej kapitole Leah dostane veľa podnetov ako by mohol jej život pokračovať ďalej...

 

Hlbiny srdca

Je to trochu pofiderný drabbel napísaný v slabej chvíľke... Najvhodnejšie mi bolo tieto myšlienky pripísať Esme, pretože rovnako ako ja, aj ona mala ochotné srdce, ktoré jej zdeptalo okolie, v ktorom žila.

 

Októbrová súťaž: Znamenie

Októbrová súťaž: Znamenie

3. kategória - určené slová: Renesmee nemá rada mačky a ako môžete zistiť v tejto poviedke, tak ich nemá rada oprávnene.

NEWS

Veľká októbrová súťaž!

Veľká októbrová súťaž!

Vítam vás pri októbrovej súťaži, ktorá sa koná pre obohatenie všedných dní, rozprúdenie činnosti na stránke, prilákanie nových autorov a čitateľov a pilotný pokus obnovenia súťaží. Budem rada, keď sa do tejto súťaže zapojíte.

Súťaž spočíva v písaní jednorazovej poviedky na určenú tému, obrázok a slová. 

Súťaž končí 25. októbra! 

Update: 19. 10. 2021

 

Recenzia - Polnočné slnko

Recenzia - Polnočné slnkoV Polnočnom slnku sa dozvieme aj fascinujúce podrobnosti z Edwardovej minulosti, sledujeme jeho vnútorný boj pri pohľade na Bellu, a pochopíme, že je to rozhodujúci zápas jeho života. Edwardov pohľad je zrelší, autorka dotvorila jeho postavu do detailov a zároveň sa viac venuje členom upírskej rodiny, pohnutej histórii Rosalie a jej vzťahu s Emmettom, Aliciiným víziám a Jasperovmu talentu. Polnočné slnko naplnilo očakávania fanúšikov natoľko, že mnohí volajú po pokračovaní ságy z Edwardovho pohľadu. Twilight zaujal milióny čitateľov, stal sa literárnym fenoménom a stvárnil pre jednu generáciu ideál nesmrteľnej lásky.

 

Keby som bol človekom...

Keby som bol človekom...

Po diele o Emmettovej túžbe po obyčajných veciach prichádza jeho obšírnejšia verzia, v ktorom sa každý z Cullenovcov priznáva, čo by robil, keby sa mohol stať opäť človekom. 

 

Nemé výčitky

Nemé výčitky Suukubus je druh démona, upíra, ktorý sa miluje s ľudskými mužmi až ich doženie k smrti. Najbližšie zo všetkých upírov je tomu práve Tanya so svojimi sestrami, ktoré láska donúti zamyslieť sa nad vlastným životom a zmeniť ho.

 

Detský tábor v La Push

Detský tábor v La Push Keď majú Cullenovci a indiáni ako také prímerie, rozhodli sa Bella a Edward prihlásiť Renesmee na detský tábor v La Push pod vedením vlkolaka Paula. Ako taký tábor môže dopadnúť sa môžete dozvedieť z listu, ktorý Renesmee napísala domov.

 

Po čom Emmett túži

Po čom Emmett túžiEmmett je veľmi silný a zároveň vášnivý upír. Ako prežíva svoju túžbu po niečom obyčajnom?

 

Niečo končí, niečo začína

Niečo končí, niečo začína

Uf, aj keď sa mi to vôbec nezdá, naposledy som na tejto stránke zverejnila svoje dielko 21. 3. 2020. Po dlhej dobe som sa aktívne vrátila na túto stránku a tak nejako cítim, že už keď nepíšem žiadne kapitolové poviedky, sem-tam by som mohla zverejniť aspoň nejaký drabbel, ktoré ma veľmi baví písať.
"Niečo končí, niečo začína" je Charlieho rozjímanie o tom, že by sa mal zmieriť s Bellynou svadbou a sám si niekoho nájsť.

 

Lúč nádeje

Lúč nádejeOpäť tu máme Edwardove myšlienky, ktoré nechal prúdiť. Hľadal odpovede a vďaka tomu, že sa s prosbami obracal na Boha, sa jeho "duši" uľavilo. (Najhoršie na písaní je, keď mám krásne prenádherné myšlienky, ktoré čakajú len na to, aby som ich vložila do príbehu, ale nemám žiaden nápad.)

 

Trampoty s obliekaním

Trampoty s obliekanímRosalie odjakživa túžila potom stať sa matkou, ale nemohla mať deti. Bella a Edward jej chceli urobiť radosť a dali jej na starosť Renesmee. Ako to dopadlo?

 

Útek za slobodou

Útek za slobodouTento drabbel je o Bree a Diegovi, ktorí sú múdrejší ako ostatní. Vďaka Diegovým teoriam a následne praktickým skúškam sa dozvedeli viac o svojom upírstve. Pomohlo im to k úteku.

 

Tri malé mačiatka

Tri malé mačiatkaČo sa stane ak Jacob a Emmett zostanú strážiť Renesmee? Máte pravdu. Nič dobré.

 

Láska v škatuli od topánok

Láska v škatuli od topánokCez zimu na nás čakajú nové dobrodružstvá za každým rohom. V krajine snehu a ľadu je toľko príbehov, čo si zaslúžia rozpovedať, jeden však stále chýba. Je o Jacobovi, ktorý sa po dlhých rokoch čakania rozhodol povedať Renesmee o svojich citoch, ktoré k nej prechováva už od dôb, keď bola ešte bábätkom.

 

Posledný list

Posledný listEsme ochorela a Carlisle jej chcel dať poslednú nádej. Aká malá drobnosť stačí, aby sa vám zmenil celý život?

 

Život a smrť

Život a smrťKniha od uznávanej autorky Stephanie Meyer je dielo vydané pri príležitosi desiateho výročia od vydania prvej časti ságy "Súmrak". Stephanie Meyer sa rozhodla túto tému oživiť a ukázať nám, že nie len muži sú hrdinmi. Hlavná postava je ľudský chlapec Beaufort, Beau, ktorý sa presťahuje do Forks, kde sa zoznámi so zvláštnym dievčaťom menom Edythe. Áno, už teraz si môžte povedať, že je to rovnaký príbeh (o Belle a Edwardovi, ale otočení naopak) veľkej lásky v zlom svete alebo môžte pokračovať v čítaní tejto recenzie a dozvedieť sa viac.

 

Black friday!

Black friday! Ako už ste podľa názvu zistili, tento drabbel (300) je o Čiernom piatku, tzv. sviatku konzumného života. Nemusíte hádať, kto bude hlavným aktérom. Napoviem vám. Člen rodiny, ktorý miluje nakupovanie... Pekné čítanie.

 

Keď pršali hviezdy z neba

Keď pršali hviezdy z neba Ako mohol vyzerať prvý bozk Renesmee a Jacoba? Báseň je z pohľadu Nessie.

 

Odhalenie

OdhalenieAké mohol mať Edward myšlienky predtým, než sa rozhodol povedať Belle o svojej temnej minulosti?

 

Sen o plavovlasom chlapcovi

Sen o plavovlasom chlapcoviPrvé na čo si Alice spomína je sen o chlapcovi s plavými vlasmi.

 

Moreplavci

Moreplavci Dvaja kamaráti, Charlie a Billy, sa v tejto básni vybrali na more.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!