Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Trampoty s obliekaním

Sraz Ostrava!!! 04


Trampoty s obliekanímRosalie odjakživa túžila potom stať sa matkou, ale nemohla mať deti. Bella a Edward jej chceli urobiť radosť a dali jej na starosť Renesmee. Ako to dopadlo?

Rosalie odjakživa túžila potom stať sa matkou, ale nemohla mať deti. Bella a Edward jej chceli urobiť radosť a dali jej na  starosť RenesmeeUpírka funkciu opatrovateľky s radosťou prijala. Jedno predpoludnie sa za oknom začalo vznášať snehové páperie a zakrylo celý les. Rosalie sa rozhodla, že zoberie svoju neter na prechádzku zasneženým lesom.   

Ness sa nedarilo obuť si malé topánky. Rose jej chcela pomôcť.   

Tak obe tlačili, ťahali a stále topánky nedokázali obuť na nohy. Keď sa to konečne podarilo, Renesmee i Rosalie si celé spotené sadli do predsiene. Renesmee sa pozrel na topánky a vravela: „Rose, obula si mi čižmy naopak.”  

Rosalie sa pozrela a naozaj. Pravá noha bola v ľavej čižme a ľavá noha v pravej. Zachovala pokoj, s menšou dávkou námahy topánky vyzula a zase sa s nimi naťahovali tentokrát na správne nohy. Potom sa Ness znovu pozrela na topánky. „To nie sú moje topánky.” 

Upírka si zahryzla do jazyka a namiesto toho, aby na neter zakričala, či to nevedela skôr, ako pôvodne chcela, s malou námahou topánky vyzula. Keď tak urobila, Ness pokračovala: 
„To nie sú moje topánočky. Patria Alice a mamička mi ich dáva nosiť. Iné topánky u vás nemám.”  

„To nič.” Mávla rukou blondína. Keď jej po tej úmornej práci pomáhala obliecť si kabát, spýtala sa jej: „Kde máš rukavice?”  

Renesmee pokrčila ramenami. „Stratila som ich.”  

Teta už nevedela, či sa má smiať alebo plakať a dala sa do hľadania. Prehľadala celý dom, od povaly až po pivnicu, šatník i chladničku, ale rukavice nikde. Zúfalo sa vrátila za Renesmee, ale malá poloupírka ju čakala s veľkým prekvapením. Rukavice mala natiahnuté na rukách. Rosalie, celá šťastná vytiahla Renesmee vonku. Rovno na verande bol veľký závej snehu. Môžu si postaviť snehuliaka.  

„Kde si ich našla?”  

A dievčatko smelo odpovedalo: „Mála som ich napchaté v topánkach.” Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Trampoty s obliekaním:

 1
02.01.2020 [18:19]

EmpressVidím, že všade je to rovnaké. Emoticon Emoticon Emoticon

1. Babča.S.
02.01.2020 [17:54]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!