Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Tri malé mačiatka

Tri malé mačiatkaČo sa stane ak Jacob a Emmett zostanú strážiť Renesmee? Máte pravdu. Nič dobré.

JacobRenesmee a Emmett stáli na schodoch a mávali na rozlúčku ostatným Cullenovcom, ktorí odišli na nakupovať.  

„Nemôžem uveriť tomu, že nás nechali samých,” vydýchla dievčina, len čo dve auta zahli za roh.  

„Myslím si, že ma už považujú za dostatočne dôveryhodného.” Emmett vypel hruď ako páv na promenáde.  

„Teba? A prečo si myslíš, že som tu ja?”  

„Pretože nechceš byť v tento nádherný deň zatvorený v...”  

„Pozrite!” prerušila ich rozhovor o zodpovednosti Renesmee a prstom ukázala k miestu, kde sa končila záhrada a začínal les. Pod stromom sedeli tri fľakaté mačiatka a pozorovali ich veľkými zvedavými očami. Dievčina sa k nim rozbehla. Zvieratá pred ňou cúvli a rozbehli sa do lesa. Ness sa zastavila. „Mačiatka, vráťte sa!” zúfalo zavolala a čupla si do trávy.  

Emmett sa nepostrehnuteľným spôsobom premiestnil do kuchyne a vrátil na svoje miesto s kusom mäsa, ktoré podal neteri. „Teraz už určite prídu.” Keď mačiatka zacítili pach mäsa, rozbehli sa k Renesmee a s chuťou sa pustili do kúsku jedla. Ani nie o minútu bolo mäso preč. Zvieratká začali vydávať kvílivé zvuky.  

„Mohli by sme ich zobrať do kuchyne a dať im aj mlieko. Určite sú neuveriteľne hladné.” Nessie sa na strýkov pozrela očami skoro rovnako veľkými a prosebnými ako mačatá. Ani Emmett, ani Jacob, týmto očiam nedokázal odolať. Každý teda vzal jedno mačiatko na ruky a spolu sa vybrali do kuchyne. Aby sa Esme nenahnevala, že ma špinavý byt, dali ich do škatule a nechali Renesmee, nech ich stráži, ale mačky ju prevrátili a so zablatenými labkami sa rozbehli do obývačky. Poskákali po bielej pohovke a na koberci urobili kotrmelce.  

Keď sa Cullenovci vrátili a videli tu spúšť uprostred ktorej stáli traja záškodníci a mačky behali skoro až po strope, boli pred infarktom.  

„Mami, pozri aké krásne mačiatka.”  

„To nie sú obyčajné mačky, ale pumy!”  Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tri malé mačiatka:

 1
27.12.2019 [23:39]

BreeTanner Emoticon Emoticon Úžasný. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!