Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Black friday!

Stephenie Meyer


Black friday! Ako už ste podľa názvu zistili, tento drabbel (300) je o Čiernom piatku, tzv. sviatku konzumného života. Nemusíte hádať, kto bude hlavným aktérom. Napoviem vám. Člen rodiny, ktorý miluje nakupovanie... Pekné čítanie.

Jedno popoludnie sedeli Cullenovci v obývačke veľkého domu. Väčšina obyvateľstva mala nejaký záujem, ale našli sa aj takí, ktorí bezcieľne zízali do televízie alebo von oknom. Carlisle vošiel do izby a doniesol poštu. Vybral spomedzi nich všetky šeky a letáky hodil na stolík. Znudená Renesmee si vybrala nejaký náhodný plátok s oblečením. Chvíľu v ňom bezcieľne listovala, než sa zastavila na jednej stránke. „Čo je to Black Friday?”  

Alice sa presunula k Ness, aby spolu preskúmali túto záhadu. „Nikdy som o ničom takom nepočula.” Zažiarili jej oči. „Ale vyzerá to tak, že sú to obrovské zľavy. Nejde ich nevyužiť.”  

Rosalie zadala do vyhľadávača: Black Friday. „Black Friday je piatok po dni vďakyvzdania. Čierny piatok sa považuje za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. Je kritizovaný ako sviatok...”  

„Čože?” Alice nadšene vyskočila. „Je to doslova sviatok na oslavu nakupovania?” 

„Preboha!” vyhŕkli všetci a pozreli na Alice, pripravení konfiškovať ju, aby zabránili prepuknutiu shopaholica v jej tele.  

„Existujú na jej chorobu lieky?” zaujímal sa Emmett.  

Chválim ťa, že si správne odhadol, že Alice je doslova chorá. Všetko by to zvládla vyriešiť kognitívna behaviorálna terapia. Cieľom tejto terapie je zmeniť niektoré návyky, ktoré pacienta obťažujú a súvisia s jeho ochorením,” podotkol Carlisle 

Emmett si pošúchal ruky a poslal myšlienku Edwardovi, aby mu s tým pomohol. Bohužiaľ, i Alice videla jeho nápad a začala utekať pred svojimi súrodencami. Našťastie bol bronzovlasý muž rýchlejší. Zvalil sa na ňu a zozadu priskočil na pomoc aj svalovec.  

„Pustite ma!” vrieskala Alice a trhala sa zo strany na stranu. Ale proti silnejším upírom nedokázala bojovať.  

Posadili ju na stoličku a obviazali lanom. Emmett pustil v televízii teleshoping. Za každým, keď Alice vyhŕkla, že musí mať nový produkt, Edward pohotovo zareagoval a postriekal ju chladnou vodou. „Keď sa Alice nakupovať snaží, tak jej Emmett s Edwardom hlavu zrazí.” Nikto im nebránil.   Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Black friday! :

 1
01.12.2019 [0:25]

BreeTanner Emoticon Chudák Alice. A přitom třeba já bych s ní našla nakupovat strašně ráda. Emoticon Normálně na nakupování vůbec nejsem, ale myslím, že s ní bych si to užívala... Emoticon A o Black Friday ještě dvakrát tolik. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!