Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Soutěže » Októbrová súťaž: Hodnotenie a výsledky súťaže

Emmett by Jitule


 Októbrová súťaž: Hodnotenie a výsledky súťaže

Je to neuveriteľné, ale mesiac sa blíži na koniec a nás čaká dôležitá časť Veľkej októbrovej súťaže a to je hlasovanie a následne výsledky. Ako to bude prebiehať, to sa dozviete v tomto článku.

Táto časť je hlavne pre vás, naši milí čitatelia. Na vašom názore záleží.

Už sú výsledky!

Po mesiaci vás vítam pri hlasovaní a hodnotení Veľkej októbrovej súťaže. Pravidlá sa v priebehu času trochu prispôsobovali situácii, ale na to, že to bola moja prvá usporiadaná súťaž, myslím si, že to bol celkom úspech a som s jeho účasťou veľmi spokojná. Dúfam, že aj vy, pretože každá jedna poviedka od vás bola veľmi dôležitá bez ohľadu na to, kto vyhrá. Táto skúsenosť ma presvedčila, že sa oplatí investovať čas a svoju kreativitu tejto stránke, pretože prispievatelia sa stále vracajú. Noví, lebo si prečítali Polnočné slnko a starší z nostalgie. Už teraz sa môžete tešiť na vianočnú súťaž, ktorú pre vás plánujem pripraviť. S mojimi novými funkciami ako webmastera hádam pribudnú aj nové odmeny za vašu upenlivé písanie. Zaslúžite si to. Takže ešte raz vám chcem všetkým poďakovať za účasť! 

 

HODNOTENIE:

Hodnotenie prebieha od 25. októbra 2021 do 30. októbra 2021 do 20:00. 31. októbra budú v tomto článku vihlásení víťazi a následne im budú priradené víťazné ceny. 

Zmena vo forme hodnotenia 

  • Vďaka novým funkciám, ku ktorým som sa dostala, pripadlo aj vytváranie ankiet, v ktorých prebehne aj hlasovanie.
  • Hlasovať tým pádom môžete viackrát z viacerích zariadení
  • Ankety nájdete medzi rubrikami a sponzormi na ľavej strane stránky. UKÁŽKA, kde sa nachádza anketa. Ankety nie sú v mobilnej verzii prístupné.

Pri hodnotení si všímajte: gramatiku, štýl, kreativitu, humor, kvetnatosť a originalitu deja. Svoj názor a odôvodnenie hlasu môžete napísať do komentára pod poviedku alebo aj pod tento článok, prečo ste sa rozhodli dať hlas práve tej poviedke

CENY:

Víťazná poviedka bude mať v perexe označenie ako víťazná a na mesiac označená ako top (takže zostane na titulnej strane nad všetkými ostatnými) + jej autor dostane označenie "Overený prispievateľ"

Poviedka na 2. mieste dostane v perexe takisto označenie ako víťazná a na týždeň bude označená ako top.

Poviedka na 3. miestne dostane v perexe označenie ako víťazná.

 

ZOZNAM SÚŤAŽNÝCH POVIEDOK: 

1. kategória: 

Všade dobre, doma najlepšie - ACullen

Díkůvzdání - Jessica

- Jeseň lásky čas - LiviaCullen

2. kategória

3. kategória

Znamenie - Lorinne

Referátem k lásce - chloe

 

Iste ste už netrpezlivo vyčkávali a vlastne už aj predpokladali kto vyhrá.  Výhercom srdečne gratulujem a želám im, aby sa im aj ďalej darilo v poviedkach rovnako dobre. Zúčastnených povzbudzujem k tomu, aby sa nezdráhali písať ďalej a verili svojim schopnostiam. Dúfam, že ste s výsledkami spokojní a pripojíte sa aj k ďalšej skvelej aktivite, ktorá začína už zajtra!

 

Víťazná poviedka: Jeseň lásky čas - LiviaCullen -  bude mať v perexe označenie ako víťazná a na mesiac označená ako top (takže zostane na titulnej strane nad všetkými ostatnými) + jej autor dostane označenie „Overený prispievateľ“.

2. miesto: Všade dobre, doma najlepšie - ACullen - dostane v perexe takisto označenie ako víťazná a na týždeň bude označená ako top.

3. miesto - Referátem k lásce - chloe - dostane v perexe označenie ako víťazná.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Októbrová súťaž: Hodnotenie a výsledky súťaže :

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!