Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Útek za slobodou


Útek za slobodouTento drabbel je o Bree a Diegovi, ktorí sú múdrejší ako ostatní. Vďaka Diegovým teoriam a následne praktickým skúškam sa dozvedeli viac o svojom upírstve. Pomohlo im to k úteku.

Diego a Bree vyliezli z tajnej skrýše, ožiarení svetlom. Stáli na útese iba pár krokov od lesa. Pod nimi bola už len voda.  

A keď noc začala ustupovať dňu, naklonil sa k nej, aby jej mohol zašepkať pár tajných slov: „Myslel som si, že ľudia ktorých poznám sú len zbrane, ktoré proti mne použijú, ale ja som sa v tento deň naučil jednu dôležitú vec, a to, že je dôležité mať rád, aj keby som mal byť iba šepotom prachu medzi hviezdami." Dlaňami sa jej dotkol tváre. Utečme, Bree.” 

Naskytla sa im možnosť utiecť kamkoľvek budú chcieť. Na ostrovy. Na pevninu. Mohli sa schovať v Amerike alebo preplávať až do Európy. Teraz mohli čokoľvek. Boli pánmi sebe samými. Nič ich nemohlo zastaviť. Ani Riley, ani Ona. Nikto. Ak neutečú teraz, tak kto vie, či sa im naskytne ďalšia príležitosť.  

To...” Nemala slová, ktorými by vyjadrila svoje pocity, ktoré ňou lomcovali. Obidvaja prežili život bez priateľov a čas s Diegom bol doposiaľ najkrajší, než aby oň prišli.  Ako by sme mohli?”  

Môžeme to urobiť. Musíš mi veriť. Ver mi,” naliehal Diego.  

Bree chytila Diega za ruky, ktoré mal ešte stále pritisnuté na jej tvári. Dobre, budem ti veriť.” Utiekli ústrety slobody.  

 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Útek za slobodou:

 1
27.03.2020 [14:40]

KethrinJakože přesně, já jsem četla krátký druhý život asi tři roky zpět a teď mě napadlo že bych na to mohla udělat referát, a i celkově na celou ságu. Jenže jsem si úplně nebyla jistá co přesně se tam stalo, samozřejmě jsem věděla konec a nějaké ty základní věci, ale říkala jsem si, že je to krátké a dobré, že se nic nestane. Jenže jsem zapomněla na pár věcí třeba na to s Diegem, což pro mě byl opět šok, protože jsem samozřejmě naivně věřila že tam bude čekat. A hned jsem začala přemýšlet jak by to bylo kdyby Bree přežila, a co když ten upír na mítině byl Diego a podobně. Dokonce jsem přemýšlela, že bych přepsala konec, nebo na ně udělala nějakou delší ff, klidně víc protože v tomhle je neuvěřitelně moc možností. Ještě tam Fred do toho, bylo by skvělé kdyby Bree našla Diega a utekli by všichni tři, tak moc bych jim to přála (asi budu brečet). A vážně mi byl líto její konec tak jsem si říkala že se po dlouhé době podívám sem na nějaké ff a jen přejdu na web tak narážím na tohle. Je to vážně skvělé a alespoň na chvíli mě to zbavilo kruté reality. Emoticon Emoticon Emoticon

30.12.2019 [12:12]

BreeTannerLorinne, děkuji. Emoticon Promyslím to a snad v blízké době něco zplodím. Emoticon

2. Lorinne webmaster
30.12.2019 [11:12]

LorinneBree: tvoj komentár je super. Ďakujem za pochvalu. Diega a Bree mám tiež veľmi rada, ako povedala sama Stephanie (potom, čo vydala tu krátku novelu o nej) škoda, ze jej príbeh nakoniec skončil tak rýchlo.
Páčia sa mi tvoje myšlienkové pochody, ak o Fredovi napíšeš poviedku, veľmi rada si ju prečítam. Emoticon Emoticon

30.12.2019 [10:01]

BreeTanner Emoticon Emoticon Tak tímhle drabble ses mi dost trefila do noty, já mám Bree s Diegem dost ráda, a tohle bych jim přála. Aby spolu utekli, aby se oba vyhli smrti. Ještě by mě zajímalo, jak se vedlo Fredovi a jestli opravdu odešel, a nebo jestli to byl ten upír, který skočil na mítinu a zlámal žebra Jakeovi, jako jsem to psala v jedné své starší povídce. Prostě se přišel podívat, kde je Bree, a... Emoticon Nemáš náhodou v hlavě nějaké drabble i o něm, co? Emoticon Emoticon Hm. Teď mě napadlo, že bych mohla vydat nejakou jednorázovku na to téma. Tak počkej, ještě nic takového nepiš. Emoticon Možná se toho tématu budu chtít ujmout. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!