Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Hlbiny srdca


Je to trochu pofiderný drabbel napísaný v slabej chvíľke... Najvhodnejšie mi bolo tieto myšlienky pripísať Esme, pretože rovnako ako ja, aj ona mala ochotné srdce, ktoré jej zdeptalo okolie, v ktorom žila.

Esme Platt sa objavila uprostred rozbúreného mora. Všade okolo nej sa búrili vody oceánu, trieštili sa o malý ostrovček, na ktorom stála rozkročená sotva na šírku ramien. Slaný vzduch sa je vkrádal do nosa a štípal ju na povrchu pokožky. Sivý sveter z úpletu bolo jediné, čo jej Smrť dopriala si obliecť, aby pred ňou nestála nahá.

„Prečo chceš zomrieť?“ zaujímal sa hlas z hlbín, hoci nikoho okolo nevidela. Naraz sa hladina upokojila a ona sa na nej mohla vidieť ako v zrkadle.

„Nikto nechápe moje vyrieknuté slová, nikto nemá záujem ma spoznať bližšie, porozprávať sa so mnou alebo spoznať hĺbku môjho blčiaceho srdca. Moja ochota pomáhať druhým ľuďom spaľovala moju dušu zaživa, ale keď ho každý obchádzal, odhadzoval, pretože bolo verné, pretože dalo najavo, že tu bude za každých okolností, začali ho brať ako samozrejmosť. Mysleli si, že s ním môžu urobiť čo sa im zachce a ono bude stále horieť pre väčšie dobro. Verilo, že ho budú angažovať do Zasvätených vecí a jediné, čo za to dostalo, bolo poučenia o tom, že je mladé, že sa potrebuje ešte učiť... A tak čakalo a horieť prestalo. Uhlíky vychladli, rozpustili sa na hlinu a tá zamrzla.“

„Iba ty môžeš rozhodnúť.“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hlbiny srdca:

 1
1. Babča.S
24.10.2021 [16:10]


Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!